ETAPOWY MARATON - PREMIE
Festiwal Biegów Alpejskich 2018
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-08-05
Miejsce : Zawoja
Dystans : 40 km
Zgłoszonych : 0
Wystartowało : 35
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GOSTOMSKA Katarzyna 12Co Chcesz ToMaszWARSZAWAOpen K00:00:00
2HAJTO Dominik 44Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M00:00:00
2BRUCH Tomasz 30WIŚNIEWAOpen M00:00:00
2PISOWŁODZKA Dagmara 38DĄBROWA GÓRNICZAOpen K00:00:00
5HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M00:00:00
6DUDZIAK Marek 26BB Runners / DUDIKOM.PLJAWORZEOpen M00:08:07
7BONDARA Sylwia 41JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen K00:08:09
8DZIERWA Marcin 22Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M00:08:14
9DWORNIK Maciek 6Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M00:08:17
10GARDENER Jacek 40JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M00:08:20
11BARTOSIEWICZ Adam 5OCR PolskaGRYFINOOpen M00:08:21
11KIJANKA Artur 39ZIELONKIOpen M00:08:25
13KUŚMIERSKI Michał 25Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen M00:08:27
14CABAN Mateusz 18oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M00:08:29
15KIK Iwona 35Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWOpen K00:08:34
16PIASECKI Adam 29ŁÓDŹOpen M00:08:38
16HORAWA Jakub 20ŻARKIOpen M00:08:41
18SIWA Kinga 3GDAŃSKOpen K00:08:44
19SEDLAK Michał 4Lubię To BieganieGIERASZOWICEOpen M00:08:45
20NĘDZUSIAK Dariusz 11DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIOpen M00:08:48
21HEROK Joanna 23Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAOpen K00:08:53
22MIŚKIEWICZ Mariusz 43Biegiem przez Chybie/BOMIRCHYBIEOpen M00:08:54
23SZCZYPKA Piotr 45Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M00:08:56
24FARON Robert 1Salco Garmin TeamZALESIEOpen M00:08:57
25GAWLAS Dominik 24FitDarkovCIESZYNOpen M00:08:57
26WOSIK Daniel 33Daniel Wosik Tervel Team / Alpin Sport TeamNIETULISKO MAŁEOpen M00:08:57
27KORNAŚ Daniel 19oGÓRYOŚWIĘCIMOpen M00:08:57
27PLOCH Jakub 31ZABRZEOpen M00:09:01
29SKUPIEŃ Tomasz 32SKAWINKIOpen M00:09:02
30GRABOWSKA Joanna 7spcTORUŃOpen K00:09:05
31LEWANDOWSKI Paweł 16RZESZÓWOpen M00:09:08
31KORBUT Radosław 42Koniuchy OCRSIEDLCEOpen M00:09:11
31PRZYBYŁ Zbigniew 34SzurkowoMOSINAOpen M00:09:12
31SALSKI Rafał 8ŻYRARDÓWOpen M00:09:15
31ŻDANUK Wojciech 28LĘBORKOpen M00:09:17
Znaleziono 35 wynik(ów)