ELIMINATOR 2016 - ETAP I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 209
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 207
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM401M 800:00:0000:07:1900:16:23.5500:16:23.55 9:386,2
2FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM402M 1000:00:0000:07:5100:16:50.9000:16:50.90+00:00:279:546,1
3SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM403M 1900:00:0000:07:5600:18:08.5500:18:08.55+00:01:4510:405,6
4HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM404M 2100:00:0000:08:2400:18:22.8500:18:22.85+00:01:5910:485,6
5GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM405M 2500:00:0000:08:0800:18:29.6500:18:29.65+00:02:0610:525,5
6RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM406M 2600:00:0000:08:1300:18:32.8000:18:32.80+00:02:0910:545,5
7KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM407M 2700:00:0000:08:3200:18:36.2000:18:36.20+00:02:1210:565,5
8SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM408M 3300:00:0000:08:4700:19:16.1000:19:16.10+00:02:5211:205,3
9PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM409M 3400:00:0000:08:4400:19:24.3000:19:24.30+00:03:0011:245,3
10SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4010M 3600:00:0000:08:3300:19:43.0000:19:43.00+00:03:1911:355,2
11ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4011M 4100:00:0000:08:5800:20:11.3500:20:11.35+00:03:4711:525,1
12KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4012M 4500:00:0000:09:0700:20:27.0000:20:27.00+00:04:0312:015,0
13KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM4013M 4700:00:0000:09:2800:20:33.7000:20:33.70+00:04:1012:055,0
14KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4014M 6400:00:0000:09:2400:21:23.7500:21:23.75+00:05:0012:344,8
15SZPILA Daniel 146OPOLEM4015M 8100:00:0000:10:1300:22:12.0500:22:12.05+00:05:4813:034,6
16MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4016M 8300:00:0000:09:4600:22:12.4000:22:12.40+00:05:4813:034,6
17GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4017M 8600:00:0000:10:0400:22:20.1000:22:20.10+00:05:5613:084,6
18JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4018M 8800:00:0000:10:2700:22:36.1000:22:36.10+00:06:1213:174,5
19MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4019M 9200:00:0000:10:0900:22:40.5000:22:40.50+00:06:1613:204,5
20GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4020M 9400:00:0000:10:1900:22:41.9000:22:41.90+00:06:1813:204,5
21BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4021M 9600:00:0000:10:1100:22:43.3000:22:43.30+00:06:1913:214,5
22KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4022M 9800:00:0000:10:2500:22:45.5000:22:45.50+00:06:2113:224,5
23SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4023M 10000:00:0000:10:0100:22:57.2500:22:57.25+00:06:3313:304,4
24STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4024M 10100:00:0000:10:1300:22:58.9500:22:58.95+00:06:3513:304,4
25ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4025M 10200:00:0000:10:3600:23:00.2000:23:00.20+00:06:3613:314,4
26CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4026M 10600:00:0000:10:5000:23:13.5000:23:13.50+00:06:4913:394,4
27JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4027M 10700:00:0000:10:5500:23:16.4000:23:16.40+00:06:5213:414,4
28DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4028M 11100:00:0000:10:2200:23:22.3500:23:22.35+00:06:5813:444,4
29STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4029M 11800:00:0000:11:0000:23:52.0000:23:52.00+00:07:2814:024,3
30SĘDOR Krzysztof 123Eskadra KrakówKRAKÓWM4030M 12700:00:0000:10:5300:24:09.7500:24:09.75+00:07:4614:124,2
31SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4031M 13000:00:0000:11:1000:24:26.2500:24:26.25+00:08:0214:224,2
32BEDNAREK Jacek 16MetLife RunWARSZAWAM4032M 13100:00:0000:10:1200:24:35.9000:24:35.90+00:08:1214:274,1
33PITAS Andrzej 106ZapierdalaczeROGOŹNIKM4033M 13200:00:0000:10:5800:24:38.8000:24:38.80+00:08:1514:294,1
34PLUCINSKI Grzegorz 107RYDUŁTOWYM4034M 13300:00:0000:24:42.6000:24:42.60+00:08:1914:314,1
35MURAŃSKI Rafał 101PUŃCÓWM4035M 13400:00:0000:11:2000:24:43.1000:24:43.10+00:08:1914:324,1
36FALKOWSKI Piotr 234PIASECZNOM4036M 13800:00:0000:11:3300:24:55.6000:24:55.60+00:08:3214:394,1
37HOMBEK Maciej 51uZDROWIskowy TeamUSTROŃM4037M 13900:00:0000:11:4600:24:55.8000:24:55.80+00:08:3214:394,1
38WYSŁUCH Tomasz 162SKOCZÓWM4038M 14400:00:0000:11:1900:25:53.9000:25:53.90+00:09:3015:133,9
39ROGALA Maciej 182KS M.E.T.A.PSZÓWM4039M 14500:00:0000:11:3200:25:55.0500:25:55.05+00:09:3115:143,9
40CHWALISZEWSKI Jarosław 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4040M 14900:00:0000:10:5600:26:19.5000:26:19.50+00:09:5515:283,9
41NIEURZYŁA Grzegorz 102uZDROWIskowi teamUSTROŃM4041M 15200:00:0000:11:4700:27:00.3500:27:00.35+00:10:3615:523,8
42LIPIŃSKI Tomasz Canal+WARSZAWAM4042M 15500:00:0000:11:3300:27:28.2500:27:28.25+00:11:0416:093,7
43POTOCZNY Mirosław 110JAWORZNOM4043M 15600:00:0000:12:1400:27:29.1500:27:29.15+00:11:0516:103,7
44ŚMIATEK Marcin 150AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4044M 15900:00:0000:12:5600:28:15.8500:28:15.85+00:11:5216:373,6
45DUDEK Dominik 35MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4045M 16000:00:0000:12:4200:30:32.5500:30:32.55+00:14:0917:573,3
46MIERZOWSKI Klaudiusz 95Tokyo TeamWILKOWICZKIM4046M 16200:00:0000:13:3500:31:31.9000:31:31.90+00:15:0818:323,2
47SZPERLICH Grzegorz 145AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4047M 16300:00:0000:14:0600:32:31.4500:32:31.45+00:16:0719:073,1
48STYŚ Marek 180GLIWICEM4048M 16400:00:0000:13:5600:32:42.6500:32:42.65+00:16:1919:143,1
49KAFAROWSKI Dariusz 174Wielkolud Team / KS KandaharJAWORZNOM4049M 16500:00:0000:13:4200:32:47.6500:32:47.65+00:16:2419:173,1
Znaleziono 49 wynik(ów)