FORMOZA TEAM CHALLENGE
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 T km
Zgłoszonych : 185
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 172
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
118 BDOW TEAMTOMASZ NIEDZIAŁEK 2
TOMASZ NIEDZIAŁEK
MARCIN MATUSZEWSKI
PAWEŁ STASIŃSKI
01:19:08.35
01:19:04.50
01:19:04.10
01:19:00.20
01:19:08.000
2HOLD THE LINEKrzysztof Chmielecki
ADAM KARCZEWSKI
MACIEJ LEWANDOWSKI
KRZYSZTOF BĄBEL
01:25:06.00
01:25:05.15
01:22:04.70
01:21:57.30
01:25:06.000
3CSMWKRZYSZTOF WILMONT
MAREK ELMERYCH
ADAM HOSTYŃSKI
PIOTR BOKACZ
JOANNA TEREFENKO
ARKADIUSZ SZAREK
01:29:47.40
01:29:40.55
01:26:17.75
01:26:17.30
01:26:17.25
01:26:16.15
01:29:47.000
42BATALIONPAWEŁ WRÓBLEWSKI
KAMIL WIERZCHOWSKI
KAROL BIKOWSKI
PIOTR PIPIR
MARIUSZ ROCH
JACEK SOLIWODA
01:34:05.40
01:34:05.10
01:33:34.95
01:33:27.00
01:32:54.85
01:32:37.45
01:34:05.000
5PASKUDYBARTOSZ DOMŻALSKI
MICHAŁ SOLIS
PIOTR HERMANOWSKI
MATEUSZ JAROSZEWSKI
01:34:28.05
01:34:27.90
01:34:27.90
01:34:27.70
01:34:28.000
649BLOTJAKUB CYBULSKI
ŁUKASZ MAŚNIAK
DANIEL DĄBEK
PATRYK STANKOWSKI
01:38:56.30
01:38:55.90
01:38:55.00
01:38:54.30
01:38:56.000
7DZIKI Z TRÓJMIASTABEATA OTREMBA
Joanna Bobuo
KATARZYNA ANDRES
MARCIN ANDRES
SEBASTIAN ŻÓŁĆ
BEATA ŻÓŁĆ
JAROSŁAW POLAK
01:40:36.65
01:40:36.40
01:40:35.95
01:40:35.65
01:40:35.35
01:34:16.30
01:27:31.65
01:40:36.000
8RYCERZE KRÓLA ERYKAADAM BAKALARZ
MICHAŁ KOBIAŁKA
KAROL KACPRZAK
KATARZYNA BAKALARZ
KRZYSZTOF KONIECZNY
MATEUSZ WOLKIEWICZ
GRZEGORZ OLSZAR
KRZYSZTOF PŁOSKI
JUSTYNA DRZEWIECKA
RAFAŁ MILCZAREK
01:46:43.50
01:46:43.50
01:46:42.70
01:46:42.70
01:46:42.15
01:46:41.70
01:45:23.80
01:45:22.90
01:24:51.60
01:24:51.30
01:46:43.000
9DEFENDER BARCZEWODAWID SOWA
ADAM DUBIELECKI
RADOSŁAW SIEMIANOWSKI
PAWEŁ WĘGRODZKI
JAROSŁAW ŁADA
01:47:09.10
01:47:08.70
01:47:08.50
01:47:08.20
01:47:07.65
01:47:09.000
10MF RUBINEKMATEUSZ GRUDZIŃSKI
MICHAŁ GODLEWSKI
MACIEJ POZORSKI
MATEUSZ KULESZA
01:47:59.00
01:47:59.00
01:47:58.80
01:47:58.10
01:47:59.000
11DZIKI TEAMADAM CESAK
PATRYK WÒJCIK
KAMIL KURP
TOMASZ DREWNIAK
ROBERT MILCZAREK
DAMIAN CICHAŁA
PAWEŁ KOSTRZEWA
FILIP DYKTY
DANIEL STRUGAŁA
MATEUSZ KULINSKI
02:02:25.65
02:02:25.25
02:02:25.00
02:02:24.75
02:02:24.00
02:02:23.90
02:02:23.90
02:02:23.05
02:02:22.55
02:02:21.65
02:02:25.000
12KALEKTYCY DARŁOWOPAWEŁ CZERNIEJEWSKI
PIOTR KOBUS
MARCIN BIELECKI
SZYMON ROSTOWSKI
MICHAŁ RYBARCZYK
DANIEL ROSTOWSKI
KRYSTIAN CEBULA
MATEUSZ KOBIELA
AGATA SKWIERZ
02:18:07.00
02:18:06.95
02:18:06.45
02:18:06.30
02:18:06.10
02:18:06.00
02:18:04.55
02:18:04.35
02:18:04.10
02:18:07.000
13USB USTKADOROTA HORDEJUK
AGATA CZAJKOWSKA-JEŻAK
RAFAŁ KAMIENIECKI
PIOTR KONIECZNY
PAWEŁ KORNILUK
DANUTA ZIELIŃSKA
MARTA ĆWIGOŃ-KARBOWSKA
Marek Kocejko
ANDRZEJ PRZEWROCKI
02:19:33.00
02:19:32.70
02:19:32.15
02:19:31.95
02:19:31.45
02:19:31.30
02:19:31.00
02:19:30.50
02:19:29.95
02:19:33.000
14SB GYM GDYNIASTANISŁAW WOJEWÓDZKI
SYLWIA BUJALSKA
FILIP RZEPPA
PRZEMYSŁAW WOJEWÓDZKI
KUBA LANDI
02:19:56.30
02:19:55.80
02:19:55.35
02:19:55.00
02:19:54.65
02:19:56.000
15MAZURSKIE ŚWIRYPIOTR FRANCZUK
ANNA SIECZKA
ANNA ALBIŃSKA
IWONA SZCZEPKOWSKA
02:25:03.15
02:25:02.50
02:25:01.70
02:25:01.00
02:25:03.000
16ADA TEAMANDRZEJ BRYKOWSKI
MICHAŁ PRZYTARSKI
TERESA BRYKOWSKA
ŁUKASZ RYBAK
02:25:13.95
02:25:13.35
02:25:12.35
02:25:11.80
02:25:13.000
17HYŻE NORKI I ROSOMAKMARCIN SOLA
MAGDALENA SIKORKA
MARTYNA PETRYKOWSKA
KATARZYNA POŁYNIAK
02:25:58.65
02:25:58.25
02:25:57.30
02:25:55.70
02:25:58.000
18BALTOBOGUSŁAW GAJEWSKI
KRZYSZTOF RYCYK
PATRYK GAJEWSKI
KACPER GAJEWSKI
BEATA RASZEWSKA
JACEK BARTOSZKO
ANETA GAJEWSKA
02:29:46.10
02:29:45.50
02:29:45.50
02:29:45.30
02:29:44.95
02:29:44.60
02:29:44.10
02:29:46.000
19ZMECH I PRZYJACIELEGRZEGORZ SKUZA
KACPER MATUKIEWICZ
WERONIKA PANASIŃSKA
KATARZYNA BOŻKO
SZCZEPAN WALUŚ
02:32:10.70
02:32:10.30
02:32:10.05
02:32:09.80
02:32:09.15
02:32:10.000
20SHARKSKRZYSZTOF JANKOWSKI
JOANNA RĄCZKA
RADOSŁAW GRZECHNIK
RAFAŁ MASŁOWSKI
AGNIESZKA KOZAK
TOMASZ JAŚKIEWICZ
MARCIN HAPAT
AGNIESZKA KOCABA
02:32:14.05
02:32:13.90
02:32:13.85
02:32:13.65
02:32:13.60
02:32:13.55
02:32:13.35
02:32:13.15
02:32:14.000
21TRZY FALE TEAMAGNIESZKA KUBICA
WITOLD KAMIŃSKI
MAGDALENA JACH
KAROLINA GOEBEL
02:32:29.05
02:32:28.40
02:32:28.05
02:32:27.95
02:32:29.000
22ZADYSZKA TEAMMAGDALENA KOŹLIKOWSKA
MICHAL NOWACZYK
HONORATA DUDEK-BALCER
JOANNA NOGOWSKA
KATARZYNA JANUCHOWSKA
KAROLINA ZIARNIK
KRZYSZTOF KAŹMIERSKI
02:32:54.55
02:32:53.05
02:32:51.45
02:32:51.40
02:32:50.85
02:32:50.65
02:32:50.60
02:32:54.000
23CROSSFIT STOCZNIAKAROLINA KORZENIOWSKA
PATRYK KREFT
JAROSŁAW JEGLIŃSKI
MAGDALENA SZTANGA
ANNA ORDYSZEWSKA
EWA GŁOWIŃSKA
02:34:09.55
02:34:09.30
02:34:08.80
02:34:08.55
02:34:08.10
02:34:08.00
02:34:09.000
24SOMSIAD ZŁODZIEJROBERT STERNIŃSKI
KLAUDIA WLAZŁA
ADAM CHOJNOWSKI
MATEUSZ UMAŃSKI
MARCIN KAMIŃSKI
MARIUSZ SUROWIEC
MONIKA KAMIŃSKA
02:35:48.50
02:35:48.20
02:35:47.45
02:35:46.70
02:35:46.40
02:35:46.00
02:35:44.45
02:35:48.000
25POLIPACK TEAM GWE IIWIKTORIA NACZK
LEONARD NACZK
MONIKA BARZOWSKA
EMILIA KWIDZIŃSKA
02:50:56.75
02:50:56.55
02:50:56.30
02:50:55.20
02:50:56.000
26POLIPACK TEAM GWEKRYSTYNA KRÓLIKOWSKA
ADAM MARCZYŃSKI
JAROSŁAW WENDT
MIRELA LEJKOWSKA
ŁUKASZ LEJKOWSKI
Nikodem Bałut
ADAM KUŹMICZ
MAGDALENA KUŹMICZ
02:51:00.05
02:50:58.70
02:50:58.30
02:50:58.25
02:50:57.95
02:50:57.30
02:50:56.45
02:50:56.10
02:51:00.000
Znaleziono 26 wynik(ów)