ELIMINATOR 2016 - ETAP IV
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:07:1100:16:04.7500:16:04.75 9:276,3
2LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM202M 300:00:0000:07:1300:16:23.6500:16:23.65+00:00:189:386,2
3CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM203M 400:00:0000:07:3900:16:35.9000:16:35.90+00:00:319:456,2
4RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM204M 500:00:0000:07:4100:16:39.0000:16:39.00+00:00:349:476,1
5SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM205M 700:00:0000:07:3700:16:55.4500:16:55.45+00:00:509:576,0
6GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM206M 1000:00:0000:07:5200:17:06.4500:17:06.45+00:01:0110:036,0
7MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1100:00:0000:08:0000:17:21.4000:17:21.40+00:01:1610:125,9
8GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM208M 1300:00:0000:07:3600:17:51.8000:17:51.80+00:01:4710:305,7
9CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM209M 1400:00:0000:07:5900:17:55.5000:17:55.50+00:01:5010:325,7
10KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2010M 2300:00:0000:08:2900:18:45.3500:18:45.35+00:02:4011:015,4
11DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2011M 2500:00:0000:08:2900:18:58.9500:18:58.95+00:02:5411:095,4
12BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2012M 2900:00:0000:08:4800:19:29.0000:19:29.00+00:03:2411:275,2
13STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2013M 3600:00:0000:09:1800:20:31.5500:20:31.55+00:04:2612:045,0
14SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2014M 3700:00:0000:09:3800:20:58.1500:20:58.15+00:04:5312:204,9
15WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2015M 4200:00:0000:10:0800:21:39.5000:21:39.50+00:05:3412:444,7
16GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2016M 4300:00:0000:10:3600:24:08.6000:24:08.60+00:08:0314:114,2
Znaleziono 16 wynik(ów)