ELIMINATOR 2019 - ETAP II
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 130
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 129
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka_Eli
0.9km
   
1BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK3000:00:0000:13:02
2PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:42
3LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK3000:00:0000:13:10
4MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK4000:00:0000:13:49
5ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK2000:00:0000:13:09
6CHAWONIOK Anna 1035K2000:00:0000:10:48
7MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK6000:00:0000:16:48
8LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM2000:00:0000:06:49
9SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM3000:00:0000:07:16
10BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:07:23
11MAGIERA Janusz 2005FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:09:09
12HELLER Szymon 2103BRENNAM3000:00:0000:14:25
13DWORNICKI Tomasz 2104Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:10:27
14ORŁOWSKI Łukasz 2106Gołcza TeamGOŁCZAM4000:00:0000:12:33
15OCHMAN Paweł 2111Future Processing Running TeamGLIWICEM3000:00:0000:10:45
16ŁUKOSZ Tomasz 2109xXxUSTROŃM3000:00:0000:10:20
17BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0000:09:47
18DOLNY Tomasz 2154M4000:00:0000:11:15
19RYCERSKI Rafał 2156CZAPLINEKM3000:00:0000:10:57
20RAKSZAWA Krzysztof 2158RYBNIKM4000:00:0000:10:44
21SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:36
22OPOLONY Ireneusz 2165Socios SilesiaŁAŃCEM3000:00:0000:09:54
23JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK2000:00:0000:09:01
24SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:24
25CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK3000:00:0000:09:21
26LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:11:29
27STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK4000:00:0000:12:02
28ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK5000:00:0000:09:37
29NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3000:00:0000:15:43
30LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK3000:00:0000:14:14
31CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK3000:00:0000:13:18
32KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:11:46
33WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK3000:00:0000:13:23
34SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK2000:00:0000:12:07
35LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0000:12:27
36TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0000:10:27
37SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:12:32
38GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK4000:00:0000:13:16
39SOKOŁOWSKI Marek 2006Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0000:09:19
40GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM3000:00:0000:08:33
41BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4000:00:0000:09:41
42GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3000:00:0000:10:14
43MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM3000:00:0000:09:21
44ŁASKI Mateusz 2013LANCKORONAM2000:00:0000:11:02
45GARCORZ Dawid 2014Mafia Team LubliniecDZIELNAM2000:00:0000:10:15
46BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM2000:00:0000:07:58
47MĄDRZYK Daniel 2017IB TeamSOSNOWIECM3000:00:0000:15:10
48WOJNO Arkadiusz 2018Droga Do UltraŁÓDŹM3000:00:0000:10:39
49JARCZOK Zdzichu 2019Viking Training CenterŁAKAM3000:00:0000:09:50
50KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM2000:00:0000:08:34
51URBAN Mirosław 2021ITMBW KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:11:05
52DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:07:59
53PIDANTY Łukasz 2023JASTRZĘBIE ZDRÓJM3000:00:0000:12:59
54BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM4000:00:0000:09:54
55MAŁKOWSKI Bogdan 2025SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM5000:00:0000:11:23
56MALINOWSKI Adrian 2027#czeladzbiegaBĘDZINM4000:00:0000:12:42
57WILK Tomasz 2029MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM4000:00:0000:12:12
58CHACHUŁA Ryszard 2030Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:11:09
59MAZUR Damian 2033SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:01
60KUKUCZKA Dominik 2035TrailRun KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0000:09:47
61KURYŁO Zenon 2036SBD Energetyk RybnikRYBNIKM5000:00:0000:12:22
62BEDNARZ Sebastian 2037OTM.bOTMUCHÓWM4000:00:0000:11:25
63KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:47
64GUZDEK Tomasz 2039PSP BYTOMBYTOMM3000:00:0000:11:54
65MATUSIAK Dawid 2040RYBNIKM3000:00:0000:13:13
66TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:08:53
67ROGOSZ Marcin 2045SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:15:20
68KADŁUBEK Aleksander 2047TKTJ/OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:11:45
69GRUSZKA Grzegorz 2049Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:09:57
70SOBOLA Grzegorz 2051RACIBÓRZM2000:00:0000:10:17
71NAGIEL Andrzej 2053Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:29
72FIJAK Jan 2054SIENNAM4000:00:0000:09:30
73KURYŁO Paweł 2058AUGUSTÓWM4000:00:00
74ZAJDEL Michał 2059SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:12:09
75SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM4000:00:0000:09:31
76RYBIŃSKI Łukasz 2065EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:11:18
77SWOBODA Tomasz 2067Kurła kaj ta meta?!SZYMISZÓWM3000:00:0000:11:09
78SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2000:00:0000:10:07
79FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM3000:00:0000:09:11
80POTOCZNY Mirosław 2073JAWORZNOM4000:00:0000:12:45
81GAZDA Mariusz 2074KROSNOKROSNOM4000:00:0000:11:51
82GREGORCZYK Marcin 2075Sts Biegaton MikołówMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:22
83GAMZA Mariusz 2079Pędzące Żółwie ImiCZERWIONKA LESZCZYNYM3000:00:0000:09:55
84SZEWCZYK Damian 2080JEJKOWICEM4000:00:0000:09:48
85BUKOWSKI Marek 2081BYTOMM4000:00:0000:09:59
86URBAN Wiktor 2082Night Runners Zabrze / ZPBZABRZEM3000:00:0000:09:48
87MAZUREK Roman 2084Spartanie DzieciomMURÓWM4000:00:0000:11:33
88WASZTYL Tomasz 2085BIELSKO - BIAŁAM5000:00:0000:09:32
89CUDZIŁO Łukasz 2086X-MAN TEAMKIELCEM3000:00:0000:10:38
90DZIEGUĆ Piotr 2087CZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:14:03
91OŚLIZŁO Tomasz 2090Husaria Race TeamGORZYCEM3000:00:0000:08:17
92KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:09:39
93KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM2000:00:0000:09:13
94JAKUBCZYK Dariusz 2094CKBabcie/WoźniakRunningTeamPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:13
95MARKIEWICZ Karol 2096Biegam żeby żreć więcej ciastkówBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:40
96SZNAJDER Rafał 2097G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:00:0000:12:08
97MROWIEC Kacper 2098ŻYWIECM2000:00:0000:11:17
98MARTYNEK Vladislav 2101SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM6000:00:0000:10:42
99MARTYNEK Jakub 2102SKI MostyMOSTY U JABLUNKOVAM2000:00:0000:08:53
100DENICKI Przemysław 2113Kolej Linowa CzantoriaKNURÓWM2000:00:0000:09:40
101DANIKIEWICZ Michał 2114Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM3000:00:0000:11:41
102MAZUREK Piotr 2116MCKiS JaworznoJAWORZNOM3000:00:0000:12:07
103MIZERA Krzysztof 2117KRAKÓWM3000:00:0000:10:16
104POJDA Grzegorz 2120Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM4000:00:0000:12:43
105KROTLA Piotr 2121Triathlon Training CenterCZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:09:49
106RYBCZYŃSKI Jarosław 2133Dzikie Życie Run TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:14:06
107FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM2000:00:0000:09:35
108KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:50
109GLOS Janusz 2137MIĘDZYŚWIEĆM3000:00:0000:11:29
110MIKULSKI Michał 2138Gremi BochniaBOCHNIAM3000:00:0000:10:54
111KOWAL Łukasz 2139Fitness Express RybnikRYBNIKM2000:00:0000:12:06
112BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:08:19
113JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM3000:00:0000:09:20
114ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM3000:00:0000:07:57
115BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK4000:00:0000:11:33
116WÓJCICKI Kamil 2132RAJSPORT ACTIVE OPOLELISIĘCICEM2000:00:0000:10:33
117JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:47
118MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:0000:08:07
119KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM4000:00:0000:10:26
120HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM4000:00:0000:08:39
121OSETEK Paweł 2163Radlinioki w bieguPSZÓWM3000:00:0000:09:39
122URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM2000:00:0000:08:32
123PILSNIAK Krzysztof 2083LIBERTÓWM4000:00:0000:09:34
124TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3000:00:0000:08:30
125JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM2000:00:0000:07:09
126HECZKO Adam 2128Uzdrowiskowy TeamPOGWIZDÓWM3000:00:0000:10:05
127STEFAŃCZUK Waldemar 2130Uzdrowisko UstrońKATOWICEM4000:00:0000:10:50
128WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4000:00:0000:09:38
129ZABEL Robert 2148zabel.plPOZNAŃM4000:00:0000:10:05
Niesklasyfikowani
SUDNIK Krzysztof 2077KNURÓWM30DNF00:09:56 DNF
Znaleziono 130 wynik(ów)