Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 L km
Zgłoszonych : 303
Wystartowało : 268
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 267
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu7km
   
1BANASZCZYK Janusz 151KAŹMIERZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5200:52:21
2MAŁEK Piotr 1010OPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5100:53:14
3ZACHARCZUK Albin 284SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4300:53:15
4KACZMARCZYK Łukasz 78BARWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5200:53:22
5WILMONT Krzysztof 300OPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1300:54:45
6LASAK Łukasz 283SOSNOWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3500:56:13
7TÓRZ Mariusz 165BYTOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3600:56:19
8BISKUP Magdalena 8SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:57:03
9BLASZCZYK Mateusz 30MŁODZIESZYNOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2600:57:13
10CHMIELEWSKI Tomasz 64BARWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5101:03:10
11KUBAŚ Arkadiusz 173SKÓRZECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4401:03:51
12GUDANIEC Katarzyna 57KOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:2101:05:31
13STRZYŻ Łukasz 133STARE BIELICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2101:05:49
14FALEJCZYK Marcin 188GLIWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:59:2101:06:34
15OŻÓG Krzysztof 90PRZEJAZDOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:06:44
16KRYSZTOFIŃSKI Dawid 81PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:06:52
17KNIOŁA Łukasz 103PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:07:04
18RYCHCZYŃSKI Tomasz 150OSTRORÓGOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4301:07:43
19KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 86USTKAOPEN Kobiety2022-07-24 09:38:4101:08:01
20KOŁOSOWSKI Paweł 245LIPKÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2801:08:06
21ĆWIGOŃ Kinga 741USTKAOPEN Kobiety2022-07-24 09:38:4201:08:09
22KOCEJKO Tomasz 258GDAŃSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:25:0301:09:17
23ITRICH Henry 161POTĘGOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0301:09:28
24KOWALSKA Natalia 268GDYNIAOPEN Kobiety2022-07-24 09:07:0101:09:29
25BIENIEK Damian 667STOCZEK ŁUKOWSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5101:10:13
26JABŁOŃSKI Antek 233SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2601:10:24
27KOZŁOWSKI Michał 71ŚWIDNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:11:10
28PIOTROWICZ Piotr 50MOSINAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0301:11:42
29KRÓLIKOWSKI Tomasz 49GĄDKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0301:12:17
30SPOLNYK Oleksandr 260LĘBORKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0301:12:29
31BANACHEWICZ Tomasz 259LĘBORKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0301:12:32
32BUDZYŃSKI Leszek 123KRAKÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:25:0201:12:54
33KĘSOŃ Michał 148TYCHYOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:25:0301:13:14
34WOJCIECHOWICZ Andrzej 246SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4001:13:48
35SCHOENROCK Tomasz 253NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2801:14:29
36WAŁDOCH Michał 279KOŚCIERZYNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2301:14:39
37DZIĄBKOWSKI Paweł 189ELBLĄGOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2801:14:40
38BIŃCZYK Mariusz 79JAROSŁAWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:25:0201:14:54
39DONIEK Aleksander 70OSIELSKOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:1901:15:09
40DAŃSKI Damian 275MIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3701:15:14
41TARASZEWICZ Krystian 272STUDZIENICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:19:3101:15:16
42KURUSIEWICZ Patryk 277SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2001:15:44
43KORZEWO Andrzej 299OPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2001:15:52
44KURZAWA Mateusz 73BYTÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1401:15:57
45RUKOWSKI Nikodem 291OPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4501:16:06
46WSÓŁ Michał 198BIAŁA PODLASKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4401:16:07
47PŁUSKA Paweł 261OLEŚNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4601:16:15
48WOJTANEK Krzysztof 280RÓŻEWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2301:16:18
49PRZYBYSZEWSKA Wiktoria 128WODNICAOPEN Kobiety2022-07-24 09:25:0301:16:25
50SOKOŁOWSKI Michał 278SZCZYTNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2001:16:30
51KAROLAK Tomasz 256BRZEZINYOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3701:18:00
52STANIOCH Krzysztof 91USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1501:18:28
53WIĘCEK Damian 293OPEN Mężczyźni2022-07-24 10:49:3001:18:52
54STAŃCZYK Jan 429OPEN Mężczyźni2022-07-24 10:49:3101:19:09
55BEGER Karolina 569NOŻYNOOPEN Kobiety2022-07-24 09:19:3001:19:33
56ZAWADZIŃSKI Przemysław 190KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2101:19:38
57SCHMIDT Michał 217TORUŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2301:19:41
58GALICKI Robert 72BOBOLICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2201:20:36
59JANKOWSKI Krzysztof 111JELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1401:21:10
60SZYMCZAK Martyna 249ZABRZEOPEN Kobiety2022-07-24 09:50:0201:21:11
61IŻYKOWSKA Agnieszka 250CHORZÓWOPEN Kobiety2022-07-24 09:50:0301:21:15
62STOJAK Krzysztof 273SUCHY DĄBOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:45:5501:21:17
63CIEŚLA Tomasz 134GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:21:39
64ZIOMEK Daniel 281SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2801:21:49
65BOJANOWSKI Michał 69KOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni2022-07-24 11:17:1101:21:52
66SZPICH Kamil 28WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2801:22:07
67WIŚNIEWSKA Justyna 112BOBROWNIKIOPEN Kobiety2022-07-24 09:07:0101:22:19
68PIETRZYCKI Sławomir 82REDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0301:22:24
69ZIELIŃSKI Rafał 203BRZEGOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2101:22:33
70WEJMAN Mariusz 171DEBRZNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4301:22:36
71IWASIUTA Bartłomiej 172BOLSZEWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4301:22:46
72STENCEL Adam 48SOMONINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:1901:22:46
73SZPICH Michał 29DĄBROWA DOLNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2801:22:48
74LIPIŃSKI Robert 160WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0401:22:50
75SASS Karol 47KIEŁPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:1901:22:57
76PIOTROWSKA Kasia 92GDAŃSKOPEN Kobiety2022-07-24 09:53:2801:23:38
77CIACH Sylwia 46GDAŃSKOPEN Kobiety2022-07-24 09:53:2801:23:39
78ŻYCKA Ewelina 292OPEN Kobiety2022-07-24 10:03:4401:23:49
79ZUBER Kamil 4SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0701:23:51
80SZYDŁOWSKI Michał 102MRZEŻYNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4601:23:53
81LASZCZYK Kasia 231SIEMIANICEOPEN Kobiety2022-07-24 09:32:0301:23:56
82FELUŚ David 101ŚWINOUJŚCIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4601:24:01
83HOŁYŃSKI Leszek 115PRZECŁAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1401:24:58
84SCHRAMM Ines 166POZNAŃOPEN Kobiety2022-07-24 11:45:3501:25:04
85KOBUS Michał 167POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 11:45:3501:25:07
86LEWAŃCZYK Marcin 154STĘŻYCAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1401:25:08
87TOMCZAK Joanna 26BOGDANOWOOPEN Kobiety2022-07-24 09:14:1401:25:09
88NOWACKI Krzysztof 162OBORNIKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:25:55
89PAŁUBICKI Artur 16CHARZYKOWYOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:19:3001:26:22
90NAWROCKI Krzysztof 202ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:27:05
91SZYSZKOWSKI Piotr 104SIEDLCEOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4601:27:07
92KNASIECKI Piotr 254BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5201:27:32
93DORAWA-ZIOMEK Anna 42KOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:2301:27:35
94KATA Marcin 38NOWE BIELICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2201:27:39
95GUZIK Aleksandra 211OPALENICAOPEN Kobiety2022-07-24 09:35:4401:28:04
96KAŹMIERCZAK Marcin 142DAMASŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4001:28:23
97MUSIELAK Mirosław 17WĄGROWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4001:28:34
98PAJĄK Michał 122DANKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0401:28:40
99NOWICKI Bartosz 80WĄGROWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4001:28:41
100FINSTER Łukasz 89RYCHTALOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:19:3001:28:45
101HARASIMOWICZ Michał 58SZCZECINEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0401:28:49
102WILCZEK Anna 140LUBLINIECOPEN Kobiety2022-07-24 09:45:3601:29:02
103BŁACHOWICZ Gabriel 204ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:25:0301:29:11
104KLIMCZAK Paweł 107BYTOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0101:29:56
105LIBERSKI Alan 106MOKRUSOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:30:10
106FRYC Michał 108WODZISŁAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:30:20
107KOWALCZYK Magda 170ŁÓDŹOPEN Kobiety2022-07-24 10:45:5601:31:09
Niesklasyfikowani
DQRAKOCZY Monika 66POZNAŃOPEN Kobiety2022-07-24 10:19:2001:31:34 DQ
109TYRNA Marcin 141JAWORZNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4601:31:35
110ŁUCZAK Jakub 94ŚWIDNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2701:31:44
111KOWALSKA Julia 195ZIELONA GÓRAOPEN Kobiety2022-07-24 09:32:0301:31:58
112CICHY Łukasz 255POSTOMINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5301:32:12
113KUBIAK Maciej 274DĘBNICA KASZUBSKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5301:32:25
114CZERNECKI Ludwik 6BORKOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:32:40
115ŻYREK Karol 276KATOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:59:2201:32:44
116SZPOTON Ewa 220ŁÓDŹOPEN Kobiety2022-07-24 09:45:3701:33:01
117ROGOWSKI Tomasz 199PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:49:3201:33:32
118SZAFIRSKI Marek 31SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2801:33:42
119PIWOWARSKI Dominik 52REBLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2701:33:51
120RZEPSKA Ania 9POZNAŃOPEN Kobiety2022-07-24 10:15:5801:34:01
121TABIENKO Bartosz 294OPEN Mężczyźni2022-07-24 10:49:3301:34:06
122TARNAWSKI Maciej 35POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5701:34:18
123WOJCIECHOWSKI Marek 43POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5801:34:31
124KAWALEC Dawid 75DOROHUSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0301:34:41
125MAZUREK Michał 76CHEŁMOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0301:34:56
126KULCZAK Paweł 138BRODOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2601:35:24
127LISIAK Bogusław 781SIERADZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3701:35:30
128LISIAK Kacper 780HOLENDRYOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3701:35:38
129GONTEK Łukasz 114SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4101:35:50
130CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena 53SIEMIANICEOPEN Kobiety2022-07-24 09:35:4401:35:52
131PRZEDLACKI Michał 230SOCHACZEWOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5801:35:54
132MALEC Piotr 236SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4301:35:57
133RZEPSKI Grzegorz 23POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5801:36:02
134WIELGOSZ Paweł 132KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2101:36:26
135MURAWSKI Rafał 168SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4101:36:31
136MAROSZ Alicja 244GDYNIAOPEN Kobiety2022-07-24 10:58:1301:36:32
137HOLLIŃSKA Natalia 135SZCZECINOPEN Kobiety2022-07-24 10:19:2001:36:38
138KROPSKI Michał 137NOWA WIES LEBORSKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:58:1201:36:39
139KOWALSKI Aleksander 196ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0301:36:42
140BRACISZEWSKI Patryk 117SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4201:36:47
141KOWALSKI Bartłomiej 194ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0401:36:49
142BRACISZEWSKI Daniel 153CZŁUCHÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4201:36:56
143KRZEMIŃSKI Marek 197ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0401:37:00
144LASKOWSKI Mariusz 265CHODZIEŻOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4601:37:01
145ŻUR Dawid 266DOBRZYCAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4601:37:04
146ZIĘTARSKA Sandra 181GRUDZIĄDZOPEN Kobiety2022-07-24 09:38:4201:37:21
147SOBIESKI Nikodem 180GDYNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4301:37:21
148CZOSNOWSKI Damian 61ORZECHOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:59:2201:37:58
149ZNÓJ Agata 192MARKIOPEN Kobiety2022-07-24 10:07:4601:38:02
150ORLIŃSKI Paweł 143ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4601:38:06
151GŁOWACKI Bartosz 62WRZEŚNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:59:2201:38:08
152WOJNICZ Mateusz 60WRZEŚNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:59:2201:38:14
153CIEPIENIAK Emil 27STARGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2001:38:53
154GUZEK Kamil 169ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2201:39:00
155SPIŻAK Tomek 290PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2201:39:09
156NAWROT Marcin 120POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0201:39:31
157KROMSKI Arkadiusz 185ŁOWICZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0501:39:35
158MOŻDŻYŃSKI Tomasz 234DARŁOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:2001:39:45
159OSZCZYNA Aneta 25SIANÓWOPEN Kobiety2022-07-24 09:19:3001:39:51
160OSZCZYNA Grzegorz 24SIANÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:19:3001:39:56
161TRZECIAK Rafał 262JAROCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:45:5501:39:58
162MILCZAREK Hubert 205WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0401:39:59
163MARECKA Wiktoria 264KOŹMIN WIELKOPOLSKIOPEN Kobiety2022-07-24 10:45:5601:40:08
164CZAJKA Sławomir 121POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0301:40:09
165ZAKOŚCIELNA Katarzyna 45KOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:2201:40:10
166TRZECIAK Dariusz 263KOŹMIN WIELKOPOLSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:45:5601:40:14
167POLAK Monika 164KOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:2201:40:19
168KWILIŃSKA Weronika 232POŁCZYN ZDRÓJOPEN Kobiety2022-07-24 09:50:0401:40:20
169ROMANOWICZ Monika 41KOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:2301:40:21
170PIETRZAK Łukasz 286OPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0401:40:35
171ŚLEDŹ Łukasz 97SŁAWNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4501:41:12
172PTASINSKI Piotr 130GDAŃSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:41:23
173DURAJCZYK Piotr 182LEŹNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:41:31
174CICHA Ania 252CHODZIEŻOPEN Kobiety2022-07-24 10:07:4501:41:35
175KRAWCZYK Bartosz 129GDAŃSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:29:2701:41:37
176GRUNTKOWSKA Monia 251DZIEMBOWOOPEN Kobiety2022-07-24 10:07:4501:41:45
177LIPSKA Joanna 295OPEN Kobiety2022-07-24 10:11:2201:41:49
178NIEWIADOWSKI Robert 131STARE BIELICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:11:2201:41:54
179KUBICKI Jan 99SŁAWNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4401:42:01
180ADAMCZYK Konrad 100KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4501:42:05
181KOLCZYŃSKI Paweł 208BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2701:42:54
182NOWAK Zbigniew 127DREZDENKOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3601:43:08
183ŁAKOMIEC Maciej 126DREZDENKOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3601:43:30
184ANTCZAK Kuba 119BYTOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:07:4601:43:34
185WDOWIARSKA Agnieszka 225WARSZAWAOPEN Kobiety2022-07-24 10:07:4701:43:35
186OLSZEWSKI Piotr 85SIEDLCEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3701:43:44
187FACER Jon 214LUBOŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:50:0401:43:48
188RAKOWSKI Nikodem 271KARTUZYOPEN Mężczyźni2022-07-24 11:17:1101:43:55
189MITUTA Tomasz 110BORKOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1501:44:22
190KRUMPAL Dominik 109BORKOWO ŁOSTOWICKIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1501:44:32
191WORACH Oktawia 223SZCZECINOPEN Kobiety2022-07-24 09:45:3601:45:52
192ŻABA Damian 222SZCZECINOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:45:3601:45:56
193MAGIERA Marta 40GDAŃSKOPEN Kobiety2022-07-24 09:53:2801:46:10
194OFMAN Piotr 39GDYNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2801:46:30
195PRANCZKE Ryszard 37TUCHOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2801:46:40
196SZYMANEK Przemysław 44GDAŃSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2701:46:52
197LEPISZ Piotr 7WĄBRZEŹNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:19:3001:47:26
198CICHOŃSKI Maksymilian 226SŁAWNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:19:1901:48:00
199KUBERA Agnieszka 186SŁAWNOOPEN Kobiety2022-07-24 10:19:1901:48:15
200MOKSZAN-MIKOŁAJCZAK Iwona 187SŁAWNOOPEN Kobiety2022-07-24 10:19:1901:48:22
201GRABIANOWSKI Tomasz 243CHODZIEŻOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:24:5901:50:34
202DOMOWICZ Anna 238CHODZIEŻOPEN Kobiety2022-07-24 10:24:5801:51:01
203KAMIŃSKA Agnieszka 248MIROSŁAWOPEN Kobiety2022-07-24 10:24:5801:51:10
204GŁUSZKIEWICZ Weronika 237CHODZIEŻOPEN Kobiety2022-07-24 10:24:5801:51:28
205ANASTAZIAK Weronika 239BUDZYŃOPEN Kobiety2022-07-24 10:24:5801:51:33
206ORCHOWICZ Remigiusz 240ZACHARZYNOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:24:5901:52:00
207KOBIELSKI Mateusz 125WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:52:14
208ANASTAZIAK Anna 241BUDZYŃOPEN Kobiety2022-07-24 10:24:5801:52:25
209WIENKE Rafał 242MARGONINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:24:5901:52:38
210KOBIELSKI Dawid 124WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0201:52:47
211GŁOGOWSKA Magdalena 14NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Kobiety2022-07-24 09:53:2901:53:21
212BARTKOWSKI Kacper 13NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2901:53:23
213BARTKOWSKA Karolina 12NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Kobiety2022-07-24 09:53:2901:53:24
214GŁOGOWSKI Paweł 15NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:53:2901:53:25
215MARUSZCZAK Joanna 159KIELCEOPEN Kobiety2022-07-24 09:38:4201:53:56
216LIPA Zbigniew 247OSTROWIEC ŚWOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4201:54:10
217MARUSZCZAK Damian 158KIELCEOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:38:4301:54:20
218LAMPARSKI Kamil 51POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0301:54:27
219KURPISZ Przemysław 56POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0301:54:45
220WACHOWIAK Paweł 55POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0301:54:58
221GRYCZKA Piotr 93MUROWANA GOŚLINAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0301:55:19
222RUMAK Józef 228TRZEBOŚOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4401:55:31
223FLORKIEWICZ Michał 54WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1501:56:10
224PIETZ Kamila 146OBORNIKIOPEN Kobiety2022-07-24 09:41:5501:56:11
225JENEK Agnieszka 147CHLUDOWOOPEN Kobiety2022-07-24 09:41:5401:56:23
226JASZCZAK Ireneusz 145OBORNIKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5401:56:28
227STANIECKI Krzysztof 144OBORNIKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5501:56:36
227PIDEK-SZCZECH Jolanta 149OBORNIKIOPEN Kobiety2022-07-24 09:41:5401:56:37
229DYMEK Gniewomir 235OBORNIKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5501:56:41
230LUTY Mariusz 183OBORNIKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:41:5601:56:48
231KAŁEK Jagoda 213OPALENICAOPEN Kobiety2022-07-24 09:35:4401:57:40
232STRZELCZYK Jakub 209OPALENICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4501:57:43
233GRZEŚKOWIAK Adam 210OPALENICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:35:4401:58:00
234DERRA Michał 5SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1601:59:00
235DUTKIEWICZ Maria 22SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 09:14:1601:59:02
236WALICHA Tomasz 20SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1601:59:08
237BORYSEWICZ Adrian 136SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1601:59:19
238ZNAMIROWSKI Sebastian 84SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1601:59:27
239STOPPA Sławomir 98STAROGARD GD.OPEN Mężczyźni2022-07-24 09:14:1601:59:37
240MADZIARA Sebastian Max 174ŚWIDNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4402:01:25
241MADZIARA Anna 175ŚWIDNICAOPEN Kobiety2022-07-24 10:03:4402:01:42
242RODZEŃ Małgorzata 176STRZEGOMOPEN Kobiety2022-07-24 10:03:4502:01:49
243RODZEŃ Renata 179STRZEGOMOPEN Kobiety2022-07-24 10:03:4502:01:59
244RODZEŃ Łukasz 177STRZEGOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4402:02:14
245CHLEBWSKI Janusz 282OPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4502:02:28
246KRUKOWSKI Kamil 178STRZEGOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4502:02:35
247DYDYCZ Iwona 218SWIDNICAOPEN Kobiety2022-07-24 10:03:4402:02:52
248MALCZYK Justyna 221SWIDNICAOPEN Kobiety2022-07-24 10:03:4402:03:10
249DYDYCZ Tomasz 219SWIDNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:03:4502:03:12
250GRUDZIEŃ Wojciech 95KOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0302:03:26
251WYROSTKIEWICZ Błażej 267GRUDZIĄDZOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:19:3002:07:14
252SELIGA Ania 296STĘSZEWOPEN Kobiety2022-07-24 09:07:0202:10:47
253JÓZEFACIUK Wiesław 68ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0302:10:57
254ANDRZEJEWSKI Maksymilian 298OPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0202:11:19
254ANDRZEJEWSKI Miłosz 297OPEN Mężczyźni2022-07-24 09:07:0202:11:22
256HADYNA Nurwadi 400ŁÓDŹOPEN Kobiety2022-07-24 09:32:0202:12:04
257NEJC Wojtek 559BUKOWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0302:12:55
258NEJC Michal 557BUKOWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0302:13:07
259NEJC Darek 558BUKOWIECOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0302:13:23
260PIEKARSKI Janusz 401ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 09:32:0302:13:34
261JAKUBIK Karol 206ŚWIDWINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5802:17:35
262TOPÓLSKI Piotr 224CZERWONKA SZLACHECKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5802:17:48
263BABIAK Bartosz 216ŚWIDWINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5802:18:16
264TELEJ Sebastian 212ŚWIDWINOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5802:18:18
265DUDEK Mateusz 207PIASTÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5802:18:36
266PLUCIŃSKI Sylwester 201WARSZAWAOPEN Mężczyźni02:18:54
267PAWLISZYN Mateusz 11OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 10:15:5802:22:37
DUNOWSKA Teresa 193KOSZALINOPEN Kobiety2022-07-24 10:11:22 DNF
Znaleziono 268 wynik(ów)