FORMOZA TEAM CHALLENGE
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 T km
Zgłoszonych : 185
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 172
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Moment startu7kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DRZEWIECKA Justyna 651DARŁOWOOPEN Kobiety1K 1Rycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:00:2701:24:51.60 8:297,1
2TEREFENKO Joanna 743SŁUPSKAOPEN Kobiety2K 2CSMW2022-07-24 10:54:2401:02:3801:26:17.25+00:01:258:377,0
3ŻÓŁĆ Beata 620ZBYCHOWOOPEN Kobiety3K 3Dziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:34:16.30+00:09:249:256,4
4ANDRES Katarzyna 612PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN Kobiety4K 4Dziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:2301:40:35.95+00:15:4410:036,0
5BOBUO Joanna 798OPEN Kobiety5K 5Dziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:1701:40:36.40+00:15:4410:036,0
6OTREMBA Beata 614ŁĘGOWOOPEN Kobiety6K 6Dziki z Trójmiasta2022-07-24 10:49:3201:14:4301:40:36.65+00:15:4510:036,0
7PAWŁOWSKA Urszula 662KOŁOBRZEGOPEN Kobiety7K 7Crossfit Kołobrzeg2022-07-24 11:20:2901:14:3701:41:03.35+00:16:1110:065,9
8KUBIAK Monika 663KOŁOBRZEGOPEN Kobiety8K 8Crossfit Kołobrzeg2022-07-24 11:20:2901:14:3001:41:03.50+00:16:1110:065,9
9BAKALARZ Katarzyna 622DARŁOWOOPEN Kobiety9K 9Rycerze Króla Eryka2022-07-24 10:33:3401:24:5901:46:42.70+00:21:5110:405,6
10GLIWA Aleksandra 661CEWICEOPEN Kobiety10K 10Ekipa z URSUSA2022-07-24 10:45:5601:46:5902:15:16.15+00:50:2413:314,4
11SKWIERZ Agata 774SŁUPSKOPEN Kobiety11K 11Kalektycy Darłowo2022-07-24 11:20:2801:47:3902:18:04.10+00:53:1213:484,3
12ĆWIGOŃ-KARBOWSKA Marta 642USTKAOPEN Kobiety12K 12USB Ustka2022-07-24 10:41:3501:55:0102:19:31.00+00:54:3913:574,3
13ZIELIŃSKA Danuta 613USTKAOPEN Kobiety13K 13USB Ustka2022-07-24 10:41:3401:54:3502:19:31.30+00:54:3913:574,3
14CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 692USTKAOPEN Kobiety14K 14USB Ustka2022-07-24 10:41:3401:55:2202:19:32.70+00:54:4113:574,3
15HORDEJUK Dorota 705USTKAOPEN Kobiety15K 15USB Ustka2022-07-24 10:41:3301:55:2702:19:33.00+00:54:4113:574,3
16BUJALSKA Sylwia 707GDYNIAOPEN Kobiety16K 16SB GYM Gdynia2022-07-24 11:17:1101:44:0902:19:55.80+00:55:0413:594,3
17SZCZEPKOWSKA Iwona 624RUCIANE NIDAOPEN Kobiety17K 17Mazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:54:0702:25:01.00+01:00:0914:304,1
18ALBIŃSKA Anna 625BIAŁA PISKAOPEN Kobiety18K 18Mazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:54:2402:25:01.70+01:00:1014:304,1
19SIECZKA Anna 626SKARŻYSKO-KAMIENNAOPEN Kobiety19K 19Mazurskie Świry2022-07-24 10:37:4301:53:4302:25:02.50+01:00:1014:304,1
20BRYKOWSKA Teresa 638PABIANICEOPEN Kobiety20K 20Ada Team2022-07-24 10:33:3601:56:2602:25:12.35+01:00:2014:314,1
21POŁYNIAK Katarzyna 711KAŹMIERZOPEN Kobiety21K 21Hyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2401:51:5402:25:55.70+01:01:0414:354,1
22PETRYKOWSKA Martyna 712MIŁOMŁYNOPEN Kobiety22K 22Hyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2401:52:0902:25:57.30+01:01:0514:354,1
23SIKORKA Magdalena 718POZNAŃOPEN Kobiety23K 23Hyże Norki i Rosomak2022-07-24 10:54:2401:52:4302:25:58.25+01:01:0614:354,1
24GAJEWSKA Aneta 672USTKAOPEN Kobiety24K 24BALTO2022-07-24 10:58:1201:56:5002:29:44.10+01:04:5214:584,0
25STRĄK Anna 783USTKAOPEN Kobiety25K 25ELITARNA GRUPA BALTO2022-07-24 10:58:1201:56:2702:29:44.65+01:04:5314:584,0
26RASZEWSKA Beata 677STRZELINOOPEN Kobiety26K 26BALTO2022-07-24 10:58:1201:56:3202:29:44.95+01:04:5314:584,0
27BOŻKO Katarzyna 728GORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN Kobiety27K 27ZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2901:53:5102:32:09.80+01:07:1815:123,9
28PANASIŃSKA Weronika 740KURZNIEOPEN Kobiety28K 28ZMECH I PRZYJACIELE2022-07-24 11:20:2801:54:1102:32:10.05+01:07:1815:133,9
29KOCABA Agnieszka 647WARSZAWAOPEN Kobiety29K 29Sharks2022-07-24 11:05:0702:00:5502:32:13.15+01:07:2115:133,9
30KOZAK Agnieszka 646WARSZAWAOPEN Kobiety30K 30Sharks2022-07-24 11:05:0602:00:2502:32:13.60+01:07:2215:133,9
31RĄCZKA Joanna 775WARSZAWAOPEN Kobiety31K 31Sharks2022-07-24 11:05:0602:01:5402:32:13.90+01:07:2215:133,9
32GOEBEL Karolina 668SŁUPSKOPEN Kobiety32K 32Trzy Fale team2022-07-24 10:33:3402:04:2802:32:27.95+01:07:3615:143,9
33JACH Magdalena 670SŁUPSKOPEN Kobiety33K 33Trzy Fale team2022-07-24 10:33:3402:04:1402:32:28.05+01:07:3615:143,9
34KUBICA Agnieszka 669SŁUPSKOPEN Kobiety34K 34Trzy Fale team2022-07-24 10:33:3302:04:2502:32:29.05+01:07:3715:143,9
35ZIARNIK Karolina 611PIŁAOPEN Kobiety35K 35Zadyszka Team2022-07-24 10:49:3301:57:4702:32:50.65+01:07:5915:173,9
36JANUCHOWSKA Katarzyna 731PIŁAOPEN Kobiety36K 36Zadyszka Team2022-07-24 10:49:3101:58:5102:32:50.85+01:07:5915:173,9
37NOGOWSKA Joanna 693PIŁAOPEN Kobiety37K 37Zadyszka Team2022-07-24 10:49:3101:58:4502:32:51.40+01:07:5915:173,9
38DUDEK-BALCER Honorata 610PIŁAOPEN Kobiety38K 38Zadyszka Team2022-07-24 10:49:3301:56:3402:32:51.45+01:07:5915:173,9
39KOŹLIKOWSKA Magdalena 603PIASECZNOOPEN Kobiety39K 39Zadyszka Team2022-07-24 10:49:3101:59:0402:32:54.55+01:08:0215:173,9
40GŁOWIŃSKA Ewa 616GDAŃSKOPEN Kobiety40K 40CrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:58:5202:34:08.00+01:09:1615:243,9
41ORDYSZEWSKA Anna 617GDAŃSKOPEN Kobiety41K 41CrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:59:3902:34:08.10+01:09:1615:243,9
42SZTANGA Magdalena 606GDAŃSKOPEN Kobiety42K 42CrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5601:59:5102:34:08.55+01:09:1615:243,9
43KORZENIOWSKA Karolina 716GDANSKOPEN Kobiety43K 43CrossFit Stocznia2022-07-24 11:25:5602:00:0102:34:09.55+01:09:1715:243,9
44KAMIŃSKA Monika 734SŁUPSKOPEN Kobiety44K 44SOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3802:03:4102:35:44.45+01:10:5215:343,9
45WLAZŁA Klaudia 736SŁUPSKOPEN Kobiety45K 45SOMSIAD ZŁODZIEJ2022-07-24 10:41:3502:02:4702:35:48.20+01:10:5615:343,9
46KWIDZIŃSKA Emilia 779GOŚCICINOOPEN Kobiety46K 46Polipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4202:13:0002:50:55.20+01:26:0317:053,5
47KUŹMICZ Magdalena 761MASZEWKOOPEN Kobiety47K 47Polipack Team GWE2022-07-24 11:22:4302:14:4602:50:56.10+01:26:0417:053,5
48BARZOWSKA Monika 769GOWINOOPEN Kobiety48K 48Polipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4202:15:1902:50:56.30+01:26:0417:053,5
49NACZK Wiktoria 768LĘBORKOPEN Kobiety49K 49Polipack Team GWE II2022-07-24 11:22:4202:13:1502:50:56.75+01:26:0517:053,5
50LEJKOWSKA Mirela 758GOWINOOPEN Kobiety50K 50Polipack Team GWE2022-07-24 11:22:4202:15:2702:50:58.25+01:26:0617:053,5
51KRÓLIKOWSKA Krystyna 763NOWA WIEŚ LĘBORSKAOPEN Kobiety51K 51Polipack Team GWE2022-07-24 11:22:4302:15:0402:51:00.05+01:26:0817:063,5
Znaleziono 51 wynik(ów)