FORMOZA ULTRA CHALLENGE
Formoza Challenge Ustka
Organizator : APS AGENCY Sp. z o.o. Sp. K
Data : 2022-07-24
Miejsce : Ustka
Dystans : 10 U km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu7kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KREFT Łukasz 903REDAOPEN Mężczyźni1M 12022-07-24 11:33:4801:01:5201:18:25.15 7:507,7
2GRZYBOWSKI Mateusz 922KŁOBUCKOPEN Mężczyźni4M 42022-07-24 11:30:0101:05:2601:22:06.45+00:03:418:127,3
3PIONK Rafał 925MISZEWOOPEN Mężczyźni5M 52022-07-24 11:33:4801:07:0801:26:12.25+00:07:478:377,0
4CZEKAJEWSKI Mateusz 997WĘGORZYNOOPEN Mężczyźni9M 92022-07-24 11:53:3401:09:1401:36:40.25+00:18:159:406,2
5STUDZIŃSKI Patryk 1007STRZEBIELEWOOPEN Mężczyźni10M 102022-07-24 11:53:3401:06:0001:37:01.55+00:18:369:426,2
6KOŃCZAL Tomek 984GDYNIAOPEN Mężczyźni11M 112022-07-24 11:30:0101:13:5501:37:28.85+00:19:039:446,2
7KRĘPLEWSKI Dominik 958SULINOPEN Mężczyźni14M 142022-07-24 11:33:4901:22:0501:44:28.35+00:26:0310:265,7
8BŁASZCZYK Tomasz 934WARTAOPEN Mężczyźni16M 162022-07-24 11:45:3601:24:3501:44:57.65+00:26:3210:295,7
9PASIKOWSKI Kamil 1003SZCZECINOPEN Mężczyźni24M 242022-07-24 11:45:3701:30:1801:58:22.95+00:39:5711:505,1
10BEŁZAK Tomek 936NOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni27M 272022-07-24 11:49:3801:35:0302:01:39.65+00:43:1412:094,9
11ADAMCZYK Kamil 994KOŁOBRZEGOPEN Mężczyźni32M 322022-07-24 11:53:3301:47:2902:14:19.30+00:55:5413:254,5
12KORDEK Dawid 943OPOLEOPEN Mężczyźni43M 432022-07-24 11:49:3901:51:5902:21:22.80+01:02:5714:084,2
13STASZAK Wojciech 928DARŁOWOOPEN Mężczyźni44M 442022-07-24 11:45:3601:51:1302:21:55.90+01:03:3014:114,2
14DORAWA Hubert 988GOWINOOPEN Mężczyźni48M 482022-07-24 11:45:3501:54:1302:27:03.55+01:08:3814:424,1
15KWIATKOWSKI Dominik 986LISEWOOPEN Mężczyźni49M 492022-07-24 11:45:3501:54:0902:27:04.50+01:08:3914:424,1
16JANIKOWSKI Damian 995OGORZELINYOPEN Mężczyźni50M 502022-07-24 11:53:3301:57:3802:27:34.30+01:09:0914:454,1
17BABIŃSKI Marcin 977LĘBORKOPEN Mężczyźni51M 512022-07-24 11:53:3301:57:2402:27:34.35+01:09:0914:454,1
18SKUMIAŁ Oskar 974GRABNOOPEN Mężczyźni52M 522022-07-24 11:53:3401:57:5002:27:34.55+01:09:0914:454,1
19JANIKOWSKI Dominik 996OGORZELINYOPEN Mężczyźni53M 532022-07-24 11:53:3301:57:4602:27:34.65+01:09:0914:454,1
20SOBCZAK Radosław 973USTKAOPEN Mężczyźni54M 542022-07-24 11:53:3301:57:3002:27:35.10+01:09:0914:454,1
21BOROWSKI Paweł 982OLSZTYNOPEN Mężczyźni57M 572022-07-24 11:40:3502:10:2102:36:57.95+01:18:3215:413,8
22URBAŃSKI Łukasz 933RĄBIEŃOPEN Mężczyźni58M 582022-07-24 11:45:3602:11:3502:40:20.15+01:21:5516:023,7
23PACAK Piotr 999TORUŃOPEN Mężczyźni63M 632022-07-24 11:40:3602:29:1303:11:28.85+01:53:0319:083,1
24LICZNERSKI Marek 954MORĄGOPEN Mężczyźni64M 642022-07-24 11:40:3402:27:2903:11:31.70+01:53:0619:093,1
25NOWICKI Mateusz 966BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni71M 712022-07-24 11:45:3702:44:5503:34:20.25+02:15:5521:262,8
Znaleziono 25 wynik(ów)