FORMOZA TEAM CHALLENGE
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 T km
Zgłoszonych : 185
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 172
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Moment startu7km
    
1DRZEWIECKA Justyna 651DARŁOWOOPEN KobietyRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:00:27
2MILCZAREK Rafał 652DARŁOWOOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3501:00:40
3MATUSZEWSKI Marcin 719GOŁĄBEKOPEN Mężczyźni18 bdow team2022-07-24 10:30:3001:01:58
4NIEDZIAŁEK 2 Tomasz 666SIEDLCEOPEN Mężczyźni18 bdow team2022-07-24 10:30:2901:01:59
5STASIŃSKI Paweł 657SZUDZIAŁOWOOPEN Mężczyźni18 bdow team2022-07-24 10:30:2901:02:00
6NIEDZIAŁEK Tomasz 660KOTUŃOPEN Mężczyźni18 bdow team2022-07-24 10:30:2901:02:21
7HOSTYŃSKI Adam 744SŁUPSKOPEN MężczyźniCSMW2022-07-24 10:54:2301:02:24
8TEREFENKO Joanna 743SŁUPSKAOPEN KobietyCSMW2022-07-24 10:54:2401:02:38
9SZAREK Arkadiusz 748USTKAOPEN MężczyźniCSMW2022-07-24 10:54:2401:02:42
10LEWANDOWSKI Maciej 723KOBYLNICAOPEN MężczyźniHOLD THE LINE2022-07-24 10:30:3001:04:19
11BĄBEL Krzysztof 635SŁUPSKOPEN MężczyźniHOLD THE LINE2022-07-24 10:30:2801:04:28
12KARCZEWSKI Adam 633CHMIELNOOPEN MężczyźniHOLD THE LINE2022-07-24 10:30:2901:07:51
13CHMIELECKI Krzysztof 634OPEN MężczyźniHOLD THE LINE2022-07-24 10:30:2901:07:56
14ELMERYCH Marek 749BYDLINOOPEN MężczyźniCSMW2022-07-24 10:54:2301:08:59
15BOKACZ Piotr 729USTKAOPEN MężczyźniCSMW2022-07-24 10:54:2301:09:04
16WILMONT Krzysztof 727SŁUPSKOPEN MężczyźniCSMW2022-07-24 10:54:2401:09:11
17ANDRES Marcin 724PRUSZCZ GDANSKIOPEN MężczyźniDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:12:23
18ROCH Mariusz 698GIŻYCKOOPEN Mężczyźni2BATALION2022-07-24 10:54:2301:13:46
19SOLIWODA Jacek 699KETRZYNOPEN Mężczyźni2BATALION2022-07-24 10:54:2301:13:52
20PIPIR Piotr 701GAJEWOOPEN Mężczyźni2BATALION2022-07-24 10:54:2301:14:04
21BOBUO Joanna 798OPEN KobietyDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:17
22ANDRES Katarzyna 612PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN KobietyDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:23
23SOLIS Michał 655IŁAWAOPEN MężczyźniPaskudy2022-07-24 10:37:4201:14:27
24WIERZCHOWSKI Kamil 700GIŻYCKOOPEN Mężczyźni2BATALION2022-07-24 10:54:2301:14:27
25KUBIAK Monika 663KOŁOBRZEGOPEN KobietyCrossfit Kołobrzeg2022-07-24 11:20:2901:14:30
26DOMŻALSKI Bartosz 656OSTRÓDAOPEN MężczyźniPaskudy2022-07-24 10:37:4201:14:32
27HERMANOWSKI Piotr 654POLKOWICEOPEN MężczyźniPaskudy2022-07-24 10:37:4201:14:37
28PAWŁOWSKA Urszula 662KOŁOBRZEGOPEN KobietyCrossfit Kołobrzeg2022-07-24 11:20:2901:14:37
29JAROSZEWSKI Mateusz 653OSTRÓDAOPEN MężczyźniPaskudy2022-07-24 10:37:4201:14:41
30OTREMBA Beata 614ŁĘGOWOOPEN KobietyDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:43
31ŻÓŁĆ Sebastian 619ZBYCHOWOOPEN MężczyźniDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:46
32BIKOWSKI Karol 704GIŻYCKOOPEN Mężczyźni2BATALION2022-07-24 10:54:2301:15:11
33WRÓBLEWSKI Paweł 703PISZOPEN Mężczyźni2BATALION2022-07-24 10:54:2401:15:11
34DATA Marcin 778WARZENKOOPEN MężczyźniGL Darłowo2022-07-24 10:45:5401:16:29
34SWAT Sebastian 773DARŁOWOOPEN MężczyźniGL Darłowo2022-07-24 10:45:5401:16:39
36JUSZCZAK Jakub 757WICKOOPEN MężczyźniGL Darłowo2022-07-24 10:45:5401:16:47
37STANKOWSKI Patryk 682KOŚCIERZYNAOPEN Mężczyźni49Blot2022-07-24 11:17:1101:18:01
38DĄBEK Daniel 680KIEZMARKOPEN Mężczyźni49Blot2022-07-24 11:17:1101:18:08
39SIEMIANOWSKI Radosław 786BARCZEWOOPEN MężczyźniDEFENDER BARCZEWO2022-07-24 10:49:3001:18:32
40CYBULSKI Jakub 681WIELKI KLIŃCZOPEN Mężczyźni49Blot2022-07-24 11:17:1001:18:37
41MAŚNIAK Łukasz 745PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN Mężczyźni49Blot2022-07-24 11:17:1101:18:42
42SOWA Dawid 722BARCZEWOOPEN MężczyźniDEFENDER BARCZEWO2022-07-24 10:49:3001:19:27
43WĘGRODZKI Paweł 756BARCZEWOOPEN MężczyźniDEFENDER BARCZEWO2022-07-24 10:49:3101:19:38
44ŁADA Jarosław 679BARCZEWOOPEN MężczyźniDEFENDER BARCZEWO2022-07-24 10:49:3101:19:43
45DUBIELECKI Adam 618BARCZEWOOPEN MężczyźniDEFENDER BARCZEWO2022-07-24 10:49:3001:19:49
46BAKALARZ Katarzyna 622DARŁOWOOPEN KobietyRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:24:59
47GODLEWSKI Michał 696WĄSEWOOPEN MężczyźniMF Rubinek2022-07-24 10:37:4301:25:04
48OLSZAR Grzegorz 628DARŁOWOOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:25:11
49PŁOSKI Krzysztof 627BOBOLINOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3501:25:15
50POZORSKI Maciej 695SZUMOWOOPEN MężczyźniMF Rubinek2022-07-24 10:37:4301:25:16
51KULESZA Mateusz 697OSTRÓW MAZOWIECKAOPEN MężczyźniMF Rubinek2022-07-24 10:37:4301:25:23
52GRUDZIŃSKI Mateusz 777OSTRÓW MAZOWIECKAOPEN MężczyźniMF Rubinek2022-07-24 10:37:4301:25:28
53WOLKIEWICZ Mateusz 710LANGENHAGENOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:25:39
54KONIECZNY Krzysztof 640LOTYŃOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:25:46
55KACPRZAK Karol 632DARŁOWOOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:25:51
56KOBIAŁKA Michał 641LOTYŃOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:26:01
56BAKALARZ Adam 621DARŁOWOOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:26:10
58CHMIELEWSKI Łukasz 782DARŁOWOOPEN MężczyźniRycerze Króla Eryka 22022-07-24 10:33:3501:26:17
59KOWALCZYK Patryk 754PIŁAOPEN MężczyźniBezbożne Ladacznice2022-07-24 11:22:4201:30:52
60SZULC Karol 755PIŁAOPEN MężczyźniBezbożne Ladacznice2022-07-24 11:22:4301:31:03
61DYKTY Filip 691POSTOMINOOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:06
62DREWNIAK Tomasz 683SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:11
63KURP Kamil 685POTĘGOWOOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:14
64STRUGAŁA Daniel 688SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:23
65MILCZAREK Robert 689KREPA SLUPSKAOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:27
66KULINSKI Mateusz 686SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:41
67WÒJCIK Patryk 690SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:51
68KOSTRZEWA Paweł 684SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2001:38:52
69CESAK Adam 687SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:2101:38:54
70RZEPPA Filip 709GDAŃSKOPEN MężczyźniSB GYM Gdynia2022-07-24 11:17:1201:43:49
71BUJALSKA Sylwia 707GDYNIAOPEN KobietySB GYM Gdynia2022-07-24 11:17:1101:44:09
72WOJEWÓDZKI Stanisław 714GDYNIAOPEN MężczyźniSB GYM Gdynia2022-07-24 11:17:1201:44:16
73LANDI Kuba 708GDYNIAOPEN MężczyźniSB GYM Gdynia2022-07-24 11:17:1201:45:08
74WOJEWÓDZKI Przemysław 713GDYNIAOPEN MężczyźniSB GYM Gdynia2022-07-24 11:17:1201:45:17
75WRZOS Bartosz 665KRAKÓWOPEN MężczyźniJW47242022-07-24 10:45:5501:46:57
76BIELECKI Marcin 753DARŁOWOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2801:46:58
77GLIWA Aleksandra 661CEWICEOPEN KobietyEkipa z URSUSA2022-07-24 10:45:5601:46:59
78GLIWA Szymon 678CZARNA DĄBRÓWKAOPEN MężczyźniEkipa z URSUSA2022-07-24 10:45:5701:47:02
79CZERNIEJEWSKI Paweł 750DARŁOWOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2701:47:02
80CEBULA Krystian 747DARŁOWOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2701:47:12
81GLIWA Przemysław 664CEWICEOPEN MężczyźniEkipa z URSUSA2022-07-24 10:45:5601:47:22
82RYBARCZYK Michał 770DARŁOWOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2701:47:39
83SKWIERZ Agata 774SŁUPSKOPEN KobietyKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2801:47:39
84ROSTOWSKI Szymon 785ŁOSINOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2701:47:46
85KOBIELA Mateusz 752DARŁOWOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2801:47:53
86ROSTOWSKI Daniel 784ŁOSINOOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2701:48:09
87KOBUS Piotr 746NOWE BIELICEOPEN MężczyźniKalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2701:48:14
88WILK Maciej 659GDYNIAOPEN MężczyźniSTEP BRO TEAM2022-07-24 11:45:3501:51:26
89WASILUK Krystian 658GDYNIAOPEN MężczyźniSTEP BRO TEAM2022-07-24 11:45:3501:51:29
90POŁYNIAK Katarzyna 711KAŹMIERZOPEN KobietyHyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2401:51:54
91PETRYKOWSKA Martyna 712MIŁOMŁYNOPEN KobietyHyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2401:52:09
92SOLA Marcin 717POZNAŃOPEN MężczyźniHyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2501:52:13
93SIKORKA Magdalena 718POZNAŃOPEN KobietyHyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2401:52:43
94FRANCZUK Piotr 623RUCIANE NIDAOPEN MężczyźniMazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:53:43
95SIECZKA Anna 626SKARŻYSKO-KAMIENNAOPEN KobietyMazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:53:43
96BOŻKO Katarzyna 728GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN KobietyZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2901:53:51
97SZCZEPKOWSKA Iwona 624RUCIANE NIDAOPEN KobietyMazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:54:07
98PANASIŃSKA Weronika 740KURZNIEOPEN KobietyZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2801:54:11
99ALBIŃSKA Anna 625BIAŁA PISKAOPEN KobietyMazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:54:24
100ZIELIŃSKA Danuta 613USTKAOPEN KobietyUSB Ustka2022-07-24 10:41:3401:54:35
101KORNILUK Paweł 742USTKAOPEN MężczyźniUSB Ustka2022-07-24 10:41:3301:54:43
102KOCEJKO Marek 799OPEN MężczyźniUSB Ustka2022-07-24 10:41:3501:55:00
103ĆWIGOŃ-KARBOWSKA Marta 642USTKAOPEN KobietyUSB Ustka2022-07-24 10:41:3501:55:01
104PRZEWROCKI Andrzej 715USTKAOPEN MężczyźniUSB Ustka2022-07-24 10:41:3401:55:05
105MATUKIEWICZ Kacper 720SŁUPSKOPEN MężczyźniZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2901:55:05
106CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 692USTKAOPEN KobietyUSB Ustka2022-07-24 10:41:3401:55:22
107HORDEJUK Dorota 705USTKAOPEN KobietyUSB Ustka2022-07-24 10:41:3301:55:27
108KAMIENIECKI Rafał 615USTKAOPEN MężczyźniUSB Ustka2022-07-24 10:41:3401:55:32
109WALUŚ Szczepan 751SŁUPSKOPEN MężczyźniZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2901:55:32
110SKUZA Grzegorz 772KOBYLNICAOPEN MężczyźniZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2801:55:39
111KONIECZNY Piotr 601INOWROCŁAWOPEN MężczyźniUSB Ustka2022-07-24 10:41:3401:55:40
112WOŹNIAK Sebastian 725GRUDZIĄDZOPEN MężczyźniMiTuPolej2022-07-24 10:41:3401:56:00
113BRYKOWSKA Teresa 638PABIANICEOPEN KobietyAda Team2022-07-24 10:33:3601:56:26
114STRĄK Anna 783USTKAOPEN KobietyELITARNA GRUPA BALTO2022-07-24 10:58:1201:56:27
115RASZEWSKA Beata 677STRZELINOOPEN KobietyBALTO2022-07-24 10:58:1201:56:32
116DUDEK-BALCER Honorata 610PIŁAOPEN KobietyZadyszka Team2022-07-24 10:49:3301:56:34
117BARTOSZKO Jacek 676SŁUPSKOPEN MężczyźniBALTO2022-07-24 10:58:1201:56:40
118PRZYTARSKI Michał 639STRYKÓWOPEN MężczyźniAda Team2022-07-24 10:33:3601:56:42
119BRYKOWSKI Andrzej 637PABIANICEOPEN MężczyźniAda Team2022-07-24 10:33:3501:56:43
120GAJEWSKA Aneta 672USTKAOPEN KobietyBALTO2022-07-24 10:58:1201:56:50
121GAJEWSKI Kacper 674USTKAOPEN MężczyźniBALTO2022-07-24 10:58:1201:56:54
122GAJEWSKI Bogusław 673USTKAOPEN MężczyźniBALTO2022-07-24 10:58:1201:57:09
123RYBAK Łukasz 636DUSZNIKI-ZDROJOPEN MężczyźniAda Team2022-07-24 10:33:3601:57:12
124GAJEWSKI Patryk 675USTKAOPEN MężczyźniBALTO2022-07-24 10:58:1101:57:18
124RYCYK Krzysztof 706USTKAOPEN MężczyźniBALTO2022-07-24 10:58:1201:57:29
126ZIARNIK Karolina 611PIŁAOPEN KobietyZadyszka Team2022-07-24 10:49:3301:57:47
127NOGOWSKA Joanna 693PIŁAOPEN KobietyZadyszka Team2022-07-24 10:49:3101:58:45
128JANUCHOWSKA Katarzyna 731PIŁAOPEN KobietyZadyszka Team2022-07-24 10:49:3101:58:51
129GŁOWIŃSKA Ewa 616GDAŃSKOPEN KobietyCrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:58:52
130KAŹMIERSKI Krzysztof 604CHODZIEŻOPEN MężczyźniZadyszka Team2022-07-24 10:49:3201:58:55
131KOŹLIKOWSKA Magdalena 603PIASECZNOOPEN KobietyZadyszka Team2022-07-24 10:49:3101:59:04
132NOWACZYK Michal 602WARSZAWAOPEN MężczyźniZadyszka Team2022-07-24 10:49:3301:59:21
133ORDYSZEWSKA Anna 617GDAŃSKOPEN KobietyCrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:59:39
134SZTANGA Magdalena 606GDAŃSKOPEN KobietyCrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:59:51
135JEGLIŃSKI Jarosław 609GDAŃSKOPEN MężczyźniCrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:59:58
136KREFT Patryk 605GDAŃSKOPEN MężczyźniCrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:59:59
137KORZENIOWSKA Karolina 716GDANSKOPEN KobietyCrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5602:00:01
138GRZECHNIK Radosław 643JÓZEFÓWOPEN MężczyźniSharks2022-07-24 11:05:0602:00:21
139KOZAK Agnieszka 646WARSZAWAOPEN KobietySharks2022-07-24 11:05:0602:00:25
140HAPAT Marcin 648LEGIONOWOOPEN MężczyźniSharks2022-07-24 11:05:0602:00:25
141JANKOWSKI Krzysztof 645WARSZAWAOPEN MężczyźniSharks2022-07-24 11:05:0702:00:47
142JAŚKIEWICZ Tomasz 649CZĘSTOCHOWAOPEN MężczyźniSharks2022-07-24 11:05:0602:00:53
143KOCABA Agnieszka 647WARSZAWAOPEN KobietySharks2022-07-24 11:05:0702:00:55
144MASŁOWSKI Rafał 644BRAMKIOPEN MężczyźniSharks2022-07-24 11:05:0702:00:55
145RĄCZKA Joanna 775WARSZAWAOPEN KobietySharks2022-07-24 11:05:0602:01:54
146RĄCZKA Konrad 776WARSZAWAOPEN Mężczyźnisharks12022-07-24 11:05:0702:02:03
147WLAZŁA Klaudia 736SŁUPSKOPEN KobietySOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3502:02:47
148CHOJNOWSKI Adam 738SŁUPSKOPEN MężczyźniSOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3602:02:54
149KAMIŃSKI Marcin 733SŁUPSKOPEN MężczyźniSOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3502:03:00
150SUROWIEC Mariusz 732SŁUPSKOPEN MężczyźniSOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3702:03:18
151STERNIŃSKI Robert 739SŁUPSKOPEN MężczyźniSOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3602:03:27
152KAMIŃSKA Monika 734SŁUPSKOPEN KobietySOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3802:03:41
153UMAŃSKI Mateusz 737SŁUPSKOPEN MężczyźniSOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3702:03:47
154JACH Magdalena 670SŁUPSKOPEN KobietyTrzy Fale team2022-07-24 10:33:3402:04:14
155KUBICA Agnieszka 669SŁUPSKOPEN KobietyTrzy Fale team2022-07-24 10:33:3302:04:25
156GOEBEL Karolina 668SŁUPSKOPEN KobietyTrzy Fale team2022-07-24 10:33:3402:04:28
157KAMIŃSKI Witold 671KRĘPA SŁUPSKAOPEN MężczyźniTrzy Fale team2022-07-24 10:33:3402:04:52
158KUŹMICZ Adam 762WICKOOPEN MężczyźniPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4202:11:56
159MARCZYŃSKI Adam 767GOŚCICINOOPEN MężczyźniPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4302:12:40
160NACZK Leonard 771LĘBORKOPEN MężczyźniPolipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4302:12:41
161KWIDZIŃSKA Emilia 779GOŚCICINOOPEN KobietyPolipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4202:13:00
162NACZK Wiktoria 768LĘBORKOPEN KobietyPolipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4202:13:15
163BAŁUT Nikodem 766OPEN MężczyźniPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4202:13:22
164KUŹMICZ Magdalena 761MASZEWKOOPEN KobietyPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4302:14:46
165KRÓLIKOWSKA Krystyna 763NOWA WIEŚ LĘBORSKAOPEN KobietyPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4302:15:04
166BARZOWSKA Monika 769GOWINOOPEN KobietyPolipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4202:15:19
167LEJKOWSKA Mirela 758GOWINOOPEN KobietyPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4202:15:27
168LEJKOWSKI Łukasz 759GOWINOOPEN MężczyźniPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4202:15:38
169WENDT Jarosław 760SASINOOPEN MężczyźniPolipack Team GWE2022-07-24 11:22:4302:15:41
170POLAK Jarosław 600KOŚCIERZYNAOPEN MężczyźniDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:31
171ŻÓŁĆ Beata 620ZBYCHOWOOPEN KobietyDziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:32
172CICHAŁA Damian 694SŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Team2022-07-24 11:01:20
Znaleziono 172 wynik(ów)