ELIMINATOR 2019 - ETAP IV
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 45
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | 1KFala | 1MFala | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka_Eli
0.9km
   
1LEPIARZ Sylwester 2002LKB RudnikWRONÓWM2000:00:00
2MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM3000:00:00
3BIERNAWSKI Piotr 2004ATTIQ Team/SalmingNOWY TARGM4000:00:00
4JAŚTAL Piotr 2126LKB Rudnik/AZS UJK KielceDOMASZOWICEM2000:00:00
5SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM3000:00:00
6GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM3000:00:00
7JAWORSKI Zbigniew 2146...KLUSZKOWCEM4000:00:00
8BROJ Marcel 2142BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:00
9KOZIOŁ Kamil 2136G.O.A.T. Team / MŁYN Trail MichałowiceMICHAŁOWICEM2000:00:00
10HUZIOR Piotr 2162PTTIQNOWY TARGM4000:00:00
11KAPAON Łazarz 2020Cazzo Club Running Team/Runtata.plWARSZAWAM2000:00:00
12KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:00
13FABIAN Marcel 2135SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM2000:00:00
14BEDNARZ Adam 2016KS Żeglina SieradzZŁOCZEWM2000:00:00
15BUCZYŃSKI Adam 2024Non Stop TrailKRAKÓWM4000:00:00
16SOKOŁOWSKI Marek 2006Alpin Sport HOKA One One TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:00
17DYCZEK Mariusz 2022Dyczuś TeamZDZIESZOWICEM4000:00:00
18URBAŃCZYK Karol 2044GLIWICEM2000:00:00
19ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM3000:00:00
20BADURA Adam 2153Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:00
21FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM3000:00:00
22MAGIERA Janusz 2005FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:00
23MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM3000:00:00
24JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM3000:00:00
25KURYŁO Jakub 2092AUGUSTÓWM2000:00:00
26KORCZ Daniel 2161Jaworzno RunnersJAWORZNOM4000:00:00
27TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:00
28TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3000:00:00
29SNARSKI Dariusz 2060WATAHA-łączy nas bieganieKATOWICEM4000:00:00
30SZAFRANEK Paweł 2069Biegiem przez ChybieUSTROŃM2000:00:00
31KUŚMIERSKI Michał 2038No i?BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:44
32GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3000:00:00
33WIECZOREK Damian 2131UzdrowiskoKATOWICEM4000:00:0000:10:20
34FIJAK Jan 2054SIENNAM4000:00:0000:10:22
35SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:02
36BRÓG Wojciech 2009OLKUSZM4000:00:0000:12:02
37JANUSZYK Iwona 1002KS Kandahar/Attiq TeamOŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:59
38CZOK Maria 1004Alpin Sport Hoka One One Team/ UbsSTRZELCE OPOLSKIEK3000:00:0000:09:26
39ZATORSKA Izabela 1007Alpin Sport Hoka One OneTeamWROCANKAK5000:00:0000:09:31
40SKALSKA Anna 1003Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdrójBYTOMK3000:00:0000:09:51
41BOLECHOWSKA Dominika 1039Alpin Sport Hoka One OneTeamK4000:00:0000:11:06
42TOPOROWICZ Agata 1024BIELSKO-BIAŁAK4000:00:0000:10:53
43CHAWONIOK Anna 1035K2000:00:0000:11:41
44KONDRATIUK Ira 1019Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:13:16
44LANGE Beata 1005Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:13:10
Znaleziono 45 wynik(ów)