ETAPOWY MARATON - PREMIE
Festiwal Biegów Alpejskich
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-08-06
Miejsce : Zawoja
Dystans : 40 km
Zgłoszonych : 0
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 41
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FARON Robert 27Salco Garmin TeamZALESIEOpen M1M 100:00:00-00:09:40.0-00:09:40.0 6:309,2
2MAREK Dariusz 51WIELICZKAOpen M1M 100:00:00-00:04:40.0-00:04:40.0+6:359,1
3GARBACIK Michał 19WKS WawelKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-00:02:20.0-00:02:20.0+6:438,9
4MISKIEWICZ Mariusz 26Biegiem przez chybieMNICHOpen M1M 100:00:00-00:03:20.0-00:03:20.0+6:488,8
5KRUPA Przemysław 11Biegiem Przez ChybieMNICHOpen M1M 100:00:00-00:05:40.0-00:05:40.0+6:538,7
6SKORUPA Marek 18WKS WawelKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-00:00:20.0-00:00:20.0+7:318,0
7JANUSZYK Iwonka 1Dare2B / Alpinka SkiTrabOŚWIĘCIMOpen K1K 100:00:00-00:11:40.0-00:11:40.0+00:02:007:347,9
8SEDLAK Michał 3LubieToBieganieGIERASZOWICEOpen M1M 100:00:00-00:02:00.0-00:02:00.0+7:447,8
8KOZIOŁ Kamil 29Husaria Race TeamMICHAŁOWICEOpen M1M 100:00:00-00:02:00.0-00:02:00.0+7:457,7
10FRĄCZ Tomasz 28Biegiem przez ChybieCHYBIEOpen M1M 100:00:00-00:01:00.0-00:01:00.0+7:597,5
11KIK Iwona 17Daniel Wosik Tervel TeamKRAKOWOpen K1K 100:00:00-00:07:20.0-00:07:20.0+8:127,3
12SAGAN Łukasz 15Salco Garmin TeamKRZCZONÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+8:147,3
13GÓRAL Grzegorz 8NR +SWOSZOWICEOpen M1M 100:00:00-00:01:00.0-00:01:00.0+8:167,3
14SZCZYPKA Piotr 5BIEGIEM PRZEZ CHYBIECHYBIEOpen M1M 100:00:00-0-0+8:247,1
14DWORNIK Maciek 24Zorientowani ObiektowoBIELSKO-BIAŁAOpen M1M 100:00:00-0-0+8:386,9
14NOWACZYK Tomasz 13Kabaret Czesuaf/Zdążyć przed SanfilippoKOŚCIANOpen M1M 100:00:00-0-0+8:596,7
17KUŚMIERSKI Michał 4BBRunnersBIELSKO-BIAŁAOpen M1M 100:00:00-00:02:40.0-00:02:40.0+9:086,6
18BUCZYŃSKI Adam 10Nokia Kraków TeamKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+9:146,5
18FRISO Stanislaw 23WARSAWOpen M1M 100:00:00-0-0+9:166,5
20SIWA Kinga 22GDAŃSKOpen K1K 100:00:00-00:07:20.0-00:07:20.0+9:226,4
21MISZCZAK Kornel 14KLECZA DOLNAOpen M1M 100:00:00-0-0+9:256,4
22PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K1K 100:00:00-00:01:20.0-00:01:20.0+9:316,3
23CAŁA Maciej 31CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+9:446,2
23MARTIN Jacek 9CHORZÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+9:566,0
25DAWIEC Gabriela 7Biegiem Przez CHYBIEFRELICHÓWOpen K1K 100:00:00-00:00:20.0-00:00:20.0+9:576,0
25KLAPPHOLZ Adriana 6Biegiem przez ChybieCIESZYNOpen K1K 100:00:00-00:00:20.0-00:00:20.0+10:046,0
27PISAREK Renata 25Eskadra KraówKRAKÓWOpen K1K 100:00:00-0-0+10:175,8
27BARANOWSKI Michal 2ZGIERZOpen M1M 100:00:00-0-0+10:265,8
Niesklasyfikowani
BOLECHOWSKA Dominika 30RABKA ZDRÓJOpen KDNF DNF DNF--
30GARBACIK Michał 19WKS WawelKRAKÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+10:036,0
30POPIOŁEK Maciek 34KRAKÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+4:0015,0
30ŁUPIEŻOWIEC Piotr 125MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAOpen M1M 100:00:00-0-0+4:0614,6
30WÓJCIK Adam 41WADOWICEOpen M1M 100:00:00-0-0+4:4612,6
34BROL Marcin 35Open M1M 100:00:00-00:00:20.0-00:00:20.0+4:5312,3
35PÓŁTORAK Sylwester 42Dobczycki Klub BiegaczaKRZYSZKOWICEOpen M1M 100:00:00-0-0+5:0012,0
35PIASECKI Adam 61KuseBrodyŁÓDŹOpen M1M 100:00:00-0-0+5:5310,2
35SOBCZYK Łukasz 86KRAKÓWOpen M1M 100:00:00-0-0+6:0010,0
38KROWICKA Agnieszka 62Olimpijczyk SzczekocinyKRAKÓWOpen K1K 100:00:00-00:03:40.0-00:03:40.0+6:538,7
39BEDNARSKI Bartłomiej 116Nightruners JaworznoJAWORZNOOpen M1M 100:00:00-0-0+7:268,1
39WRUK Remigiusz 37Bieg opolskiOPOLEOpen M1M 100:00:00-0-0+8:137,3
39PANIAK Anna 92JABŁONKAOpen K1K 100:00:00-0-0+8:137,3
Znaleziono 41 wynik(ów)