ELBLĄG - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - 10 KM
Organizator : PFNW
Data : 2016-08-27
Miejsce : Elbląg
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 153
Wystartowało : 142
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 140
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KLICZKA Kamil 449PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM40-491M 100:13:1100:31:3201:04:09.4001:17:21.05 6:259,4
2BIŁEK Artur 406UNIA MIASTLUBLINIECM30-391M 200:12:4700:31:2501:04:41.8501:17:29.30+00:00:326:289,3
3DEPKA PRĄDZYNSKI Olgierd 418PENDOLINOGDYNIAM50-591M 300:13:4200:32:1801:05:12.1501:18:54.75+00:01:026:319,2
4KARASIŃSKI Maciej 447K.S. METRACO POLKOWICESIEDLCEM40-492M 400:13:1000:32:1901:05:25.5001:18:36.30+00:01:166:329,2
5SIWAK Piotr 506KS.METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 500:13:4400:32:3901:05:46.8501:19:31.80+00:01:376:349,1
6RECZULSKI Mariusz 503VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-593M 600:13:4400:32:4401:05:51.6501:19:36.50+00:01:426:359,1
7WOJTASIŃSKI Daniel 540VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 700:12:4600:31:5201:05:59.9501:18:46.45+00:01:506:369,1
8PIOTROWSKI Michał 496FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-393M 800:12:4600:32:3901:06:20.9001:19:06.95+00:02:116:389,0
9PUSZKIEL Adrian 501GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-291M 900:12:4400:32:4001:06:42.6001:19:27.55+00:02:336:409,0
10NIECHWIEJCZYK Piotr 486UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-493M 1000:13:1000:33:1401:07:24.1001:20:34.65+00:03:146:448,9
11PUSZKIEL Leszek 500GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-594M 1100:13:4100:32:5401:07:56.0001:21:37.00+00:03:466:478,8
12HAŁAS Marcin 434FACE NORDIC WALKING TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-394M 1200:12:4700:34:1101:08:51.3001:21:38.30+00:04:416:538,7
13KŁACZYŃSKA Danuta 450SZCZECINK40-491K 100:16:1800:34:0801:08:53.6501:25:12.45+00:04:446:538,7
14GRZEGORCZYK Marcin 624FACE NORDIC WALKING TEAMWŁADYSŁAWOWOM18-292M 1300:12:4500:34:3001:09:13.2001:21:58.90+00:05:036:558,7
15PASIKOWSKA Mariola 492VIKING NORDICK TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-391K 200:15:3100:35:0801:10:15.1001:25:46.75+00:06:057:018,5
16KUŚMIEREK Patryk 469BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 1400:12:4500:34:1401:10:19.5501:23:04.75+00:06:107:018,5
17MATECKI Ryszard 479KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM60-691M 1500:14:1200:35:2301:10:27.2501:24:40.15+00:06:177:028,5
18ROSZMAN Maciej 505PENDOLINOGOWINOM30-395M 1600:12:4600:34:1601:10:33.1001:23:19.30+00:06:237:038,5
19JĘDRASIAK Renata 440KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 300:16:4800:35:0901:10:34.0001:27:22.70+00:06:247:038,5
20CYRUS Bogdan 623SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM40-494M 1700:13:1400:33:5101:10:50.4001:24:04.75+00:06:417:058,5
21ŚWISŁOCKI Bogdan 528FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-595M 1800:13:4100:35:2401:10:54.0501:24:35.95+00:06:447:058,5
22KULIG Henryk 466KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM60-692M 1900:14:1200:35:2201:10:56.4001:25:08.65+00:06:477:058,5
23KUŚMIEREK Jan 468BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-495M 2000:13:1000:35:0101:10:58.2001:24:08.85+00:06:487:058,5
24KĘPA Andrzej 448SKI FAMILY TEAMKOSZALINM60-693M 2100:14:1200:35:4601:11:03.8501:25:16.30+00:06:547:068,4
25KOCIMSKI Jan 452KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM60-694M 2200:14:1200:35:2501:11:05.1501:25:17.30+00:06:557:068,4
26CIEŚLAK Roman 414EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM50-596M 2300:13:4300:34:2501:11:14.0001:24:57.45+00:07:047:078,4
27SPYCHAŁA Marzena 512WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-492K 400:16:1800:35:2001:11:24.4501:27:42.60+00:07:157:088,4
28LIPKO Adrianna 474PENDOLINOGDYNIAK18-291K 500:15:2000:35:3601:11:45.0501:27:05.05+00:07:357:108,4
29PARAFINIUK Krzysztofa 491SZTUMK30-392K 600:15:3300:35:2901:12:12.4001:27:45.70+00:08:037:138,3
30STAWNIAK Karol 513KS METRACO POLKOWICEŻNINM60-695M 2400:14:1200:36:1601:13:02.4001:27:15.30+00:08:537:188,2
31SOBKOWSKI Janusz 510SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-696M 2500:14:1400:36:2101:13:26.5501:27:40.95+00:09:177:208,2
32KOWALSKI Marek 460UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-597M 2600:13:4200:36:3201:13:35.6501:27:18.45+00:09:267:218,2
33ŁUKASZEWICZ Joanna 476GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÒRAK40-493K 700:16:1800:36:3201:13:40.8001:29:59.60+00:09:317:228,1
34BAJER Piotr 402FACE NW TEAMFROMBORKM50-598M 2700:13:4000:36:4901:13:45.6501:27:26.30+00:09:367:228,1
35MELZER Hanna 480RUMIAK40-494K 800:16:2100:36:2901:13:46.8501:30:08.15+00:09:377:228,1
36BOCZAR Beata 407GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-592K 900:16:4800:36:3301:14:18.7001:31:06.80+00:10:097:258,1
37SKRYCKA Katarzyna 507K.S. METRACO POLKOWICELUBINK30-393K 1000:15:3100:36:4201:14:34.6501:30:06.10+00:10:257:278,0
38WALORYSZAK Andrzej 533MORSY RADZYMINRADZYMINM60-697M 2800:14:1300:36:4801:14:35.1001:28:48.40+00:10:257:278,0
39ŚLUSARCZYK Marcin 525WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-396M 2900:12:4700:36:4501:14:48.5001:27:36.30+00:10:397:288,0
40BALCERAK-KOLASA Joanna 403EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK40-495K 1100:16:1900:36:3601:14:51.5501:31:11.00+00:10:427:298,0
41KOZŁOWSKA Sabina 461DĄBROWA NORDIC TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-394K 1200:15:3100:36:4501:14:55.0001:30:26.65+00:10:457:298,0
42KOŁODZIEJ Joanna 454FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-496K 1300:16:1900:37:1601:15:04.2501:31:23.75+00:10:547:308,0
43JONDERKO Grzegorz 441WŁÓCZYKIJE SKOCZÓWRYBNIKM40-496M 3000:13:1100:36:5001:15:05.9501:28:17.30+00:10:567:308,0
44MIERNICKI Mariusz 482DZIERŻONIÓWM50-599M 3100:13:4300:36:5501:15:17.4001:29:01.10+00:11:087:318,0
45KOWALCZUK Robert 625FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5910M 3200:13:4100:36:1001:15:35.7501:29:16.75+00:11:267:337,9
46KOLARSKA Agnieszka 453VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-395K 1400:15:3200:37:2801:15:45.9501:31:18.20+00:11:367:347,9
47JANKOWSKI Marcin 437KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM40-497M 3300:13:1400:37:0101:15:48.6001:29:02.80+00:11:397:347,9
48KALISZ Krzysztof 446KS METRACO POLKOWICELUBINM60-698M 3400:14:1300:37:3601:16:43.0001:30:56.95+00:12:337:407,8
49BYTNIEWSKI Mieczysław 411BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+1M 3500:14:1500:38:0001:16:45.6001:31:00.85+00:12:367:407,8
50GEMBALA Violetta 427AMATORBEŁKK50-593K 1500:16:4900:38:0101:16:48.9001:33:38.60+00:12:397:407,8
51DREGER Michał 421KLUB SPORTOWY 'ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE'ELBLĄGM40-498M 3600:13:1300:37:3801:16:52.2001:30:05.30+00:12:427:417,8
52JASIUKIEWICZ Jacek 439GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-499M 3700:13:1200:38:0101:16:53.3001:30:05.30+00:12:437:417,8
53NETKOWSKI Wojciech 485PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-5911M 3800:13:4100:37:5001:17:07.7501:30:49.35+00:12:587:427,8
54DUSIEL Ewa 422VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-497K 1600:16:1900:38:0501:17:14.5001:33:33.55+00:13:057:437,8
55KOWALCZYK Edyta 459KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK40-498K 1700:16:1900:38:5501:17:31.8001:33:51.60+00:13:227:457,7
56CZYCZ Kazimierz 549GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-699M 3900:14:1400:37:0701:17:56.4001:32:10.95+00:13:477:477,7
57ZACHARCZUK Zofia 544FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-594K 1800:16:4800:37:5901:18:03.4501:34:52.00+00:13:547:487,7
58MARCINKOWSKI Wojciech 478UNIA MIASTLUBLINIECM40-4910M 4000:13:1100:38:0501:18:12.3501:31:24.05+00:14:027:497,7
59KALBARCZYK Michał 443MICHALKALBARCZYK.COMELBLĄGM30-397M 4100:12:4700:38:3001:18:23.3501:31:11.00+00:14:137:507,7
60BOROWIK Bożena 408GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-499K 1900:16:2200:38:3401:18:42.3001:35:04.30+00:14:327:527,6
61KULEWICZ Cezary 465BRANIEWOM50-5912M 4200:13:4100:39:0301:18:50.5001:32:32.10+00:14:417:537,6
62ROSZMAN Joanna 504PENDOLINOREDAK50-595K 2000:16:4700:38:0501:19:08.6001:35:56.50+00:14:597:547,6
63ŚLUSARCZYK Andrzej 527WESOŁY BORSUK TAEMPRUDNIKM60-6910M 4300:14:1200:38:1001:19:08.9001:33:20.90+00:14:597:547,6
64ŚLUSARCZYK Grzegorz 526WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4911M 4400:13:1100:39:0101:19:20.1001:32:32.05+00:15:107:567,6
65BUJNICKI Marcin 410PASŁĘKM40-4912M 4500:13:1300:38:5501:19:39.7501:32:52.80+00:15:307:577,5
65CZAJKA Urszula 416RUMIAK60-691K 2100:17:2200:39:1101:19:39.7501:37:01.85+00:15:307:577,5
67KUPIBIDA Boguslawa 467SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-596K 2200:16:4800:39:2501:19:45.6501:36:33.85+00:15:367:587,5
68SOBAŃSKA Grażyna 509DRUŻBICEK60-692K 2300:17:2100:39:2501:19:52.5001:37:14.40+00:15:437:597,5
69OLECH Marcin 487CHODZEZKIJAMI.PLGDAŃSKM40-4913M 4600:13:1400:39:3501:20:00.3501:33:14.55+00:15:508:007,5
70ŁABUS Izabela 475FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-292K 2400:15:1900:39:4001:20:06.5001:35:26.10+00:15:578:007,5
71OLECH Anna 488CHODZEZKIJAMI.PLGDAŃSKK40-4910K 2500:16:2300:39:4101:20:15.1501:36:38.85+00:16:058:017,5
72PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 493PRUSZYŃSKI NORDIC WALKINGSZCZODRKOWICEK30-396K 2600:15:3200:39:1501:20:15.2001:35:47.60+00:16:058:017,5
73DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 420KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-597K 2700:16:4900:40:3001:20:25.7501:37:15.15+00:16:168:027,5
74DOBROWOLSKA Anna 419CHOTOMÓWK50-598K 2800:16:4900:40:3101:20:30.5501:37:19.80+00:16:218:037,5
75KALINOWSKA Jolanta 444WESOŁY BORSUKBIELSKO-BIAŁAK40-4911K 2900:16:2300:39:5101:20:33.4501:36:57.25+00:16:248:037,4
76BIAŁOWĄS Karolina 404SUCHACZK18-293K 3000:15:2000:39:5801:20:39.5501:36:00.45+00:16:308:047,4
77HINC Iwona 435FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-4912K 3100:16:2300:40:3601:20:51.2001:37:14.70+00:16:418:057,4
78UHRYN Ewa 531GRUPA NORDIC WALKING- DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4913K 3200:16:2400:39:4101:21:14.4001:37:38.90+00:17:058:077,4
79WIŚNIEWSKI Roman 538TWARDORZECZKAM60-6911M 4700:14:1400:39:5501:21:15.9001:35:30.15+00:17:068:077,4
80CHYRA Janusz 413UNIA MIASTLUBLINIECM40-4914M 4800:13:1300:40:1101:21:17.3001:34:30.50+00:17:078:077,4
81JARZYŃSKA Małgorzata 438HIFI ARTEBERLINK50-599K 3300:16:4900:39:3801:21:19.1501:38:08.25+00:17:098:077,4
82ŻUCHOWICZ Elżbieta 545DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5910K 3400:16:4900:41:1801:21:26.3001:38:15.95+00:17:168:087,4
83WORONKO-ZACZYNSKA Janina 541KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 3500:17:2300:40:2501:21:26.3501:38:49.85+00:17:168:087,4
84WAŁECKA Krystyna 534FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-693K 3600:17:2100:39:5901:21:29.6001:38:50.90+00:17:208:087,4
85ŚCIBISZ Bogdan 523DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+2M 4900:14:1500:39:1801:21:30.9001:35:46.15+00:17:218:097,4
86RACZYŃSKA Aleksandra 502UNIA MIASTCHORZÓWK70+2K 3700:17:2300:40:5201:21:35.2001:38:58.25+00:17:258:097,4
87ŚLEWIŃSKA Magdalena 524BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-294K 3800:15:2000:40:0601:22:05.3501:37:26.10+00:17:558:127,3
88KOZŁOWSKA Agnieszka 621FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK40-4914K 3900:16:2100:41:2501:22:09.9501:38:31.65+00:18:008:137,3
89NAMSOŁEK Feliks 484NIE ZRZESZONYGDYNIAM70+3M 5000:14:1500:39:5801:22:10.7001:36:25.90+00:18:018:137,3
90UHRYN Marcin 532GRUPA NORDIC WALKING- DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM40-4915M 5100:13:1200:40:0801:22:14.4001:35:26.60+00:18:058:137,3
91KNOP Malgorzata 451GREEN TEAMZIELONA GORAK30-397K 4000:15:3300:40:1101:22:18.9001:37:52.70+00:18:098:137,3
92GODZIŃSKI Paweł 430MILEJEWOM30-398M 5200:12:4700:40:0901:22:22.2001:35:09.95+00:18:128:147,3
93POSTEK Danuta 497MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5911K 4100:16:5000:41:1401:22:36.9501:39:27.85+00:18:278:157,3
94FARON Monika 426FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK30-398K 4200:15:3400:40:2401:22:40.0501:38:14.20+00:18:308:167,3
95WIŚNIEWSKI Kazimierz 539Z GÓRKIWARSZAWAM60-6912M 5300:14:1300:41:1501:22:47.9001:37:01.00+00:18:388:167,2
96JARYSZ Agnieszka 550FACE NORDIC WALKING TEAMOBORNIKIK30-399K 4300:15:3200:42:1401:23:24.1501:38:56.45+00:19:148:207,2
97BIŃCZYK Jacek 622GRABCZEWOM40-4916M 5400:13:4400:41:3201:23:28.1001:37:12.35+00:19:188:207,2
98KOSIŃSKA Maria 455MOSIR RYPINRYPINK60-694K 4400:17:2000:40:2701:23:34.9501:40:55.75+00:19:258:217,2
99GLINIECKA Katarzyna 429ELBLĄGK40-4915K 4500:16:2500:40:4101:23:39.4501:40:04.75+00:19:308:217,2
100CZERWIŃSKA Wanda 417GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK60-695K 4600:17:2200:41:2701:23:40.1001:41:02.15+00:19:308:227,2
101PIOTRKIEWICZ Anna 495GDAŃSKK40-4916K 4700:16:2100:42:0301:24:03.0001:40:24.80+00:19:538:247,1
102DZIEMIŃSKA Magdalena 424BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK30-3910K 4800:15:3300:42:0601:24:11.5001:39:44.90+00:20:028:257,1
103WROŃSKA Wiesława 542BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4917K 4900:16:2200:41:2601:24:22.3501:40:45.30+00:20:128:267,1
104KOTULA Jakub 458KATOWICEM30-399M 5500:12:4600:40:1701:24:22.5501:37:09.35+00:20:138:267,1
105MOJSIEJCZUK Ryszard 483VIKING NORDIC TEAM CZESTOCHOWACZESTOCHOWAM70+4M 5600:14:1600:41:2201:24:27.9501:38:43.95+00:20:188:267,1
106STEFAŃSKI Andrzej 514FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-5913M 5700:13:4200:41:4401:24:39.9001:38:22.40+00:20:308:287,1
107TRUCHAN BAJER Bożena 529FACE NW TEAMFROMBORKK50-5912K 5000:16:5100:41:0401:25:01.1001:41:52.55+00:20:518:307,1
108HADRYK Elżbieta 432ELBLĄGK30-3911K 5100:16:2000:41:5301:25:34.2501:41:54.25+00:21:248:337,0
109CYBULSKI Ryszard 415ELBLĄGM60-6913M 5800:14:2600:41:4501:25:40.3501:40:06.55+00:21:308:347,0
110OMARSKA Grazyna 489PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-5913K 5200:16:5100:42:2601:26:07.7501:42:58.75+00:21:588:367,0
111GERLE-KOTULA Anna 428KATOWICEK30-3912K 5300:15:3300:43:2201:26:58.7501:42:31.95+00:22:498:416,9
112THOMALA Bogdan 546SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+5M 5900:14:1700:41:2101:26:59.4501:41:16.95+00:22:508:416,9
113TURZYŃSKA-STOPA Maria 530BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-696K 5400:17:2100:42:3701:27:05.6501:44:27.10+00:22:568:426,9
114BIAŁOWĄS Iwona 405SUCHACZK50-5914K 5500:16:5000:43:2501:28:19.5001:45:09.90+00:24:108:496,8
115OTTA Anna 490CEGŁOWOK40-4918K 5600:16:2000:44:2101:28:21.0501:44:41.45+00:24:118:506,8
116SYNAK Leszek 516KOSCIERZYNAM50-5914M 6000:13:4500:43:1801:28:50.9001:42:36.80+00:24:418:536,8
117LINKA Renata 472WARSZAWAK40-4919K 5700:16:2200:44:1101:29:19.7501:45:42.40+00:25:108:566,7
118WASIELA Beata 535FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMIN 58K40-4920K 5800:16:2400:43:5901:29:55.5501:46:20.10+00:25:468:596,7
119KOSSOWSKI Marian 457MARYSINWARSZAWAM50-5915M 6100:13:4100:44:4101:29:59.2501:43:41.10+00:25:499:006,7
120LEHMANN Teresa 470BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5915K 5900:16:5000:44:3301:30:29.6001:47:20.00+00:26:209:036,6
121FAJNAS Ryszard 425FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5916M 6200:13:4200:43:4501:30:50.7001:44:33.50+00:26:419:056,6
122SYNAK Joanna 518KOSCIERZYNAK18-295K 6000:15:2100:44:2701:30:59.6001:46:20.80+00:26:509:056,6
123SMARUJ - SADOWSKA Janina 508BYDGOSZCZK60-697K 6100:17:2300:44:3701:31:08.0501:48:31.25+00:26:589:066,6
124KRZYNOWEK Krystyna 462GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK60-698K 6200:17:2200:45:3001:31:08.6001:48:31.35+00:26:599:066,6
125SZEWCZYK Agnieszka 521FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4921K 6300:16:2500:43:5801:31:45.7501:48:11.00+00:27:369:106,5
126SYNAK Miroslawa 517KOSCIERZYNAK50-5916K 6400:16:5100:44:5301:32:10.3501:49:02.25+00:28:009:136,5
127KRZYŚCIN Rafał 464SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4917M 6300:13:1400:46:1001:32:19.8501:45:34.75+00:28:109:146,5
128SZYMANOWSKA-PAWLAK Ewa 522GOSIR OSIELSKONIEMCZK50-5917K 6500:16:5000:44:5301:32:58.3001:49:48.45+00:28:489:176,5
129KRZYŚCIN Mirosława 463SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4922K 6600:16:2000:45:4301:33:28.1001:49:48.90+00:29:189:206,4
130CHRAPEK Urszula 412KS RUDZICARUDZICAK18-296K 6700:15:2000:46:3201:34:09.6001:49:29.70+00:30:009:246,4
131LEWANDOWSKA Małgorzata 471WORYTYK40-4923K 6800:16:2000:46:4901:34:12.8001:50:33.60+00:30:039:256,4
132DYLEWSKA Barbara 423DABROWA NORDIC TEAM.DABROWA GORNICZAK60-699K 6900:17:2200:47:0401:36:55.2001:54:17.70+00:32:459:416,2
133SOBOCIŃSKA Ewa 511MOSIRRYPINK70+3K 7000:17:2200:47:5001:37:16.7001:54:39.60+00:33:079:436,2
134JÓŹWIAK Dominik 442WTW.WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 6400:12:4500:48:2101:38:38.6501:51:24.00+00:34:299:516,1
135PROKOP Anna 499ELBLĄGK40-4924K 7100:16:2200:49:1401:38:58.7001:55:21.65+00:34:499:536,1
136SYNAK Maria 519KOSCIERZYNAK50-5918K 7200:16:5200:48:4501:39:09.4501:56:01.80+00:35:009:546,1
137LIPIŃSKA Urszula 473FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4925K 7300:16:2400:48:3701:39:15.8001:55:40.30+00:35:069:556,0
138SZEWCZYK Marek 520FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5917M 6500:13:4300:41:5801:41:15.7001:54:59.45+00:37:0610:075,9
139PIEKARSKA Magdalena 494GOSIR OSIELSKONIEMCZK18-297K 7400:15:2000:49:5501:42:30.1501:57:50.45+00:38:2010:155,9
140NAWROCKA Danuta 547DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GORNICZAK70+4K 7500:17:2400:57:5801:58:02.7002:15:26.95+00:53:5311:485,1
141DILMAŃSKI Artur 548ELBLĄGELBLĄGM40-4918M 6600:13:1300:42:00+00:10:278:247,1
Niesklasyfikowani
DQAPPEL Jerzy 401GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+1DQ00:45:53 DQ DQ DQ--
Znaleziono 142 wynik(ów)