ELIMINATOR 2019 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-08
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 204
Wystartowało : 176
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 176
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka_Eli
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MISIAK Bartosz 2147Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM301M 200:00:0000:16:37.5500:16:37.55 9:466,1
2SKUPIEŃ Tomasz 2003MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIM302M 500:00:0000:17:16.0500:17:16.05+00:00:3810:095,9
3GAWLAS Dominik 2007Uzdrowiskowy TeamCIESZYNM303M 600:00:0000:17:19.4500:17:19.45+00:00:4110:115,9
4KUBACZKA Grzegorz 2091www.ag-architekci.plSKOCZÓWM304M 1200:00:0000:19:14.7500:19:14.75+00:02:3711:185,3
5ZAKOWICZ Paweł 2144Piechotą po Schodach - ŁódźHALINÓWM305M 1900:00:0000:20:38.8000:20:38.80+00:04:0112:084,9
6FLISIŃSKI Łukasz 2071SOSNOWIECM306M 2100:00:0000:20:47.0500:20:47.05+00:04:0912:134,9
7MALINOWSKI Mateusz 2012MYSŁOWICEM307M 2300:00:0000:21:00.5000:21:00.50+00:04:2212:214,9
8JAKIEŁA Michał 2143KRAKÓWM308M 2400:00:0000:21:02.6500:21:02.65+00:04:2512:224,8
9TOKAREWICZ Damian 2041ZebryZEBRZYDOWICEM309M 2700:00:0000:21:19.6500:21:19.65+00:04:4212:324,8
10TARGOSZ Michał Mateusz 2123FISI Compressport NB TeamKRAKÓWM3010M 2800:00:0000:21:31.4000:21:31.40+00:04:5312:394,7
11GRUND Marek 2011Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM3011M 3200:00:0000:22:35.0000:22:35.00+00:05:5713:174,5
12SZKODA Dariusz 2164Socios SilesiaRUDA ŚLĄSKAM3012M 3500:00:0000:12:0200:26:19.1000:26:19.10+00:09:4115:283,9
13OŚLIZŁO Tomasz 2090Husaria Race TeamGORZYCEM3013M 3700:00:0000:08:3500:17:55.6500:17:55.65+00:01:1810:325,7
14OPOLONY Ireneusz 2165Socios SilesiaŁAŃCEM3014M 3800:00:0000:09:3000:20:46.6500:20:46.65+00:04:0912:124,9
15URBAN Mirosław 2021ITMBW KrakówKRAKÓWM3015M 3900:00:0000:10:1200:20:51.7500:20:51.75+00:04:1412:154,9
16HECZKO Adam 2128Uzdrowiskowy TeamPOGWIZDÓWM3016M 4200:00:0000:09:4600:21:27.9000:21:27.90+00:04:5012:374,8
17OSETEK Paweł 2163Radlinioki w bieguPSZÓWM3017M 4600:00:0000:10:1100:22:15.0500:22:15.05+00:05:3713:054,6
18OCHMAN Paweł 2111Future Processing Running TeamGLIWICEM3018M 4800:00:0000:10:4400:22:21.4500:22:21.45+00:05:4313:084,6
19URBAN Wiktor 2082Night Runners Zabrze / ZPBZABRZEM3019M 4900:00:0000:10:0000:22:26.2000:22:26.20+00:05:4813:114,5
20KROTLA Piotr 2121Triathlon Training CenterCZĘSTOCHOWAM3020M 5100:00:0000:10:2500:22:55.4000:22:55.40+00:06:1713:284,5
21MIZERA Krzysztof 2117KRAKÓWM3021M 5200:00:0000:10:2600:22:58.9500:22:58.95+00:06:2113:304,4
22CUDZIŁO Łukasz 2086X-MAN TEAMKIELCEM3022M 5300:00:0000:10:2800:23:16.7500:23:16.75+00:06:3913:414,4
23JARCZOK Zdzichu 2019Viking Training CenterŁAKAM3023M 5400:00:0000:10:2400:23:33.5500:23:33.55+00:06:5613:514,3
24ŁUKOSZ Tomasz 2109xXxUSTROŃM3024M 5600:00:0000:10:4900:23:55.7000:23:55.70+00:07:1814:044,3
25WOJNO Arkadiusz 2018Droga Do UltraŁÓDŹM3025M 6000:00:0000:11:4500:25:16.8500:25:16.85+00:08:3914:514,0
26GAMZA Mariusz 2079Pędzące Żółwie ImiCZERWIONKA LESZCZYNYM3026M 6200:00:0000:11:1100:26:00.6500:26:00.65+00:09:2315:173,9
27MARKIEWICZ Karol 2096Biegam żeby żreć więcej ciastkówBIELSKO-BIAŁAM3027M 6300:00:0000:10:5600:26:08.8500:26:08.85+00:09:3115:223,9
28MAZUR Damian 2033SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM3028M 6500:00:0000:12:1200:26:16.8000:26:16.80+00:09:3915:273,9
29MIKULSKI Michał 2138Gremi BochniaBOCHNIAM3029M 7300:00:0000:12:5300:29:05.1500:29:05.15+00:12:2717:063,5
30RYCERSKI Rafał 2156CZAPLINEKM3030M 7600:00:0000:10:5700:24:29.0500:24:29.05+00:07:5114:244,2
31KADŁUBEK Aleksander 2047TKTJ/OSP Repty ŚląskieTARNOWSKIE GÓRYM3031M 7900:00:0000:11:4500:25:05.8000:25:05.80+00:08:2814:454,1
32GLOS Janusz 2137MIĘDZYŚWIEĆM3032M 8000:00:0000:11:2900:25:08.2500:25:08.25+00:08:3014:474,1
33SWOBODA Tomasz 2067Kurła kaj ta meta?!SZYMISZÓWM3033M 8200:00:0000:11:0900:25:21.9500:25:21.95+00:08:4414:544,0
34RYBIŃSKI Łukasz 2065EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM3034M 8300:00:0000:11:1800:25:27.3500:25:27.35+00:08:4914:584,0
35MAZUREK Piotr 2116MCKiS JaworznoJAWORZNOM3035M 8400:00:0000:12:0700:25:31.0000:25:31.00+00:08:5315:004,0
36DANIKIEWICZ Michał 2114Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM3036M 8700:00:0000:11:4100:25:46.7500:25:46.75+00:09:0915:094,0
37PIDANTY Łukasz 2023JASTRZĘBIE ZDRÓJM3037M 9600:00:0000:12:5900:29:03.2500:29:03.25+00:12:2517:053,5
38DZIEGUĆ Piotr 2087CZECHOWICE-DZIEDZICEM3038M 9700:00:0000:14:0300:29:30.8000:29:30.80+00:12:5317:213,5
39GUZDEK Tomasz 2039PSP BYTOMBYTOMM3039M 9800:00:0000:11:5400:29:43.3000:29:43.30+00:13:0517:283,4
40HELLER Szymon 2103BRENNAM3040M 9900:00:0000:14:2500:30:17.6500:30:17.65+00:13:4017:483,4
41MATUSIAK Dawid 2040RYBNIKM3041M 10100:00:0000:13:1300:30:30.8000:30:30.80+00:13:5317:563,3
42MĄDRZYK Daniel 2017IB TeamSOSNOWIECM3042M 10300:00:0000:15:1000:32:53.0000:32:53.00+00:16:1519:203,1
Niesklasyfikowani
SUDNIK Krzysztof 2077KNURÓWM30DNF00:09:56 DNF DNF DNF--
44CHYBIORZ Marek 2046CIESZYNM3044M 10600:00:0000:08:4200:20:07.6500:20:07.65+00:03:3011:505,1
45SKÓRA Marcin 2160M3045M 10700:00:0000:09:1600:21:26.3500:21:26.35+00:04:4812:364,8
46OŻGA Sebastian 2149TYCHYM3046M 11900:00:0000:12:0600:26:56.0000:26:56.00+00:10:1815:503,8
47LEWANDOWSKI Mateusz 2100TYCHYM3047M 12100:00:0000:11:2000:27:11.4500:27:11.45+00:10:3315:593,8
48MALISZEWSKI Dariusz 2124JASTRZĘBIE ZDRÓJM3048M 12400:00:0000:12:1700:27:23.9500:27:23.95+00:10:4616:063,7
49SCHMIDT Robert 2062ZABRZEM3049M 12600:00:0000:11:5800:27:39.6500:27:39.65+00:11:0216:153,7
50DŁUGOSZ Marek 2093CHORZÓWM3050M 12800:00:0000:12:3300:27:47.5000:27:47.50+00:11:0916:203,7
51DZIKI Marek 2118ROGOŹNIKM3051M 13000:00:0000:12:5300:28:23.4000:28:23.40+00:11:4516:413,6
52PRÓBAN Robert 2099KATOWICEM3052M 13100:00:0000:12:1800:28:46.0500:28:46.05+00:12:0816:553,5
53SZYNWELSKI Michał 2057Lubię Burpees'yKATOWICEM3053M 13200:00:0000:11:5500:28:53.4500:28:53.45+00:12:1516:593,5
54ŻUREK Patryk 2078TWORKÓWM3054M 13400:00:0000:12:2800:30:23.9000:30:23.90+00:13:4617:523,4
55TRYKA Sebastian 2127Uzdrowiskowy TeamSKOCZÓWM3055M 13700:00:0000:14:2400:32:45.7000:32:45.70+00:16:0819:153,1
56LIK Michał 2068RYBNIKM3056M 14000:00:0000:13:2500:35:35.5500:35:35.55+00:18:5820:552,9
57DULĘBA Bartosz 2140Uzdrowisko Ustroń Runing teamUSTROŃM3057M 14100:00:0000:14:2700:35:54.3000:35:54.30+00:19:1621:072,8
58HERCKA Krzysztof 2028RYBNIKM3058M 14300:00:0000:18:0900:45:19.2500:45:19.25+00:28:4126:392,3
LUŹNIAK Damian 2052SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWM30DNF00:09:08 DNF DNF DNF--
Znaleziono 59 wynik(ów)