FORMOZA – SHORT
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 190
Wystartowało : 164
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 163
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu3km
   
1WERYK Sebastian 497WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:20:13
2CHABERSKI Ireneusz 478WŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:24:19
3BEDNARSKI Sylwester 475KOSZWAŁYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:24:36
4GILLA Grzegorz 416WYSZECINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:26:28
5CŁAPKA Piotr 449SIERADZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:27:36
6TOMASZEWSKI Kamil 571KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:28:03
7DOLNY Krystian 464CZARNKÓWOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:3700:28:55
8MAREK Beata 508LEŚNIEWOOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0400:29:53
9SIKORA Marek 470OPOLEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:29:58
10PAZIACZKO Radosław 518LĘDYCZEKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:30:03
11BRILLOWSKI Karol 510BRODNICA GÓRNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:30:09
12DĄBEK Patryk 516PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:30:23
13KOZANECKI Leon 405ZIELĄTKOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:30:43
14ROSINSKI Robert 495BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1300:32:57
15KUBAŚ Marta 492SKÓRZEC (SIEDLECKI)OPEN Kobiety2022-07-24 13:11:2400:32:59
16ŁUCZAK Sebastian 564NOWA SARZYNAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:33:16
17ADAMIK Sebastian 588OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:33:58
18MIROSŁAW Monika 439SIEDLCEOPEN Kobiety2022-07-24 13:11:2300:34:04
19KORNATKO Dariusz 582OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0400:34:10
20SZYSZKOWSKI Paweł 438SIEDLCEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:2000:34:16
21CHROSTOWSKI Piotr 422USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:34:22
22CHROSTOWSKI Nikodem 421USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4600:34:37
23DAMPS Kasia 431SKRZESZEWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1700:34:53
24REGIN Paweł 520DOBRE MIASTOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:34:55
25RADOMSKI Adam 432SOPOTOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:34:56
26MARCHLEWSKI Łukasz 590WROCŁAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:35:16
27NOWACKA Aneta 528TORUŃOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:35:54
28BEGER Mateusz 2NOŻYNOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:36:00
29GÓRECKI Wojciech 589OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:36:17
30MENDYKA Artur 519PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:36:22
31HORNIATKO Łukasz 543KARLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1400:36:37
32HORNIATKO Tomasz 545KARLINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1400:36:52
33DZIECHCIARZ Karol 551KAMIONEK WIELKI 44OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0400:37:23
34KNYCINSKI Tomasz 550ELBLĄGOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0400:37:42
35KOLASIŃSKI Michał 444POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:37:53
36JASINSKI Jaroslaw 446ŁÓDŹOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2600:37:59
37KLEJEWSKI Przemysław 445KÓRNIKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:38:03
38WIĘCKOWSKAI Tomasz 493GDYNIAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:38:07
39KARDASIŃSKI Sławomir 468WARLUBIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:38:12
40WYSOCKI Arek 482WAŁCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:38:34
41STACHURSKI Artur 430WARSZAWAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:38:52
42WODNICKI Łukasz 587OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:38:55
43BŁOŃSKI Robert 540CHARBROWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2300:39:03
44OLSZYNA Jana 598OPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0100:39:04
45CZERKAWSKI Krzysztof 542BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0200:39:06
46KURLAPSKI Radosław 509RĄBINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:39:09
47JEZIERSKI Jeremi 585LONDYNOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:39:12
48KWARTA Paweł 527GÓRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:39:13
49CZERWIŃSKI Krzysztof 566WAŁCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:39:22
50TERESZCZUK Joanna 565WAŁCZOPEN Kobiety2022-07-24 13:20:2500:39:31
51SARKA Sejkorova 578OPEN Kobiety2022-07-24 13:20:2400:39:39
52IVO Kopecek 579OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2400:39:45
53LINKIEWICZ Ewelina 485CEWICEOPEN Kobiety2022-07-24 13:20:2500:40:14
54LINKIEWICZ Wojciech 488CEWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:40:18
55PERSKI Miłosz 498ROŻNOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:37:5900:41:17
56PERSKI Dawid 499ROŻNOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:41:17
57ŚWITAŁA Robert 455POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3100:41:43
58ORŁOWSKI Bartosz 536KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2500:41:44
59LUDYGA Roman 596PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:06
60ZABOROWSKI Mateusz 454POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:13
61SZŁYK Sławomir 496BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1500:42:17
62LECH Adrian 447KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:42:25
63GRZELSKI Jakub 453POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:42:27
64SZŁYK Paulina 486BIAŁOGARDOPEN Kobiety2022-07-24 13:24:1500:42:28
65BANDURA Ewelina 487BIALOGARDOPEN Kobiety2022-07-24 13:24:1500:42:32
66SZADZIUL Dawid 448KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:42:36
67GABINECKI Jarosław 461LEONCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:42:39
68SZŁYK Katarzyna 512BIAŁOGARDOPEN Kobiety2022-07-24 13:24:1400:42:46
69GABINECKI Jerzy 460LEONCINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:42:49
70ZASADA Kamil 443KOSZALINOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0500:42:49
71KAMIŃSKI Sławomir 414PUŁAWYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0400:42:52
72STACHYRA Joanna 517PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0400:42:56
73SZLYK Piotr 522BIAŁOGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:24:1500:43:04
74KAROLEWSKI Kamil 477OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4800:43:07
75KNOZOWSKA Bożena 515PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0500:43:07
76MŁYNARSKI Radosław 440STARGARDOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:43:32
77JABŁONOWSKA KUCIŃSKA Katarzyna 484SZYDLOWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:28:4700:43:43
78MIŚ Sylwester 476OSTRÓDAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4800:43:43
79KRASKA Katarzyna 433POZNAŃOPEN Kobiety2022-07-24 12:28:4600:43:45
80KASZKOWIAK Patryk 420POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:43:47
81PRACOŃ Izabela 563KURYŁÓWKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:34:2900:43:56
82ORDON Robert 409SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:28:4700:43:59
83SAPA Maciej 562NISKOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:44:07
84KYCIA Andrzej 561LEŻAJSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:44:12
85JAŻDŻEWSKA Elżbieta 425SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0600:44:21
86MACHETA Mateusz 452ZŁOTAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:44:26
87MACHETA Krzysztof 451ZŁOTAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:44:35
88DOROCHOWICZ Mirosław 184DUNINOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:2900:46:01
89BULCZAK Rafał 573SIERAKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:44:2900:46:19
90KLASA Andrzej 574SIERAKOWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:44:3000:46:20
91FORTUNIAK Maciej 463SŁUBICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0700:46:26
92ŚWIĘTEK Magdalena 591SUCHY LASOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0100:46:34
93KIEŁBASIŃSKA Monika 567KOBYLNICAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0400:46:36
94CHAJEWSKI Rafał 511JEDWABNEOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:46:37
95GAŁĄZKA Aleksandra 491JAROCINOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0100:46:47
96KOŃCZAK Katarzyna 556POZNANOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0200:46:49
97MAĆKOWSKI Adam 523BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:2600:46:50
98KLASA Anna 572SIERAKOWICEOPEN Kobiety2022-07-24 13:44:3000:46:55
99KEMPA Paweł 506POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0100:46:58
100KOKOT Krzysztof 507WROCLAWOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:47:06
101KRAJEWSKI Patryk 490TUREKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:47:07
102RYBARCZYK Marek 489KOBYLNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0200:47:11
103WEJER Aleksandra 570SIERAKOWICEOPEN Kobiety2022-07-24 13:44:3000:47:17
104SADOWSKA Urszula 575OPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0400:47:18
105KLEIN Michał 546KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0500:47:26
106SADOWSKI Radowsław 576OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:47:31
107SKŁADOWSKI Radosław 549KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0500:47:31
108KIEŁBASIŃSKI Łukasz 408POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:47:34
109SKŁADOWSKI Wojciech 548KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:47:41
110KLEIN Sebastian 547KĄPINOOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:47:50
111WROCHNA Marcin 441RADOMOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:49:16
112DENEKA-LUBIŃSKA Malwina 553MOSTYOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0000:49:27
113LUBIŃSKI Marcin 552MOSTYOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:49:31
114JEŻYK Artur 406SZCZECINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:49:47
115BRYGAŁA Magdalena 532DARŁOWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0100:51:57
116BRYGAŁA Julia 534DARŁOWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0000:52:16
117BRYGAŁA Tomasz 533DARŁOWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0000:52:26
118BIAŁKOWSKI Jacek 471PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:52:30
119BRODA Grzegorz 427MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0100:52:43
120WOLSKA Emilia 481PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0100:52:58
121KLIMOWICZ Artur 593OPEN Mężczyźni2022-07-24 13:49:5700:53:00
122BANASIAK Klaudia 592OPEN Kobiety2022-07-24 13:50:0900:53:04
123SYNAKIEWICZ Marta 535SKIBIENKOOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0200:53:09
124TOKARSKI Michał 483ORPISZEWOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0100:53:12
125JASIŃSKI Jakub 594SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:50:0900:53:12
126KOŻYCZKOWSKA Patrycja 530NIEZABYSZEWOOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:53:20
127KOZIEŁ Marcin 457SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:34:3000:53:24
128TIETZ Anna 473PIŁAOPEN Kobiety2022-07-24 12:38:0300:53:24
129KOZŁOWSKI Dariusz 474PIŁAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:53:30
130GORNOWICZ Hanna 525GDAŃSKOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:53:36
131BIGUS Ewelina 524TRZEBIATKOWAOPEN Kobiety2022-07-24 12:58:1800:53:37
132TERESIK Artur 469PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:38:0200:53:39
133TRZECINSK Paweł 599OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1900:53:41
134ŚLIWIŃSKI Wojtek 541BAWERNICAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:53:56
135KOŁODZIEJ Kasia 456BYDLINOOPEN Kobiety2022-07-24 12:34:3000:53:57
136BIGUS Przemysław 531NIEZABYSZEWOOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:1800:54:02
137DĘBSKI Dariusz 503SZTUMOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0300:55:46
138MALIŃSKI Filip 554POZNAŃOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:02:0600:55:52
139DĘBSKA Marzena 504SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:55:58
140CZUPRYNIAK Aleksandra 555PRZEZMIEROWOOPEN Kobiety2022-07-24 13:02:0600:55:59
141KAZIMIEROWICZ Joanna 501SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:56:10
142BANASZAK Joanna 500SZTUMSKIE POLEOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0300:56:46
143HINC Ewelina 502SZTUMOPEN Kobiety2022-07-24 12:31:0200:56:50
144DOMINIAK Nikola 418SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 13:05:0400:56:56
145MORDAKA Maciej 411BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:31:0300:57:09
146GIŁEJ Ryszard 419SOPOTOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:58:14
147KONOPACKI Mateusz 479NOWE DOBRAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0500:58:22
148DOMINIAK Sławomir 417SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0300:58:27
149MAŁOLEPSZA Aneta 480LUBIANKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0600:58:30
150JEZIERSKA Magdalena 586OPEN Kobiety2022-07-24 13:05:0500:59:07
151DZIERKO Aneta 423SŁUPSKOPEN Kobiety2022-07-24 13:05:0300:59:22
152SADURSKI Paweł 424SŁUPSKOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:59:35
153JEZIERSKI Tomasz 560MORDENOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:05:0400:59:48
154PANASIUK Agnieszka 466USTKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0601:00:46
155GOŁGOWSKA Małgorzata 465USTKAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0601:00:46
156LESIŃSKI Paweł 467USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0601:00:49
157WIELĄDEK Monika 539WARSZAWAOPEN Kobiety2022-07-24 12:42:0601:01:08
158ANDRZEJEWICZ Hubert 538LUBLINOPEN Mężczyźni2022-07-24 12:42:0601:01:15
159TOBOLSKI Marek 597OPEN Mężczyźni2022-07-24 12:58:19
160ZAJKO Filip 442TERESPOLOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:11:24
161DUBAJ Jakub 526SZCZENURZEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:23
162BRODZIUK Maciej 494CEWICEOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:20:25
Niesklasyfikowani
DNCBOKACZ Piotr 514USTKAOPEN Mężczyźni2022-07-24 13:31:25
5772022-07-24 13:05:03 DNF
Znaleziono 164 wynik(ów)