Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-11-25 |
Miejsce : | Ustroń |
Dystans : | 1.7 km |
Zgłoszonych : | 411 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 351 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Polowka 0.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej | 2003 | MULKS Juvenia Głuchołazy | GŁUCHOŁAZY | M20 | 00:00:00 | 00:06:59 | |
2 | MALINA Dawid | 2001 | Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy! | RYBNIK | M20 | 00:00:00 | 00:07:23 | |
3 | RZĄSA Franciszek | 2287 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:07:41 | |
4 | BODURKA Krzysztof | 2004 | ALPIN SPORT TEAM | NIELEPICE | M20 | 00:00:00 | 00:07:46 | |
5 | KUBERA Bartłomiej | 2192 | FORUMrun | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:07:46 | |
6 | ELANTKOWSKI Jan | 2230 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:08:00 | |
7 | GAWROŃSKI Tomasz | 2008 | UMKS NADIR Jędrzejów | JĘDRZEJÓW | M20 | 00:00:00 | 00:08:14 | |
8 | KOZIOŁ Kamil | 2183 | Husaria Race Team | MICHAŁOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:08:21 | |
9 | POPIELARSKI Kubuś | 2283 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:08:22 | |
10 | WÓJCIK Adam | 2120 | CHOCZNIA | M20 | 00:00:00 | 00:08:25 | ||
11 | KNAP Mateusz | 2012 | Scarpa Team Polska/ KS Kandahar | KATOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:08:37 | |
12 | SAWICKI Kacper | 2281 | TKN Tatra Team | NOWY TARG | M20 | 00:00:00 | 00:08:38 | |
13 | BONIEC Radosław | 2174 | ŻARY | M20 | 00:00:00 | 00:08:42 | ||
14 | KUBICA Marcin | 2237 | Inov-8 Team | BIELSKO-BIAŁA | M20 | 00:00:00 | 00:08:46 | |
15 | STEC Jakub | 2198 | ULTRA BESKID SPORT | GODZISZKA | M20 | 00:00:00 | 00:08:55 | |
16 | KWIATEK Dawid | 2243 | BYTOM | M20 | 00:00:00 | 00:09:01 | ||
17 | URBAŃCZYK Karol | 2290 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M20 | 00:00:00 | 00:09:10 | |
18 | KUKUŁA Sławomir | 2045 | ANDRYCHÓW | M20 | 00:00:00 | 00:09:30 | ||
19 | ŻYŁA Sebastian | 2124 | KOŃCZYCE MAŁE | M20 | 00:00:00 | 00:09:35 | ||
20 | DYLĄG Wojciech | 2301 | KS Limanowa Forrest | TYMBARK | M20 | 00:00:00 | 00:09:37 | |
21 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 2226 | TKN Tatra Team | ZAKOPANE | M20 | 00:00:00 | 00:09:39 | |
22 | BROJ Marcel | 2146 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M20 | 00:00:00 | 00:09:40 | |
23 | PLOCH Jakub | 2153 | NIGHT RUNNERS ZABRZE | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:09:44 | |
24 | HORZELA Błażej | 2149 | Beta-Trans | RADZIONKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:09:45 | |
25 | GRUND Marek | 2221 | Mafia TEAM Lubliniec | STRZEBIŃ | M20 | 00:00:00 | 00:09:54 | |
26 | SPORYSZ Mateusz | 2289 | KOZY | M20 | 00:00:00 | 00:09:58 | ||
27 | URBAN Wiktor | 2162 | Night Runners Zabrze | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:00 | |
28 | KOPIEC Roland | 2296 | ŁAZISKA GÓRNE | ŁAZISKA GÓRNE | M20 | 00:00:00 | 00:10:01 | |
29 | KNUTELSKI Błażej | 2335 | GRYWAŁD | M20 | 00:00:00 | 00:10:06 | ||
30 | PUDŁO Mateusz | 2286 | Husaria Race Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:10:11 | |
31 | DOMIN Łukasz | 2177 | Lider Animator/Aktywny Dynów | DYNÓW | M20 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
32 | WILK Dawid | 2194 | SOCIOS GÓRNIK | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
33 | WOLAŃSKI Tomasz | 2312 | MIĘDZYRZECZE GÓRNE | M20 | 00:00:00 | 00:10:14 | ||
34 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2190 | SOCIOS SILESIA | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:16 | |
35 | SOBOLA Grzegorz | 2272 | 4drinki | RACIBÓRZ | M20 | 00:00:00 | 00:10:23 | |
36 | KLONOWSKI Kamil | 2081 | MOSIR ŁAZISKA GÓRNE | ŁAZISKA GÓRNE | M20 | 00:00:00 | 00:10:25 | |
37 | SZOSTAK Artur | 2129 | Bravehearts Legionowo | WIELISZEW | M20 | 00:00:00 | 00:10:25 | |
38 | WRZESZCZ Mariusz | 2015 | TRIATHLON MIETKÓW TEAM | PIOTROWICE | M20 | 00:00:00 | 00:10:26 | |
39 | BIEDROŃ Marcin | 2024 | WROCŁAW | M 20 | 00:00:00 | 00:10:32 | ||
40 | RZEPKA Piotr | 2125 | parkrun katowice | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
41 | ŻUREK Rafał | 2271 | RACIBÓRZ | M 20 | 00:00:00 | 00:10:36 | ||
42 | LEITNER Rafał | 2148 | RYBNIK | M20 | 00:00:00 | 00:10:38 | ||
43 | KRÓL Kamil | 2191 | SOCIOS GÓRNIK | MYSŁOWICE | M20 | 00:00:00 | 00:10:42 | |
44 | MAJCHRZAK Maciej | 2196 | WROCŁAW | M20 | 00:00:00 | 00:10:45 | ||
45 | BUŁA Robert | 2133 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | M20 | 00:00:00 | 00:10:46 | |
46 | JANOWICZ Adam | 2132 | RYBNIK | M 20 | 00:00:00 | 00:10:46 | ||
47 | SERZYSKO Bartosz | 2299 | Aptiv Running Team | CIESZYN | M20 | 00:00:00 | 00:10:48 | |
48 | GRYCKO Konrad | 2097 | FURION | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:10:51 | |
49 | KELLER Dariusz | 2047 | Night Runners + | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:11:04 | |
50 | MUSZYŃSKI Marcin | 2266 | JAKTORÓW-CHYLICE | M 20 | 00:00:00 | 00:11:08 | ||
51 | OŻGA Sebastian | 2074 | TYCHY | M 20 | 00:00:00 | 00:11:12 | ||
52 | URBAŃCZYK Dawid | 2093 | Lecymy Durś | BYTOM | M 20 | 00:00:00 | 00:11:25 | |
53 | WOJTYRA Daniel | 2269 | TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICA | M 20 | 00:00:00 | 00:11:25 | ||
54 | KUČERKA Jakub | 2025 | Kasia i Kuba | TŘINEC | M 20 | 00:00:00 | 00:11:49 | |
55 | SEKUŁA Dawid | 2112 | SKAWINA | M 20 | 00:00:00 | 00:12:44 | ||
56 | BIENIECKI Marek | 2323 | OTK Rzeźnik | M 20 | 00:00:00 | 00:12:52 | ||
57 | KULA Krzysztof | 2140 | CIESZYN | M20 | 00:00:00 | 00:14:21 | ||
58 | WALENTYŃSKI Bartłomiej | 2257 | GLIWICE | M 20 | 00:00:00 | 00:16:00 |
Znaleziono 58 wynik(ów)