DZIKI WEEKEND 2020 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2020
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2020-08-23
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 513
Wystartowało : 435
Nie ukończyło : 84
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1NOWICKI Bartosz 1004BNOW SPORTSSZCZECINM2 30-391M 11124
2PAWLISIAK Paweł 991BBL POLICESZCZECINM2 30-392M 23216
3HRYNKO Jacek 95315 Brygada Zmechanizowana w GiżyckuORZYSZM1 16-291M 323510
4OLICHOWSKI Mateusz 1124SurviwałTeamNAKIELNO 39M1 16-292M 446313
5RUDZIŃSKI Jacek 1126KB HERMES GRYFINO / KW PSP SzczecinGRYFINOM4 50-591M 557618
6ALEKSANDROV Denys 941TrigymSZCZECINM1 16-293M 6792137
7WRÓBLEWSKI Michał 983Life4FitBORZYSZEWOM3 40-491M 710141539
8DUCHNOWSKI Łukasz 95215 Gizycka Brygada ZmechanizowanaEŁKM2 30-393M 86241040
9ZYGMUNT Tomasz 798OŻW SzczecinSZCZECINM3 40-492M 916131948
10MAZUR Emiliusz 955KM PSP KoszalinDARŁOWOM3 40-493M 1020151651
11HOŁYŃSKI Leszek 679KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM2 30-394M 1113182455
12STOLARCZUK Grzegorz 954MIĘDZYZDROJEM2 30-395M 1215232361
13APIECIONEK Mateusz 1253UKL SEMKAPOLICEM1 16-294M 134781469
14SŁOWIK Jacek 635ŚWIDWINM2 30-396M 1426371780
15KRZEŚNIOWSKI Marcin 646Rowerowy ZałomSZCZECINM3 40-494M 1527213381
16ZELEK Darek 965POLICEM3 40-495M 1624312984
17WOSZCZYK Sebastian 621Dzikie Dziki GorzówMIĘDZYRZECZM3 40-496M 1730421890
18GRZESIK Eugeniusz 1163KMPSP KOSZALINKOSZALINM4 50-592M 188177095
19RYNKIEWICZ Jedrzej 98515 Giżycka Brygady ZmechanizowanaKETRZYNM2 30-397M 1929165398
20RUŚKIEWICZ Wojciech 943Deloitte Adventure TeamSZCZECINM2 30-398M 20253936100
21JASTAK Paweł 665SZCZECINM3 40-497M 21174343103
22ARLUKIEWICZ Grzegorz 705POLICEM2 30-399M 22192864111
22SOBAŃSKA Karolina 916SKB DZIKSZCZECINM2 30-399M 22237018111
24OLEJARZ Damian 636POL-BUD PolicePOLICEM2 30-3911M 24125942113
24OSTOJSKI Ireneusz 966DLL PartnersPOLICEM3 40-498M 24385025113
26IWANIEC Dariusz 713Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-499M 26463534115
27NIEWCZAS Jakub 935Dzika SigmaDOBRAM1 16-295M 27184059117
27TOMICZAK Krzysztof 660WARSZAWAM3 40-4910M 27333648117
29KRZYWIEC Grzegorz 874BBL POLICEPOLICEM2 30-3912M 29234855126
30MORGIEWICZ Piotr 962RunGryf GryficeGRYFICEM4 50-593M 30483247127
31BIEŃKOWSKI Tomasz 861BiegolasŚWIESZYNOM2 30-3913M 31354554134
32KĘDZIOR Jakub 607Decathlon PiłaPIŁAM1 16-296M 32515631138
33DZIADEK Krzysztof 901BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM2 30-3914M 33583350141
34BLIZNA Rafał 1118TRZCIŃSKO-ZDRÓJM2 30-3915M 34436239144
35WOJDYŁA Michał 909Royal Runners TeamGRYFONOM2 30-3916M 35416744152
35GARBACIAK Tomasz 1085POLICEM2 30-3916M 3528862152
37PYREK Krzysztof 663JOKERWAŁCZM3 40-4911M 37715330154
38KUŁAKOWSKI Dawid 676Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4912M 38564752155
39MICERSKI Tomasz 666Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4913M 39594951159
40SZYSZKO Filip 1131DLL PARTNERSSZCZECINM1 16-297M 40405567162
41TOMCZAK Artur 896Dirty SparrowsBOGDANOWOM2 30-3918M 41737528176
42KOCZKODAJ Kamil 805OŻW SzczecinSZCZECICNM2 30-3919M 42896032181
43KRUK Bartosz 934BEZRZECZEM2 30-3920M 43429249183
44MATUSIAK Rafał 639Wściekłe PsySZCZECINM1 16-298M 44396486189
45RUBIN Karol 99715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaORZYSZM1 16-299M 455212911192
46KAPŁANIAK Adrian 986BBL POLICESZCZECINM2 30-3921M 461412540206
47PASTERNAK Rafał 923Odra GryfinoGRYFINOM2 30-3922M 47647477215
48DYDEK Arkadiusz 1160SKB DZIKSZCZECINM1 16-2910M 48768261219
49WOŁK Marcin 712KSFMYŚLIBÓRZM2 30-3923M 49968556237
50GÓSKI Tomasz 886Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM3 40-4914M 501097257238
51DROŹDZIŃSKI Konrad 945RAZ SzczecinSZCZECINM2 30-3924M 516611063239
52ARAMOWICZ Sławomir 749SZCZECINM2 30-3925M 52659976240
53SIEDLER Martin 827KOLOBRZEGM2 30-3926M 539010945244
54KNIOŁA Łukasz 603PIŁA TEAMPIŁAM3 40-4915M 54757397245
55BARTOSIEWICZ Adam 1119GRYFINOM3 40-4916M 555757139253
56RYŻ Arkadiusz 973DLL PARTNERSPOLICEM2 30-3927M 566814046254
57KUCHARCZYK Robert 764RanGryfGRYFICEM4 50-594M 571318941261
58SAWICKI Bartosz 762DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2911M 582246195263
59KOMSTA Rafał 668Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEM2 30-3928M 595469146269
59KOŁOMAŃSKI Hubert 1006SZCZECINM2 30-3928M 598011475269
61GĄGOL Marek 996ZamenaPOLICEM2 30-3930M 611216881270
62PAŃCZYK Tomasz 979SZCZECINM2 30-3931M 628411678278
63RAKOCZY Bartosz 995DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3932M 638610195282
64JĘDRZEJEK Dariusz 791SANOKM2 30-3933M 646912694289
65WÓJCIK Krzysztof 650Dąbrowski TeamBANIEM2 30-3934M 657898121297
66FĄFEREK Piotr 879SZCZECINM2 30-3935M 663734234305
67TKACZUK Bartosz 741GNIEWKOWOM1 16-2912M 678512899312
68WASIELEWSKI Jakub 978POLICEM2 30-3936M 6810712779313
69FUDRO Edward 721POLICEM5 60+1M 6912212468314
70STRZEMIŃSKI Bartlomiej 846SZCZECINM1 16-2913M 708795134316
71CHENON Guillaume 796MAYETM2 30-3937M 711119291321
72GRYGORCEWICZ Jan 1254Ukl Ósemka PolicePOLICEM1 16-2914M 727422227323
73BILIŃSKI Zbigniew 91112BZSTARGARD SZCZECIŃSKIM4 50-595M 7312513366324
74ROJEWSKI Mateusz 855SZCZECINM2 30-3938M 7412411787328
75WITORZĘĆ Dariusz 710ŁĘGIM3 40-4917M 7591115127333
76NAREJKO Paweł 821WARZYMICEM1 16-2915M 769317071334
77HAWRYLAK Marcin 766Bieg KorczakaSZCZECINM4 50-596M 7781102152335
77CZAPLA Tomasz 977POLICEM3 40-4918M 779815780335
77PIEKARSKI Kamil 610SKARBIMIERZYCEM2 30-3939M 7772103160335
80DUDKA Robert 902SZCZECINM2 30-3940M 808886162336
81PASZKO Daniel 872Wieczorne bieganie Szczecin / Kompas Team PolicePOLICEM3 40-4919M 8179105155339
82WASILEWSKI Andrzej 826SZCZECINM3 40-4920M 821412322348
82PODOLAK Mirosław 907GRYFINOM3 40-4920M 8277141130348
84GRZYB Albert 645OPATÓWM1 16-2916M 846079210349
85GONTEK Łukasz 875ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM2 30-3941M 8512615074350
86GERLICH Kai 732Braunschweig Hash House HarriersMEINEM1 16-2917M 865529268352
87KRUSZYNA Robert 761DZIEMIONNAM3 40-4922M 877078211359
88MILANOWICZ Maciej 883Bridgestone Stargard RunnersWOŁCZKOWOM2 30-3942M 8862107191360
89ŁAWNICZAK Sebastian 845POLICEM3 40-4923M 8995139128362
90BURDZIK Wojciech 975KRAKÓWM1 16-2918M 90111113140364
91MURYN Dawid 951SZCZECINM1 16-2919M 9115119127369
92ŚWIĄTEK Bronisław 624Tup tup razemKALISZM5 60+2M 92134125112371
93WIŚNIEWSKI Mariusz 581IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3943M 933158284373
94LENCEWICZ Grzegorz 590Husaria Race Team SzczecinSZCZECINM2 30-3944M 946191223375
95PEDZIWIATR Marek 717GREENFORDM3 40-4924M 95114159106379
96NIEWCZAS Tomasz 937Dzika SigmaDOBRAM3 40-4925M 9612916191381
97ELLMANN Filip 868Pijanego Mistrza StylPOZNAŃM2 30-3945M 973251299382
98NEJMAN Marcin 933Hawajskie rekinySULEJÓWM1 16-2920M 9899180105384
99KAMIONKA Andrzej 724Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-3946M 99133135120388
100GRALEWICZ Albert 601MUROWANA GOŚLINAM1 16-2921M 10053111225389
100SZKUTNIK Arkadiusz 974MONSTARGARDM4 50-597M 100148100141389
102MEUSIAK Rafał 720SZCZECINM2 30-3947M 102128160109397
103KRZESIŃSKI Damian 815ZIELONA GÓRAM2 30-3948M 103119165114398
104ODRZYWOLSKI Michał 714OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3949M 10415615293401
105PARADZIŃSKI Dawid 770NOWOGARDM1 16-2922M 1055066287403
106SZULC Marcin 817SZCZECINM2 30-3950M 106137131143411
107PIĘTKA Grzegorz 655Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM3 40-4926M 1074554316415
108POŁOCZAŃSKI Piotr 811Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3951M 108115137164416
109BOBROWSKI Daniel 1144KOWALE OLECKIEM1 16-2923M 10918116773421
109LISOWSKI Krzysztof 895TKKF ChociwelSTARGARDM2 30-3952M 109164146111421
111GRALEWICZ Robert 600MUROWANA GOŚLINAM3 40-4927M 11110396224423
112PŁUCIENNIK Andrzej 847STARGARDM1 16-2924M 112139154133426
113LÜCKOFF Marc Steffen 748Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM3 40-4928M 1136797263427
113GADOWSKI Wojciech 753Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNM2 30-3953M 11317393161427
115SYLDATK Patryk 1002GDYNIAM1 16-2925M 115153153122428
116ŻARCZYŃSKI Błażej 1102Biegam u KolesiPOLICEM2 30-3954M 11617430229433
117BOCHENEK Michał 853Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃM2 30-3955M 11797132212441
118ROSZAK Zbigniew 647Wataha łączy nas bieganieGNIEWKOWOM2 30-3956M 118127106209442
118PAWŁOWSKI Karol 938Dzika SigmaDOBRAM3 40-4929M 118150173119442
120DOMAGALSKI Sławomir 919Skb DzikSZCZECINM3 40-4930M 120144130172446
121KRAWCZYK Paweł 649Oponki teamSZCZECINM1 16-2926M 12119220236448
122SKRZYPIEC Andrzej 701Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+3M 122105138208451
123CZYŻEWSKI Mateusz 857wkurw_teamSZCZECINM2 30-3957M 123116143199458
124PORAZIŃSKI Przemysław 806CHOJNAM1 16-2927M 124123185151459
125DYWELSKI Marcin 1078Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4931M 125110219132461
125HINDZIUK Artsiom 936Dzika SigmaDOBRAM2 30-3958M 125176183102461
127MĄDRAWSKI Tomasz 680SZCZECINM3 40-4932M 127161155149465
128SCHMIDT Thomas 756Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM2 30-3959M 12819410262466
129LEWANDOWSKI Piotr 1154SKB DZIKPOLICEM3 40-4933M 1298287305474
130PAWLUŚ Tomasz 589Ssps Chemik PoliceTANOWOM3 40-4934M 130159179137475
131ZIELINSKI Arkadiusz 899CHOCIWELM2 30-3960M 131222147107476
131ZIELIŃSKI Bartosz 900CHOCIWELM2 30-3960M 131221148107476
133SZUBCZYŃSKI Marcin 984DLL PartnersPOLICEM2 30-3962M 13336120324480
133KRUPIEŃCZYK Michał 667SZCZECINM2 30-3962M 133169169142480
135SOWA Krzysztof 969SZCZECINM2 30-3964M 13592121274487
135SALAUYOU Raman 939Dzika SigmaDOBRAM1 16-2928M 135177186124487
137KONDELA Paweł 612OŻW SzczecinCHOSZCZNOM3 40-4935M 13710076318494
138BOCK Udo 729Braunschweig Hash House HarriersMEINEM3 40-4936M 13814284271497
139GANCKE Grzegorz 1005POLICEM3 40-4937M 139149196156501
140DOBRYCKI Piotr 1133Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4938M 140102148252502
141SZMYT Marcin 810Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3965M 141168171167506
142OGRODZIŃSKI Przemysław 641SZCZECINM2 30-3966M 14294119294507
143SZAKOŁA Pawel 862MIERZYNM2 30-3967M 143195142176513
144ŁEMPKOWSKI Janusz 982DLL PartnersPOLICEM3 40-4939M 144171182163516
144HNAT Rafał 616Decathlon PiłaWAŁCZM3 40-4939M 144152166198516
146PETRUSIEWICZ Paweł 797GOLENIÓWM1 16-2929M 146190193136519
147ZEMANKIEWICZ Łukasz 825Kanał 6 amSZCZECINM2 30-3968M 147158178184520
148TRUKAWKA Andrzej 750Dziki zakwasSZCZECINM2 30-3969M 148165176180521
148TUZ Bartosz 882Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM2 30-3969M 148145199177521
150PATZKE Ingo 738Braunschweig Has House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-598M 150120136266522
151ZDUNEK Piotr 1000SZCZECINM2 30-3971M 151167177179523
152ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 792JANIKOWOM4 50-599M 152135184207526
153RAKOWSKI Piotr 860POLICEM4 50-5910M 153154168205527
154PADUCH Piotr 905SCZECINM2 30-3972M 154184197153534
155SCHULZE Stefan 745Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5911M 155101172270543
156MRÓZ Tomek 698ŁÓDŹM3 40-4941M 156232163158553
157SITEK Alfred 789SZCZECINM3 40-4942M 157196205154555
157KWILIŃSKI Emil 993SZCZECINM3 40-4942M 157162220173555
159WOJTKOWIAK Rafał 999SZCZECINM3 40-4944M 159199194169562
160GERLICH Klaus 734Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5912M 160193104272569
161GERLICH Michael 759Braunschweig Hash House HarriersUELZENM4 50-5913M 161138164273575
162KORZENIAK Wojciech 800KISIELICEM1 16-2930M 162208198171577
163CARŁO Marcin 801Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3 40-4945M 163180162239581
164KRZEMIŃSKI Paweł 967EXT-WLFSZCZECINM1 16-2931M 164219203165587
165STAŃCZYK Sławomir 906Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3973M 16521094286590
166ZAWADZKI Andrzej 968EXT-WLFSZCZECINM1 16-2932M 166220204168592
167MURAWSKI Rafał 921ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM3 40-4946M 167187210196593
168POST Marcin 864KURÓWM2 30-3974M 168198223175596
169TUMANOWICZ Tomasz 834GRYFICEM3 40-4947M 169166229203598
170KRAWIEC Mateusz 1145OLECKOM1 16-2933M 170112190303605
171URBANOWICZ Piotr 1143WIELICZKAM1 16-2934M 171113189304606
172OLĘDZKI Michał 832WDŚ KMPSZCZECINM2 30-3975M 172229156222607
173MLECZEK Roman 775BANIEM3 40-4948M 173200222189611
174GRODZIŃSKI Arkadiusz 640Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-4949M 174185209218612
175KOZŁOWSKI Piotr 611Niech ktoś wezwie karetkęSZCZECINM2 30-3976M 175225111277613
176KRÜGER Swen 736Braunschweig Hash House HarriersWENDEBURGM1 16-2935M 176163187264614
177LÜLLMANN Jörg 739Braunschweig Hash House HarriersCREMLINGENM4 50-5914M 177140212267619
178PŁOSA Arkadiusz 780SZCZECINM3 40-4950M 178250255117622
178KŁYS Robert 829WDŚ KMPSZCZECINM3 40-4950M 178227175220622
180LIPKA Radosła 830WDŚ KMPSZCZECINM2 30-3977M 180230174221625
181LINOWSKI Włodzimierz 989POLICEM1 16-2936M 181217108301626
182BIEGANSKI Tomasz 876SZCZECINM2 30-3978M 182179208240627
183MAŁECKI Sebastian 773SZCZECINM2 30-3979M 183206216206628
184ULASS Robert 787MIERZYNM3 40-4952M 184243151247641
185NOWAK Zbigniew 926KB DzikPOLICEM5 60+4M 185205207231643
186BLAHAK David 958Vo2 Max TeamSZCZECINM1 16-2937M 186201192253646
187PCIONEK Jacek 833SIEDLCEM2 30-3980M 187211232204647
188CUPRYJAK Sebastian 1115SZCZECINM2 30-3981M 188204221228653
189SYCH Zbigniew 839KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM3 40-4953M 189197215246658
190ARCZYŃSKI Jakub 808KOSZALINM2 30-3982M 190182227255664
191WIECZOREK Jakub 651STARGARDM1 16-2938M 191155202311668
192TRZECIAK Piotr 807SIANÓWM2 30-3983M 192188225256669
193SIDORCZUK Tomasz 929Klub Biegających LeśnikówTRZEBIEŻM3 40-4954M 193212243215670
194ŁEBKOWSKI Karol 689GRYFINOM3 40-4955M 194157195323675
195JADRYCH Zbigniew 915STARGARDM3 40-4956M 195215181289685
196CHUDZIŃSKI Bartosz 718SZCZECINM3 40-4957M 196178188321687
197STOCK Heiko 743Braunschweig Hash House HarriersWOLFSBURGM3 40-4958M 197183241265689
198KAROL Sławlomir 793LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5915M 198186206298690
199JAŚKIEWICZ Krzysztof 682mSportLUBINM3 40-4959M 199218226250694
200MISIASZEK Mirosław 1036STARGARDM4 50-5916M 200175211310696
201NOWOTNIK Wojciech 960ZBĄSZYŃM2 30-3984M 201228240232700
202SZYPLOWSKI Dorian 778SZCZECINM2 30-3985M 202226200276702
203KLIMEK Krzysztof 726SZCZECINM3 40-4960M 203209224281714
204KIERUJ Jakub 837IHUHU TeamBIEDRUSKOM1 16-2939M 204202231282715
205GUMIELA Adam 828MelvitRunSZCZECINM2 30-3986M 205224242250716
206KUNIKOWSKI Patryk 671Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3987M 206213214290717
206MACHOLA Bartłomiej 1114Monia GymSZCZECINM2 30-3987M 206249235233717
208WOŹNIAK Rafał 582IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3989M 208207230283720
209SZYMAŃSKI Piotr 777SZCZECINM2 30-3990M 209245201275721
210GOWORSKI Jerzy 842Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-3991M 210216233280729
211NASIADEK Arkadiusz 725SZCZECINM3 40-4961M 211203213319735
212WROŃSKI Julian 990Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3992M 212214234288736
213STEMPNIAK Zbigniew 675REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4962M 213237249261747
214ANIELSKI Sławomir 894KARLINOM1 16-2940M 214236237293766
214PRABUCKI Jarosław 1128Ukl Ósemka PolicePOLICEM3 40-4963M 214255253258766
216ANIELSKI Michał 858SZCZECINM2 30-3993M 216235238296769
217ŻOŁNACZ Radek 892ZŁOCIENIECM2 30-3994M 217238239295772
218KOGUT Karol 723SZCZECINM2 30-3995M 218246250278774
219CHROBOCINSKI Daniel 819SZCZECINM1 16-2941M 219239248292779
220WIECZOREK Wojciech 654STARGARDM3 40-4964M 220231247308786
221NIEZGODA Adam 619Kompas TeamPOLICEM3 40-4965M 221242244302788
222LEWANDOWSKI Janusz 866SZCZECINM5 60+5M 222256256297809
223BODNAR Zbigniew 652SZCZECINM5 60+6M 223252252313817
224SOŁTYS Krzysztof 11220M1 16-2942M 224253251314818
Niesklasyfikowani
PROCIAK Krzysztof 1155SKB DZIKSZCZECINM2 30-3944 DNF0 DNF0 DNF DNF
MICHALIK Tadeusz 918SBKdzikKOZIEGŁOWYM1 16-29147 DNF0 DNF0 DNF DNF
ORYL Mariusz 722OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-39160 DNF0 DNF0 DNF DNF
BARAŃSKI Przemysław 1112KM PSP Szczecin/ MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM1 16-290 DNF4 DNF0 DNF DNF
SIECZKOWSKI Michał 1108SZCZECINM2 30-390 DNF5 DNF0 DNF DNF
OLESZCZUK Dominik 1106OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-390 DNF11 DNF0 DNF DNF
BARAŃSKI Bogusław 1113MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM5 60+0 DNF26 DNF0 DNF DNF
WAJS Sebastian 110912BZ/ZWTSZCZECINM2 30-390 DNF27 DNF0 DNF DNF
ROGALSKI Marcin 1093VOCALIS SzczecinSZCZECINM4 50-590 DNF38 DNF0 DNF DNF
BABICZ Wojtek 884Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4934 DNF41 DNF0 DNF DNF
GÓRNIAK Dariusz 1070JĘCZYDÓŁM4 50-590 DNF44 DNF0 DNF DNF
PĘDZIK Marek 1082GRYFICEM1 16-290 DNF52 DNF0 DNF DNF
ZYCH Krzysztof 988Srammagedon SławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-3928 DNF61 DNF0 DNF DNF
DYMOWSKI Paweł 1094WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-390 DNF65 DNF0 DNF DNF
SOBCZAK Paweł 1086POLICEM2 30-3949 DNF77 DNF0 DNF DNF
BĘDKOWSKI Piotr 1123Swim2troWEŁTYŃM2 30-390 DNF81 DNF0 DNF DNF
WALCZAK Tadeusz 1057POLICEM4 50-59103 DNF83 DNF0 DNF DNF
CZYLKOWSKI Patryk 1001BANIEM2 30-3963 DNF90 DNF0 DNF DNF
KRACZOWSKI Mirosław 1052SZCZECINM3 40-49117 DNF118 DNF0 DNF DNF
WÓJCIK Tomasz 758KLINISKA WIELKIEM2 30-39130 DNF122 DNF0 DNF DNF
NĘDZUSIAK Dariusz 690ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-59118 DNF123 DNF0 DNF DNF
KIWILSZA Wojciech 583IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-39143 DNF134 DNF0 DNF DNF
ŁYDKA Sylwek 1111SZCZECINM3 40-490 DNF158 DNF0 DNF DNF
BIEGAŃSKI Piotr 1089SZCZECINM2 30-39223 DNF217 DNF0 DNF DNF
ZAWISZA Tomasz 889Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-49234 DNF218 DNF0 DNF DNF
ZABROCKI Karol 633ŚWINOUJŚCIEM3 40-49244 DNF228 DNF0 DNF DNF
ZADROŻNY Szymon 657WAŁCZM3 40-49240 DNF236 DNF0 DNF DNF
PARADOWSKI Piotr 697KB WyszkówWYSZKÓWM1 16-29233 DNF245 DNF0 DNF DNF
BARTNIK Paweł 1132DLL PARTNERSSZCZECINM5 60+254 DNF246 DNF0 DNF DNF
DIKOLENKO Bartosz 964WIERCISZEWOM2 30-39251 DNF254 DNF0 DNF DNF
POKRZYWIŃSKI Zbigniew 574BBL POLICE / STG SZCZECINPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF4 DNF DNF
GRZEGORCZYK Marcin 994BBL Police - StgszczecinSZCZECINM2 30-390 DNF0 DNF12 DNF DNF
PIESZAK Tomasz 1083OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-390 DNF80 DNF35 DNF DNF
STERNA Maciej 691ZamenaPOLICEM2 30-390 DNF0 DNF82 DNF DNF
GIETKO Piotr 1080SZCZECINM3 40-490 DNF63 DNF88 DNF DNF
SĘK Dariusz 1104SZCZECINM3 40-490 DNF145 DNF89 DNF DNF
GĄSIOROWSKI Mariusz 898Moczymordy ChociwelCHOCIWELM3 40-490 DNF144 DNF110 DNF DNF
KOWAL Tomasz 818SZCZECINM3 40-490 DNF0 DNF144 DNF DNF
ZABŁOCKI Paweł 1084Bridgestone RunnersCHOSZCZNOM2 30-390 DNF71 DNF192 DNF DNF
ŚWIERCZ Dariusz 605KPPSP WałczWAŁCZM4 50-59172 DNF0 DNF202 DNF DNF
STASIUK Robert 867SZCZECINM2 30-39248 DNF0 DNF238 DNF DNF
BOBROWSKI Emanuel 1146POLICEM1 16-29170 DNF0 DNF306 DNF DNF
Znaleziono 266 wynik(ów)