ELIMINATOR 2019 - ETAP I
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 176
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 176
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:08:4600:19:24.0500:19:24.05 11:245,3
2ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK501K 200:00:0000:09:0000:19:42.3000:19:42.30+00:00:1811:355,2
3SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK301K 300:00:0000:09:0100:20:04.9500:20:04.95+00:00:4011:485,1
4CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK302K 400:00:0000:08:5900:20:09.9500:20:09.95+00:00:4511:515,1
5TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK401K 500:00:0000:09:5900:22:12.4000:22:12.40+00:02:4813:034,6
6LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK402K 600:00:0000:10:0900:22:37.5500:22:37.55+00:03:1313:184,5
7CHAWONIOK Anna 1035K202K 700:00:0000:10:3300:23:08.7000:23:08.70+00:03:4413:364,4
8STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK403K 800:00:0000:11:0100:24:22.1000:24:22.10+00:04:5814:204,2
9BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK404K 900:00:0000:11:0400:24:41.9000:24:41.90+00:05:1714:314,1
10SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK203K 1000:00:0000:10:5000:25:18.5500:25:18.55+00:05:5414:524,0
11LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK204K 1100:00:0000:11:1100:25:36.9000:25:36.90+00:06:1215:034,0
12KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK205K 1200:00:0000:11:0500:25:47.6000:25:47.60+00:06:2315:104,0
13SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK303K 1300:00:0000:11:4000:26:24.3500:26:24.35+00:07:0015:313,9
14PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK304K 1400:00:0000:11:4900:26:39.9000:26:39.90+00:07:1515:403,8
15CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK305K 1500:00:0000:12:2800:27:01.0000:27:01.00+00:07:3615:533,8
16WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK306K 1600:00:0000:12:0200:27:08.6500:27:08.65+00:07:4415:573,8
17MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK405K 1700:00:0000:12:1300:27:20.9000:27:20.90+00:07:5616:043,7
18LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK307K 1800:00:0000:12:1000:27:23.4000:27:23.40+00:07:5916:063,7
19LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK308K 1900:00:0000:12:2900:28:06.6500:28:06.65+00:08:4216:313,6
20ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK206K 2000:00:0000:12:0700:28:11.7500:28:11.75+00:08:4716:343,6
21BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK309K 2100:00:0000:12:5000:28:33.8500:28:33.85+00:09:0916:473,6
22GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK406K 2200:00:0000:12:5800:28:39.6000:28:39.60+00:09:1516:513,6
23MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK601K 2300:00:0000:13:2500:28:56.6500:28:56.65+00:09:3217:013,5
24NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3010K 2400:00:0000:13:0100:29:45.8000:29:45.80+00:10:2117:303,4
25KOPEĆ Martyna 1015Truchtacz MysłowiceMYSŁOWICEK207K 2500:00:0000:13:2800:30:50.9500:30:50.95+00:11:2618:083,3
26GREŃ Dorota 1017USTROŃK3011K 2600:00:0000:14:0700:31:16.7000:31:16.70+00:11:5218:233,3
27SCHMIDT Izabela 1014ZABRZEK3012K 2700:00:0000:13:5100:32:08.3500:32:08.35+00:12:4418:543,2
28KLIMOSZ Edyta 1038Lecymy durśISTEBNAK208K 2800:00:0000:14:5100:34:32.2500:34:32.25+00:15:0820:183,0
29SUFIN Karolina 1009Lubię Burpees'yKATOWICEK3013K 2900:00:0000:17:1200:41:35.8000:41:35.80+00:22:1124:272,5
30KLOSA Marta 1022KATOWICEK3014K 3000:00:0000:17:0800:42:08.3500:42:08.35+00:22:4424:472,4
31KOZIJ-GULIŃSKA Barbara 1013KATOWICEK3015K 3100:00:0000:17:0900:42:08.4500:42:08.45+00:22:4424:472,4
32FRELEK Katarzyna 1011PwC SDC Runners TeamKATOWICEK209K 3200:00:0000:17:4500:44:31.6000:44:31.60+00:25:0726:112,3
Znaleziono 32 wynik(ów)