E11 BIEG NA BABIĄ GÓRĘ - PERĆ AKADEMIKÓW
Festiwal Biegów Alpejskich
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-08-06
Miejsce : Zawoja
Dystans : 7,55 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 37
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 37
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7.55km
Czas
brutto
7.55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 170KLUSZKOWCEOpen M1M 100:00:0000:55:19.4000:55:19.40 7:198,2
2FALKOWSKI Krzysztof 50Woodward RunnersKRAKÓWOpen M2M 200:00:0000:56:21.2500:56:21.25+00:01:017:278,0
3FARON Robert 27Salco Garmin TeamZALESIEOpen M3M 300:00:0001:01:12.9001:01:12.90+00:05:538:067,4
4NOWICKI Michał 177KW Gliwice/SAKWA AGHGLIWICEOpen M4M 400:00:0001:01:55.4501:01:55.45+00:06:368:127,3
5KUBIN Ireneusz 179TG Sokół ZakopaneZAKOPANEOpen M5M 500:00:0001:06:52.5501:06:52.55+00:11:338:516,8
6KOZIOŁ Kamil 29Husaria Race TeamMICHAŁOWICEOpen M6M 600:00:0001:08:06.5501:08:06.55+00:12:479:016,7
7SAGAN Łukasz 15Salco Garmin TeamKRZCZONÓWOpen M7M 700:00:0001:10:50.1001:10:50.10+00:15:309:226,4
8KRUPA Przemysław 11Biegiem Przez ChybieMNICHOpen M8M 800:00:0001:14:59.0001:14:59.00+00:19:399:556,0
9PIECHA Artur 180T-MOBILE RUNNING TeamWARSZAWAOpen M9M 900:00:0001:15:13.6001:15:13.60+00:19:549:576,0
10SEDLAK Michał 3LubieToBieganieGIERASZOWICEOpen M10M 1000:00:0001:15:36.5501:15:36.55+00:20:1710:006,0
11GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEOpen M11M 1100:00:0001:16:55.6501:16:55.65+00:21:3610:115,9
12OLESIUK Paweł 174SZCZYTNAOpen M12M 1200:00:0001:23:37.7501:23:37.75+00:28:1811:045,4
12OLESIUK Paweł 174SZCZYTNAOpen M13M 1300:00:0001:23:37.7501:23:37.75+00:28:1811:045,4
14MISKIEWICZ Mariusz 26Biegiem przez chybieMNICHOpen M14M 1400:00:0001:25:50.3001:25:50.30+00:30:3011:225,3
15NOWACZYK Tomasz 13Kabaret Czesuaf/Zdążyć przed SanfilippoKOŚCIANOpen M15M 1500:00:0001:26:16.7501:26:16.75+00:30:5711:255,3
16FRĄCZ Tomasz 28Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M16M 1600:00:0001:27:29.2501:27:29.25+00:32:0911:355,2
17SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M17M 1700:00:0001:30:51.1501:30:51.15+00:35:3112:015,0
18GOŁAWSKI Bartosz 176GarminWARSZAWAOpen M18M 1800:00:0001:31:16.2001:31:16.20+00:35:5612:055,0
19KUŚMIERSKI Michał 4BBRunnersBIELSKO-BIAŁAOpen M19M 1900:00:0001:34:32.6501:34:32.65+00:39:1312:314,8
20DWORNIK Maciek 24Zorientowani ObiektowoBIELSKO-BIAŁAOpen M20M 2000:00:0001:36:09.5501:36:09.55+00:40:5012:444,7
21MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAOpen M21M 2100:00:0001:38:37.8501:38:37.85+00:43:1813:034,6
22MARTIN Jacek 9CHORZÓWOpen M22M 2200:00:0001:40:11.1001:40:11.10+00:44:5113:164,5
Niesklasyfikowani
CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWOpen MDNF DNF DNF--
GARBACIK Michał 19WKS WawelKRAKÓWOpen MDNF DNF DNF--
SKORUPA Marek 18WKS WawelKRAKÓWOpen MDNF DNF DNF--
BARANOWSKI Michal 2ZGIERZOpen MDNF DNF DNF--
FRISO Stanislaw 23WARSAWOpen MDNF DNF DNF--
Znaleziono 27 wynik(ów)