DZIKI WEEKEND 2020 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2020
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2020-08-23
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 513
Wystartowało : 435
Nie ukończyło : 84
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1WRÓBLEWSKI Michał 983Life4FitBORZYSZEWOM3 40-491M 710141539
2ZYGMUNT Tomasz 798OŻW SzczecinSZCZECINM3 40-492M 916131948
3MAZUR Emiliusz 955KM PSP KoszalinDARŁOWOM3 40-493M 1020151651
4KRZEŚNIOWSKI Marcin 646Rowerowy ZałomSZCZECINM3 40-494M 1527213381
5ZELEK Darek 965POLICEM3 40-495M 1624312984
6WOSZCZYK Sebastian 621Dzikie Dziki GorzówMIĘDZYRZECZM3 40-496M 1730421890
7JASTAK Paweł 665SZCZECINM3 40-497M 21174343103
8OSTOJSKI Ireneusz 966DLL PartnersPOLICEM3 40-498M 24385025113
9IWANIEC Dariusz 713Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-499M 26463534115
10TOMICZAK Krzysztof 660WARSZAWAM3 40-4910M 27333648117
11PYREK Krzysztof 663JOKERWAŁCZM3 40-4911M 37715330154
12KUŁAKOWSKI Dawid 676Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4912M 38564752155
13MICERSKI Tomasz 666Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4913M 39594951159
14GÓSKI Tomasz 886Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM3 40-4914M 501097257238
15KNIOŁA Łukasz 603PIŁA TEAMPIŁAM3 40-4915M 54757397245
16BARTOSIEWICZ Adam 1119GRYFINOM3 40-4916M 555757139253
17WITORZĘĆ Dariusz 710ŁĘGIM3 40-4917M 7591115127333
18CZAPLA Tomasz 977POLICEM3 40-4918M 779815780335
19PASZKO Daniel 872Wieczorne bieganie Szczecin / Kompas Team PolicePOLICEM3 40-4919M 8179105155339
20WASILEWSKI Andrzej 826SZCZECINM3 40-4920M 821412322348
20PODOLAK Mirosław 907GRYFINOM3 40-4920M 8277141130348
22KRUSZYNA Robert 761DZIEMIONNAM3 40-4922M 877078211359
23ŁAWNICZAK Sebastian 845POLICEM3 40-4923M 8995139128362
24PEDZIWIATR Marek 717GREENFORDM3 40-4924M 95114159106379
25NIEWCZAS Tomasz 937Dzika SigmaDOBRAM3 40-4925M 9612916191381
26PIĘTKA Grzegorz 655Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM3 40-4926M 1074554316415
27GRALEWICZ Robert 600MUROWANA GOŚLINAM3 40-4927M 11110396224423
28LÜCKOFF Marc Steffen 748Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM3 40-4928M 1136797263427
29PAWŁOWSKI Karol 938Dzika SigmaDOBRAM3 40-4929M 118150173119442
30DOMAGALSKI Sławomir 919Skb DzikSZCZECINM3 40-4930M 120144130172446
31DYWELSKI Marcin 1078Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4931M 125110219132461
32MĄDRAWSKI Tomasz 680SZCZECINM3 40-4932M 127161155149465
33LEWANDOWSKI Piotr 1154SKB DZIKPOLICEM3 40-4933M 1298287305474
34PAWLUŚ Tomasz 589Ssps Chemik PoliceTANOWOM3 40-4934M 130159179137475
35KONDELA Paweł 612OŻW SzczecinCHOSZCZNOM3 40-4935M 13710076318494
36BOCK Udo 729Braunschweig Hash House HarriersMEINEM3 40-4936M 13814284271497
37GANCKE Grzegorz 1005POLICEM3 40-4937M 139149196156501
38DOBRYCKI Piotr 1133Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4938M 140102148252502
39ŁEMPKOWSKI Janusz 982DLL PartnersPOLICEM3 40-4939M 144171182163516
39HNAT Rafał 616Decathlon PiłaWAŁCZM3 40-4939M 144152166198516
41MRÓZ Tomek 698ŁÓDŹM3 40-4941M 156232163158553
42SITEK Alfred 789SZCZECINM3 40-4942M 157196205154555
42KWILIŃSKI Emil 993SZCZECINM3 40-4942M 157162220173555
44WOJTKOWIAK Rafał 999SZCZECINM3 40-4944M 159199194169562
45CARŁO Marcin 801Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3 40-4945M 163180162239581
46MURAWSKI Rafał 921ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM3 40-4946M 167187210196593
47TUMANOWICZ Tomasz 834GRYFICEM3 40-4947M 169166229203598
48MLECZEK Roman 775BANIEM3 40-4948M 173200222189611
49GRODZIŃSKI Arkadiusz 640Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-4949M 174185209218612
50PŁOSA Arkadiusz 780SZCZECINM3 40-4950M 178250255117622
50KŁYS Robert 829WDŚ KMPSZCZECINM3 40-4950M 178227175220622
52ULASS Robert 787MIERZYNM3 40-4952M 184243151247641
53SYCH Zbigniew 839KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM3 40-4953M 189197215246658
54SIDORCZUK Tomasz 929Klub Biegających LeśnikówTRZEBIEŻM3 40-4954M 193212243215670
55ŁEBKOWSKI Karol 689GRYFINOM3 40-4955M 194157195323675
56JADRYCH Zbigniew 915STARGARDM3 40-4956M 195215181289685
57CHUDZIŃSKI Bartosz 718SZCZECINM3 40-4957M 196178188321687
58STOCK Heiko 743Braunschweig Hash House HarriersWOLFSBURGM3 40-4958M 197183241265689
59JAŚKIEWICZ Krzysztof 682mSportLUBINM3 40-4959M 199218226250694
60KLIMEK Krzysztof 726SZCZECINM3 40-4960M 203209224281714
61NASIADEK Arkadiusz 725SZCZECINM3 40-4961M 211203213319735
62STEMPNIAK Zbigniew 675REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4962M 213237249261747
63PRABUCKI Jarosław 1128Ukl Ósemka PolicePOLICEM3 40-4963M 214255253258766
64WIECZOREK Wojciech 654STARGARDM3 40-4964M 220231247308786
65NIEZGODA Adam 619Kompas TeamPOLICEM3 40-4965M 221242244302788
Niesklasyfikowani
BABICZ Wojtek 884Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4934 DNF41 DNF0 DNF DNF
KRACZOWSKI Mirosław 1052SZCZECINM3 40-49117 DNF118 DNF0 DNF DNF
ŁYDKA Sylwek 1111SZCZECINM3 40-490 DNF158 DNF0 DNF DNF
ZAWISZA Tomasz 889Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-49234 DNF218 DNF0 DNF DNF
ZABROCKI Karol 633ŚWINOUJŚCIEM3 40-49244 DNF228 DNF0 DNF DNF
ZADROŻNY Szymon 657WAŁCZM3 40-49240 DNF236 DNF0 DNF DNF
GIETKO Piotr 1080SZCZECINM3 40-490 DNF63 DNF88 DNF DNF
SĘK Dariusz 1104SZCZECINM3 40-490 DNF145 DNF89 DNF DNF
GĄSIOROWSKI Mariusz 898Moczymordy ChociwelCHOCIWELM3 40-490 DNF144 DNF110 DNF DNF
KOWAL Tomasz 818SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF144 DNF DNF
Znaleziono 75 wynik(ów)