Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 L km
Zgłoszonych : 303
Wystartowało : 268
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 267
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu7kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZACHARCZUK Albin 284SŁUPSKOPEN Mężczyźni1M 12022-07-24 09:35:4300:53:1501:07:14.75 6:438,9
2BANASZCZYK Janusz 151KAŹMIERZOPEN Mężczyźni2M 22022-07-24 09:41:5200:52:2101:08:39.40+00:01:246:518,7
3WILMONT Krzysztof 300OPEN Mężczyźni3M 32022-07-24 09:14:1300:54:4501:09:15.30+00:02:006:558,7
4LASAK Łukasz 283SOSNOWIECOPEN Mężczyźni7M 72022-07-24 09:45:3500:56:1301:16:40.85+00:09:267:407,8
5TÓRZ Mariusz 165BYTOMOPEN Mężczyźni8M 82022-07-24 09:45:3600:56:1901:16:53.75+00:09:397:417,8
6KUBAŚ Arkadiusz 173SKÓRZECOPEN Mężczyźni10M 102022-07-24 09:35:4401:03:5101:22:15.20+00:15:008:137,3
7STRZYŻ Łukasz 133STARE BIELICEOPEN Mężczyźni11M 112022-07-24 10:11:2101:05:4901:22:26.85+00:15:128:147,3
8FALEJCZYK Marcin 188GLIWICEOPEN Mężczyźni13M 132022-07-24 09:59:2101:06:3401:23:27.70+00:16:128:207,2
9BIENIEK Damian 667STOCZEK ŁUKOWSKIOPEN Mężczyźni20M 202022-07-24 09:41:5101:10:1301:28:37.20+00:21:228:516,8
10BANACHEWICZ Tomasz 259LĘBORKOPEN Mężczyźni25M 252022-07-24 09:50:0301:12:3201:30:41.30+00:23:269:046,6
11KĘSOŃ Michał 148TYCHYOPEN Mężczyźni28M 282022-07-24 09:25:0301:13:1401:32:51.80+00:25:379:176,5
12SCHOENROCK Tomasz 253NOWY DWÓR GDAŃSKIOPEN Mężczyźni32M 322022-07-24 09:29:2801:14:2901:34:45.15+00:27:309:286,3
13BUDZYŃSKI Leszek 123KRAKÓWOPEN Mężczyźni34M 342022-07-24 09:25:0201:12:5401:36:23.65+00:29:089:386,2
14KURUSIEWICZ Patryk 277SŁUPSKOPEN Mężczyźni37M 372022-07-24 10:19:2001:15:4401:36:29.45+00:29:149:386,2
15DAŃSKI Damian 275MIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni38M 382022-07-24 09:45:3701:15:1401:36:32.90+00:29:189:396,2
16WOJTANEK Krzysztof 280RÓŻEWOOPEN Mężczyźni43M 432022-07-24 10:11:2301:16:1801:37:08.65+00:29:539:426,2
17STANIOCH Krzysztof 91USTKAOPEN Mężczyźni44M 442022-07-24 09:14:1501:18:2801:37:20.25+00:30:059:446,2
18STOJAK Krzysztof 273SUCHY DĄBOPEN Mężczyźni51M 512022-07-24 10:45:5501:21:1701:42:45.65+00:35:3010:165,8
19JANKOWSKI Krzysztof 111JELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni55M 552022-07-24 09:14:1401:21:1001:43:18.30+00:36:0310:195,8
20FELUŚ David 101ŚWINOUJŚCIEOPEN Mężczyźni57M 572022-07-24 10:07:4601:24:0101:44:09.25+00:36:5410:245,8
21ZIELIŃSKI Rafał 203BRZEGOPEN Mężczyźni61M 612022-07-24 10:19:2101:22:3301:45:02.45+00:37:4710:305,7
22GALICKI Robert 72BOBOLICEOPEN Mężczyźni62M 622022-07-24 10:11:2201:20:3601:45:14.15+00:37:5910:315,7
23PIETRZYCKI Sławomir 82REDAOPEN Mężczyźni68M 682022-07-24 09:32:0301:22:2401:47:58.70+00:40:4310:475,6
24HOŁYŃSKI Leszek 115PRZECŁAWOPEN Mężczyźni69M 692022-07-24 09:14:1401:24:5801:48:05.50+00:40:5010:485,6
25SZYDŁOWSKI Michał 102MRZEŻYNOOPEN Mężczyźni72M 722022-07-24 10:07:4601:23:5301:49:05.85+00:41:5110:545,5
26ROGOWSKI Tomasz 199PIŁAOPEN Mężczyźni93M 932022-07-24 10:49:3201:33:3201:57:45.20+00:50:3011:465,1
27CICHY Łukasz 255POSTOMINOOPEN Mężczyźni94M 942022-07-24 09:41:5301:32:1201:57:50.20+00:50:3511:475,1
28KUBIAK Maciej 274DĘBNICA KASZUBSKAOPEN Mężczyźni95M 952022-07-24 09:41:5301:32:2501:57:51.85+00:50:3711:475,1
29ORLIŃSKI Paweł 143ŁOMIANKIOPEN Mężczyźni112M 1122022-07-24 10:07:4601:38:0602:03:37.60+00:56:2212:214,9
30ŚLEDŹ Łukasz 97SŁAWNOOPEN Mężczyźni124M 1242022-07-24 10:07:4501:41:1202:07:11.55+00:59:5612:434,7
31MILCZAREK Hubert 205WARSZAWAOPEN Mężczyźni127M 1272022-07-24 09:50:0401:39:5902:07:30.85+01:00:1612:454,7
32GUZEK Kamil 169ŁÓDŹOPEN Mężczyźni136M 1362022-07-24 10:11:2201:39:0002:09:25.80+01:02:1112:564,6
33KOLCZYŃSKI Paweł 208BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni137M 1372022-07-24 09:53:2701:42:5402:09:34.25+01:02:1912:574,6
34MOŻDŻYŃSKI Tomasz 234DARŁOWOOPEN Mężczyźni154M 1542022-07-24 10:19:2001:39:4502:17:22.95+01:10:0813:444,4
35RUMAK Józef 228TRZEBOŚOPEN Mężczyźni161M 1612022-07-24 09:35:4401:55:3102:23:33.10+01:16:1814:214,2
36DYMEK Gniewomir 235OBORNIKIOPEN Mężczyźni163M 1632022-07-24 09:41:5501:56:4102:25:14.80+01:18:0014:314,1
37LUTY Mariusz 183OBORNIKIOPEN Mężczyźni164M 1642022-07-24 09:41:5601:56:4802:25:15.50+01:18:0014:314,1
38STANIECKI Krzysztof 144OBORNIKIOPEN Mężczyźni165M 1652022-07-24 09:41:5501:56:3602:25:15.90+01:18:0114:314,1
39JASZCZAK Ireneusz 145OBORNIKIOPEN Mężczyźni166M 1662022-07-24 09:41:5401:56:2802:25:16.95+01:18:0214:314,1
40KOBIELSKI Mateusz 125WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni175M 1752022-07-24 09:07:0201:52:1402:32:06.10+01:24:5115:123,9
41PLUCIŃSKI Sylwester 201WARSZAWAOPEN Mężczyźni189M 18902:18:5402:39:38.00+01:32:2315:573,8
42GRUDZIEŃ Wojciech 95KOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni190M 1902022-07-24 09:32:0302:03:2602:39:42.60+01:32:2715:583,8
43JAKUBIK Karol 206ŚWIDWINOPEN Mężczyźni200M 2002022-07-24 10:15:5802:17:3502:57:03.05+01:49:4817:423,4
44TOPÓLSKI Piotr 224CZERWONKA SZLACHECKAOPEN Mężczyźni201M 2012022-07-24 10:15:5802:17:4802:57:04.00+01:49:4917:423,4
45TELEJ Sebastian 212ŚWIDWINOPEN Mężczyźni202M 2022022-07-24 10:15:5802:18:1802:57:04.35+01:49:4917:423,4
46DUDEK Mateusz 207PIASTÓWOPEN Mężczyźni203M 2032022-07-24 10:15:5802:18:3602:57:05.35+01:49:5017:423,4
Znaleziono 46 wynik(ów)