Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Deptak 0.5km | Przełęcz Beskid 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACECEK Tomas | 411 | SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLIC | OSTRAVA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:59:58 | |
2 | SZUMIEC Łukasz | 516 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | 01:00:00 | |||
3 | WĄCHAŁA Łukasz | 4206 | GOŁKOWICE GÓRNE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:01:53 | ||
4 | ŻUCHOWSKI Daniel | 4169 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | 01:01:54 | ||
5 | BALIGA Cezary | 2146 | OLESNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:59 | 01:01:56 | ||
6 | SOBAS Jacek | 473 | KĘDZIERZYN KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | 01:01:59 | ||
7 | MILEWSKI Dominik | 4199 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:58 | 01:02:13 | |
8 | ŚLIWA Arkadiusz | 471 | KRYNICA ZDROJ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | 01:04:09 | ||
9 | ZIĘBA Robert | 4022 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | 01:06:50 | |
10 | PRĘTNIK Sławomir | 515 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | 01:08:32 | |||
11 | ROHAN Łukasz | 4040 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:13 | 01:08:33 | |
12 | FABIAN Bogusław | 502 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | 01:08:38 | |||
13 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 4116 | JAROCIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | 01:08:39 | ||
14 | KOWOLIK Maciej | 4006 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:07 | 01:09:02 | ||
15 | DYREK Michał | 4014 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:11:09 | |
16 | GLEŃ Robert | 4028 | MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:11:11 | |
17 | PAPROCKA Urszula | 4180 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:11:12 | |
18 | OBSTÓJ Karolina | 410 | #SOBASTEAM | . | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:16 | 01:12:21 | |
19 | TAJCHMAN Jarosław | 4100 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | 01:12:52 | |
20 | WINIARSKA Katarzyna | 4062 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:13 | 01:13:14 | |
21 | FLĄDRO Daniel | 412 | WOKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | 01:13:16 | ||
22 | DYGACZ Agnieszka | 4057 | 42K PRO TEAM | CHORZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:18 | 01:13:16 | |
23 | DUDEK Wojciech | 4107 | PODBORZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:29 | 01:13:32 | ||
24 | BURY Mateusz | 1145 | POLACY NIC SIĘ STALO | ZAWOJA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | 01:13:38 | |
25 | TOPOLSKI Marcin | 4195 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:18 | 01:14:12 | |
26 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 4043 | KOPER TEAM | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:15:40 | |
27 | MIGACZ Mateusz | 4041 | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:50 | 01:16:47 | ||
28 | ZIĘBA Mariusz | 4024 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:27 | 01:17:33 | |
29 | BĘTKOWSKI Wojciech | 4127 | STRÓŻE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:02 | 01:17:39 | ||
30 | KŁOS Wojciech | 4156 | OPOLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | 01:17:43 | ||
31 | WYLEŻAŁEK Alina | 4183 | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:28 | 01:17:46 | ||
32 | BERGAŃSKI Michał | 4077 | BRYGADA BESKIDÓW | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | 01:17:47 | |
33 | SZPUNAR Marek | 484 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:39 | 01:17:48 | ||
34 | JAKUBOWSKI Bartek | 4027 | PAWŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:34 | 01:17:49 | ||
35 | WIERNEK Tomek | 4002 | STAJNIA BALONA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | 01:18:08 | |
36 | PODOLAK Paweł | 4145 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | 01:20:45 | |
37 | DOPART Tomasz | 4144 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | 01:21:11 | |
38 | SZABOŃ Tomasz | 4200 | UKS REFLEX RYBNIK | JANKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:06 | 01:21:21 | |
39 | CIĘŻKOWSKI Sławomir | 4174 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:21:45 | ||
40 | STEC Krzysztof | 4202 | SALT RUNNERS BOCHNIA | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:22 | 01:23:16 | |
41 | PASTWA Krzysztof | 4177 | CISEWIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | 01:23:17 | ||
42 | POROWSKI Piotr | 4179 | SAMSARA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | 01:23:23 | |
43 | RAINKO Marcin | 4044 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:23:30 | ||
44 | MARTUŚ Jacek | 4016 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:53 | 01:23:44 | |
45 | SAINTEMARIE Arnaud | 4164 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:23:59 | |
46 | CITUK Grzegorz | 4138 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:24:25 | |
47 | RAK Wojciech | 4152 | SII RUNNING TEAM | BOGUCHWALA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | 01:24:27 | |
48 | FRĄCZEK Justyna | 479 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:48 | 01:24:51 | ||
49 | WIECZOREK Agata | 4163 | TARNOBRZEG | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:40 | 01:24:52 | ||
50 | KUŚMIDER Jakub | 4031 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:24:54 | |
51 | KMAK Sławek | 4201 | GRYBÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:43 | 01:25:00 | ||
52 | PARWA Michał | 496 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:25:03 | |||
53 | ZAWADZKI Grzegorz | 505 | GŁOGÓW MŁP. | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:25:04 | ||
54 | MARUCHA Tomasz | 4065 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:36 | ||
55 | KULAS Łukasz | 4166 | SOLO | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:25:45 | |
56 | SZOSTAK Anna | 4140 | UKS OLIMPIA ZABRZE | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:57 | 01:25:54 | |
57 | GRZEBIELUCHA Katarzyna | 456 | RYBNIK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:38 | 01:25:58 | ||
58 | SADOWSKA Jagoda | 4187 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:49 | 01:26:34 | |
59 | MAGDA Katarzyna | 497 | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:34 | 01:26:36 | |||
60 | ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota | 4146 | RESHAPE | GLIWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:26:39 | |
61 | JUSZKO Krzysztof | 4182 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:08 | 01:26:40 | ||
62 | DZIOB Grzegorz | 4101 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | MAŁA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:26:42 | |
63 | MARUT Artur | 4172 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:27:39 | |
64 | LABURDA Kinga | 4036 | BRZYSKI TRI TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:10 | 01:27:43 | |
65 | STANGRECIAK Adam | 4119 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | 01:28:20 | |
66 | MOLASY Dorota | 4026 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:51 | 01:28:26 | |
67 | PIELECHA Rafał | 4171 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:28:30 | |
68 | KOWALCZUK Michał | 4186 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:33 | 01:28:31 | ||
69 | NOWAK Agnieszka | 4113 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:29:20 | ||
70 | LEŚ Michał | 4061 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:29:21 | ||
71 | SURMAN Mariusz | 4106 | DZIEKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:29:28 | |
72 | MROZEK Krzysztof | 4072 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:29:35 | ||
73 | MLEKO Michał | 4178 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:31:04 | ||
74 | MOSKWIAK Mateusz | 4094 | TRZECH KUMPLI | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | 01:31:12 | |
75 | PASIEKA Agnieszka | 4165 | KB ATLETIC ZRĘCIN | USTROBNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:07 | 01:31:15 | |
76 | SKRZYPEK Sylwia | 4130 | KRAKOW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:37 | 01:31:30 | ||
77 | WĄSOWSKA Milena | 4191 | BIEGAMBOLUBIĘ | SOSNOWIEC | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:17 | 01:32:02 | |
78 | MIELCZAREK Grzegorz | 4035 | AM.TRENER TEAM | OPOLE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | 01:32:11 | |
79 | KULA Robert | 4170 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:49 | 01:32:12 | ||
80 | JANIK Grzegorz | 4078 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:32:46 | |
81 | FRYCA Karolina | 4204 | TORUŃ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:33:03 | ||
82 | MAZUR Ireneusz | 4012 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:33:04 | |
83 | KUDRYCKI Jakub | 4032 | BILCZABIEGA | BILCZA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | 01:33:09 | |
84 | GARNCARCZYK Piotr | 4129 | ŻYWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:17 | 01:33:10 | ||
85 | GRUMBIANIN Paulina | 4037 | PRUSZKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:51 | 01:33:16 | ||
86 | SIEMIESZ Paweł | 4075 | JASŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:33:21 | ||
87 | GEIŻDŻ Marcin | 4030 | KANDAHAR | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | 01:33:44 | |
88 | KUŚ Gabriela | 4042 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:04 | 01:33:44 | |
89 | JAKUB Hajduga | 4159 | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:58 | |||
90 | MIŁKOWSKI Dawid | 4091 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:33:59 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
PAWIŃSKI Artur | 4001 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 00:04:04 DNF | 01:34:33 DNF | ||
92 | SAJ Paweł | 4068 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:34:34 | |
93 | NOWICKA Katarzyna | 4007 | JAWORZNO | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:09 | 01:34:46 | ||
94 | PLUTA Sebastian | 4083 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:34:59 | |
95 | MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda | 4069 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:35:07 | ||
96 | PRZESMYCKI Krzysztof | 4133 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | 01:35:07 | ||
97 | GORCZYŃSKI Wojciech | 4070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:35:13 | ||
98 | GAŁCZYK Grzegorz | 4142 | #YOLOTEAMKRK | BIAŁY KOŚCIÓŁ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:07 | 01:35:31 | |
99 | MAŚLANY Mariusz | 4153 | ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | 01:35:33 | |
100 | TOMKIEWICZ Przemysław | 4148 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | 01:35:36 | ||
101 | ŚCIBOR Adrian | 4089 | PRZYSIETNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | 01:37:21 | ||
102 | MADEJ Magdalena | 4076 | MIELEC | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:11 | 01:38:17 | ||
103 | PASTWA Janusz | 4175 | GDAŃSK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:58 | 01:38:17 | ||
104 | CZAPIEWSKI Janusz | 500 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | 01:38:19 | |||
105 | CZAPIEWSKI Dariusz | 499 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | 01:38:20 | |||
106 | JAKUBOWSKA Renata | 4003 | BIELSKO -BIAŁA | Weteran Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:11 | 01:38:34 | ||
107 | BLICHARZ Artur | 4155 | OŁPINY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:36 | 01:39:27 | ||
108 | PORZYCKI Tomasz | 4088 | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:21 | 01:39:45 | ||
109 | WRĘCZYCKI Łukasz | 4055 | LUBLINIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:45 | 01:39:46 | ||
110 | TUCHOWSKI Janusz | 4059 | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:40:18 | ||
KOSEDA Robert | 4125 | HONEY BADGER | KARTUZY | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 00:04:29 DNF | 01:40:21 DNF | ||
112 | JĘDRZEJCZAK Anna | 4066 | MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:10 | 01:40:27 | |
113 | JASIŃSKI Sebastian | 4126 | DRZYCIM | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | 01:40:28 | ||
114 | LASOTA Arkadiusz | 4098 | SOSNOWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:44 | 01:41:39 | ||
115 | FAJER Marek | 4189 | ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA | MYSZKÓW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | 01:42:12 | |
116 | STACH Tomasz | 4082 | ALIGATOR TEAM | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:04 | 01:42:23 | |
117 | DYREK Marcin | 4018 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:42:27 | ||
118 | PASZKO Stanisław | 4117 | DINOZAUR Z ROZTOCZA | GORAJEC ZAGROBLE | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | 01:43:53 | |
119 | MICHALCZAK Paweł | 4181 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | 01:43:55 | ||
120 | RYMAR Alan | 4048 | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | 01:44:16 | ||
121 | MOSOŃ Kamil | 4051 | TARGOWISKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | 01:44:18 | ||
122 | JASIOROWSKI Michał | 4015 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:25 | 01:45:27 | |
123 | PACHO Sylwester | 408 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | 01:45:29 | ||
123 | GRUCA Ryszard | 409 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | 01:45:30 | ||
125 | PROMIŃSKA Karolina | 4017 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:25 | 01:45:32 | |
126 | RAK Monika | 4193 | PROSZÓWKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:45:33 | ||
127 | BULANDA Barbara | 4095 | BULANDA BARBARA | BOCHNIA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:45:34 | |
128 | MARKIEWICZ Tomasz | 4120 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:45:35 | |
129 | TATUŚKO Tomasz | 4071 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | 01:45:38 | ||
130 | CIEŻAK Magdalena | 4110 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:19 | 01:45:40 | ||
131 | KACZMARCZYK Agnieszka | 4173 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:52 | 01:45:41 | |
132 | TKACZ Przemysław | 4081 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | KRAKOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:23 | 01:45:43 | |
133 | PELCZAR Jakub | 4190 | PIASECZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:45:44 | ||
134 | KURZAWA Adam | 4118 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:45:46 | |
135 | NOWAK Łukasz | 4112 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:38 | 01:45:48 | |
136 | MÓL Wioletta | 4114 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:35 | 01:45:48 | |
137 | SZATON Bogusław | 4198 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:54 | 01:45:49 | |
138 | KLEJSZTA Grzegorz | 4105 | #CZELADZBIEGA | MYSŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:46:02 | |
139 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 4039 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:33 | 01:46:11 | ||
140 | BARTOSIK Tomasz | 4184 | MYSZKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:53 | 01:46:12 | ||
141 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 4137 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:46:13 | |
142 | KAŁDON Sławomir | 4124 | GORZYCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:18 | 01:46:34 | ||
143 | SERENDA Robert | 429 | LEGNICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | 01:46:39 | ||
144 | POCIĘGIEL Michał | 4011 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | 01:48:12 | |
145 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 4168 | LUBLIN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:19 | 01:48:31 | ||
146 | SZTURC Łukasz | 4122 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | 01:48:42 | ||
147 | MILCARZ Andrzej | 4161 | FESTINA LENTE | WROCŁAW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | 01:48:52 | |
148 | DYBKA Rafał | 4139 | GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:49:42 | |
149 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 4203 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:40 | 01:50:36 | |
150 | PUZIO Waldemar | 485 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | 01:50:52 | |
151 | KĘDZIOR Wiesława | 4185 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:40 | 01:50:56 | |
152 | MONGRID Anna | 501 | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:42 | 01:51:48 | ||
153 | KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka | 4103 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | 01:52:04 | ||
154 | PIORKOWSKA Olga | 4097 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | 01:52:06 | ||
155 | SZARMACH Izabela | 4085 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | 01:52:07 | ||
156 | BURY Krzysztof | 4093 | RZĄSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:56 | 01:52:31 | ||
157 | DĄBROWSKI Michał | 4013 | ULTRAPOŚLADACH | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:14 | 01:53:10 | |
158 | WILK Magdalena | 4020 | ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNI | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:14 | 01:53:40 | |
159 | KRUPA-SZCZĘSNY Izabela | 4111 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:48 | 01:53:50 | |
160 | SEREMET Bożena | 4067 | SIEPRAWSKA PIĄTKA | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:05:04 | 01:53:53 | |
161 | STYLIŃSKI Norbert | 4049 | BESKIDNIK | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:54:05 | |
162 | DADAŚ Janusz | 4009 | BP RUNNING TEAM GLIWICE | GLIWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:43 | 01:54:07 | |
163 | BURLIGA Marzena | 4194 | KNURÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:43 | 01:54:12 | ||
164 | IWANICKI Władysław | 4074 | ŁĘCZNA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | 01:54:33 | ||
165 | OPARA Maja | 4197 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:54:38 | |
166 | GLINKA Agnieszka | 4188 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | LEGIONOWO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:54:42 | |
167 | PIECZARA Agnieszka | 4196 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:17 | 01:54:50 | ||
168 | BUDKA Agata | 4050 | KB MCK I S JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:56:04 | |
169 | MARCINOWSKI Tomasz | 4131 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:20 | 01:56:20 | |
170 | MARCINOWSKA Marta | 4132 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:20 | 01:56:25 | |
171 | LEGIEĆ-KWAŚNY Monika | 4058 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:25 | 01:58:19 | |
172 | BARAŃSKI Jakub | 4054 | AZS UJ | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:58:39 | |
173 | KOWALCZYK-GROCHLA Agata | 4123 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:15 | 01:59:28 | |
174 | CZOPEK Agnieszka | 4121 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:59:31 | |
175 | PASTWA Monika | 4176 | GDAŃSK | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:21 | 02:05:58 | ||
176 | BARAŃSKA Wanda | 4052 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:50 | 02:06:19 | ||
177 | SZCZEPOCKI Andrzej | 4053 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 02:08:48 | ||||
178 | LATAŁA Wojciech | 4033 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | 02:10:55 | |
179 | FRYŚ Justyna | 4005 | WYBIEGAJ SIEBIE | WIELISZEW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:59 | 02:19:22 | |
180 | CZARNOTA Dorota | 4004 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:58 | 02:19:25 | |
181 | MARYNIAK Katarzyna | 4038 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:59 | 02:19:46 | |
PIERZCHAŁA Anna | 4025 | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | DNF | DNF | DNF | |||
OZIMKOWSKA Judyta | 4160 | WARSZAWA | Senior Kobiet | DNF | 00:06:09 DNF | DNF |
Znaleziono 183 wynik(ów)