Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-11-04
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 529
Wystartowało : 477
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 476
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5_15_km
5km
20_km
10km
Czas
netto
10.5km
Czas
brutto
10.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CIEPŁAK Marcin 1445RYBNIKM-201M 100:00:0100:32:1800:33:33.2000:33:34.20 3:1118,8
2CZAPLA Kamil 1043INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM-202M 300:00:0100:15:5900:33:1100:34:32.0000:34:33.20+00:00:583:1718,2
3ROSIŃSKI Artur 1296parkrun KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-203M 400:00:0100:17:0500:34:5900:36:18.4500:36:19.45+00:02:453:2717,4
4BABULA Przemysław 1015GKS Piast GliwiceGLIWICEM-204M 800:00:0200:17:4400:37:2600:38:55.8500:38:58.10+00:05:223:4216,2
5BOJARCZUK Tomasz 1028PRO366GLIWICEM-205M 1700:00:0200:19:2900:40:0300:41:38.2000:41:40.85+00:08:053:5715,1
6GOŁYŚ Grzegorz 1496KNURÓWM-206M 2000:00:0300:19:3700:40:3700:42:03.4000:42:07.00+00:08:304:0015,0
7KURAŚ Mateusz 1180FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM-207M 2400:00:0200:19:2400:41:0400:42:46.4000:42:48.65+00:09:134:0414,7
8NOWAK Mateusz 1227GLIWICEM-208M 3400:00:0500:20:4500:43:1500:44:52.8500:44:58.80+00:11:194:1614,0
9WOJEWÓDKA Krystian 1386Socios SilesiaSOŚNICOWICEM-209M 3900:00:0300:21:0000:43:4600:45:22.0000:45:25.90+00:11:484:1913,9
10BOGUS Bartosz 1026#LubliniecLUBLINIECM-2010M 4100:00:1000:21:3300:43:5400:45:37.6500:45:47.80+00:12:044:2013,8
11PACANA Patryk 1244Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2011M 4800:00:0900:22:0000:45:0100:46:44.1000:46:53.20+00:13:104:2713,5
12WÓJCIKOWSKI Mateusz 1391Anica TeamGLIWICEM-2012M 5800:00:0400:22:1300:46:0400:47:47.4500:47:51.80+00:14:144:3313,2
13WĄS Szymon 1378MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2013M 7400:00:4300:23:4100:47:1800:49:02.7500:49:46.70+00:15:294:4012,8
14BŁASZCZUK Tomasz 1025KNURÓWM-2014M 9000:00:3300:23:5900:48:5500:50:49.4500:51:23.30+00:17:164:5012,4
15CHROBAK Adam 1039KATOWICEM-2015M 9200:00:4300:24:4500:49:2900:51:11.5000:51:55.25+00:17:384:5212,3
16MAZUR Łukasz 1204Eko-Okna RunnersGLIWICEM-2016M 9400:00:4000:24:4200:49:3100:51:19.7000:51:59.75+00:17:464:5312,3
17GAŁĄZKA Paweł 1082EuvicRYBNIKM-2017M 9300:00:1100:22:4400:49:4800:51:46.1500:51:57.90+00:18:124:5512,2
18SZCZYRBA Krystian 1478M-2018M 10800:00:3600:24:5000:51:0100:52:52.2500:53:29.15+00:19:195:0211,9
19JAWORSKI Jakub 1118GLIWICEM-2019M 11800:00:4300:25:2500:51:0600:53:05.5500:53:49.40+00:19:325:0311,9
20WENGLORZ Dominik 1379CIESZYNM-2020M 12000:00:3400:24:4600:51:4100:53:47.6000:54:22.25+00:20:145:0711,7
21PALUSZCZAK Mateusz 12482 Tm 4,7ŻORYM-2021M 12700:00:3400:25:2100:52:0700:54:10.1500:54:44.20+00:20:365:0911,6
22PORĘBSKI Grzegorz 1472GLIWICEM-2022M 13100:00:4700:26:1900:52:2700:54:12.7500:55:00.20+00:20:395:0911,6
23TURCZYN Mateusz 1367HirschvogelGLIWICEM-2023M 12900:00:3200:25:1500:52:1800:54:12.9000:54:45.15+00:20:395:0911,6
24SOKÓŁ Filip 1331Fuchs Oil TeamKATOWICEM-2024M 14700:01:1200:27:2800:53:2500:55:09.1000:56:21.75+00:21:355:1511,4
25BRZĄKAŁA Tomasz 1428Asseco Active TeamBYTOMM-2025M 15600:01:1400:27:2500:53:3900:55:32.1500:56:46.80+00:21:585:1711,3
26SIKORA Marcin 1311ProPointGLIWICEM-2026M 14800:00:3200:25:5800:53:5400:55:52.5000:56:25.25+00:22:195:1911,3
27HEINCE Łukasz 1007M-2027M 17600:01:2900:28:5700:55:2600:57:15.1500:58:44.15+00:23:415:2711,0
28TROJANKOWSKI Mateusz 1364ORNONTOWICEM-2028M 17700:01:1800:27:4400:55:3300:57:33.6500:58:52.40+00:24:005:2810,9
29STRĄCAŁA Paweł 1339STROXWARE KORPOREJSZYNGLIWICEM-2029M 18100:00:4500:27:4600:56:1600:58:23.2500:59:08.40+00:24:505:3310,8
30MIKOŁAJCZYK Michał 1425Asseco Active TeamZABRZEM-2030M 19100:01:1300:27:5600:56:3800:58:43.9500:59:57.65+00:25:105:3510,7
31JENDRZEJEK Łukasz 1120RYBNIKM-2031M 21400:00:2700:30:5001:00:3101:02:20.1501:02:47.45+00:28:465:5610,1
32DUKAŁA Daniel 1423GLIWICEM-2032M 22800:01:4000:29:3201:00:3301:03:12.9001:04:53.15+00:29:396:0110,0
33GIŻYŃSKI Krystian 1429Asseco PolandJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2033M 22300:00:5400:28:2801:01:0301:03:17.8001:04:12.15+00:29:446:0110,0
34GOLENIEWSKI Błażej 1089GLIWICEM-2034M 22400:00:4500:30:2501:01:3001:03:53.5001:04:38.90+00:30:206:059,9
35KIJANKA Damian 1134HirschvogelGLIWICEM-2035M 25100:00:3100:30:2001:04:4101:06:57.1501:07:28.80+00:33:236:229,4
36GARUS Aleksander 1084GLIWICEM-2036M 25700:01:2400:31:4001:04:3401:06:59.9501:08:24.10+00:33:266:229,4
37STEBEL Damian 1418GLIWICEM-2037M 26200:01:3200:33:2201:06:5201:08:56.9001:10:29.85+00:35:236:349,1
38WACŁAWEK Tomek 1370GLIWICEM-2038M 26900:01:2700:33:2701:09:1801:11:30.4001:12:57.75+00:37:576:488,8
39GROS Michał 1097ZABRZEM-2039M 26700:00:3200:32:3201:09:0401:11:31.0501:12:03.60+00:37:576:488,8
40OLSZOK Dawid 1237HirschvogelZABRZEM-2040M 27200:01:1200:34:2001:09:5001:12:35.6501:13:48.40+00:39:026:548,7
41PILARSKI Arkadiusz 1264GLIWICEM-2041M 27500:00:2600:35:3101:13:2301:16:08.0001:16:34.80+00:42:347:158,3
42SZEWCZUK Szymon Franciszek 1346CHORZÓWM-2042M 28300:00:2100:40:0401:23:3701:26:13.5001:26:35.45+00:52:408:127,3
43SANESTRZIK Jkaub 1494GLIWICEM-2043M 28500:01:3100:41:4201:26:3201:29:46.7001:31:18.50+00:56:138:337,0
Niesklasyfikowani
WOJCIECH Szymon 1385GLIWICEM-20DNF00:26:33 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)