ELIMINATOR 2019 - ETAP IV
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 45
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM201M 100:00:0000:15:59.8000:15:59.80 9:246,4
2MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM301M 200:00:0000:16:37.5500:16:37.55+00:00:379:466,1
3BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM401M 300:00:0000:16:57.7000:16:57.70+00:00:579:586,0
4JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM202M 400:00:0000:17:09.9000:17:09.90+00:01:1010:055,9
5SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM302M 500:00:0000:17:16.0500:17:16.05+00:01:1610:095,9
6GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM303M 600:00:0000:17:19.4500:17:19.45+00:01:1910:115,9
7JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM402M 700:00:0000:17:39.7500:17:39.75+00:01:3910:225,8
8BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM203M 800:00:0000:17:43.9500:17:43.95+00:01:4410:255,8
9KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM204M 900:00:0000:18:24.2500:18:24.25+00:02:2410:495,5
10HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM403M 1000:00:0000:18:45.6500:18:45.65+00:02:4511:015,4
11KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM205M 1100:00:0000:18:56.0500:18:56.05+00:02:5611:085,4
12KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM304M 1200:00:0000:19:14.7500:19:14.75+00:03:1411:185,3
13FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM206M 1300:00:0000:19:28.5500:19:28.55+00:03:2811:275,2
14BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM207M 1400:00:0000:19:44.6000:19:44.60+00:03:4411:365,2
15BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM404M 1500:00:0000:19:49.3000:19:49.30+00:03:4911:395,1
16SOKOŁOWSKI Marek 2006Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM501M 1600:00:0000:20:06.8500:20:06.85+00:04:0711:495,1
17DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM405M 1700:00:0000:20:09.1500:20:09.15+00:04:0911:515,1
18URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM208M 1800:00:0000:20:15.0500:20:15.05+00:04:1511:545,0
19ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM305M 1900:00:0000:20:38.8000:20:38.80+00:04:3912:084,9
20BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM406M 2000:00:0000:20:43.4000:20:43.40+00:04:4312:114,9
21FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM306M 2100:00:0000:20:47.0500:20:47.05+00:04:4712:134,9
22MAGIERA Janusz 2005FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM502M 2200:00:0000:20:53.8000:20:53.80+00:04:5412:174,9
23MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM307M 2300:00:0000:21:00.5000:21:00.50+00:05:0012:214,9
24JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM308M 2400:00:0000:21:02.6500:21:02.65+00:05:0212:224,8
25KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM209M 2500:00:0000:21:13.5000:21:13.50+00:05:1312:284,8
26KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM407M 2600:00:0000:21:16.6000:21:16.60+00:05:1612:304,8
27TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM309M 2700:00:0000:21:19.6500:21:19.65+00:05:1912:324,8
28TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3010M 2800:00:0000:21:31.4000:21:31.40+00:05:3112:394,7
29SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM408M 2900:00:0000:21:32.3500:21:32.35+00:05:3212:404,7
30SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2010M 3000:00:0000:22:09.7000:22:09.70+00:06:0913:014,6
31KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM409M 3100:00:0000:10:4400:22:29.2000:22:29.20+00:06:2913:134,5
32GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3011M 3200:00:0000:22:35.0000:22:35.00+00:06:3513:174,5
33WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4010M 3300:00:0000:10:2000:22:52.5000:22:52.50+00:06:5213:274,5
34FIJAK Jan 2054SIENNAM4011M 3400:00:0000:10:2200:23:34.8500:23:34.85+00:07:3513:514,3
35SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3012M 3500:00:0000:12:0200:26:19.1000:26:19.10+00:10:1915:283,9
36BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4012M 3600:00:0000:12:0200:26:24.4000:26:24.40+00:10:2415:313,9
Znaleziono 36 wynik(ów)