GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
9km
   
1PAULEN Andrej 6534KAMZÍK 1000+ŽILINASenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0100:43:00
2WITEK Andrzej 6147140MINUT.PLMIRKÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0300:44:25
3IVANIUTA Taras 6529REŠTARTNI SA.SKBRATISLAVASenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0000:45:16
4RUDNY Rafał 6524RUDNYRUNNINGTEAMROPCZYCEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5900:47:19
5LEŚNIAK Kamil 6544SALCO GARMIN TEAMTORUŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:47:55
6MILEWSKI Dominik 6406RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:48:00
7GRUN Vojtech 6542Salomon SuntoBOSKOVICESenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0100:48:15
8MIESZCZAK Marcin 6423BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:49:20
9ZARZYCKI Maciej 6191DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:49:20
10HLAVATÍK Jan 6120JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK // KURACJUSZE Z WROCLAWIAFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:1400:49:58
11DUDA Karol 6056PCH SPORT TEAMPIESZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:50:20
12NICPOŃ Sebastian 6509KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICESenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:50:24
13GRONOSTAJ Grzegorz 6522WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0200:51:22
14LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:51:39
15ZEBATKA Lary 6479RZESZÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0500:51:40
16STREIT Dawid 6009BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:53:36
17WOJSŁAW Bartłomiej 6230GLKS MARCINOWICEBIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:53:47
18JAKUBOWSKI Martin 6200HLK-92HELSINGBORGSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1600:54:09
19SENTYSZ Robert 6477MYŚLENICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0600:54:14
20KSIĄŻKIEWICZ Piotr 6489CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:54:17
21SZYMAŃSKI Paweł 6042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:54:47
22MIKULSKI Tomasz 6036UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:1000:54:52
23TABER Konrad 6466ACTIVE PROSPERIABRWINÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0800:55:23
24SIERADZKI Krzysztof 6303PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:55:48
25GAZDA Vítězslav 6158BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0500:56:04
26SZKOŁA Wojciech 6109NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:56:10
27BRZĄKALSKI Krzysiek 6044PŁOCKSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1500:56:15
28WASZEK Sławomir 6193WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3900:56:24
Niesklasyfikowani
KANTOR Martyna 6533KRAKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:0500:56:55 DNF
30KURA Patryk 6060BĘDZINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:57:26
31STACHOWIAK Łukasz 6402STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2300:57:48
32KOWALIK Ewelina 6046FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 302021-07-16 14:00:0800:57:56
33BUŁACZ Jacek 6268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-16 14:00:2000:57:58
34MASIAREK Maciej 6504PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2021-07-16 14:04:1500:57:58
DANILUK Krzysztof 6530BREAKING3WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1600:58:39 DNF
36RAZIM Mateus 6289ZABRZESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5200:59:12
37SABAT Kamil 6008140MINUT.PLKOTOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0501:00:02
38NIEDBAŁA Mateusz 6540Snowdog TrailteamMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0801:00:04
39WALCZAK Patryk 6306KONINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3001:00:14
40LISEK Andrzej 6112LISEKPOZNANSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1701:00:51
41BOCZEK Leszek 6391ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 2021-07-16 14:22:0701:00:53
42GLANOWSKI Marek 6098BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1801:00:56
43NOWACKI Mateusz 6068PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:01:00
44RASZKOWSKI Piotr 6269ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2501:01:31
45BALIGA Cezary 6315OLESNOSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0401:01:37
46MIRECKI Tomasz 6362140MINUT.PLDOPIEWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3101:01:39
47SIKORA Michał 6422BLUSZCZANIEBOROWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5501:02:18
48KUTYBA Mariusz 6460WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5801:02:18
49SUDOLSKI Jacek 6157GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2901:02:54
50GUZIK Joanna 6537NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 302021-07-16 14:03:1801:02:57
51OLEJNIK Marta 6309AKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMBOLESŁAWIECSenior I K - 202021-07-16 14:00:1001:03:04
52ŚMIECHOWSKI Michał 6444PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3501:04:05
53MOSIOŁEK Przemysław 6442SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5101:04:06
54PACEK Tomasz 6390FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5201:04:17
55BEDNAREK Bartłomiej 6041MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:5901:04:17
56MADOŃ Rafał 6075POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:0901:04:24
57LULIS Anna 6420SOBAS TEAMWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:00:1001:04:28
58KARGUL Tomasz 6164ŚWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0701:04:29
59POŻAK Grzegorz 6015LUBARTÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:0201:04:35
60SZKODA Kasia 6205TATERNIKTEAMPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:00:4601:04:36
61DESSAUER Wioletta 6100-LUBARTÓWMasters K - 402021-07-16 14:01:0301:04:36
62ORCZYKOWSKI Bogdan 6286NAWOJOWASenior I M - 20 2021-07-16 14:18:2401:04:44
63URBAŃCZAK Kacper 6360WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:24:4801:04:56
64WANAT Mateusz 6178PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3801:05:10
65WOJNAROWICZ Paweł 6135WILKSZYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1101:05:16
66WEYNA Bartosz 6126GDANSMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5601:05:17
67WINIARCZYK-JADACH Beata 6496TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWMasters K - 402021-07-16 14:00:0901:05:20
68MOLIK Jakub 6364STR POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0801:05:28
69MĘŻYKOWSKI Michał 6456FORMA NA SZCZYTWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:35:0601:05:28
70STRUK Maciej 6429ĄĘ TRI CLUBPIASECZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:10:5101:05:39
71PAJDOSZ Rafał 6282KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3901:05:42
72CZAPIGA Grzegorz 6150TECE INDUSTRIALBORÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3201:05:42
73MARGASIŃSKI Michał 6114KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:05:51
74- - 6171WARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:2701:05:53
75CHODOROWSKI Krzysztof 6270PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:05:54
76OWCZAREK Szymon 6039WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2101:05:55
77RESZKA Marek 6064#NIBYBIEGACZLUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2201:06:03
78OWCZARZAK Tomasz 6482MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4901:06:15
79GAŁECKI Robert 6352KIEŁCZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5001:06:15
80SŁOCIAK Rafał 6285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1701:06:22
81DROGOŚ Kajetan 6457WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:0801:06:38
82DĘBEK Łukasz 6280RYKISenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2401:06:50
83BUŁAWA Szczepan 6525NOWY WIŚNICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2301:06:54
84GEZELA Robert 6032EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0601:07:05
85KOPECKI Michał 6450WARSZAWASenior I M - 20 2021-07-16 14:03:5201:07:33
86KOCIUMBAS Bartosz 6007KB SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5001:07:41
87TOMASZKIEWICZ Wojciech 6161RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 2021-07-16 14:14:5701:07:41
88HEJZNER Arek 6152GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:28:3101:07:41
89GDULA Jakub 6070KAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:2301:07:42
90LACHOWSKI Robert 6172ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:1801:07:48
91KABAŁA Bartosz 6211#TEAMBIEGIWLKPPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:04:5001:08:10
CICHY Krzysztof 6416POZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:2601:08:17 DNF
93MADERA Andrzej 6329WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3901:08:19
94KOŁODZIEJ Roman 6503PERFEKTA KARLOWICEKARŁOWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:04:1001:08:34
95SITEK Arkadiusz 6215AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2601:08:36
96SCHUBERT Valdemar 6547BK LudgeroviceLUDGEROVICEMasters M - 40 2021-07-16 14:41:1801:08:37
97KOKOTT Marcin 6332140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5901:08:42
98KOTYRBA Tomasz 6236KATOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:41:5201:08:43
99HASSAK Maciej 6027GKC GORLICEGORLICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5401:08:47
100WITKOWSKI Wojciech 6059NIEMODLINSenior I M - 20 2021-07-16 14:20:5401:08:49
101GĄSIOROWSKI Jarosław 6414ŚWIEBODZINSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:3501:08:57
102MAT Kamil 6433ZĄBKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:01
103STOŃ Wojciech 6432KORZONEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:03
104ANTONOWICZ Wojciech 6388SZCZECINWeteran I M - 50 2021-07-16 14:03:2601:09:07
105ŁOMNICKA Barbara 6484MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:00:2001:09:21
106DEMKOWSKI Marcin 6384WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1701:09:26
107CHRZANOWSKI Paweł 6458LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-16 14:01:1501:09:28
108WIATER Tomasz 6012CHORZÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:03:5301:09:35
109PRZYSIWEK Patryk 6356POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:0001:09:39
110JASZCZUK Robert 6251GYMCITY BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:3901:09:40
111KORONA-SIERADZKA Bogusława 6318WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:00:4301:09:42
112SPECHT Mikołaj 6513WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4201:09:55
113DZIETCZYK Sylwia 6310AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOMasters K - 402021-07-16 14:06:5301:09:59
114MICHALEWSKI Paweł 6421OPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:10:11
115MAKOWSKI Jarosław 6184STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2001:10:20
116ŚLĄSKI Bartosz 6378DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior I M - 20 2021-07-16 14:03:5901:10:21
117KACZMAREK Łukasz 6379DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5601:10:24
118MIROSHNYCHENKO Ruslan 6264WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:3301:10:30
119MARCHWICKI Maciej 6195POZNANSenior I M - 20 2021-07-16 14:06:3301:10:36
120CZERWINSKI Dominik 6397ALVO RACING TEAMKOMORNIKIMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4001:10:39
121FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6167WROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:20:4801:10:48
122KULAS Łukasz 6499SOLOBIERUŃMasters M - 40 2021-07-16 14:01:4101:10:53
123KNEBLOCH Kasper 6085DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5801:11:13
124ŁYSIAK Bartek 6245DĄBRÓWKASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0801:11:16
125NOWAK Łukasz 6300STĘSZEWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:2101:11:24
126NESTEREWICZ Ryszard 6473LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 602021-07-16 14:00:5801:11:35
127KRZACZKOWSKA Iwona 6284DZIKI WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:06:2801:11:38
128ANTOSIAK Tomasz 6148FUNTRIWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3801:11:41
129WIĘCKOWSKI Tomasz 6516KB ORANGE POLSKA/OBORYGENIOBORNIKI SLĄSKIEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:5501:11:50
130MADERA Michał 6276LECIMY TUTAJWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4001:11:52
131MRUGAŁA Monika 6346EUROVENT ATHLETICSWĘGRYMasters K - 402021-07-16 14:00:4901:11:54
132CZAJKOWSKI Adam 6454WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:09:1201:11:56
133WRÓBLEWSKI Wojciech 6491WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0801:11:57
134STEBEL Bartosz 6512MEBLE SARBBZABRZEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3101:12:03
135ANDRZEJCZAK Anna 6081NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 302021-07-16 14:03:1901:12:08
136BRYCKA Anna 6330SPORTOWY UMYSŁSADKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:06:4201:12:15
137MYŚLIWIEC Andrzej 6203KRAKÓWWeteran II M - 602021-07-16 14:00:2201:12:24
138BURA Krystian 6248#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3501:12:38
139ZIEWIEC Marcin 6122WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:4701:12:51
140MOKRZYŃSKI Marcin 6121KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3801:12:55
141BYLINA Bartosz 6377POZNANMasters M - 40 2021-07-16 14:00:3301:13:02
142BUDYNEK Tadeusz 6478ALVO RACING TEAMDĄBROWASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:4001:13:18
143KOBYŁECKI Bartosz 6546WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:17:0101:13:19
144KUCHARSKI Tomasz 6487ALVO RACING TEAMŚMIGIELMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4101:13:20
145PILAREK Wojciech 6319WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:4501:13:40
146ANDRZEJCZAK Łukasz 6082NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:1901:13:50
147JARZĄBEK Michał 6155MRUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4001:13:51
148SZARSKI Jacek 6452KAPCIOCHYWROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:13:5701:13:58
WIELOGÓRSKA Natalia 6468SIEDLCESenior II K - 302021-07-16 14:10:4901:13:58 DNF
150DEJNECKA Martyna 6103LUBARTÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:4501:14:12
151JASIŃSKI Daniel 6226ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4401:14:20
152IZDEBSKI Tomasz 6339WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3101:14:22
153WALCZAK Adela 6086CURLING ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 302021-07-16 14:03:5401:14:33
154GIL Maciej 6013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1101:14:38
155APANOV Andrey 6292WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0501:14:40
156KUTSKO Oksana 6481SIECHNICESenior I K - 202021-07-16 14:04:4201:14:44
157SKRZYŃSKI Andrzej 6434KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:23:5801:14:46
158POŁEĆ Leszek 6176SBRT WROCŁAWBISKUPICESenior II M - 30 2021-07-16 14:09:4801:14:51
159LIPIŃSKI Oskar 6128WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:2701:14:52
160BÍBRLÍK David 6528BKLUDGEŘOVICELUDGEŘOVICEMasters M - 40 2021-07-16 14:41:1701:15:02
161BLACHA Krzysztof 6532TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0701:15:06
162BYSTŘIČAN Jiří 6545BKLUDGEŘOVICEOSTRAVAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:41:1801:15:10
163DOLIWKA Paweł 6361LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM UKOLESILUBAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2101:15:16
164ARENDT Michał 6492GDYNIASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2901:15:18
165BURA Tomasz 6275KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1501:15:26
166ŚMICHURSKI Krzysztof 6099FIZJOTERAPIA BIEGACZAROKIETNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1001:15:36
167JASZCZAK Bogna 6272LESZNOSenior I K - 202021-07-16 14:09:0701:15:38
168BORKOWSKA Justyna 6485SĘDZISŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:00:4501:15:40
169FELEDZIAK Wojciech 6202GOSTYŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:5901:15:40
170MAŃKOWSKI Tomasz 6125WOJOWNICY WÓDYWITASZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0901:15:50
171KOZŁOWSKI Wojciech 6488LISOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4201:15:56
172BŁASZCZAK Łukasz 6486WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5901:15:57
173WILCZEK Rafał 6538Klub Biegacza JurandSZCZYTNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:12:1101:16:01
174PARZYCH Katarzyna 6217RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 402021-07-16 14:01:5201:16:05
175KUBISIAK Dariusz 6132OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4101:16:10
176DRAŃKO Piotr 6326KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:2801:16:27
177JANCZAK Piotr 6511ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5901:16:33
178MAJCHER Marcin 6514ROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1601:16:33
179CEBULSKI Łukasz 6237OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3001:16:33
180NOWAK Sebastian 6510ŚWIĘTA KATARZYNAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5901:16:38
181KOMAR Krystian 6273POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0201:16:44
182WICHROWSKI Michal 6431CZARNASenior I M - 20 2021-07-16 14:14:2401:16:45
183WRÓBLEWSKI Witold 6483ZŁOTORYJASenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0901:17:03
184TKACZYK-CAŁKA Anna 6030#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:07:0201:17:12
185ŻEŁOBOWSKI Przemysław 6350BUŁKA Z PASZTETEM I KAKAŁOKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:01:2501:17:13
186SZYMAŃSKI Łukasz 6213WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:32:1601:17:16
POMIANOWSKI Szymon 6219KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4101:17:17 DNF
188LAZAROWICZ Krzysztof 6294PACZKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:45:3501:17:22
189RYCHLEWICZ Tomasz 6170WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5401:17:23
190GONET Grzegorz 6527ZRĘCINMasters M - 40 2021-07-16 14:01:1101:17:28
191KUBIAK Dariusz 6299KKKLEGNICALEGNICAWeteran II M - 602021-07-16 14:07:0401:17:37
192GACH Marcin 6382DELTAKOMANDO HARDCOROWEGO BOBRABYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5501:17:48
193KRZEPKOWSKI Radosław 6494ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:09:3101:17:57
SNIEGOCKI Pawel 6083TARNOWO PODGÓRNE BIEGA/ 4TTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1801:18:00 DNF
195PILC Anna 6519TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-16 14:07:1501:18:01
196PIĄTKIEWICZ Łukasz 6079MARCIN ŚWIERC TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:18:05
197ROJEK Mateusz 6354KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:08
BROŃSKI Krzysztof 6238MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2701:18:08 DNF
199STACHOWIAK Marek 6058ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1701:18:09
200MIĄSKO Wojciech 619012TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:4701:18:10
201PEDYNKOWSKI Radek 6163BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2301:18:11
202SAMBORSKI Bartosz 6037WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:12:3501:18:17
203NALEPKA Grzegorz 6355KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:18
204MIŚTALSKI Damian 6249BYTOMSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4801:18:34
205WITKOWSKI Witold 6436BYTOMMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4501:18:43
206SAJEWICZ Piotr 6194TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3301:18:53
207NOGANOWICZ Agata 6118PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 502021-07-16 14:07:3401:19:02
208WÓJCIK Karol 6463NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:4301:19:03
209GERSZEWSKA Marina 6462NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I K - 202021-07-16 14:09:4301:19:04
210PĘKALA Kamila 6073GRUNWALDPOZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:06:3801:19:09
211NOGA-GUZY Marta 6198JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I K - 202021-07-16 14:14:1401:19:09
212GUZY Radosław 6197JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-16 14:14:1401:19:11
213WÓJCIAK Łukasz 6090UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:2401:19:15
214OLEJNIK Marcin 6520DZINKOWY DZIABĄG TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4301:19:17
215SZUMIATO Jakub 6177PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:5901:19:17
216CHWAŁA Przemysław 6265POWOLNYWOLICEMasters M - 40 2021-07-16 14:09:1101:19:20
217KAMIŃSKI Arkadiusz 60291ON1 TEAMŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:04:2701:19:26
218DOKUPIL Kinga 6062NOWA WIEŚSenior I K - 202021-07-16 14:07:4001:19:29
219WOJTKOWSKI Ireneusz 6260ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 602021-07-16 14:03:2801:19:33
220JANOSZ Ada 6026LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 202021-07-16 14:09:4101:19:35
221DUDA Dariusz 6102MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1401:19:42
222MADEJ Anna 6351VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 402021-07-16 14:03:2101:19:43
223STASIAK Łukasz 6074WATAHA ‐ ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3801:19:44
224ŁUCZAK Maciej 6321BANDA RYCHAMROWINOMasters M - 40 2021-07-16 14:50:1301:19:46
225BESTRZYŃSKA Joanna 6373CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 502021-07-16 14:05:0001:19:51
226KONIECZNY Przemysław 6327POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:0601:19:52
227KUCHARCZYK Kamil 6465TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:1001:19:54
228ZAHORODNIA Hanna 6189WROCŁAWSenior I K - 202021-07-16 14:34:5001:19:56
229MICHALSKI Grzegorz 6229CAFFEDELMONDO.PLWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:09:4701:20:00
230ŁATWIŃSKI Łukasz 6349MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 2021-07-16 14:09:4801:20:02
231KASZUBSKI Marek 6137ŻARYMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0001:20:07
232WOLEK Jerzy 6459TYCHYWeteran II M - 602021-07-16 14:00:5701:20:09
233MAKAREWICZ Wiktor Makarewicz 6010WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:4701:20:17
234TOMASZYK Elzbieta 6298POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:2101:20:18
235SIELIWONIK Anita 6115WARSZAWAMasters K - 402021-07-16 14:13:5601:20:22
236SOBOLEWSKI Bartłomiej 6252MILANÓWEKWeteran II M - 602021-07-16 14:29:4101:20:22
237ZBOROWSKI Norbert 6394GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:5101:20:32
238GARCZYŃSKA Ania 6133KATOWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:2901:20:43
239SYCHOWSKI Dawid 6129TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 2021-07-16 14:10:4701:20:51
240KONICA Karina 6301ZDZIESZOWICESenior I K - 202021-07-16 14:09:0901:20:57
241DUROWICZ Natalia 6399NIEPRUSZEWOSenior II K - 302021-07-16 14:58:1601:21:01
242RADOMSKI Bartosz 6398POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1601:21:03
243JAGODZIŃSKI Hubert 6255DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5701:21:05
244SUCHANEK Aleksandra 6096NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 302021-07-16 14:35:5901:21:10
245MAJKOWSKI Jacek 6084WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:3901:21:16
246BAJERLEIN Sylwia 6502POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:12:0801:21:24
247DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 6271STAY INSANE, BIEGJEMLUBLINSenior II K - 302021-07-16 14:03:2001:21:40
248STEFANIAK Marcin 6111STR/PREFAWAABDĄBRÓWKAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:3301:21:43
249MOREVA Daria 6063TRAILRUNNINGSCHOOL.COMWROCLAWSenior II K - 302021-07-16 14:09:1601:21:44
250LECH Grzegorz 6033KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:45
251WAWRZYNIAK Krystian 6279OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:46
252PORZYCKI Tomasz 6353KRAKOWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2401:21:49
253MAZUR Marek 6385WAŁBRZYCHMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0201:21:53
254SZAL Małgorzata 6387TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 302021-07-16 14:23:0801:21:56
255SKŁADANOWSKI Marek 6166WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2401:22:01
256ZYCHOWICZ Zbigniew 6149SBRT WROCŁAWSIECHNICEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4401:22:05
257POJDA Grzegorz 6231RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5401:22:21
KACZMAREK Radosław 6130RADZIKIWROCŁAWWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:3701:22:27 DNF
KACZMAREK Dorota 6131RADZIKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:01:3601:22:37 DNF
260MIKOŁAJEWSKA Zofia 6004OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWASenior I K - 202021-07-16 14:10:1001:22:41
261BIELECKI Tomasz 6449FAST BIKE GNIEZNOSZCZYTNIKI DUCHOWNESenior I M - 20 2021-07-16 14:09:2201:22:42
262DENYSENKO Lech 6023BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 602021-07-16 14:10:4401:22:46
263SKORUPSKI Szymon 6110KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4001:22:49
264SŁOMIAN Mikołaj 6493POZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:1701:22:51
265PONIATOWSKI Seweryn 6065TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:17:1401:22:52
266JOPA Maciej 6097KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:3201:22:56
267STĘPNOWSKI Jakub 6365MEDIDESKLEGIONOWOSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1501:22:57
268STANISZEWSKI Maciek 6040ZĄBKIMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2801:23:04
269GIEŁAŻYS Tomek 6274KONESERZY WADOWICKICH KREMÓWEK - SEKCJA 2137KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:33:0801:23:05
270GOŁĄB Aleksandra 6045TEN CO MARCIN G.STARA BYSTRZYCASenior II K - 302021-07-16 14:13:5401:23:09
271KOPROWSKA Agnieszka 6160BIEGAM U KOLESILUBAWASenior II K - 302021-07-16 14:01:2001:23:14
272RELEWICZ Maciej 6455WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:02:0001:23:32
DOROCIAK Wioletta 6393MISTRZOWSKI TRENINGELBLĄGWeteran K - 502021-07-16 14:00:3601:23:44 DNF
274STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 6515TIM JEST TIMOZIMEKMasters K - 402021-07-16 14:00:5101:24:03
275STAŃCZAK Paweł 6443BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:2201:24:07
276KUŚMIREK Grzegorz 6506ŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4601:24:38
277GRABARCZYK Ilona 6035LESZNOMasters K - 402021-07-16 14:01:3001:24:39
278MITIS Marek 6022KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Senior II M - 30 2021-07-16 14:18:2801:24:43
279NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 6127GŁUBCZYCEMasters M - 40 2021-07-16 14:26:2901:24:46
280WIERZBIŃSKA Edyta 6470ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMasters K - 402021-07-16 14:09:1401:24:50
281GRĘBA Damian 6256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:3401:24:51
282ZNAMIEC Marcin 6451ULTRA KSPWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:2001:24:55
283JAKUSZEK Krzysztof 6241CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2401:25:00
284DOLECKA Elżbieta 6380NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 402021-07-16 14:03:2101:25:03
285GRZELKA Tomasz 6001RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2301:25:06
286JAKUBOWSKA Renata 6418NIEZRZESZONA AMATORKABIELSKO -BIAŁAWeteran II K - 602021-07-16 14:00:4301:25:18
287STEFANOWSKI Marcin 6324***** ***ŻARÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0601:25:24
288ODZIMKOWSKI Marcin 6199MROWINYSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:3301:25:26
289GRANECKA Monika 6543DZIK KOMANDOŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:04:0001:25:29
290STACHAK Krzysztof 6410MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1701:25:31
291BUBICZ Krzysztof 6061BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3901:25:31
292GAWRON Monika 6411MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 402021-07-16 14:00:1701:25:34
293LEWANDOWSKI Leszek 6201POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:0301:25:45
294SMORAWSKA Lidia 6244TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-16 14:07:2301:25:45
295NIKOLAJUK Robert 6014OLSZTYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:25:46
296BURMISTRZ Bartosz 6246TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2301:25:46
297NOWAK Marta 6183DŁUGOŁĘKAMasters K - 402021-07-16 14:06:4901:25:51
298BUJALSKA Agata 6151WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:13:5301:26:05
299BRONIEWSKA Anna 6088WARSZAWAWeteran K - 502021-07-16 14:06:3201:26:11
300JURSKI Szymon 6181KAZIKIWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:3701:26:23
301TOCZEWSKA Anna 6448JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran K - 502021-07-16 14:07:3701:26:25
302MSZYCA Maciej 6222WOLA GOŁKOWSKASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:2901:26:32
303KRAWCZYK Krystian 6258SZCZAWNO ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-16 14:41:2301:27:00
304MATLAK Grzegorz 64133M RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5001:27:11
305LESIŃSKI Piotr 6417ATOS RACING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:5101:27:12
306BALCZYŃSKA Anna 6020PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:14:5101:27:12
307GRUNTOWSKI Mateusz 6536NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1001:27:16
308PACIOREK Paweł 6440THE ONE AND LONELYMARKIMasters M - 40 2021-07-16 14:09:0701:27:24
309PTASZYŃSKI Marcin 6311POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0801:27:41
310MAZAN Wojciech 6069NYSASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1301:27:47
311HATAŁA Tomasz 6076BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2001:27:48
312WISZNIEWICZ Agnieszka 6259RUDA ŚLĄSKASenior II K - 302021-07-16 14:06:5401:27:48
313KACZMAREK Maciej 6091TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2701:27:49
314PARZYCH Wojciech 6216RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5201:27:57
315MATUSZCZYK Marek 6214RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5301:27:57
316MACIEJEWSKI Robert 6526BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHMasters M - 40 2021-07-16 14:01:4301:28:05
317GAWLAK Robert 6169MNG / RYTM CZ-DZCZECHOWICE-DZIEDZICESenior II M - 30 2021-07-16 14:46:1001:28:11
318SAŁEK Agata 6307BIAŁOGARDSenior II K - 302021-07-16 14:01:2401:28:14
319BIADAŁA Paulina 6445POZNAŃMasters K - 402021-07-16 14:04:0601:28:17
320MISIAK Patryk 6101CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:12:0601:28:22
321OWCZARZAK Katarzyna 6011MUROWANA GOŚLINASenior II K - 302021-07-16 14:03:5001:28:37
322KUBIAK Marta 6018BIEDRUSKOSenior II K - 302021-07-16 14:03:5001:28:38
323MRÓWKA Małgorzata 6257ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-16 14:03:5501:28:43
324GŁOWACKA Renata 6262LULARUNPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran K - 502021-07-16 14:03:3701:28:49
325GIDASZEWSKA Jolanta 6501NESSILESZNOMasters K - 402021-07-16 14:03:3601:28:53
326MAŁECKI Kamil 6049SIEDLCESenior II M - 30 2021-07-16 14:34:2001:29:08
327RYCZYŃSKI Jacek 6108OLEŚNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:4701:29:13
SĄSIADEK Sławomir 6080FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:44:1801:29:13 DNF
329KOPYRA Tomasz 6320OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:10:5701:29:14
330CHUDA Aneta 6017WROCLAWMasters K - 402021-07-16 14:06:2801:29:16
331BŁASZKIEWICZ Klaudia 6372POZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:07:3201:29:21
332KRZESZEWSKA Dorota 6223PIŁAMasters K - 402021-07-16 14:01:5501:29:39
333WOZNIAK Damian 6034CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:12:0701:29:39
334PAWELEC Radosław 6305GRÓJECWeteran II M - 602021-07-16 14:06:2201:29:59
335KULCZYKOWSKA Julita 6089CHOMIKI Z KOPYTEMJEZIERZYCE KOŚCIELNEMasters K - 402021-07-16 14:12:0701:30:00
336KUKLA-KOWALSKA Alicja 6057BIEGAM BO NIE LUBIELUSÓWKOMasters K - 402021-07-16 14:06:5201:30:12
337ŚMIECHOWSKA Małgorzata 6539RZECZMasters K - 402021-07-16 14:03:4501:30:17
338BECHTA Bechta 6144ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior I M - 20 2021-07-16 14:01:0001:30:26
339KLYSZCZ Monika 6505IZBICKO W BIEGUOTMICESenior II K - 302021-07-16 14:12:0801:30:29
340TYMBOROWSKA - WIEDRO Małgorzata 6531WKURW_TEAMZAGNANSKMasters K - 402021-07-16 14:00:3001:30:34
341RÓG Adam 6204BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:1401:30:46
RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6210MASTERS ARTŁODYGOWICEMasters K - 402021-07-16 14:12:0501:31:24 DNF
343KAMIŃSKI Łukasz 6162MAŁE RUDYMasters M - 40 2021-07-16 14:09:5701:31:35
344PATYRA Łukasz 6136GOMINDWROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4801:32:11
345WRONISZEWSKI Łukasz 65231ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2501:32:12
346SZCZEPKOWSKI Paweł 6340ARTEQUIPMENT.WARSZAWAWeteran II M - 602021-07-16 14:07:0701:32:16
GIERCZAK Piotr 6185ES TEAMSOSNOWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2601:32:18 DNF
348WORONOWICZ Karol 6312POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0901:32:29
349KRAWCZYK Miroslaw 6106MJMETAL OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMWeteran II M - 602021-07-16 14:06:3601:32:34
350LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 6435OBORYGENILUBNÓWMasters K - 402021-07-16 14:09:5401:32:34
351KONCA Mariusz 6005KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0201:32:36
352BOŻKIEWICZ Jacek 6234MUROWANA GOŚLINA PRZEBĘDOWOMasters M - 40 2021-07-16 14:07:3101:32:42
353MROZIŃSKI Albert 6242ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 2021-07-16 14:09:2601:32:54
354MROZIŃSKA Renata 6240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 402021-07-16 14:09:2301:33:08
355KOTULA Weronika 6409CHORZÓWSenior II K - 302021-07-16 14:10:0401:33:09
356ZAWIS Marek 6235PYSKOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:5001:33:19
357BIAŁEK Kamila 6453ŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:10:0801:33:30
358CHYLIŃSKI Bartosz 6497ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0801:33:32
359BOŻKIEWICZ Patrycja 6233PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAMasters K - 402021-07-16 14:07:3101:33:41
MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6408ZBROSŁAWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:4401:33:43 DNF
361JUSIAK Marta 6116M-FIT RAWICZRAWICZSenior II K - 302021-07-16 14:18:2901:34:17
362BARTKOWIAK Piotr 6117M-FIT RAWICZRAWICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:18:3001:34:19
363MARCINIAK Anna 6467LEGNICAMasters K - 402021-07-16 14:06:2301:34:30
364POPCZYK Piotr 6154ŻERNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0801:34:34
365CZESKA Karolina 6247LAMPART TRENINGMOSINASenior II K - 302021-07-16 14:27:2001:34:38
366ZARZECZNY Radosław 6003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:22:1001:35:03
367KOŁACZ Mariusz 6296LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:3701:35:10
368IWIŃSKI Marcin 6337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:4001:35:24
369SZYMAŃSKI Roman 6386BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKWeteran I M - 50 2021-07-16 14:03:3201:35:26
370HOFFMANN Grzegorz 6165KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 2021-07-16 14:27:4201:35:37
371KURBIEL Sylwia 6395SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 302021-07-16 14:10:0001:35:39
372STOMPEL Ewelina 6396SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 302021-07-16 14:10:0101:35:39
373SAŁAMACHA Izabela 6187MAMY BIEGAMYWARSZAWAMasters K - 402021-07-16 14:06:2901:35:45
374SAŁAMACHA Stanisław 6186BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAWeteran II M - 602021-07-16 14:06:2901:35:46
KAMIŃSKI Tomasz 6446RESTAURACJA MAKARONPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:0601:35:56 DNF
376KOBIERECKA Monika 6146GRODZIECMasters K - 402021-07-16 14:01:0701:36:01
377RATKOWSKA Izabela 6261WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:19:3801:36:12
378KOWALCZYK Marcin 6317WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:3901:36:15
379BURDAJEWICZ Magdalena 6480MOSINAMasters K - 402021-07-16 14:04:4601:36:24
380MITUŚ Wojtek 6521WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0001:36:36
381WOŁOWIEC Bożena 6495GŁOWNOMasters K - 402021-07-16 14:01:0801:36:41
382DRABARZ Jacek 6278POZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0901:36:46
383MAŃKOWSKI Dariusz 6508KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:1901:36:51
384WILGUS-KUBICA Katarzyna 6404WISŁA WIELKAMasters K - 402021-07-16 14:00:5401:36:51
385WYSMOLINSKA Karolina 6430BIERNATKIMasters K - 402021-07-16 14:09:3301:36:54
386GRUDNIEWSKI Jakub 6138WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4301:36:54
387KOWALSKA Katarzyna 6474NIEPOŁOMICE BIEGAJĄDĄBROWAWeteran K - 502021-07-16 14:00:3201:36:59
388OCHNIO Ewa 6021DALEKA DROGABOLESŁAWIECMasters K - 402021-07-16 14:01:0901:37:03
389DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6141WROCŁAWSenior I K - 202021-07-16 14:04:1601:37:06
390PNIEWSKI Rafał 60471ON1 TEAMŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:2701:37:08
391MAŃKOWSKI Bartosz 6507KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1901:37:12
392KOŃ Aleksandra 6407EKIPA LIPALIPAMasters K - 402021-07-16 14:09:0901:37:12
393DOBOSZ Leszek 6371POZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:50:2901:37:29
394SZURKOWSKI Michał 6476GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3001:37:30
395PĘCKA Beata 6143SOSNOWIECMasters K - 402021-07-16 14:06:5501:37:44
396ZGÓRSKI Maciej 6048WKURW_TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-16 14:03:4101:37:50
397PIETRZAK Krzysztof 6266BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:53
398KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 6471OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4001:37:54
399BIS Marcin 6267GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:58
400KROMER Ludwik 6119GDAŃSKWeteran II M - 602021-07-16 14:01:0501:38:03
401PLASZCZAK Bogumiła 6175PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 402021-07-16 14:07:3001:38:14
402ZIEMKOWSKA Monika 6323ŻARÓWMasters K - 402021-07-16 14:04:0501:38:21
403KOCZOROWSKA Anna 6427TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters K - 402021-07-16 14:42:2301:38:23
404CHORĄŻY Łukasz 6179CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0301:38:24
405KOCZOROWSKI Marcin 6426TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters M - 40 2021-07-16 14:42:2401:38:24
406HORODYŃSKA Mirosława 6541Kotwica BrzegKARŁOWICEMasters K - 402021-07-16 14:03:4501:38:28
407JOŃCZYK Jerzy 6239TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:4201:38:34
408PAUKSZTA Aleksandra 6028POZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:01:1301:38:46
409GAJEWSKI Paweł 6290BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:1901:38:49
410GAJEWSKI Magdalena Gajewska 6291L&GŁÓDŹWeteran K - 502021-07-16 14:04:1901:38:51
411PLASZCZAK Jarosław 6174TULCEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:2801:39:12
412WILCZEK Małgorzata 6302RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 302021-07-16 14:09:3501:40:12
413ŁUSIAK Ewa 6000ŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:09:3401:40:13
414RAJTAR Robert 6472BRYGADA RR ROBERT RAJTARGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3201:40:23
415LEŚNIEWSKI Tomek 6297LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:04:3601:40:33
416BILCZEWSKA Basia 6325HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWSenior II K - 302021-07-16 14:09:2801:40:57
417KWIATKOWSKA Agnieszka 6224LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:3001:42:01
418CZAJKA Elżbieta 6225LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:2901:42:05
419BARTOSIEWICZ Dorota 6425POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:14:2101:43:01
420SZARMACH Olga 6208GDYNIASenior II K - 302021-07-16 14:04:3301:43:29
421KONCA Beata 6016KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 402021-07-16 14:09:5101:43:43
422MUCHA-KRUCZYŃSKI Wacław 6405MUKK "QENPI"OSTRZESZÓWWeteran II M - 602021-07-16 14:34:2701:43:57
423HOLONA Bożena 6428CIESZYNWeteran K - 502021-07-16 14:09:5701:44:43
424DENKOWSKI Wojciech 6054BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:1201:44:49
425DADAŚ Elżbieta 6043BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 402021-07-16 14:00:1201:44:52
426DUDA Wojciech 6253SKAWINA BIEGAKRAKÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5901:44:55
427GAWLAK Ewa 6168MNGCZECHOWICE DZIEDZICESenior II K - 302021-07-16 14:32:1201:46:30
428WOLSKA Małgorzata 6366SŁUPSKWeteran K - 502021-07-16 14:00:2801:46:53
429ZAGÓRSKA Beata 6367GOLESZÓWSenior II K - 302021-07-16 14:09:5701:47:20
430KONIECZNY Piotr 6024NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2021-07-16 14:06:2501:48:26
431KACZMAREK Monika 6087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 402021-07-16 14:06:2401:48:31
432GŁUSZCZAK Jerzy 6498ŁÓDŹWeteran II M - 602021-07-16 14:26:4401:49:39
433FRANCUZ Patrycja 6400SZYCESenior II K - 302021-07-16 14:04:3001:50:48
JAŚKIEWICZ Martyna 6334POWAŁKISenior I K - 202021-07-16 14:09:3601:50:57 DNF
CZERNIK Andrzej 6401ZABRZEWeteran II M - 602021-07-16 14:33:4801:50:57 DNF
436PROCHOŃ Krzysztof 6180KATOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 15:07:1901:51:26
437BESTRZYŃSKI Olech 6374CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran I M - 50 2021-07-16 14:07:0001:51:46
438GRACZYK Dobrochna 6092TULCESenior I K - 202021-07-16 14:16:4201:53:00
439GRACZYK Magdalena 6094TULCEMasters K - 402021-07-16 14:16:4201:53:02
Przekroczony limit czasu: 08:30:00
440WALCZAK Sławomir 6490GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:16:4301:53:11
POMIANOWSKA Romana 6218WROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:07:2601:54:26 DNF
442STRZELCZYK Aleksandra 6375KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:30:5501:59:17
443STRZELCZYK Paweł 6376CC 1916WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:30:5501:59:17
444BASZCZYŃSKA Barbara 6517WKURW_TEAMBRZEGWeteran K - 502021-07-16 14:03:4202:04:26
445KOSTULSKA Olga 6050WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 302021-07-16 14:03:4402:05:52
446RAJCZAKOWSKA Anna 6209LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 502021-07-16 14:06:5802:09:52
447REGULSKA Aneta 6053DRUŻYNA SZPIKUWROCLAWSenior II K - 302021-07-16 14:06:5702:09:53
448SZCZEPANIAK Sławomir 6415KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 2021-07-16 14:07:4002:12:04
GULA Tomasz 6419GBYWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3402:16:04 DNF
WIŚNIEWSKA Justyna 6412GBYWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:50:3302:16:14 DNF
451SZUKAŁA Michał 6316KRAKÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:25
MROWCZYNSKA Ewa 6500JAKTOROWWeteran K - 502021-07-16 14:23:14 DNF
Znaleziono 452 wynik(ów)