ELIMINATOR 2019 - ETAP I
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 176
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 176
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka_Eli
0.9km
   
1RYBIŃSKI Łukasz 2065EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:39
2BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4000:00:0000:09:54
3DOLNY Tomasz 2154M4000:00:0000:09:49
4WAWROCKI Jarosław 2155ZABRZEM4000:00:0000:11:52
5RYCERSKI Rafał 2156CZAPLINEKM3000:00:0000:10:01
6JAWOREK Dariusz 2157Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEM4000:00:0000:14:47
7RAKSZAWA Krzysztof 2158RYBNIKM4000:00:0000:10:46
8BALBUS Michał 2159MiechowiceBYTOMM6000:00:0000:14:30
9SKÓRA Marcin 2160M3000:00:0000:09:16
10KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM4000:00:0000:10:53
11HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM4000:00:0000:08:34
12OSETEK Paweł 2163Radlinioki w bieguPSZÓWM3000:00:0000:08:59
13SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:10
14OPOLONY Ireneusz 2165Socios SilesiaŁAŃCEM3000:00:0000:09:19
15CHAWONIOK Anna 1035K2000:00:0000:10:33
16MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK6000:00:0000:13:25
17BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK3000:00:0000:12:50
18KLIMOSZ Edyta 1038Lecymy durśISTEBNAK2000:00:0000:14:51
19BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK4000:00:0000:11:04
20ZABEL Robert 2148zabel.plPOZNAŃM4000:00:0000:09:26
21SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2000:00:0000:09:21
22SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM3000:00:0000:06:58
23JARCZOK Zdzichu 2019Viking Training CenterŁAKAM3000:00:0000:08:33
24BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:27
25SCHMIDT Izabela 1014ZABRZEK3000:00:0000:13:51
26MALINOWSKI Adrian 2027#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:0000:10:35
27GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3000:00:0000:09:52
28MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM3000:00:0000:08:55
29ŁASKI Mateusz 2013LANCKORONAM2000:00:0000:10:02
30GARCORZ Dawid 2014Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:10:10
31DZIUBLA Bartłomiej 2015KAMIENIECM2000:00:0000:11:30
32BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM2000:00:0000:07:27
33MĄDRZYK Daniel 2017IB TeamSOSNOWIECM3000:00:0000:12:39
34WOJNO Arkadiusz 2018Droga Do UltraŁÓDŹM3000:00:0000:09:56
35SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:01
36KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM2000:00:0000:07:28
37URBAN Mirosław 2021ITMBW KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:10:11
38DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:07:34
39PIDANTY Łukasz 2023JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:10:50
40BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM4000:00:0000:09:57
41MAŁKOWSKI Bogdan 2025SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM5000:00:0000:10:19
42HERCKA Krzysztof 2028RYBNIKM3000:00:0000:18:09
43BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:24
44WILK Tomasz 2029MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM4000:00:0000:10:05
45CHACHUŁA Ryszard 2030Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:10:12
46MATUSZCZYK Maciej 2031Czptychy.plKATOWICEM4000:00:0000:12:00
47MAZUR Damian 2033SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:04
48KUKUCZKA Dominik 2035TrailRun KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0000:09:39
49KURYŁO Zenon 2036SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:00:0000:11:14
50BEDNARZ Sebastian 2037OTM.bOTMUCHÓWM4000:00:0000:10:31
51KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:35
52GUZDEK Tomasz 2039PSP BYTOMBYTOMM3000:00:0000:10:14
53MATUSIAK Dawid 2040RYBNIKM3000:00:0000:10:57
54TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:08:36
55LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:10:09
56SWOBODA Jarosław 2043Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:31
57URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM2000:00:0000:07:59
58CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK3000:00:0000:08:59
59ROGOSZ Marcin 2045SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:11:04
60CHYBIORZ Marek 2046CIESZYNM3000:00:0000:08:42
61KADŁUBEK Aleksander 2047TKTJ/OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:10:40
62PRYSZCZ Mirosław 2048RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:11:44
63GRUSZKA Grzegorz 2049Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:09:45
64SOBOLA Grzegorz 2051RACIBÓRZM2000:00:0000:09:41
65NAGIEL Andrzej 2053Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:09:40
66FIJAK Jan 2054SIENNAM4000:00:0000:08:56
67LEWANDOWSKI Szymon 2055Piękin i BestieTYCHYM2000:00:0000:11:27
68SZYNWELSKI Michał 2057Lubię Burpees'yKATOWICEM3000:00:0000:11:55
69SUFIN Karolina 1009Lubię Burpees'yKATOWICEK3000:00:0000:17:12
70KURYŁO Paweł 2058AUGUSTÓWM4000:00:0000:09:51
71ZAJDEL Michał 2059SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:10:05
72SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM4000:00:0000:09:00
73SCHMIDT Robert 2062ZABRZEM3000:00:0000:11:58
74NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3000:00:0000:13:01
75SWOBODA Tomasz 2067Kurła kaj ta meta?!SZYMISZÓWM3000:00:0000:10:03
76FRELEK Katarzyna 1011PwC SDC Runners TeamKATOWICEK2000:00:0000:17:45
77LIK Michał 2068RYBNIKM3000:00:0000:13:25
78FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM3000:00:0000:08:19
79KRUK Krzysztof 2072StrefaByków BytomZABRZEM4000:00:0000:12:01
80POTOCZNY Mirosław 2073JAWORZNOM4000:00:0000:11:28
81KOZIJ-GULIŃSKA Barbara 1013KATOWICEK3000:00:0000:17:09
82GAZDA Mariusz 2074KROSNOKROSNOM4000:00:0000:10:54
83GREGORCZYK Marcin 2075Sts Biegaton MikołówMIKOŁÓWM4000:00:0000:09:38
84BERTINO Francesco 2076Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:57
85ŻUREK Patryk 2078TWORKÓWM3000:00:0000:12:28
86GAMZA Mariusz 2079Pędzące Żółwie ImiCZERWIONKA LESZCZYNYM3000:00:0000:09:23
87SZEWCZYK Damian 2080JEJKOWICEM4000:00:0000:09:23
88KOPEĆ Martyna 1015Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEK2000:00:0000:13:28
89SOKOŁOWSKI Marek 2006Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0000:08:49
90BUKOWSKI Marek 2081BYTOMM4000:00:0000:09:53
91URBAN Wiktor 2082Night Runners Zabrze / ZPBZABRZEM3000:00:0000:10:03
92PILSNIAK Krzysztof 2083LIBERTÓWM4000:00:0000:09:13
93LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK3000:00:0000:12:29
94MAZUREK Roman 2084Spartanie DzieciomMURÓWM4000:00:0000:10:21
95WASZTYL Tomasz 2085BIELSKO - BIAŁAM5000:00:0000:08:56
96MAGIERA Janusz 2005FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:21
97GREŃ Dorota 1017USTROŃK3000:00:0000:14:07
98CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK3000:00:0000:12:28
99CUDZIŁO Łukasz 2086X-MAN TEAMKIELCEM3000:00:0000:08:47
100DZIEGUĆ Piotr 2087CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:11:22
101KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:11:05
102WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK3000:00:0000:12:02
103OŚLIZŁO Tomasz 2090Husaria Race TeamGORZYCEM3000:00:0000:08:14
104KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:09:30
105KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM2000:00:0000:08:10
106SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK2000:00:0000:10:50
107DŁUGOSZ Marek 2093CHORZÓWM3000:00:0000:12:33
108KLOSA Marta 1022KATOWICEK3000:00:0000:17:08
109JAKUBCZYK Dariusz 2094CKBabcie/WoźniakRunningTeamPIEKOSZÓWM4000:00:0000:09:52
110LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:11:11
111STOLARCZYK Daniel 2095ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM4000:00:0000:11:39
112TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0000:09:59
113SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:11:40
114MARKIEWICZ Karol 2096Biegam żeby żreć więcej ciastkówBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:34
115SZNAJDER Rafał 2097G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:00:0000:10:52
116MROWIEC Kacper 2098ŻYWIECM2000:00:0000:10:08
117PRÓBAN Robert 2099KATOWICEM3000:00:0000:12:18
118LEWANDOWSKI Mateusz 2100TYCHYM3000:00:0000:11:20
119MARTYNEK Vladislav 2101SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM6000:00:0000:09:56
120MARTYNEK Jakub 2102SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM2000:00:0000:08:45
121HELLER Szymon 2103BRENNAM3000:00:0000:11:29
122DWORNICKI Tomasz 2104Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:10:46
123ORŁOWSKI Łukasz 2106Gołcza TeamGOŁCZAM4000:00:0000:10:14
124KOLANOWSKI Kacper 2107Wkurw TeamBRZESZCZEM2000:00:0000:11:07
125GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK4000:00:0000:12:58
126GOLKOWSKI Marcel 2108OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM2000:00:0000:11:24
127ŁUKOSZ Tomasz 2109xXxUSTROŃM3000:00:0000:09:24
128CYMERLIK Krzysztof 2110ŻORYM5000:00:0000:10:08
129ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK5000:00:0000:09:00
130OCHMAN Paweł 2111Future Processing Running TeamGLIWICEM3000:00:0000:10:07
131KOPTA Jerzy 2112Cwałujące DziadkiKRAKÓWM6000:00:0000:14:35
132DENICKI Przemysław 2113Kolej Linowa CzantoriaKNURÓWM2000:00:0000:08:57
133DANIKIEWICZ Michał 2114Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:09:37
134GARBOŚ Cezary 2115ŻORYM5000:00:0000:12:42
135MAZUREK Piotr 2116MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0000:11:13
136MIZERA Krzysztof 2117KRAKÓWM3000:00:0000:09:42
137DZIKI Marek 2118ROGOŹNIKM3000:00:0000:12:53
138SZAREK Rafał 2119JAWORZNOM4000:00:0000:11:47
139POJDA Grzegorz 2120Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:10:17
140KROTLA Piotr 2121Triathlon Training CenterCZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:09:12
141CABOS Dominik 2122ZAWOJAM4000:00:0000:10:28
142TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:28
143MALISZEWSKI Dariusz 2124JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:12:17
144PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK3000:00:0000:11:49
145HOMBEK Maciej 2125Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM5000:00:0000:12:22
146JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM2000:00:0000:06:48
147TRYKA Sebastian 2127Uzdrowiskowy TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:14:24
148HECZKO Adam 2128Uzdrowiskowy TeamPOGWIZDÓWM3000:00:0000:10:05
149KUCZEK Grzegorz 2129KeikoCZECHOWICE DZIEDZICEM4000:00:0000:15:04
150STEFAŃCZUK Waldemar 2130Uzdrowisko UstrońKATOWICEM4000:00:0000:09:55
151WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4000:00:0000:08:54
152STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK4000:00:0000:11:01
153WÓJCICKI Kamil 2132RAJSPORT ACTIVE OPOLELISIĘCICEM2000:00:0000:09:22
154GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM3000:00:0000:07:59
155RYBCZYŃSKI Jarosław 2133Dzikie Życie Run TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:11:12
156ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK2000:00:0000:12:07
157LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK3000:00:0000:12:10
158JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:46
159FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM2000:00:0000:08:14
160KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:10:11
161GLOS Janusz 2137MIĘDZYŚWIEĆM3000:00:0000:10:25
162MIKULSKI Michał 2138Gremi BochniaBOCHNIAM3000:00:0000:09:47
163MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK4000:00:0000:12:13
164KOWAL Łukasz 2139Fitness Express RybnikRYBNIKM2000:00:0000:10:10
165DULĘBA Bartosz 2140Uzdrowisko Ustroń Runing teamUSTROŃM3000:00:0000:14:27
166BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:07:40
167JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM3000:00:0000:08:29
168ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM3000:00:0000:07:22
169CIOĆ Robert 2145ZABRZEM4000:00:0000:11:30
170LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM2000:00:0000:06:31
171JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:15
172MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:0000:07:30
173OŻGA Sebastian 2149TYCHYM3000:00:0000:12:06
174ŁOPUSIŃSKI Piotr 2152Cazzo Club Running TeamKRUKIM2000:00:0000:13:09
Niesklasyfikowani
LUŹNIAK Damian 2052SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWM30DNF00:09:08 DNF
SUDNIK Krzysztof 2077KNURÓWM30DNF00:10:00 DNF
Znaleziono 176 wynik(ów)