ELIMINATOR 2016 - ETAP III
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 105
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 104
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:07:0500:15:54.0000:15:54.00 9:216,4
2SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM202M 300:00:0000:07:2800:16:08.5500:16:08.55+00:00:149:296,3
3RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM203M 400:00:0000:07:2800:16:16.4000:16:16.40+00:00:229:346,3
4GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM204M 600:00:0000:07:3700:16:29.3000:16:29.30+00:00:359:416,2
5GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM205M 900:00:0000:07:2900:16:56.3500:16:56.35+00:01:029:576,0
6DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM206M 1200:00:0000:08:0300:17:37.1500:17:37.15+00:01:4310:215,8
7MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1300:00:0000:08:1700:17:43.6000:17:43.60+00:01:4910:255,8
8CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM208M 1900:00:0000:08:1200:18:29.3000:18:29.30+00:02:3510:525,5
9KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM209M 2000:00:0000:08:2200:18:30.6000:18:30.60+00:02:3610:525,5
10LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM2010M 2300:00:0000:08:3800:18:44.3500:18:44.35+00:02:5011:015,4
11BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2011M 2900:00:0000:08:5500:19:10.3500:19:10.35+00:03:1611:165,3
12STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2012M 3000:00:0000:08:4200:19:14.2500:19:14.25+00:03:2011:185,3
13SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2013M 3100:00:0000:08:4400:19:19.6000:19:19.60+00:03:2511:215,3
14CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2014M 3700:00:0000:09:2500:19:31.3500:19:31.35+00:03:3711:285,2
15WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2015M 3800:00:0000:09:0300:19:32.0000:19:32.00+00:03:3811:295,2
16GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2016M 4200:00:0000:09:1300:19:47.2500:19:47.25+00:03:5311:385,2
17JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2017M 4400:00:0000:09:2600:19:53.5000:19:53.50+00:03:5911:415,1
18KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2018M 4700:00:0000:09:0200:20:14.5000:20:14.50+00:04:2011:545,0
19BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2019M 5100:00:0000:09:2200:20:28.7000:20:28.70+00:04:3412:025,0
20KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2020M 6000:00:0000:09:2200:20:51.4500:20:51.45+00:04:5712:154,9
21KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2021M 6200:00:0000:09:3400:21:06.9000:21:06.90+00:05:1212:244,8
22ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2022M 6300:00:0000:09:1400:21:13.7000:21:13.70+00:05:1912:284,8
23KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2023M 6500:00:0000:09:2200:21:25.5500:21:25.55+00:05:3112:354,8
24SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2024M 7000:00:0000:09:4500:22:24.3000:22:24.30+00:06:3013:104,6
25URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2025M 7100:00:0000:09:5600:22:25.5000:22:25.50+00:06:3113:114,6
26JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2026M 7600:00:0000:10:4100:23:31.1000:23:31.10+00:07:3713:504,3
27RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2027M 7900:00:0000:10:5300:25:30.8500:25:30.85+00:09:3615:004,0
28KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2028M 8000:00:0000:11:3400:25:45.2000:25:45.20+00:09:5115:084,0
29ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2029M 8200:00:0000:11:1500:29:39.3000:29:39.30+00:13:4517:263,4
Znaleziono 29 wynik(ów)