GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
9km
D1
24km
    
1IVANIUTA Taras 6529REŠTARTNI SA.SKBRATISLAVASenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0000:45:1602:02:12
2PAULEN Andrej 6534KAMZÍK 1000+ŽILINASenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0100:43:0001:56:09
3GRUN Vojtech 6542Salomon SuntoBOSKOVICESenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0100:48:1502:11:46
4GRONOSTAJ Grzegorz 6522WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0200:51:2202:16:08
5WITEK Andrzej 6147140MINUT.PLMIRKÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0300:44:2501:58:44
6KURA Patryk 6060BĘDZINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:57:2602:42:13
7BALIGA Cezary 6315OLESNOSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0401:01:3702:50:57
8MILEWSKI Dominik 6406RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:48:0002:07:34
9MIESZCZAK Marcin 6423BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:49:2002:17:53
10NICPOŃ Sebastian 6509KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICESenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:50:2402:26:53
11LEŚNIAK Kamil 6544SALCO GARMIN TEAMTORUŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:47:5502:07:22
12SABAT Kamil 6008140MINUT.PLKOTOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0501:00:0202:39:00
13STREIT Dawid 6009BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:53:3602:27:32
14LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:51:3902:20:47
15GAZDA Vítězslav 6158BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0500:56:0402:40:33
16ZARZYCKI Maciej 6191DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:49:2002:24:22
17ZEBATKA Lary 6479RZESZÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0500:51:4002:20:46
18DUDA Karol 6056PCH SPORT TEAMPIESZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:50:2002:25:12
19WOJSŁAW Bartłomiej 6230GLKS MARCINOWICEBIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:53:4702:36:08
20SENTYSZ Robert 6477MYŚLENICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0600:54:1402:35:37
21GEZELA Robert 6032EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0601:07:0503:08:34
22KARGUL Tomasz 6164ŚWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0701:04:2903:04:30
23SIERADZKI Krzysztof 6303PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:55:4802:37:45
24KSIĄŻKIEWICZ Piotr 6489CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:54:1702:33:36
25SZYMAŃSKI Paweł 6042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:54:4702:10:09
26KOWALIK Ewelina 6046FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 302021-07-16 14:00:0800:57:5602:36:41
27SZKOŁA Wojciech 6109NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:56:1002:32:51
28TABER Konrad 6466ACTIVE PROSPERIABRWINÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0800:55:2302:36:35
29NIEDBAŁA Mateusz 6540Snowdog TrailteamMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0801:00:0402:48:11
30WINIARCZYK-JADACH Beata 6496TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWMasters K - 402021-07-16 14:00:0901:05:2002:56:42
31MIKULSKI Tomasz 6036UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:1000:54:5202:34:13
32OLEJNIK Marta 6309AKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMBOLESŁAWIECSenior I K - 202021-07-16 14:00:1001:03:0402:49:01
33LULIS Anna 6420SOBAS TEAMWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:00:1001:04:2802:58:42
34DADAŚ Elżbieta 6043BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 402021-07-16 14:00:1201:44:5205:01:49
35DENKOWSKI Wojciech 6054BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:1201:44:4905:01:52
36MARGASIŃSKI Michał 6114KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:05:5103:18:15
37MICHALEWSKI Paweł 6421OPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:10:1103:16:45
38DUDA Dariusz 6102MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1401:19:4203:53:06
39JAKUBOWSKI Martin 6200HLK-92HELSINGBORGSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1600:54:0902:24:02
40STACHAK Krzysztof 6410MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1701:25:3104:16:21
41GAWRON Monika 6411MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 402021-07-16 14:00:1701:25:3404:16:06
42GLANOWSKI Marek 6098BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1801:00:5603:02:44
43MAŃKOWSKI Bartosz 6507KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1901:37:1205:06:08
44MAŃKOWSKI Dariusz 6508KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:1901:36:5105:06:46
45HATAŁA Tomasz 6076BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2001:27:4804:31:48
46BUŁACZ Jacek 6268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-16 14:00:2000:57:5802:51:19
47ŁOMNICKA Barbara 6484MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:00:2001:09:2103:06:02
48NOWAK Łukasz 6300STĘSZEWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:2101:11:2403:26:18
49MYŚLIWIEC Andrzej 6203KRAKÓWWeteran II M - 602021-07-16 14:00:2201:12:2405:04:39
50GDULA Jakub 6070KAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:2301:07:4203:11:19
51STACHOWIAK Łukasz 6402STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2300:57:4802:50:09
52BUŁAWA Szczepan 6525NOWY WIŚNICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2301:06:5403:16:33
53RASZKOWSKI Piotr 6269ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2501:01:3102:47:28
54SZUKAŁA Michał 6316KRAKÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:2502:50:55
55WOLSKA Małgorzata 6366SŁUPSKWeteran K - 502021-07-16 14:00:2801:46:5305:14:20
56SUDOLSKI Jacek 6157GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2901:02:5402:50:10
57WALCZAK Patryk 6306KONINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3001:00:1403:00:30
58TYMBOROWSKA - WIEDRO Małgorzata 6531WKURW_TEAMZAGNANSKMasters K - 402021-07-16 14:00:3001:30:3404:17:16
59CHODOROWSKI Krzysztof 6270PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:05:5403:05:42
60NOWACKI Mateusz 6068PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:01:0002:52:08
61KOWALSKA Katarzyna 6474NIEPOŁOMICE BIEGAJĄDĄBROWAWeteran K - 502021-07-16 14:00:3201:36:5904:27:31
62BYLINA Bartosz 6377POZNANMasters M - 40 2021-07-16 14:00:3301:13:0203:35:12
63GĄSIOROWSKI Jarosław 6414ŚWIEBODZINSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:3501:08:5703:20:18
64ŚMIECHOWSKI Michał 6444PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3501:04:0503:05:03
65KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 6471OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4001:37:5405:01:16
66KUBISIAK Dariusz 6132OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4101:16:1003:51:08
67KOZŁOWSKI Wojciech 6488LISOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4201:15:5603:40:27
68KORONA-SIERADZKA Bogusława 6318WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:00:4301:09:4203:03:52
69JAKUBOWSKA Renata 6418NIEZRZESZONA AMATORKABIELSKO -BIAŁAWeteran II K - 602021-07-16 14:00:4301:25:1804:02:08
70DEJNECKA Martyna 6103LUBARTÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:4501:14:1203:06:33
71BORKOWSKA Justyna 6485SĘDZISŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:00:4501:15:4003:44:25
72SZKODA Kasia 6205TATERNIKTEAMPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:00:4601:04:3602:51:36
73MRUGAŁA Monika 6346EUROVENT ATHLETICSWĘGRYMasters K - 402021-07-16 14:00:4901:11:5403:24:55
74KOCIUMBAS Bartosz 6007KB SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5001:07:4103:23:32
75STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 6515TIM JEST TIMOZIMEKMasters K - 402021-07-16 14:00:5101:24:0304:07:14
76RAZIM Mateus 6289ZABRZESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5200:59:1202:38:46
77PACEK Tomasz 6390FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5201:04:1702:55:52
78HASSAK Maciej 6027GKC GORLICEGORLICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5401:08:4703:11:14
79WILGUS-KUBICA Katarzyna 6404WISŁA WIELKAMasters K - 402021-07-16 14:00:5401:36:5104:42:53
80WOLEK Jerzy 6459TYCHYWeteran II M - 602021-07-16 14:00:5701:20:0903:56:06
81NESTEREWICZ Ryszard 6473LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 602021-07-16 14:00:5801:11:3503:39:18
82KOKOTT Marcin 6332140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5901:08:4203:25:18
83RUDNY Rafał 6524RUDNYRUNNINGTEAMROPCZYCEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5900:47:1903:14:12
84BECHTA Bechta 6144ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior I M - 20 2021-07-16 14:01:0001:30:2604:32:31
85POŻAK Grzegorz 6015LUBARTÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:0201:04:3502:53:52
86DESSAUER Wioletta 6100-LUBARTÓWMasters K - 402021-07-16 14:01:0301:04:3602:53:50
87KROMER Ludwik 6119GDAŃSKWeteran II M - 602021-07-16 14:01:0501:38:0305:05:24
88KOBIERECKA Monika 6146GRODZIECMasters K - 402021-07-16 14:01:0701:36:0105:02:19
89WOŁOWIEC Bożena 6495GŁOWNOMasters K - 402021-07-16 14:01:0801:36:4104:34:24
90OCHNIO Ewa 6021DALEKA DROGABOLESŁAWIECMasters K - 402021-07-16 14:01:0901:37:0304:24:45
91MADOŃ Rafał 6075POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:0901:04:2403:03:07
92ŚMICHURSKI Krzysztof 6099FIZJOTERAPIA BIEGACZAROKIETNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1001:15:3603:43:53
93GONET Grzegorz 6527ZRĘCINMasters M - 40 2021-07-16 14:01:1101:17:2803:40:32
94PAUKSZTA Aleksandra 6028POZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:01:1301:38:4604:49:29
95CHRZANOWSKI Paweł 6458LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-16 14:01:1501:09:2803:23:14
96LISEK Andrzej 6112LISEKPOZNANSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1701:00:5102:39:11
97KOPROWSKA Agnieszka 6160BIEGAM U KOLESILUBAWASenior II K - 302021-07-16 14:01:2001:23:1403:58:20
98DOLIWKA Paweł 6361LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM UKOLESILUBAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2101:15:1603:46:51
99PEDYNKOWSKI Radek 6163BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2301:18:1103:35:14
100SAŁEK Agata 6307BIAŁOGARDSenior II K - 302021-07-16 14:01:2401:28:1404:14:03
101ŻEŁOBOWSKI Przemysław 6350BUŁKA Z PASZTETEM I KAKAŁOKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:01:2501:17:1303:51:46
102SITEK Arkadiusz 6215AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2601:08:3603:13:36
103STANISZEWSKI Maciek 6040ZĄBKIMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2801:23:0404:37:06
104GRABARCZYK Ilona 6035LESZNOMasters K - 402021-07-16 14:01:3001:24:3903:56:23
105RAJTAR Robert 6472BRYGADA RR ROBERT RAJTARGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3201:40:23
106ANTOSIAK Tomasz 6148FUNTRIWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3801:11:4103:13:18
107MAJKOWSKI Jacek 6084WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:3901:21:1603:35:21
108WASZEK Sławomir 6193WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3900:56:2402:31:21
109JARZĄBEK Michał 6155MRUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4001:13:5103:38:46
110KULAS Łukasz 6499SOLOBIERUŃMasters M - 40 2021-07-16 14:01:4101:10:5303:16:44
111MACIEJEWSKI Robert 6526BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHMasters M - 40 2021-07-16 14:01:4301:28:0504:08:46
112PATYRA Łukasz 6136GOMINDWROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4801:32:1104:43:13
113PARZYCH Wojciech 6216RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5201:27:5704:18:03
114PARZYCH Katarzyna 6217RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 402021-07-16 14:01:5201:16:0503:12:53
115MATUSZCZYK Marek 6214RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5301:27:5704:18:03
116POJDA Grzegorz 6231RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5401:22:2103:53:43
117KRZESZEWSKA Dorota 6223PIŁAMasters K - 402021-07-16 14:01:5501:29:3904:29:40
118SIKORA Michał 6422BLUSZCZANIEBOROWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5501:02:1802:50:25
119WEYNA Bartosz 6126GDANSMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5601:05:1702:58:42
120KUTYBA Mariusz 6460WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5801:02:1802:48:25
121DUDA Wojciech 6253SKAWINA BIEGAKRAKÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5901:44:5505:07:27
122RELEWICZ Maciej 6455WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:02:0001:23:3203:44:21
123GUZIK Joanna 6537NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 302021-07-16 14:03:1801:02:5702:54:31
124ANDRZEJCZAK Anna 6081NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 302021-07-16 14:03:1901:12:0803:18:20
125ANDRZEJCZAK Łukasz 6082NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:1901:13:5003:35:54
126MAKOWSKI Jarosław 6184STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2001:10:2003:11:45
127DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 6271STAY INSANE, BIEGJEMLUBLINSenior II K - 302021-07-16 14:03:2001:21:4003:29:31
128OWCZAREK Szymon 6039WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2101:05:5503:01:38
129MADEJ Anna 6351VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 402021-07-16 14:03:2101:19:4303:33:58
130DOLECKA Elżbieta 6380NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 402021-07-16 14:03:2101:25:0304:02:32
131GRZELKA Tomasz 6001RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2301:25:0604:29:25
132JAKUSZEK Krzysztof 6241CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2401:25:0003:43:56
133DĘBEK Łukasz 6280RYKISenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2401:06:5002:59:10
134ANTONOWICZ Wojciech 6388SZCZECINWeteran I M - 50 2021-07-16 14:03:2601:09:0703:14:05
135WOJTKOWSKI Ireneusz 6260ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 602021-07-16 14:03:2801:19:3303:48:24
136ARENDT Michał 6492GDYNIASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2901:15:1803:33:38
137IZDEBSKI Tomasz 6339WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3101:14:2203:32:07
138MIRECKI Tomasz 6362140MINUT.PLDOPIEWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3101:01:3902:44:19
139SZYMAŃSKI Roman 6386BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKWeteran I M - 50 2021-07-16 14:03:3201:35:2605:04:11
140SAJEWICZ Piotr 6194TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3301:18:5303:50:46
141BURA Krystian 6248#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3501:12:3803:14:56
142GIDASZEWSKA Jolanta 6501NESSILESZNOMasters K - 402021-07-16 14:03:3601:28:5303:55:40
143GŁOWACKA Renata 6262LULARUNPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran K - 502021-07-16 14:03:3701:28:4904:31:15
144MOKRZYŃSKI Marcin 6121KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3801:12:5503:34:57
145WANAT Mateusz 6178PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3801:05:1003:12:10
146PAJDOSZ Rafał 6282KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3901:05:4202:50:27
147ZGÓRSKI Maciej 6048WKURW_TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-16 14:03:4101:37:5005:19:12
148BASZCZYŃSKA Barbara 6517WKURW_TEAMBRZEGWeteran K - 502021-07-16 14:03:4202:04:2605:50:47
149KOSTULSKA Olga 6050WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 302021-07-16 14:03:4402:05:5205:58:05
150ŚMIECHOWSKA Małgorzata 6539RZECZMasters K - 402021-07-16 14:03:4501:30:1704:19:26
151HORODYŃSKA Mirosława 6541Kotwica BrzegKARŁOWICEMasters K - 402021-07-16 14:03:4501:38:2804:50:17
152RYCZYŃSKI Jacek 6108OLEŚNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:4701:29:1304:27:35
153MIŚTALSKI Damian 6249BYTOMSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4801:18:3403:52:05
154OWCZARZAK Tomasz 6482MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4901:06:1502:57:02
155OWCZARZAK Katarzyna 6011MUROWANA GOŚLINASenior II K - 302021-07-16 14:03:5001:28:3704:01:11
156KUBIAK Marta 6018BIEDRUSKOSenior II K - 302021-07-16 14:03:5001:28:3804:01:12
157MOSIOŁEK Przemysław 6442SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5101:04:0602:57:00
158KOPECKI Michał 6450WARSZAWASenior I M - 20 2021-07-16 14:03:5201:07:3303:17:15
159WIATER Tomasz 6012CHORZÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:03:5301:09:3503:44:17
160WALCZAK Adela 6086CURLING ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 302021-07-16 14:03:5401:14:3303:14:17
161MRÓWKA Małgorzata 6257ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-16 14:03:5501:28:4303:50:36
162KACZMAREK Łukasz 6379DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5601:10:2404:25:34
163JAGODZIŃSKI Hubert 6255DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5701:21:0504:25:31
164KNEBLOCH Kasper 6085DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5801:11:1303:09:45
165ŚLĄSKI Bartosz 6378DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior I M - 20 2021-07-16 14:03:5901:10:2103:15:14
166GRANECKA Monika 6543DZIK KOMANDOŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:04:0001:25:2904:25:29
167LECH Grzegorz 6033KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:4503:56:12
168WAWRZYNIAK Krystian 6279OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:4603:55:04
169MAZUR Marek 6385WAŁBRZYCHMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0201:21:5304:19:57
170ZIEMKOWSKA Monika 6323ŻARÓWMasters K - 402021-07-16 14:04:0501:38:2104:38:35
171STEFANOWSKI Marcin 6324***** ***ŻARÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0601:25:2404:03:14
172BIADAŁA Paulina 6445POZNAŃMasters K - 402021-07-16 14:04:0601:28:1704:17:23
173BLACHA Krzysztof 6532TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0701:15:0603:44:08
174POPCZYK Piotr 6154ŻERNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0801:34:3404:48:18
175ŁYSIAK Bartek 6245DĄBRÓWKASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0801:11:1603:20:18
176DRABARZ Jacek 6278POZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0901:36:4605:08:32
177KOŁODZIEJ Roman 6503PERFEKTA KARLOWICEKARŁOWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:04:1001:08:3403:27:30
178WOJNAROWICZ Paweł 6135WILKSZYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1101:05:1603:00:06
179RÓG Adam 6204BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:1401:30:4604:51:53
180BRZĄKALSKI Krzysiek 6044PŁOCKSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1500:56:1502:38:03
181MASIAREK Maciej 6504PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2021-07-16 14:04:1500:57:5802:41:20
182DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6141WROCŁAWSenior I K - 202021-07-16 14:04:1601:37:0604:37:50
183DEMKOWSKI Marcin 6384WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1701:09:2603:07:55
184GAJEWSKI Paweł 6290BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:1901:38:4904:39:07
185GAJEWSKI Magdalena Gajewska 6291L&GŁÓDŹWeteran K - 502021-07-16 14:04:1901:38:5104:39:07
186STAŃCZAK Paweł 6443BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:2201:24:0704:07:17
187NIKOLAJUK Robert 6014OLSZTYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:25:4603:47:14
188PIĄTKIEWICZ Łukasz 6079MARCIN ŚWIERC TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:18:0503:34:07
189PORZYCKI Tomasz 6353KRAKOWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2401:21:4903:52:03
190WRONISZEWSKI Łukasz 65231ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2501:32:1204:51:57
191KAMIŃSKI Arkadiusz 60291ON1 TEAMŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:04:2701:19:2603:36:42
192PNIEWSKI Rafał 60471ON1 TEAMŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:2701:37:0804:39:50
193GARCZYŃSKA Ania 6133KATOWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:2901:20:4303:36:45
194FRANCUZ Patrycja 6400SZYCESenior II K - 302021-07-16 14:04:3001:50:4805:15:58
195CZAPIGA Grzegorz 6150TECE INDUSTRIALBORÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3201:05:4203:07:02
196SZARMACH Olga 6208GDYNIASenior II K - 302021-07-16 14:04:3301:43:2905:36:07
197ROJEK Mateusz 6354KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:0803:39:49
198NALEPKA Grzegorz 6355KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:1803:35:36
199LEŚNIEWSKI Tomek 6297LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:04:3601:40:3305:08:11
200KOŁACZ Mariusz 6296LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:3701:35:1004:25:10
201JASZCZUK Robert 6251GYMCITY BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:3901:09:4003:11:22
202CZERWINSKI Dominik 6397ALVO RACING TEAMKOMORNIKIMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4001:10:3903:10:29
203BUDYNEK Tadeusz 6478ALVO RACING TEAMDĄBROWASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:4001:13:1803:27:46
204KUCHARSKI Tomasz 6487ALVO RACING TEAMŚMIGIELMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4101:13:2003:18:10
205KUTSKO Oksana 6481SIECHNICESenior I K - 202021-07-16 14:04:4201:14:4403:39:32
206WITKOWSKI Witold 6436BYTOMMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4501:18:4303:57:58
207BURDAJEWICZ Magdalena 6480MOSINAMasters K - 402021-07-16 14:04:4601:36:2404:38:04
208MIĄSKO Wojciech 619012TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:4701:18:1003:30:55
209KABAŁA Bartosz 6211#TEAMBIEGIWLKPPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:04:5001:08:1003:19:40
210ZAWIS Marek 6235PYSKOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:5001:33:1904:52:47
211ZBOROWSKI Norbert 6394GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:5101:20:3204:22:41
212BESTRZYŃSKA Joanna 6373CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 502021-07-16 14:05:0001:19:5103:56:25
213ZNAMIEC Marcin 6451ULTRA KSPWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:2001:24:5503:51:19
214RESZKA Marek 6064#NIBYBIEGACZLUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2201:06:0302:54:00
215PAWELEC Radosław 6305GRÓJECWeteran II M - 602021-07-16 14:06:2201:29:5904:23:38
216MARCINIAK Anna 6467LEGNICAMasters K - 402021-07-16 14:06:2301:34:3004:23:25
217KACZMAREK Monika 6087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 402021-07-16 14:06:2401:48:3105:23:38
218KONIECZNY Piotr 6024NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2021-07-16 14:06:2501:48:2605:23:39
219KACZMAREK Maciej 6091TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2701:27:4904:24:37
220CHUDA Aneta 6017WROCLAWMasters K - 402021-07-16 14:06:2801:29:1604:01:34
221KRZACZKOWSKA Iwona 6284DZIKI WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:06:2801:11:3803:09:38
222SAŁAMACHA Stanisław 6186BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAWeteran II M - 602021-07-16 14:06:2901:35:4605:00:39
223SAŁAMACHA Izabela 6187MAMY BIEGAMYWARSZAWAMasters K - 402021-07-16 14:06:2901:35:4505:00:40
224STEBEL Bartosz 6512MEBLE SARBBZABRZEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3101:12:0303:28:03
225BRONIEWSKA Anna 6088WARSZAWAWeteran K - 502021-07-16 14:06:3201:26:1104:23:20
226MARCHWICKI Maciej 6195POZNANSenior I M - 20 2021-07-16 14:06:3301:10:3603:18:52
227GRĘBA Damian 6256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:3401:24:5103:55:50
228KRAWCZYK Miroslaw 6106MJMETAL OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMWeteran II M - 602021-07-16 14:06:3601:32:3404:12:10
229PĘKALA Kamila 6073GRUNWALDPOZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:06:3801:19:0903:33:27
230BUBICZ Krzysztof 6061BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3901:25:3103:54:10
231MADERA Andrzej 6329WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3901:08:1903:04:53
232MADERA Michał 6276LECIMY TUTAJWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4001:11:5203:33:03
233BRYCKA Anna 6330SPORTOWY UMYSŁSADKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:06:4201:12:1503:06:52
234SPECHT Mikołaj 6513WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4201:09:5503:12:41
235OLEJNIK Marcin 6520DZINKOWY DZIABĄG TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4301:19:1703:52:23
236ZYCHOWICZ Zbigniew 6149SBRT WROCŁAWSIECHNICEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4401:22:0504:14:58
237JASIŃSKI Daniel 6226ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4401:14:2003:55:57
238KUŚMIREK Grzegorz 6506ŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4601:24:3803:40:30
239NOWAK Marta 6183DŁUGOŁĘKAMasters K - 402021-07-16 14:06:4901:25:5103:56:41
240MATLAK Grzegorz 64133M RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5001:27:1104:50:31
241LESIŃSKI Piotr 6417ATOS RACING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:5101:27:1203:56:40
242KUKLA-KOWALSKA Alicja 6057BIEGAM BO NIE LUBIELUSÓWKOMasters K - 402021-07-16 14:06:5201:30:1204:24:50
243DZIETCZYK Sylwia 6310AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOMasters K - 402021-07-16 14:06:5301:09:5902:59:24
244WISZNIEWICZ Agnieszka 6259RUDA ŚLĄSKASenior II K - 302021-07-16 14:06:5401:27:4804:14:53
245PĘCKA Beata 6143SOSNOWIECMasters K - 402021-07-16 14:06:5501:37:4404:50:50
246REGULSKA Aneta 6053DRUŻYNA SZPIKUWROCLAWSenior II K - 302021-07-16 14:06:5702:09:5305:49:53
247RAJCZAKOWSKA Anna 6209LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 502021-07-16 14:06:5802:09:5205:49:52
248NOWAK Sebastian 6510ŚWIĘTA KATARZYNAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5901:16:3803:31:57
249JANCZAK Piotr 6511ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5901:16:3303:31:57
250BESTRZYŃSKI Olech 6374CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran I M - 50 2021-07-16 14:07:0001:51:4605:08:36
251TKACZYK-CAŁKA Anna 6030#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:07:0201:17:1203:30:37
252KOMAR Krystian 6273POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0201:16:4403:21:05
253LEWANDOWSKI Leszek 6201POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:0301:25:4504:01:29
254KUBIAK Dariusz 6299KKKLEGNICALEGNICAWeteran II M - 602021-07-16 14:07:0401:17:3704:00:24
255SZCZEPKOWSKI Paweł 6340ARTEQUIPMENT.WARSZAWAWeteran II M - 602021-07-16 14:07:0701:32:1604:16:10
256MOLIK Jakub 6364STR POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0801:05:2802:57:15
257MAŃKOWSKI Tomasz 6125WOJOWNICY WÓDYWITASZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0901:15:5003:32:25
258PILC Anna 6519TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-16 14:07:1501:18:0103:42:14
259MAJCHER Marcin 6514ROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1601:16:3303:38:50
260STACHOWIAK Marek 6058ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1701:18:0903:55:39
261SMORAWSKA Lidia 6244TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-16 14:07:2301:25:4504:21:17
262BURMISTRZ Bartosz 6246TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2301:25:4604:21:17
263SKŁADANOWSKI Marek 6166WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2401:22:0103:53:13
264PLASZCZAK Jarosław 6174TULCEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:2801:39:1205:06:02
265PLASZCZAK Bogumiła 6175PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 402021-07-16 14:07:3001:38:1405:06:00
266BOŻKIEWICZ Patrycja 6233PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAMasters K - 402021-07-16 14:07:3101:33:4104:28:26
267BOŻKIEWICZ Jacek 6234MUROWANA GOŚLINA PRZEBĘDOWOMasters M - 40 2021-07-16 14:07:3101:32:4204:56:09
268BŁASZKIEWICZ Klaudia 6372POZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:07:3201:29:2104:13:59
269STEFANIAK Marcin 6111STR/PREFAWAABDĄBRÓWKAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:3301:21:4304:09:35
270NOGANOWICZ Agata 6118PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 502021-07-16 14:07:3401:19:0203:29:29
271TOCZEWSKA Anna 6448JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran K - 502021-07-16 14:07:3701:26:2504:12:01
272DOKUPIL Kinga 6062NOWA WIEŚSenior I K - 202021-07-16 14:07:4001:19:2903:50:31
Przekroczony limit czasu: 08:30:00
273SZCZEPANIAK Sławomir 6415KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 2021-07-16 14:07:4002:12:0406:12:48
274JASZCZAK Bogna 6272LESZNOSenior I K - 202021-07-16 14:09:0701:15:3803:26:13
275PACIOREK Paweł 6440THE ONE AND LONELYMARKIMasters M - 40 2021-07-16 14:09:0701:27:2404:17:25
276DROGOŚ Kajetan 6457WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:0801:06:3802:59:48
277KONICA Karina 6301ZDZIESZOWICESenior I K - 202021-07-16 14:09:0901:20:5703:37:31
278KOŃ Aleksandra 6407EKIPA LIPALIPAMasters K - 402021-07-16 14:09:0901:37:1204:41:47
279GRUNTOWSKI Mateusz 6536NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1001:27:1604:02:47
280CHWAŁA Przemysław 6265POWOLNYWOLICEMasters M - 40 2021-07-16 14:09:1101:19:2003:40:39
281CZAJKOWSKI Adam 6454WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:09:1201:11:5603:26:29
282WIERZBIŃSKA Edyta 6470ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMasters K - 402021-07-16 14:09:1401:24:5003:50:15
283STĘPNOWSKI Jakub 6365MEDIDESKLEGIONOWOSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1501:22:5703:42:22
284MOREVA Daria 6063TRAILRUNNINGSCHOOL.COMWROCLAWSenior II K - 302021-07-16 14:09:1601:21:4403:36:18
285SŁOMIAN Mikołaj 6493POZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:1701:22:5103:42:55
286TOMASZYK Elzbieta 6298POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:2101:20:1803:42:11
287BIELECKI Tomasz 6449FAST BIKE GNIEZNOSZCZYTNIKI DUCHOWNESenior I M - 20 2021-07-16 14:09:2201:22:4203:40:45
288MROZIŃSKA Renata 6240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 402021-07-16 14:09:2301:33:0804:58:14
289MROZIŃSKI Albert 6242ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 2021-07-16 14:09:2601:32:5404:58:13
290- - 6171WARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:2701:05:5303:03:09
291BILCZEWSKA Basia 6325HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWSenior II K - 302021-07-16 14:09:2801:40:5705:00:01
292DRAŃKO Piotr 6326KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:2801:16:2703:35:20
293CZAJKA Elżbieta 6225LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:2901:42:0504:35:04
294KWIATKOWSKA Agnieszka 6224LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:3001:42:0104:35:00
295CEBULSKI Łukasz 6237OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3001:16:3303:40:01
296KRZEPKOWSKI Radosław 6494ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:09:3101:17:5703:30:34
297WYSMOLINSKA Karolina 6430BIERNATKIMasters K - 402021-07-16 14:09:3301:36:5404:35:20
298ŁUSIAK Ewa 6000ŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:09:3401:40:1304:56:54
299WILCZEK Małgorzata 6302RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 302021-07-16 14:09:3501:40:1204:56:51
300STASIAK Łukasz 6074WATAHA ‐ ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3801:19:4403:40:09
301STOŃ Wojciech 6432KORZONEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:0302:59:47
302MAT Kamil 6433ZĄBKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:0102:59:47
303JANOSZ Ada 6026LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 202021-07-16 14:09:4101:19:3503:45:07
304JOŃCZYK Jerzy 6239TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:4201:38:3405:02:13
305GERSZEWSKA Marina 6462NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I K - 202021-07-16 14:09:4301:19:0403:45:44
306WÓJCIK Karol 6463NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:4301:19:0303:45:44
307MICHALSKI Grzegorz 6229CAFFEDELMONDO.PLWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:09:4701:20:0003:49:28
308POŁEĆ Leszek 6176SBRT WROCŁAWBISKUPICESenior II M - 30 2021-07-16 14:09:4801:14:5103:31:14
309ŁATWIŃSKI Łukasz 6349MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 2021-07-16 14:09:4801:20:0203:39:47
310GAŁECKI Robert 6352KIEŁCZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5001:06:1503:13:19
311KONCA Beata 6016KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 402021-07-16 14:09:5101:43:4304:58:42
312LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 6435OBORYGENILUBNÓWMasters K - 402021-07-16 14:09:5401:32:3404:55:01
313WIĘCKOWSKI Tomasz 6516KB ORANGE POLSKA/OBORYGENIOBORNIKI SLĄSKIEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:5501:11:5003:56:48
314KAMIŃSKI Łukasz 6162MAŁE RUDYMasters M - 40 2021-07-16 14:09:5701:31:3504:40:18
315ZAGÓRSKA Beata 6367GOLESZÓWSenior II K - 302021-07-16 14:09:5701:47:2005:19:40
316HOLONA Bożena 6428CIESZYNWeteran K - 502021-07-16 14:09:5701:44:4305:19:40
317BŁASZCZAK Łukasz 6486WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5901:15:5703:21:36
318KASZUBSKI Marek 6137ŻARYMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0001:20:07
319KURBIEL Sylwia 6395SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 302021-07-16 14:10:0001:35:3904:55:55
320MITUŚ Wojtek 6521WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0001:36:3604:04:03
321STOMPEL Ewelina 6396SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 302021-07-16 14:10:0101:35:3904:55:55
322KONCA Mariusz 6005KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0201:32:3604:32:15
323KOTULA Weronika 6409CHORZÓWSenior II K - 302021-07-16 14:10:0401:33:0904:33:34
324APANOV Andrey 6292WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0501:14:4003:18:23
325BIAŁEK Kamila 6453ŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:10:0801:33:3005:02:43
326CHYLIŃSKI Bartosz 6497ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0801:33:3205:02:43
327MIKOŁAJEWSKA Zofia 6004OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWASenior I K - 202021-07-16 14:10:1001:22:4103:49:58
328GIL Maciej 6013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1101:14:3803:32:18
329MAZAN Wojciech 6069NYSASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1301:27:4704:03:16
330BURA Tomasz 6275KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1501:15:2603:37:56
331DENYSENKO Lech 6023BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 602021-07-16 14:10:4401:22:4603:46:11
332SYCHOWSKI Dawid 6129TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 2021-07-16 14:10:4701:20:5103:50:30
333STRUK Maciej 6429ĄĘ TRI CLUBPIASECZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:10:5101:05:3903:01:56
334KOPYRA Tomasz 6320OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:10:5701:29:1404:10:55
335BEDNAREK Bartłomiej 6041MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:5901:04:1703:11:35
336PIETRZAK Krzysztof 6266BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:5304:28:05
337BIS Marcin 6267GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:5804:51:05
338CHORĄŻY Łukasz 6179CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0301:38:2405:06:05
339MISIAK Patryk 6101CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:12:0601:28:2204:11:43
340WOZNIAK Damian 6034CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:12:0701:29:3904:16:25
341KULCZYKOWSKA Julita 6089CHOMIKI Z KOPYTEMJEZIERZYCE KOŚCIELNEMasters K - 402021-07-16 14:12:0701:30:0004:16:26
342BAJERLEIN Sylwia 6502POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:12:0801:21:2403:46:42
343KLYSZCZ Monika 6505IZBICKO W BIEGUOTMICESenior II K - 302021-07-16 14:12:0801:30:2904:36:18
344WILCZEK Rafał 6538Klub Biegacza JurandSZCZYTNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:12:1101:16:0103:49:10
345SAMBORSKI Bartosz 6037WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:12:3501:18:1703:41:30
346BUJALSKA Agata 6151WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:13:5301:26:0504:29:44
347GOŁĄB Aleksandra 6045TEN CO MARCIN G.STARA BYSTRZYCASenior II K - 302021-07-16 14:13:5401:23:0903:53:27
348RYCHLEWICZ Tomasz 6170WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5401:17:2303:54:34
349GACH Marcin 6382DELTAKOMANDO HARDCOROWEGO BOBRABYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5501:17:4803:50:45
350SIELIWONIK Anita 6115WARSZAWAMasters K - 402021-07-16 14:13:5601:20:2203:37:31
351SZARSKI Jacek 6452KAPCIOCHYWROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:13:5701:13:5803:40:50
352GUZY Radosław 6197JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-16 14:14:1401:19:1103:39:37
353NOGA-GUZY Marta 6198JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I K - 202021-07-16 14:14:1401:19:0903:39:36
354BARTOSIEWICZ Dorota 6425POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:14:2101:43:0105:22:48
355WICHROWSKI Michal 6431CZARNASenior I M - 20 2021-07-16 14:14:2401:16:4503:40:43
356BALCZYŃSKA Anna 6020PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:14:5101:27:1203:57:12
357TOMASZKIEWICZ Wojciech 6161RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 2021-07-16 14:14:5701:07:4102:59:36
358IWIŃSKI Marcin 6337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:4001:35:2404:47:39
359GRACZYK Magdalena 6094TULCEMasters K - 402021-07-16 14:16:4201:53:0205:19:11
360GRACZYK Dobrochna 6092TULCESenior I K - 202021-07-16 14:16:4201:53:0005:19:11
361WALCZAK Sławomir 6490GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:16:4301:53:1106:04:05
362SZUMIATO Jakub 6177PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:5901:19:1703:44:18
363KOBYŁECKI Bartosz 6546WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:17:0101:13:1903:41:50
364PONIATOWSKI Seweryn 6065TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:17:1401:22:5204:01:02
365ORCZYKOWSKI Bogdan 6286NAWOJOWASenior I M - 20 2021-07-16 14:18:2401:04:4402:53:29
366LIPIŃSKI Oskar 6128WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:2701:14:5203:45:39
367MITIS Marek 6022KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Senior II M - 30 2021-07-16 14:18:2801:24:4303:49:57
368JUSIAK Marta 6116M-FIT RAWICZRAWICZSenior II K - 302021-07-16 14:18:2901:34:1704:33:37
369BARTKOWIAK Piotr 6117M-FIT RAWICZRAWICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:18:3001:34:1904:34:21
370MAKAREWICZ Wiktor Makarewicz 6010WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:4701:20:1703:41:19
371PTASZYŃSKI Marcin 6311POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0801:27:4104:23:58
372WORONOWICZ Karol 6312POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0901:32:2904:30:50
373RATKOWSKA Izabela 6261WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:19:3801:36:1204:25:38
374KOWALCZYK Marcin 6317WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:3901:36:1504:25:39
375HLAVATÍK Jan 6120JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK // KURACJUSZE Z WROCLAWIAFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:1400:49:5802:14:49
376FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6167WROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:20:4801:10:4803:23:05
377WITKOWSKI Wojciech 6059NIEMODLINSenior I M - 20 2021-07-16 14:20:5401:08:4903:21:29
378FELEDZIAK Wojciech 6202GOSTYŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:5901:15:4003:41:00
379BOCZEK Leszek 6391ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 2021-07-16 14:22:0701:00:5302:49:36
380ZARZECZNY Radosław 6003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:22:1001:35:0304:21:41
381SZAL Małgorzata 6387TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 302021-07-16 14:23:0801:21:5603:54:45
382SKRZYŃSKI Andrzej 6434KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:23:5801:14:4603:30:21
383WRÓBLEWSKI Wojciech 6491WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0801:11:5703:35:31
384WRÓBLEWSKI Witold 6483ZŁOTORYJASenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0901:17:0304:18:55
385WÓJCIAK Łukasz 6090UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:2401:19:1503:50:15
386URBAŃCZAK Kacper 6360WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:24:4801:04:5603:02:43
387SKORUPSKI Szymon 6110KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4001:22:4904:35:43
388GRUDNIEWSKI Jakub 6138WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4301:36:5405:04:19
389LACHOWSKI Robert 6172ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:1801:07:4803:06:50
390NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 6127GŁUBCZYCEMasters M - 40 2021-07-16 14:26:2901:24:4604:12:50
391JOPA Maciej 6097KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:3201:22:5604:09:59
392GŁUSZCZAK Jerzy 6498ŁÓDŹWeteran II M - 602021-07-16 14:26:4401:49:3905:11:27
393ZIEWIEC Marcin 6122WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:4701:12:5103:33:11
394KONIECZNY Przemysław 6327POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:0601:19:5203:56:25
395KUCHARCZYK Kamil 6465TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:1001:19:5403:44:37
396CZESKA Karolina 6247LAMPART TRENINGMOSINASenior II K - 302021-07-16 14:27:2001:34:3804:29:18
397HOFFMANN Grzegorz 6165KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 2021-07-16 14:27:4201:35:3704:58:26
398HEJZNER Arek 6152GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:28:3101:07:4103:16:54
399ODZIMKOWSKI Marcin 6199MROWINYSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:3301:25:2604:07:29
400SOBOLEWSKI Bartłomiej 6252MILANÓWEKWeteran II M - 602021-07-16 14:29:4101:20:2203:55:34
401PILAREK Wojciech 6319WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:4501:13:4003:21:14
402STRZELCZYK Aleksandra 6375KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:30:5501:59:1705:29:04
403STRZELCZYK Paweł 6376CC 1916WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:30:5501:59:1705:48:30
404GAWLAK Ewa 6168MNGCZECHOWICE DZIEDZICESenior II K - 302021-07-16 14:32:1201:46:3005:24:44
405SZYMAŃSKI Łukasz 6213WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:32:1601:17:1603:46:18
406GIEŁAŻYS Tomek 6274KONESERZY WADOWICKICH KREMÓWEK - SEKCJA 2137KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:33:0801:23:0503:50:15
407MAŁECKI Kamil 6049SIEDLCESenior II M - 30 2021-07-16 14:34:2001:29:0804:58:36
408MUCHA-KRUCZYŃSKI Wacław 6405MUKK "QENPI"OSTRZESZÓWWeteran II M - 602021-07-16 14:34:2701:43:5705:06:33
409ZAHORODNIA Hanna 6189WROCŁAWSenior I K - 202021-07-16 14:34:5001:19:5603:49:29
410MĘŻYKOWSKI Michał 6456FORMA NA SZCZYTWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:35:0601:05:2803:06:11
411SUCHANEK Aleksandra 6096NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 302021-07-16 14:35:5901:21:1003:49:57
412PRZYSIWEK Patryk 6356POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:0001:09:3903:17:38
413MIROSHNYCHENKO Ruslan 6264WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:3301:10:3003:24:55
414MSZYCA Maciej 6222WOLA GOŁKOWSKASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:2901:26:3204:05:56
415JURSKI Szymon 6181KAZIKIWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:3701:26:2304:05:47
416BÍBRLÍK David 6528BKLUDGEŘOVICELUDGEŘOVICEMasters M - 40 2021-07-16 14:41:1701:15:0203:43:04
417BYSTŘIČAN Jiří 6545BKLUDGEŘOVICEOSTRAVAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:41:1801:15:1003:50:24
418SCHUBERT Valdemar 6547BK LudgeroviceLUDGEROVICEMasters M - 40 2021-07-16 14:41:1801:08:3703:23:59
419KRAWCZYK Krystian 6258SZCZAWNO ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-16 14:41:2301:27:0004:31:49
420KOTYRBA Tomasz 6236KATOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:41:5201:08:4303:13:55
421KOCZOROWSKA Anna 6427TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters K - 402021-07-16 14:42:2301:38:2304:38:10
422KOCZOROWSKI Marcin 6426TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters M - 40 2021-07-16 14:42:2401:38:2404:38:10
423LAZAROWICZ Krzysztof 6294PACZKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:45:3501:17:2203:48:02
424GAWLAK Robert 6169MNG / RYTM CZ-DZCZECHOWICE-DZIEDZICESenior II M - 30 2021-07-16 14:46:1001:28:1104:30:26
425ŁUCZAK Maciej 6321BANDA RYCHAMROWINOMasters M - 40 2021-07-16 14:50:1301:19:4603:43:04
426DOBOSZ Leszek 6371POZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:50:2901:37:2904:42:47
427SZURKOWSKI Michał 6476GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3001:37:3004:42:46
428RADOMSKI Bartosz 6398POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1601:21:0304:01:29
429DUROWICZ Natalia 6399NIEPRUSZEWOSenior II K - 302021-07-16 14:58:1601:21:0103:49:12
430SŁOCIAK Rafał 6285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1701:06:2203:01:24
431PROCHOŃ Krzysztof 6180KATOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 15:07:1901:51:2604:50:28
Niesklasyfikowani
SĄSIADEK Sławomir 6080FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:44:1801:29:13 DNF DNF
SNIEGOCKI Pawel 6083TARNOWO PODGÓRNE BIEGA/ 4TTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1801:18:00 DNF03:53:52 DNF
KACZMAREK Radosław 6130RADZIKIWROCŁAWWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:3701:22:27 DNF04:06:50 DNF
KACZMAREK Dorota 6131RADZIKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:01:3601:22:37 DNF04:06:42 DNF
GIERCZAK Piotr 6185ES TEAMSOSNOWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2601:32:18 DNF DNF
RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6210MASTERS ARTŁODYGOWICEMasters K - 402021-07-16 14:12:0501:31:24 DNF DNF
POMIANOWSKA Romana 6218WROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:07:2601:54:26 DNF05:50:24 DNF
BROŃSKI Krzysztof 6238MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2701:18:08 DNF DNF
JAŚKIEWICZ Martyna 6334POWAŁKISenior I K - 202021-07-16 14:09:3601:50:57 DNF DNF
CZERNIK Andrzej 6401ZABRZEWeteran II M - 602021-07-16 14:33:4801:50:57 DNF DNF
MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6408ZBROSŁAWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:4401:33:43 DNF19:32:41 DNF
WIŚNIEWSKA Justyna 6412GBYWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:50:3302:16:14 DNF DNF
CICHY Krzysztof 6416POZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:2601:08:17 DNF03:11:21 DNF
GULA Tomasz 6419GBYWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3402:16:04 DNF DNF
KAMIŃSKI Tomasz 6446RESTAURACJA MAKARONPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:0601:35:56 DNF DNF
WIELOGÓRSKA Natalia 6468SIEDLCESenior II K - 302021-07-16 14:10:4901:13:58 DNF DNF
MROWCZYNSKA Ewa 6500JAKTOROWWeteran K - 502021-07-16 14:23:14 DNF DNF
DANILUK Krzysztof 6530BREAKING3WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1600:58:39 DNF DNF
KANTOR Martyna 6533KRAKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:0500:56:55 DNF DNF
POMIANOWSKI Szymon 6219KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4101:17:17 DNF DNF
DOROCIAK Wioletta 6393MISTRZOWSKI TRENINGELBLĄGWeteran K - 502021-07-16 14:00:3601:23:44 DNF DNF
Znaleziono 452 wynik(ów)