ELIMINATOR 2016 - ETAP I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 209
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 207
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 100:00:0000:08:4300:18:53.4000:18:53.40 11:065,4
2JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:4300:19:01.1000:19:01.10+00:00:0711:115,4
3GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK202K 300:00:0000:08:4300:19:21.2500:19:21.25+00:00:2711:225,3
4KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:08:4800:19:45.3500:19:45.35+00:00:5111:375,2
5WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 500:00:0000:09:2700:20:38.5000:20:38.50+00:01:4512:084,9
6BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK205K 600:00:0000:09:4400:20:41.0000:20:41.00+00:01:4712:104,9
7KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 700:00:0000:09:2600:20:44.2000:20:44.20+00:01:5012:114,9
8GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 800:00:0000:08:5900:21:01.8500:21:01.85+00:02:0812:214,9
9PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 900:00:0000:09:4100:21:04.4500:21:04.45+00:02:1112:234,8
10MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK206K 1000:00:0000:09:3200:21:20.3500:21:20.35+00:02:2612:324,8
11GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK207K 1100:00:0000:10:0100:21:35.6500:21:35.65+00:02:4212:414,7
12KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK501K 1200:00:0000:09:4800:21:51.6000:21:51.60+00:02:5812:514,7
13BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK402K 1300:00:0000:10:0700:22:10.2000:22:10.20+00:03:1613:024,6
14ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK304K 1400:00:0000:10:2400:22:40.8000:22:40.80+00:03:4713:204,5
15SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK601K 1500:00:0000:10:5200:23:16.0000:23:16.00+00:04:2213:414,4
16JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK305K 1600:00:0000:10:5300:23:43.4500:23:43.45+00:04:5013:574,3
17KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK403K 1700:00:0000:11:1100:23:54.3500:23:54.35+00:05:0014:034,3
18RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK404K 1800:00:0000:10:5600:23:57.9000:23:57.90+00:05:0414:054,3
19PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK405K 1900:00:0000:10:5100:24:02.0000:24:02.00+00:05:0814:084,2
20ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK306K 2000:00:0000:11:0500:24:24.7000:24:24.70+00:05:3114:214,2
21ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK208K 2100:00:0000:11:0300:24:36.9500:24:36.95+00:05:4314:284,1
22BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK307K 2200:00:0000:11:1000:24:47.4000:24:47.40+00:05:5414:344,1
23HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK308K 2300:00:0000:11:1000:24:58.0500:24:58.05+00:06:0414:414,1
24BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK502K 2400:00:0000:11:0600:25:10.3500:25:10.35+00:06:1614:484,1
25KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK406K 2500:00:0000:12:0500:26:07.3500:26:07.35+00:07:1315:213,9
26SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K209K 2600:00:0000:11:4300:26:24.4000:26:24.40+00:07:3115:313,9
27SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK309K 2700:00:0000:12:0600:26:53.4000:26:53.40+00:08:0015:483,8
28FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK3010K 2800:00:0000:12:2200:27:13.7000:27:13.70+00:08:2016:003,7
29FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3011K 2900:00:0000:12:3100:27:18.5000:27:18.50+00:08:2516:033,7
30DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3012K 3000:00:0000:12:4500:27:36.8500:27:36.85+00:08:4316:143,7
31MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK407K 3100:00:0000:12:4900:27:56.9000:27:56.90+00:09:0316:253,7
32SNARSKA Katarzyna 332AlbatrosyWARSZAWAK3013K 3200:00:0000:12:5400:28:04.1000:28:04.10+00:09:1016:303,6
33CHOWANSKA Sylwia 312Biegamy dla ZdrowiaWARSZAWAK3014K 3300:00:0000:13:0700:28:06.3500:28:06.35+00:09:1216:313,6
34PREDKO Grażyna 340K408K 3400:00:0000:13:0400:29:08.7500:29:08.75+00:10:1517:083,5
35SZCZYGIEŁ Adriana 334KNSK RUNNING TEAMBIELSKO-BIAŁAK3015K 3500:00:0000:13:1900:30:14.7000:30:14.70+00:11:2117:473,4
36SZKARADNIK Katarzyna 336uZDROWIskowy teamUSTROŃK3016K 3600:00:0000:13:3700:30:55.1500:30:55.15+00:12:0118:113,3
37WĄSOWSKA Jagoda 345K503K 3700:00:0000:14:3500:31:45.2000:31:45.20+00:12:5118:403,2
38WARZOCHA Katarzyna 337TYCHYK3017K 3800:00:0000:13:5100:32:42.8500:32:42.85+00:13:4919:143,1
39SZCZYGIEŁ Weronika 335CHORZÓWK3018K 3900:00:0000:15:5900:35:56.5500:35:56.55+00:17:0321:082,8
40BZOWSKA Aleksandra 311Night RunnersGLIWICEK3019K 4000:00:0000:15:5800:35:56.9500:35:56.95+00:17:0321:082,8
41LUBOSIK Laurencja 324TOKYO TEAMWILKOWICZKIK3020K 4100:00:0000:18:27+00:09:4420:302,9
Znaleziono 41 wynik(ów)