ELIMINATOR 2019 - ETAP II
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 130
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 129
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK201K 100:00:0000:09:0100:19:26.9000:19:26.90 11:255,2
2CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK301K 200:00:0000:09:2100:20:03.3000:20:03.30+00:00:3611:475,1
3SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK302K 300:00:0000:09:2400:20:27.8500:20:27.85+00:01:0012:015,0
4ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK501K 400:00:0000:09:3700:21:19.6000:21:19.60+00:01:5212:324,8
5TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK401K 500:00:0000:10:2700:23:04.1000:23:04.10+00:03:3713:344,4
6CHAWONIOK Anna 1035K202K 600:00:0000:10:4800:23:52.4500:23:52.45+00:04:2514:024,3
7LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK402K 700:00:0000:11:2900:23:58.6000:23:58.60+00:04:3114:054,3
8BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK403K 800:00:0000:11:3300:24:28.7000:24:28.70+00:05:0114:234,2
9KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK203K 900:00:0000:11:4600:25:36.9500:25:36.95+00:06:1015:034,0
10STEFANIAK Justyna 1006KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK404K 1000:00:0000:12:0200:25:44.0000:25:44.00+00:06:1715:084,0
11SOSNOWSKA Izabela 1021CZĘSTOCHOWAK204K 1100:00:0000:12:0700:25:54.9500:25:54.95+00:06:2815:143,9
12LORENS Magdalena 1023G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK205K 1200:00:0000:12:2700:26:34.9500:26:34.95+00:07:0815:373,8
13SZNAJDER Joanna 1025G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK303K 1300:00:0000:12:3200:27:27.4000:27:27.40+00:08:0016:083,7
14PUCHAJDA Monika 1029OŚWIĘCIMK304K 1400:00:0000:12:4200:27:55.1500:27:55.15+00:08:2816:253,7
15CIEŚLAR Kasia 1018USTROŃK305K 1500:00:0000:13:1800:28:01.6500:28:01.65+00:08:3416:283,6
16ZIELIŃSKA Ewelina 1034ZABRZEK206K 1600:00:0000:13:0900:28:03.0500:28:03.05+00:08:3616:303,6
17LITWINOWICZ Karo 1030BEDZINK306K 1700:00:0000:13:1000:28:26.7500:28:26.75+00:08:5916:433,6
18BAC Żaneta 1037PYSKOWICEK307K 1800:00:0000:13:0200:28:48.3000:28:48.30+00:09:2116:563,5
19WOJNO Małgorzata 1020Droga Do UltraŁÓDŹK308K 1900:00:0000:13:2300:28:59.0000:28:59.00+00:09:3217:023,5
20GÓRECKA Iwona 1026SZCZERBICEK405K 2000:00:0000:13:1600:29:18.1500:29:18.15+00:09:5117:143,5
21MIKULSKA Barbara 1031Gremi BochniaNOWY WIŚNICZK406K 2100:00:0000:13:4900:30:16.7500:30:16.75+00:10:4917:483,4
22LISOWSKA Kamila 1016Leśne Run / Night Runners ZabrzeZABRZEK309K 2200:00:0000:14:1400:31:05.5500:31:05.55+00:11:3818:173,3
23NORAS Alina 1010PwC SDC Runners TeamIMIELINK3010K 2300:00:0000:15:4300:33:51.7500:33:51.75+00:14:2419:543,0
24MĄCZKA Krystyna 1036Ekstremalne OTK na RelaksieGLIWICEK601K 2400:00:0000:16:4800:35:30.6000:35:30.60+00:16:0320:522,9
Znaleziono 24 wynik(ów)