ELIMINATOR 2019 - ETAP I
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 176
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 176
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM401M 400:00:0000:07:1500:16:24.0500:16:24.05 9:386,2
2BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM402M 500:00:0000:07:2400:16:42.8500:16:42.85+00:00:189:496,1
3DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM403M 900:00:0000:07:3400:17:24.1000:17:24.10+00:01:0010:145,9
4HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM404M 1700:00:0000:08:3400:19:08.3500:19:08.35+00:02:4411:155,3
5FIJAK Jan 2054SIENNAM405M 2400:00:0000:08:5600:19:53.1000:19:53.10+00:03:2911:415,1
6WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM406M 3000:00:0000:08:5400:20:31.2500:20:31.25+00:04:0712:045,0
7SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM407M 3200:00:0000:09:0000:20:34.3500:20:34.35+00:04:1012:055,0
8BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM408M 3300:00:0000:09:2700:20:44.1000:20:44.10+00:04:2012:114,9
9PILSNIAK Krzysztof 2083LIBERTÓWM409M 3900:00:0000:09:1300:21:00.1000:21:00.10+00:04:3612:214,9
10SZEWCZYK Damian 2080JEJKOWICEM4010M 4000:00:0000:09:2300:21:01.4500:21:01.45+00:04:3712:214,9
11GRUSZKA Grzegorz 2049Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4011M 4300:00:0000:09:4500:21:34.5000:21:34.50+00:05:1012:414,7
12JAKUBCZYK Dariusz 2094CKBabcie/WoźniakRunningTeamPIEKOSZÓWM4012M 4700:00:0000:09:5200:21:50.5000:21:50.50+00:05:2612:504,7
13ZABEL Robert 2148zabel.plPOZNAŃM4013M 4800:00:0000:09:2600:21:54.2000:21:54.20+00:05:3012:524,7
14BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM4014M 5200:00:0000:09:5700:22:01.9000:22:01.90+00:05:3712:574,6
15BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4015M 5400:00:0000:09:5400:22:04.3500:22:04.35+00:05:4012:584,6
16NAGIEL Andrzej 2053Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4016M 5600:00:0000:09:4000:22:06.9000:22:06.90+00:05:4213:004,6
17GREGORCZYK Marcin 2075Sts Biegaton MikołówMIKOŁÓWM4017M 5800:00:0000:09:3800:22:10.4000:22:10.40+00:05:4613:024,6
18DOLNY Tomasz 2154M4018M 5900:00:0000:09:4900:22:11.8500:22:11.85+00:05:4713:024,6
19BUKOWSKI Marek 2081BYTOMM4019M 6100:00:0000:09:5300:22:15.3500:22:15.35+00:05:5113:054,6
20MAZUREK Roman 2084Spartanie DzieciomMURÓWM4020M 7000:00:0000:10:2100:22:44.5500:22:44.55+00:06:2013:224,5
21CHACHUŁA Ryszard 2030Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4021M 7400:00:0000:10:1200:22:55.8000:22:55.80+00:06:3113:284,5
22ZAJDEL Michał 2059SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4022M 7500:00:0000:10:0500:22:56.9000:22:56.90+00:06:3213:294,4
23KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM4023M 7700:00:0000:10:3500:23:02.5500:23:02.55+00:06:3813:324,4
24KURYŁO Paweł 2058AUGUSTÓWM4024M 7800:00:0000:09:5100:23:05.4000:23:05.40+00:06:4113:344,4
25STEFAŃCZUK Waldemar 2130Uzdrowisko UstrońKATOWICEM4025M 8100:00:0000:09:5500:23:14.6000:23:14.60+00:06:5013:404,4
26KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM4026M 8400:00:0000:10:5300:23:18.5000:23:18.50+00:06:5413:424,4
27BEDNARZ Sebastian 2037OTM.bOTMUCHÓWM4027M 8800:00:0000:10:3100:23:45.9500:23:45.95+00:07:2113:584,3
28WILK Tomasz 2029MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM4028M 9100:00:0000:10:0500:24:04.1500:24:04.15+00:07:4014:094,2
29POJDA Grzegorz 2120Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4029M 9200:00:0000:10:1700:24:06.6000:24:06.60+00:07:4214:104,2
30DWORNICKI Tomasz 2104Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4030M 9300:00:0000:10:4600:24:10.2500:24:10.25+00:07:4614:124,2
31RAKSZAWA Krzysztof 2158RYBNIKM4031M 9400:00:0000:10:4600:24:11.4500:24:11.45+00:07:4714:134,2
32ORŁOWSKI Łukasz 2106Gołcza TeamGOŁCZAM4032M 9500:00:0000:10:1400:24:13.6500:24:13.65+00:07:4914:144,2
33SZNAJDER Rafał 2097G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4033M 9600:00:0000:10:5200:24:40.3500:24:40.35+00:08:1614:304,1
34MALINOWSKI Adrian 2027#czeladzbiegaBĘDZINM4034M 9900:00:0000:10:3500:25:03.1000:25:03.10+00:08:3914:444,1
35POTOCZNY Mirosław 2073JAWORZNOM4035M 10000:00:0000:11:2800:25:03.9000:25:03.90+00:08:3914:444,1
36RYBCZYŃSKI Jarosław 2133Dzikie Życie Run TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4036M 10100:00:0000:11:1200:25:11.9500:25:11.95+00:08:4714:484,1
37GAZDA Mariusz 2074KROSNOKROSNOM4037M 10300:00:0000:10:5400:25:15.5000:25:15.50+00:08:5114:514,0
38ROGOSZ Marcin 2045SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4038M 10400:00:0000:11:0400:25:18.3500:25:18.35+00:08:5414:524,0
39CABOS Dominik 2122ZAWOJAM4039M 10500:00:0000:10:2800:25:22.6000:25:22.60+00:08:5814:554,0
40CIOĆ Robert 2145ZABRZEM4040M 10600:00:0000:11:3000:25:24.5000:25:24.50+00:09:0014:564,0
41KRUK Krzysztof 2072StrefaByków BytomZABRZEM4041M 11100:00:0000:12:0100:26:16.8000:26:16.80+00:09:5215:273,9
42WAWROCKI Jarosław 2155ZABRZEM4042M 11200:00:0000:11:5200:26:31.3500:26:31.35+00:10:0715:353,8
43PRYSZCZ Mirosław 2048RUDA ŚLĄSKAM4043M 11400:00:0000:11:4400:26:44.8500:26:44.85+00:10:2015:433,8
44STOLARCZYK Daniel 2095ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWM4044M 11600:00:0000:11:3900:26:54.0500:26:54.05+00:10:3015:493,8
45MATUSZCZYK Maciej 2031Czptychy.plKATOWICEM4045M 12100:00:0000:12:0000:27:19.0500:27:19.05+00:10:5516:043,7
46SWOBODA Jarosław 2043Night Runners GliwiceGLIWICEM4046M 12500:00:0000:12:3100:27:41.0500:27:41.05+00:11:1716:173,7
47SZAREK Rafał 2119JAWORZNOM4047M 12700:00:0000:11:4700:28:10.2500:28:10.25+00:11:4616:343,6
48JAWOREK Dariusz 2157Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEM4048M 13800:00:0000:14:4700:34:53.3000:34:53.30+00:18:2920:312,9
49KUCZEK Grzegorz 2129KeikoCZECHOWICE DZIEDZICEM4049M 14100:00:0000:15:0400:37:11.2500:37:11.25+00:20:4721:522,7
Znaleziono 49 wynik(ów)