GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
9km
D1
24km
    
1PAULEN Andrej 6534KAMZÍK 1000+ŽILINASenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0100:43:0001:56:09
2WITEK Andrzej 6147140MINUT.PLMIRKÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0300:44:2501:58:44
3IVANIUTA Taras 6529REŠTARTNI SA.SKBRATISLAVASenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0000:45:1602:02:12
4LEŚNIAK Kamil 6544SALCO GARMIN TEAMTORUŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:47:5502:07:22
5MILEWSKI Dominik 6406RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:48:0002:07:34
6SZYMAŃSKI Paweł 6042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:54:4702:10:09
7GRUN Vojtech 6542Salomon SuntoBOSKOVICESenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0100:48:1502:11:46
8HLAVATÍK Jan 6120JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK // KURACJUSZE Z WROCLAWIAFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:1400:49:5802:14:49
9GRONOSTAJ Grzegorz 6522WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0200:51:2202:16:08
10MIESZCZAK Marcin 6423BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:49:2002:17:53
11ZEBATKA Lary 6479RZESZÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0500:51:4002:20:46
12LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:51:3902:20:47
13JAKUBOWSKI Martin 6200HLK-92HELSINGBORGSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1600:54:0902:24:02
14ZARZYCKI Maciej 6191DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:49:2002:24:22
15DUDA Karol 6056PCH SPORT TEAMPIESZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:50:2002:25:12
16NICPOŃ Sebastian 6509KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICESenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0400:50:2402:26:53
17STREIT Dawid 6009BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0500:53:3602:27:32
18WASZEK Sławomir 6193WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3900:56:2402:31:21
19SZKOŁA Wojciech 6109NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0800:56:1002:32:51
20KSIĄŻKIEWICZ Piotr 6489CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:54:1702:33:36
21MIKULSKI Tomasz 6036UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:1000:54:5202:34:13
22SENTYSZ Robert 6477MYŚLENICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0600:54:1402:35:37
23WOJSŁAW Bartłomiej 6230GLKS MARCINOWICEBIAŁASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0600:53:4702:36:08
24TABER Konrad 6466ACTIVE PROSPERIABRWINÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0800:55:2302:36:35
25KOWALIK Ewelina 6046FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 302021-07-16 14:00:0800:57:5602:36:41
26SIERADZKI Krzysztof 6303PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0700:55:4802:37:45
27BRZĄKALSKI Krzysiek 6044PŁOCKSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1500:56:1502:38:03
28RAZIM Mateus 6289ZABRZESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5200:59:1202:38:46
29SABAT Kamil 6008140MINUT.PLKOTOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0501:00:0202:39:00
30LISEK Andrzej 6112LISEKPOZNANSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1701:00:5102:39:11
31GAZDA Vítězslav 6158BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB A TRENOVANIBEHU.CZDIVIŠOVMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0500:56:0402:40:33
32MASIAREK Maciej 6504PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2021-07-16 14:04:1500:57:5802:41:20
33KURA Patryk 6060BĘDZINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0400:57:2602:42:13
34MIRECKI Tomasz 6362140MINUT.PLDOPIEWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3101:01:3902:44:19
35RASZKOWSKI Piotr 6269ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2501:01:3102:47:28
36NIEDBAŁA Mateusz 6540Snowdog TrailteamMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0801:00:0402:48:11
37KUTYBA Mariusz 6460WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5801:02:1802:48:25
38OLEJNIK Marta 6309AKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMBOLESŁAWIECSenior I K - 202021-07-16 14:00:1001:03:0402:49:01
39BOCZEK Leszek 6391ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 2021-07-16 14:22:0701:00:5302:49:36
40STACHOWIAK Łukasz 6402STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2300:57:4802:50:09
41SUDOLSKI Jacek 6157GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2901:02:5402:50:10
42SIKORA Michał 6422BLUSZCZANIEBOROWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5501:02:1802:50:25
43PAJDOSZ Rafał 6282KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3901:05:4202:50:27
44SZUKAŁA Michał 6316KRAKÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:2502:50:55
45BALIGA Cezary 6315OLESNOSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:0401:01:3702:50:57
46BUŁACZ Jacek 6268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-16 14:00:2000:57:5802:51:19
47SZKODA Kasia 6205TATERNIKTEAMPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:00:4601:04:3602:51:36
48NOWACKI Mateusz 6068PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:01:0002:52:08
49ORCZYKOWSKI Bogdan 6286NAWOJOWASenior I M - 20 2021-07-16 14:18:2401:04:4402:53:29
50DESSAUER Wioletta 6100-LUBARTÓWMasters K - 402021-07-16 14:01:0301:04:3602:53:50
51POŻAK Grzegorz 6015LUBARTÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:0201:04:3502:53:52
52RESZKA Marek 6064#NIBYBIEGACZLUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2201:06:0302:54:00
53GUZIK Joanna 6537NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 302021-07-16 14:03:1801:02:5702:54:31
54PACEK Tomasz 6390FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5201:04:1702:55:52
55WINIARCZYK-JADACH Beata 6496TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWMasters K - 402021-07-16 14:00:0901:05:2002:56:42
56MOSIOŁEK Przemysław 6442SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5101:04:0602:57:00
57OWCZARZAK Tomasz 6482MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4901:06:1502:57:02
58MOLIK Jakub 6364STR POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0801:05:2802:57:15
59LULIS Anna 6420SOBAS TEAMWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:00:1001:04:2802:58:42
60WEYNA Bartosz 6126GDANSMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5601:05:1702:58:42
61DĘBEK Łukasz 6280RYKISenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2401:06:5002:59:10
62DZIETCZYK Sylwia 6310AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOMasters K - 402021-07-16 14:06:5301:09:5902:59:24
63TOMASZKIEWICZ Wojciech 6161RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 2021-07-16 14:14:5701:07:4102:59:36
64STOŃ Wojciech 6432KORZONEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:0302:59:47
65MAT Kamil 6433ZĄBKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3901:09:0102:59:47
66DROGOŚ Kajetan 6457WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:0801:06:3802:59:48
67WOJNAROWICZ Paweł 6135WILKSZYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1101:05:1603:00:06
68WALCZAK Patryk 6306KONINSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3001:00:1403:00:30
69SŁOCIAK Rafał 6285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1701:06:2203:01:24
70OWCZAREK Szymon 6039WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2101:05:5503:01:38
71STRUK Maciej 6429ĄĘ TRI CLUBPIASECZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:10:5101:05:3903:01:56
72URBAŃCZAK Kacper 6360WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:24:4801:04:5603:02:43
73GLANOWSKI Marek 6098BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1801:00:5603:02:44
74MADOŃ Rafał 6075POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:0901:04:2403:03:07
75- - 6171WARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:2701:05:5303:03:09
76KORONA-SIERADZKA Bogusława 6318WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:00:4301:09:4203:03:52
77KARGUL Tomasz 6164ŚWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:0701:04:2903:04:30
78MADERA Andrzej 6329WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3901:08:1903:04:53
79ŚMIECHOWSKI Michał 6444PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3501:04:0503:05:03
80CHODOROWSKI Krzysztof 6270PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:3101:05:5403:05:42
81ŁOMNICKA Barbara 6484MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:00:2001:09:2103:06:02
82MĘŻYKOWSKI Michał 6456FORMA NA SZCZYTWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:35:0601:05:2803:06:11
83DEJNECKA Martyna 6103LUBARTÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:4501:14:1203:06:33
84LACHOWSKI Robert 6172ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:1801:07:4803:06:50
85BRYCKA Anna 6330SPORTOWY UMYSŁSADKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:06:4201:12:1503:06:52
86CZAPIGA Grzegorz 6150TECE INDUSTRIALBORÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3201:05:4203:07:02
87DEMKOWSKI Marcin 6384WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:1701:09:2603:07:55
88GEZELA Robert 6032EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:0601:07:0503:08:34
89KRZACZKOWSKA Iwona 6284DZIKI WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:06:2801:11:3803:09:38
90KNEBLOCH Kasper 6085DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5801:11:1303:09:45
91CZERWINSKI Dominik 6397ALVO RACING TEAMKOMORNIKIMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4001:10:3903:10:29
92HASSAK Maciej 6027GKC GORLICEGORLICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5401:08:4703:11:14
93GDULA Jakub 6070KAMIL LEŚNIAK FANPAGE TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:2301:07:4203:11:19
Niesklasyfikowani
CICHY Krzysztof 6416POZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:2601:08:17 DNF03:11:21 DNF
95JASZCZUK Robert 6251GYMCITY BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:3901:09:4003:11:22
96BEDNAREK Bartłomiej 6041MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:5901:04:1703:11:35
97MAKOWSKI Jarosław 6184STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2001:10:2003:11:45
98WANAT Mateusz 6178PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3801:05:1003:12:10
99SPECHT Mikołaj 6513WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4201:09:5503:12:41
100PARZYCH Katarzyna 6217RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 402021-07-16 14:01:5201:16:0503:12:53
101ANTOSIAK Tomasz 6148FUNTRIWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3801:11:4103:13:18
102GAŁECKI Robert 6352KIEŁCZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5001:06:1503:13:19
103SITEK Arkadiusz 6215AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2601:08:3603:13:36
104KOTYRBA Tomasz 6236KATOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:41:5201:08:4303:13:55
105ANTONOWICZ Wojciech 6388SZCZECINWeteran I M - 50 2021-07-16 14:03:2601:09:0703:14:05
106RUDNY Rafał 6524RUDNYRUNNINGTEAMROPCZYCEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5900:47:1903:14:12
107WALCZAK Adela 6086CURLING ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 302021-07-16 14:03:5401:14:3303:14:17
108BURA Krystian 6248#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3501:12:3803:14:56
109ŚLĄSKI Bartosz 6378DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior I M - 20 2021-07-16 14:03:5901:10:2103:15:14
110BUŁAWA Szczepan 6525NOWY WIŚNICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2301:06:5403:16:33
111KULAS Łukasz 6499SOLOBIERUŃMasters M - 40 2021-07-16 14:01:4101:10:5303:16:44
112MICHALEWSKI Paweł 6421OPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:10:1103:16:45
113HEJZNER Arek 6152GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 14:28:3101:07:4103:16:54
114KOPECKI Michał 6450WARSZAWASenior I M - 20 2021-07-16 14:03:5201:07:3303:17:15
115PRZYSIWEK Patryk 6356POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:0001:09:3903:17:38
116KUCHARSKI Tomasz 6487ALVO RACING TEAMŚMIGIELMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4101:13:2003:18:10
117MARGASIŃSKI Michał 6114KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1301:05:5103:18:15
118ANDRZEJCZAK Anna 6081NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 302021-07-16 14:03:1901:12:0803:18:20
119APANOV Andrey 6292WROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0501:14:4003:18:23
120MARCHWICKI Maciej 6195POZNANSenior I M - 20 2021-07-16 14:06:3301:10:3603:18:52
121KABAŁA Bartosz 6211#TEAMBIEGIWLKPPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:04:5001:08:1003:19:40
122GĄSIOROWSKI Jarosław 6414ŚWIEBODZINSenior I M - 20 2021-07-16 14:00:3501:08:5703:20:18
123ŁYSIAK Bartek 6245DĄBRÓWKASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0801:11:1603:20:18
124KOMAR Krystian 6273POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0201:16:4403:21:05
125PILAREK Wojciech 6319WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:4501:13:4003:21:14
126WITKOWSKI Wojciech 6059NIEMODLINSenior I M - 20 2021-07-16 14:20:5401:08:4903:21:29
127BŁASZCZAK Łukasz 6486WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:5901:15:5703:21:36
128FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6167WROCŁAWMasters K - 402021-07-16 14:20:4801:10:4803:23:05
129CHRZANOWSKI Paweł 6458LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-16 14:01:1501:09:2803:23:14
130KOCIUMBAS Bartosz 6007KB SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:5001:07:4103:23:32
131SCHUBERT Valdemar 6547BK LudgeroviceLUDGEROVICEMasters M - 40 2021-07-16 14:41:1801:08:3703:23:59
132MRUGAŁA Monika 6346EUROVENT ATHLETICSWĘGRYMasters K - 402021-07-16 14:00:4901:11:5403:24:55
133MIROSHNYCHENKO Ruslan 6264WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:36:3301:10:3003:24:55
134KOKOTT Marcin 6332140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:5901:08:4203:25:18
135JASZCZAK Bogna 6272LESZNOSenior I K - 202021-07-16 14:09:0701:15:3803:26:13
136NOWAK Łukasz 6300STĘSZEWMasters M - 40 2021-07-16 14:00:2101:11:2403:26:18
137CZAJKOWSKI Adam 6454WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:09:1201:11:5603:26:29
138KOŁODZIEJ Roman 6503PERFEKTA KARLOWICEKARŁOWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:04:1001:08:3403:27:30
139BUDYNEK Tadeusz 6478ALVO RACING TEAMDĄBROWASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:4001:13:1803:27:46
140STEBEL Bartosz 6512MEBLE SARBBZABRZEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3101:12:0303:28:03
141NOGANOWICZ Agata 6118PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 502021-07-16 14:07:3401:19:0203:29:29
142DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 6271STAY INSANE, BIEGJEMLUBLINSenior II K - 302021-07-16 14:03:2001:21:4003:29:31
143SKRZYŃSKI Andrzej 6434KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:23:5801:14:4603:30:21
144KRZEPKOWSKI Radosław 6494ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:09:3101:17:5703:30:34
145TKACZYK-CAŁKA Anna 6030#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:07:0201:17:1203:30:37
146MIĄSKO Wojciech 619012TRI.PLWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:4701:18:1003:30:55
147POŁEĆ Leszek 6176SBRT WROCŁAWBISKUPICESenior II M - 30 2021-07-16 14:09:4801:14:5103:31:14
148NOWAK Sebastian 6510ŚWIĘTA KATARZYNAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5901:16:3803:31:57
149JANCZAK Piotr 6511ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5901:16:3303:31:57
150IZDEBSKI Tomasz 6339WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3101:14:2203:32:07
151GIL Maciej 6013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1101:14:3803:32:18
152MAŃKOWSKI Tomasz 6125WOJOWNICY WÓDYWITASZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:07:0901:15:5003:32:25
153MADERA Michał 6276LECIMY TUTAJWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4001:11:5203:33:03
154ZIEWIEC Marcin 6122WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:4701:12:5103:33:11
155PĘKALA Kamila 6073GRUNWALDPOZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:06:3801:19:0903:33:27
156ARENDT Michał 6492GDYNIASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2901:15:1803:33:38
157MADEJ Anna 6351VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 402021-07-16 14:03:2101:19:4303:33:58
158PIĄTKIEWICZ Łukasz 6079MARCIN ŚWIERC TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:18:0503:34:07
159MOKRZYŃSKI Marcin 6121KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:03:3801:12:5503:34:57
160BYLINA Bartosz 6377POZNANMasters M - 40 2021-07-16 14:00:3301:13:0203:35:12
161PEDYNKOWSKI Radek 6163BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2301:18:1103:35:14
162DRAŃKO Piotr 6326KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:2801:16:2703:35:20
163MAJKOWSKI Jacek 6084WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:3901:21:1603:35:21
164WRÓBLEWSKI Wojciech 6491WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0801:11:5703:35:31
165NALEPKA Grzegorz 6355KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:1803:35:36
166ANDRZEJCZAK Łukasz 6082NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:1901:13:5003:35:54
167MOREVA Daria 6063TRAILRUNNINGSCHOOL.COMWROCLAWSenior II K - 302021-07-16 14:09:1601:21:4403:36:18
168KAMIŃSKI Arkadiusz 60291ON1 TEAMŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:04:2701:19:2603:36:42
169GARCZYŃSKA Ania 6133KATOWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:2901:20:4303:36:45
170KONICA Karina 6301ZDZIESZOWICESenior I K - 202021-07-16 14:09:0901:20:5703:37:31
171SIELIWONIK Anita 6115WARSZAWAMasters K - 402021-07-16 14:13:5601:20:2203:37:31
172BURA Tomasz 6275KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1501:15:2603:37:56
173JARZĄBEK Michał 6155MRUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4001:13:5103:38:46
174MAJCHER Marcin 6514ROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1601:16:3303:38:50
175NESTEREWICZ Ryszard 6473LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOWeteran II M - 602021-07-16 14:00:5801:11:3503:39:18
176KUTSKO Oksana 6481SIECHNICESenior I K - 202021-07-16 14:04:4201:14:4403:39:32
177NOGA-GUZY Marta 6198JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I K - 202021-07-16 14:14:1401:19:0903:39:36
178GUZY Radosław 6197JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-16 14:14:1401:19:1103:39:37
179ŁATWIŃSKI Łukasz 6349MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior I M - 20 2021-07-16 14:09:4801:20:0203:39:47
180ROJEK Mateusz 6354KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:3401:18:0803:39:49
181CEBULSKI Łukasz 6237OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3001:16:3303:40:01
182STASIAK Łukasz 6074WATAHA ‐ ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:3801:19:4403:40:09
183KOZŁOWSKI Wojciech 6488LISOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4201:15:5603:40:27
184KUŚMIREK Grzegorz 6506ŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4601:24:3803:40:30
185GONET Grzegorz 6527ZRĘCINMasters M - 40 2021-07-16 14:01:1101:17:2803:40:32
186CHWAŁA Przemysław 6265POWOLNYWOLICEMasters M - 40 2021-07-16 14:09:1101:19:2003:40:39
187WICHROWSKI Michal 6431CZARNASenior I M - 20 2021-07-16 14:14:2401:16:4503:40:43
188BIELECKI Tomasz 6449FAST BIKE GNIEZNOSZCZYTNIKI DUCHOWNESenior I M - 20 2021-07-16 14:09:2201:22:4203:40:45
189SZARSKI Jacek 6452KAPCIOCHYWROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-16 14:13:5701:13:5803:40:50
190FELEDZIAK Wojciech 6202GOSTYŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:20:5901:15:4003:41:00
191MAKAREWICZ Wiktor Makarewicz 6010WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:4701:20:1703:41:19
192SAMBORSKI Bartosz 6037WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:12:3501:18:1703:41:30
193KOBYŁECKI Bartosz 6546WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:17:0101:13:1903:41:50
194TOMASZYK Elzbieta 6298POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:2101:20:1803:42:11
195PILC Anna 6519TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-16 14:07:1501:18:0103:42:14
196STĘPNOWSKI Jakub 6365MEDIDESKLEGIONOWOSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1501:22:5703:42:22
197SŁOMIAN Mikołaj 6493POZNAŃSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:1701:22:5103:42:55
198BÍBRLÍK David 6528BKLUDGEŘOVICELUDGEŘOVICEMasters M - 40 2021-07-16 14:41:1701:15:0203:43:04
199ŁUCZAK Maciej 6321BANDA RYCHAMROWINOMasters M - 40 2021-07-16 14:50:1301:19:4603:43:04
200ŚMICHURSKI Krzysztof 6099FIZJOTERAPIA BIEGACZAROKIETNICASenior II M - 30 2021-07-16 14:01:1001:15:3603:43:53
201JAKUSZEK Krzysztof 6241CEGIELNIA PIASKIPIASKIMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2401:25:0003:43:56
202BLACHA Krzysztof 6532TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0701:15:0603:44:08
203WIATER Tomasz 6012CHORZÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:03:5301:09:3503:44:17
204SZUMIATO Jakub 6177PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:5901:19:1703:44:18
205RELEWICZ Maciej 6455WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:02:0001:23:3203:44:21
206BORKOWSKA Justyna 6485SĘDZISŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:00:4501:15:4003:44:25
207KUCHARCZYK Kamil 6465TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:1001:19:5403:44:37
208JANOSZ Ada 6026LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 202021-07-16 14:09:4101:19:3503:45:07
209LIPIŃSKI Oskar 6128WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:18:2701:14:5203:45:39
210GERSZEWSKA Marina 6462NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I K - 202021-07-16 14:09:4301:19:0403:45:44
211WÓJCIK Karol 6463NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWSenior I M - 20 2021-07-16 14:09:4301:19:0303:45:44
212DENYSENKO Lech 6023BDB TEAM KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 602021-07-16 14:10:4401:22:4603:46:11
213SZYMAŃSKI Łukasz 6213WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:32:1601:17:1603:46:18
214BAJERLEIN Sylwia 6502POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:12:0801:21:2403:46:42
215DOLIWKA Paweł 6361LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM UKOLESILUBAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2101:15:1603:46:51
216NIKOLAJUK Robert 6014OLSZTYNSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2301:25:4603:47:14
217LAZAROWICZ Krzysztof 6294PACZKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:45:3501:17:2203:48:02
218WOJTKOWSKI Ireneusz 6260ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran II M - 602021-07-16 14:03:2801:19:3303:48:24
219WILCZEK Rafał 6538Klub Biegacza JurandSZCZYTNOSenior II M - 30 2021-07-16 14:12:1101:16:0103:49:10
220DUROWICZ Natalia 6399NIEPRUSZEWOSenior II K - 302021-07-16 14:58:1601:21:0103:49:12
221MICHALSKI Grzegorz 6229CAFFEDELMONDO.PLWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:09:4701:20:0003:49:28
222ZAHORODNIA Hanna 6189WROCŁAWSenior I K - 202021-07-16 14:34:5001:19:5603:49:29
223MITIS Marek 6022KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Senior II M - 30 2021-07-16 14:18:2801:24:4303:49:57
224SUCHANEK Aleksandra 6096NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 302021-07-16 14:35:5901:21:1003:49:57
225MIKOŁAJEWSKA Zofia 6004OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWASenior I K - 202021-07-16 14:10:1001:22:4103:49:58
226WIERZBIŃSKA Edyta 6470ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMasters K - 402021-07-16 14:09:1401:24:5003:50:15
227WÓJCIAK Łukasz 6090UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:24:2401:19:1503:50:15
228GIEŁAŻYS Tomek 6274KONESERZY WADOWICKICH KREMÓWEK - SEKCJA 2137KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:33:0801:23:0503:50:15
229BYSTŘIČAN Jiří 6545BKLUDGEŘOVICEOSTRAVAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:41:1801:15:1003:50:24
230SYCHOWSKI Dawid 6129TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 2021-07-16 14:10:4701:20:5103:50:30
231DOKUPIL Kinga 6062NOWA WIEŚSenior I K - 202021-07-16 14:07:4001:19:2903:50:31
232MRÓWKA Małgorzata 6257ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-16 14:03:5501:28:4303:50:36
233GACH Marcin 6382DELTAKOMANDO HARDCOROWEGO BOBRABYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5501:17:4803:50:45
234SAJEWICZ Piotr 6194TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:3301:18:5303:50:46
235KUBISIAK Dariusz 6132OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4101:16:1003:51:08
236ZNAMIEC Marcin 6451ULTRA KSPWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:06:2001:24:5503:51:19
237ŻEŁOBOWSKI Przemysław 6350BUŁKA Z PASZTETEM I KAKAŁOKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:01:2501:17:1303:51:46
238PORZYCKI Tomasz 6353KRAKOWSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2401:21:4903:52:03
239MIŚTALSKI Damian 6249BYTOMSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:4801:18:3403:52:05
240OLEJNIK Marcin 6520DZINKOWY DZIABĄG TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4301:19:1703:52:23
241DUDA Dariusz 6102MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1401:19:4203:53:06
242SKŁADANOWSKI Marek 6166WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2401:22:0103:53:13
243GOŁĄB Aleksandra 6045TEN CO MARCIN G.STARA BYSTRZYCASenior II K - 302021-07-16 14:13:5401:23:0903:53:27
244POJDA Grzegorz 6231RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5401:22:2103:53:43
SNIEGOCKI Pawel 6083TARNOWO PODGÓRNE BIEGA/ 4TTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1801:18:00 DNF03:53:52 DNF
246BUBICZ Krzysztof 6061BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:06:3901:25:3103:54:10
247RYCHLEWICZ Tomasz 6170WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:13:5401:17:2303:54:34
248SZAL Małgorzata 6387TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJSenior II K - 302021-07-16 14:23:0801:21:5603:54:45
249WAWRZYNIAK Krystian 6279OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:4603:55:04
250SOBOLEWSKI Bartłomiej 6252MILANÓWEKWeteran II M - 602021-07-16 14:29:4101:20:2203:55:34
251STACHOWIAK Marek 6058ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:1701:18:0903:55:39
252GIDASZEWSKA Jolanta 6501NESSILESZNOMasters K - 402021-07-16 14:03:3601:28:5303:55:40
253GRĘBA Damian 6256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M - 30 2021-07-16 14:06:3401:24:5103:55:50
254JASIŃSKI Daniel 6226ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4401:14:2003:55:57
255WOLEK Jerzy 6459TYCHYWeteran II M - 602021-07-16 14:00:5701:20:0903:56:06
256LECH Grzegorz 6033KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 2021-07-16 14:04:0101:21:4503:56:12
257GRABARCZYK Ilona 6035LESZNOMasters K - 402021-07-16 14:01:3001:24:3903:56:23
258BESTRZYŃSKA Joanna 6373CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran K - 502021-07-16 14:05:0001:19:5103:56:25
259KONIECZNY Przemysław 6327POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:27:0601:19:5203:56:25
260LESIŃSKI Piotr 6417ATOS RACING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:5101:27:1203:56:40
261NOWAK Marta 6183DŁUGOŁĘKAMasters K - 402021-07-16 14:06:4901:25:5103:56:41
262WIĘCKOWSKI Tomasz 6516KB ORANGE POLSKA/OBORYGENIOBORNIKI SLĄSKIEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:5501:11:5003:56:48
263BALCZYŃSKA Anna 6020PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:14:5101:27:1203:57:12
264WITKOWSKI Witold 6436BYTOMMasters M - 40 2021-07-16 14:04:4501:18:4303:57:58
265KOPROWSKA Agnieszka 6160BIEGAM U KOLESILUBAWASenior II K - 302021-07-16 14:01:2001:23:1403:58:20
266KUBIAK Dariusz 6299KKKLEGNICALEGNICAWeteran II M - 602021-07-16 14:07:0401:17:3704:00:24
267PONIATOWSKI Seweryn 6065TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:17:1401:22:5204:01:02
268OWCZARZAK Katarzyna 6011MUROWANA GOŚLINASenior II K - 302021-07-16 14:03:5001:28:3704:01:11
269KUBIAK Marta 6018BIEDRUSKOSenior II K - 302021-07-16 14:03:5001:28:3804:01:12
270LEWANDOWSKI Leszek 6201POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:0301:25:4504:01:29
271RADOMSKI Bartosz 6398POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:58:1601:21:0304:01:29
272CHUDA Aneta 6017WROCLAWMasters K - 402021-07-16 14:06:2801:29:1604:01:34
273JAKUBOWSKA Renata 6418NIEZRZESZONA AMATORKABIELSKO -BIAŁAWeteran II K - 602021-07-16 14:00:4301:25:1804:02:08
274DOLECKA Elżbieta 6380NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 402021-07-16 14:03:2101:25:0304:02:32
275GRUNTOWSKI Mateusz 6536NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-16 14:09:1001:27:1604:02:47
276STEFANOWSKI Marcin 6324***** ***ŻARÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0601:25:2404:03:14
277MAZAN Wojciech 6069NYSASenior II M - 30 2021-07-16 14:10:1301:27:4704:03:16
278MITUŚ Wojtek 6521WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0001:36:3604:04:03
279JURSKI Szymon 6181KAZIKIWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:3701:26:2304:05:47
280MSZYCA Maciej 6222WOLA GOŁKOWSKASenior II M - 30 2021-07-16 14:38:2901:26:3204:05:56
KACZMAREK Dorota 6131RADZIKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:01:3601:22:37 DNF04:06:42 DNF
KACZMAREK Radosław 6130RADZIKIWROCŁAWWeteran I M - 50 2021-07-16 14:01:3701:22:27 DNF04:06:50 DNF
283STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 6515TIM JEST TIMOZIMEKMasters K - 402021-07-16 14:00:5101:24:0304:07:14
284STAŃCZAK Paweł 6443BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:2201:24:0704:07:17
285ODZIMKOWSKI Marcin 6199MROWINYSenior II M - 30 2021-07-16 14:29:3301:25:2604:07:29
286MACIEJEWSKI Robert 6526BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHMasters M - 40 2021-07-16 14:01:4301:28:0504:08:46
287STEFANIAK Marcin 6111STR/PREFAWAABDĄBRÓWKAMasters M - 40 2021-07-16 14:07:3301:21:4304:09:35
288JOPA Maciej 6097KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:26:3201:22:5604:09:59
289KOPYRA Tomasz 6320OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 2021-07-16 14:10:5701:29:1404:10:55
290MISIAK Patryk 6101CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:12:0601:28:2204:11:43
291TOCZEWSKA Anna 6448JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran K - 502021-07-16 14:07:3701:26:2504:12:01
292KRAWCZYK Miroslaw 6106MJMETAL OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMWeteran II M - 602021-07-16 14:06:3601:32:3404:12:10
293NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 6127GŁUBCZYCEMasters M - 40 2021-07-16 14:26:2901:24:4604:12:50
294BŁASZKIEWICZ Klaudia 6372POZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:07:3201:29:2104:13:59
295SAŁEK Agata 6307BIAŁOGARDSenior II K - 302021-07-16 14:01:2401:28:1404:14:03
296WISZNIEWICZ Agnieszka 6259RUDA ŚLĄSKASenior II K - 302021-07-16 14:06:5401:27:4804:14:53
297ZYCHOWICZ Zbigniew 6149SBRT WROCŁAWSIECHNICEMasters M - 40 2021-07-16 14:06:4401:22:0504:14:58
298GAWRON Monika 6411MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 402021-07-16 14:00:1701:25:3404:16:06
299SZCZEPKOWSKI Paweł 6340ARTEQUIPMENT.WARSZAWAWeteran II M - 602021-07-16 14:07:0701:32:1604:16:10
300STACHAK Krzysztof 6410MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1701:25:3104:16:21
301WOZNIAK Damian 6034CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2021-07-16 14:12:0701:29:3904:16:25
302KULCZYKOWSKA Julita 6089CHOMIKI Z KOPYTEMJEZIERZYCE KOŚCIELNEMasters K - 402021-07-16 14:12:0701:30:0004:16:26
303TYMBOROWSKA - WIEDRO Małgorzata 6531WKURW_TEAMZAGNANSKMasters K - 402021-07-16 14:00:3001:30:3404:17:16
304BIADAŁA Paulina 6445POZNAŃMasters K - 402021-07-16 14:04:0601:28:1704:17:23
305PACIOREK Paweł 6440THE ONE AND LONELYMARKIMasters M - 40 2021-07-16 14:09:0701:27:2404:17:25
306PARZYCH Wojciech 6216RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5201:27:5704:18:03
307MATUSZCZYK Marek 6214RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5301:27:5704:18:03
308WRÓBLEWSKI Witold 6483ZŁOTORYJASenior II M - 30 2021-07-16 14:24:0901:17:0304:18:55
309ŚMIECHOWSKA Małgorzata 6539RZECZMasters K - 402021-07-16 14:03:4501:30:1704:19:26
310MAZUR Marek 6385WAŁBRZYCHMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0201:21:5304:19:57
311SMORAWSKA Lidia 6244TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-16 14:07:2301:25:4504:21:17
312BURMISTRZ Bartosz 6246TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:07:2301:25:4604:21:17
313ZARZECZNY Radosław 6003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-16 14:22:1001:35:0304:21:41
314ZBOROWSKI Norbert 6394GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:04:5101:20:3204:22:41
315BRONIEWSKA Anna 6088WARSZAWAWeteran K - 502021-07-16 14:06:3201:26:1104:23:20
316MARCINIAK Anna 6467LEGNICAMasters K - 402021-07-16 14:06:2301:34:3004:23:25
317PAWELEC Radosław 6305GRÓJECWeteran II M - 602021-07-16 14:06:2201:29:5904:23:38
318PTASZYŃSKI Marcin 6311POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0801:27:4104:23:58
319KACZMAREK Maciej 6091TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:2701:27:4904:24:37
320OCHNIO Ewa 6021DALEKA DROGABOLESŁAWIECMasters K - 402021-07-16 14:01:0901:37:0304:24:45
321KUKLA-KOWALSKA Alicja 6057BIEGAM BO NIE LUBIELUSÓWKOMasters K - 402021-07-16 14:06:5201:30:1204:24:50
322KOŁACZ Mariusz 6296LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:3701:35:1004:25:10
323GRANECKA Monika 6543DZIK KOMANDOŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:04:0001:25:2904:25:29
324JAGODZIŃSKI Hubert 6255DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5701:21:0504:25:31
325KACZMAREK Łukasz 6379DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:03:5601:10:2404:25:34
326RATKOWSKA Izabela 6261WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:19:3801:36:1204:25:38
327KOWALCZYK Marcin 6317WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:3901:36:1504:25:39
328KOWALSKA Katarzyna 6474NIEPOŁOMICE BIEGAJĄDĄBROWAWeteran K - 502021-07-16 14:00:3201:36:5904:27:31
329RYCZYŃSKI Jacek 6108OLEŚNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:03:4701:29:1304:27:35
330PIETRZAK Krzysztof 6266BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:5304:28:05
331BOŻKIEWICZ Patrycja 6233PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAMasters K - 402021-07-16 14:07:3101:33:4104:28:26
332CZESKA Karolina 6247LAMPART TRENINGMOSINASenior II K - 302021-07-16 14:27:2001:34:3804:29:18
333GRZELKA Tomasz 6001RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2301:25:0604:29:25
334KRZESZEWSKA Dorota 6223PIŁAMasters K - 402021-07-16 14:01:5501:29:3904:29:40
335BUJALSKA Agata 6151WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:13:5301:26:0504:29:44
336GAWLAK Robert 6169MNG / RYTM CZ-DZCZECHOWICE-DZIEDZICESenior II M - 30 2021-07-16 14:46:1001:28:1104:30:26
337WORONOWICZ Karol 6312POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:19:0901:32:2904:30:50
338GŁOWACKA Renata 6262LULARUNPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran K - 502021-07-16 14:03:3701:28:4904:31:15
339HATAŁA Tomasz 6076BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:00:2001:27:4804:31:48
340KRAWCZYK Krystian 6258SZCZAWNO ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-16 14:41:2301:27:0004:31:49
341KONCA Mariusz 6005KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0201:32:3604:32:15
342BECHTA Bechta 6144ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior I M - 20 2021-07-16 14:01:0001:30:2604:32:31
343KOTULA Weronika 6409CHORZÓWSenior II K - 302021-07-16 14:10:0401:33:0904:33:34
344JUSIAK Marta 6116M-FIT RAWICZRAWICZSenior II K - 302021-07-16 14:18:2901:34:1704:33:37
345BARTKOWIAK Piotr 6117M-FIT RAWICZRAWICZSenior II M - 30 2021-07-16 14:18:3001:34:1904:34:21
346WOŁOWIEC Bożena 6495GŁOWNOMasters K - 402021-07-16 14:01:0801:36:4104:34:24
347KWIATKOWSKA Agnieszka 6224LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:3001:42:0104:35:00
348CZAJKA Elżbieta 6225LIPIARYPOZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:09:2901:42:0504:35:04
349WYSMOLINSKA Karolina 6430BIERNATKIMasters K - 402021-07-16 14:09:3301:36:5404:35:20
350SKORUPSKI Szymon 6110KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4001:22:4904:35:43
351KLYSZCZ Monika 6505IZBICKO W BIEGUOTMICESenior II K - 302021-07-16 14:12:0801:30:2904:36:18
352STANISZEWSKI Maciek 6040ZĄBKIMasters M - 40 2021-07-16 14:01:2801:23:0404:37:06
353DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6141WROCŁAWSenior I K - 202021-07-16 14:04:1601:37:0604:37:50
354BURDAJEWICZ Magdalena 6480MOSINAMasters K - 402021-07-16 14:04:4601:36:2404:38:04
355KOCZOROWSKA Anna 6427TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters K - 402021-07-16 14:42:2301:38:2304:38:10
356KOCZOROWSKI Marcin 6426TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters M - 40 2021-07-16 14:42:2401:38:2404:38:10
357ZIEMKOWSKA Monika 6323ŻARÓWMasters K - 402021-07-16 14:04:0501:38:2104:38:35
358GAJEWSKI Paweł 6290BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:1901:38:4904:39:07
359GAJEWSKI Magdalena Gajewska 6291L&GŁÓDŹWeteran K - 502021-07-16 14:04:1901:38:5104:39:07
360PNIEWSKI Rafał 60471ON1 TEAMŁÓDŹWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:2701:37:0804:39:50
361KAMIŃSKI Łukasz 6162MAŁE RUDYMasters M - 40 2021-07-16 14:09:5701:31:3504:40:18
362KOŃ Aleksandra 6407EKIPA LIPALIPAMasters K - 402021-07-16 14:09:0901:37:1204:41:47
363SZURKOWSKI Michał 6476GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3001:37:3004:42:46
364DOBOSZ Leszek 6371POZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:50:2901:37:2904:42:47
365WILGUS-KUBICA Katarzyna 6404WISŁA WIELKAMasters K - 402021-07-16 14:00:5401:36:5104:42:53
366PATYRA Łukasz 6136GOMINDWROCLAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:01:4801:32:1104:43:13
367IWIŃSKI Marcin 6337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 14:16:4001:35:2404:47:39
368POPCZYK Piotr 6154ŻERNICAMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0801:34:3404:48:18
369PAUKSZTA Aleksandra 6028POZNAŃSenior I K - 202021-07-16 14:01:1301:38:4604:49:29
370HORODYŃSKA Mirosława 6541Kotwica BrzegKARŁOWICEMasters K - 402021-07-16 14:03:4501:38:2804:50:17
371PROCHOŃ Krzysztof 6180KATOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 15:07:1901:51:2604:50:28
372MATLAK Grzegorz 64133M RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:06:5001:27:1104:50:31
373PĘCKA Beata 6143SOSNOWIECMasters K - 402021-07-16 14:06:5501:37:4404:50:50
374BIS Marcin 6267GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 2021-07-16 14:12:0201:37:5804:51:05
375RÓG Adam 6204BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-16 14:04:1401:30:4604:51:53
376WRONISZEWSKI Łukasz 65231ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 2021-07-16 14:04:2501:32:1204:51:57
377ZAWIS Marek 6235PYSKOWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:5001:33:1904:52:47
378LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 6435OBORYGENILUBNÓWMasters K - 402021-07-16 14:09:5401:32:3404:55:01
379KURBIEL Sylwia 6395SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 302021-07-16 14:10:0001:35:3904:55:55
380STOMPEL Ewelina 6396SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 302021-07-16 14:10:0101:35:3904:55:55
381BOŻKIEWICZ Jacek 6234MUROWANA GOŚLINA PRZEBĘDOWOMasters M - 40 2021-07-16 14:07:3101:32:4204:56:09
382WILCZEK Małgorzata 6302RAJSPORT ACTIVEPABIANICESenior II K - 302021-07-16 14:09:3501:40:1204:56:51
383ŁUSIAK Ewa 6000ŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:09:3401:40:1304:56:54
384MROZIŃSKI Albert 6242ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 2021-07-16 14:09:2601:32:5404:58:13
385MROZIŃSKA Renata 6240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 402021-07-16 14:09:2301:33:0804:58:14
386HOFFMANN Grzegorz 6165KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 2021-07-16 14:27:4201:35:3704:58:26
387MAŁECKI Kamil 6049SIEDLCESenior II M - 30 2021-07-16 14:34:2001:29:0804:58:36
388KONCA Beata 6016KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 402021-07-16 14:09:5101:43:4304:58:42
389BILCZEWSKA Basia 6325HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWSenior II K - 302021-07-16 14:09:2801:40:5705:00:01
390SAŁAMACHA Stanisław 6186BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAWeteran II M - 602021-07-16 14:06:2901:35:4605:00:39
391SAŁAMACHA Izabela 6187MAMY BIEGAMYWARSZAWAMasters K - 402021-07-16 14:06:2901:35:4505:00:40
392KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 6471OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:4001:37:5405:01:16
393DADAŚ Elżbieta 6043BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 402021-07-16 14:00:1201:44:5205:01:49
394DENKOWSKI Wojciech 6054BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:1201:44:4905:01:52
395JOŃCZYK Jerzy 6239TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 2021-07-16 14:09:4201:38:3405:02:13
396KOBIERECKA Monika 6146GRODZIECMasters K - 402021-07-16 14:01:0701:36:0105:02:19
397BIAŁEK Kamila 6453ŁÓDŹMasters K - 402021-07-16 14:10:0801:33:3005:02:43
398CHYLIŃSKI Bartosz 6497ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-16 14:10:0801:33:3205:02:43
399SZYMAŃSKI Roman 6386BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKWeteran I M - 50 2021-07-16 14:03:3201:35:2605:04:11
400GRUDNIEWSKI Jakub 6138WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:25:4301:36:5405:04:19
401MYŚLIWIEC Andrzej 6203KRAKÓWWeteran II M - 602021-07-16 14:00:2201:12:2405:04:39
402KROMER Ludwik 6119GDAŃSKWeteran II M - 602021-07-16 14:01:0501:38:0305:05:24
403PLASZCZAK Bogumiła 6175PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 402021-07-16 14:07:3001:38:1405:06:00
404PLASZCZAK Jarosław 6174TULCEMasters M - 40 2021-07-16 14:07:2801:39:1205:06:02
405CHORĄŻY Łukasz 6179CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCESenior II M - 30 2021-07-16 14:12:0301:38:2405:06:05
406MAŃKOWSKI Bartosz 6507KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIESenior II M - 30 2021-07-16 14:00:1901:37:1205:06:08
407MUCHA-KRUCZYŃSKI Wacław 6405MUKK "QENPI"OSTRZESZÓWWeteran II M - 602021-07-16 14:34:2701:43:5705:06:33
408MAŃKOWSKI Dariusz 6508KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:00:1901:36:5105:06:46
409DUDA Wojciech 6253SKAWINA BIEGAKRAKÓWMasters M - 40 2021-07-16 14:01:5901:44:5505:07:27
410LEŚNIEWSKI Tomek 6297LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-16 14:04:3601:40:3305:08:11
411DRABARZ Jacek 6278POZNAŃMasters M - 40 2021-07-16 14:04:0901:36:4605:08:32
412BESTRZYŃSKI Olech 6374CZŁAPAK ROBAKOWOROBAKOWOWeteran I M - 50 2021-07-16 14:07:0001:51:4605:08:36
413GŁUSZCZAK Jerzy 6498ŁÓDŹWeteran II M - 602021-07-16 14:26:4401:49:3905:11:27
414WOLSKA Małgorzata 6366SŁUPSKWeteran K - 502021-07-16 14:00:2801:46:5305:14:20
415FRANCUZ Patrycja 6400SZYCESenior II K - 302021-07-16 14:04:3001:50:4805:15:58
416GRACZYK Magdalena 6094TULCEMasters K - 402021-07-16 14:16:4201:53:0205:19:11
417GRACZYK Dobrochna 6092TULCESenior I K - 202021-07-16 14:16:4201:53:0005:19:11
418ZGÓRSKI Maciej 6048WKURW_TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-16 14:03:4101:37:5005:19:12
419ZAGÓRSKA Beata 6367GOLESZÓWSenior II K - 302021-07-16 14:09:5701:47:2005:19:40
420HOLONA Bożena 6428CIESZYNWeteran K - 502021-07-16 14:09:5701:44:4305:19:40
421BARTOSIEWICZ Dorota 6425POZNAŃSenior II K - 302021-07-16 14:14:2101:43:0105:22:48
422KACZMAREK Monika 6087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 402021-07-16 14:06:2401:48:3105:23:38
423KONIECZNY Piotr 6024NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2021-07-16 14:06:2501:48:2605:23:39
424GAWLAK Ewa 6168MNGCZECHOWICE DZIEDZICESenior II K - 302021-07-16 14:32:1201:46:3005:24:44
425STRZELCZYK Aleksandra 6375KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:30:5501:59:1705:29:04
426SZARMACH Olga 6208GDYNIASenior II K - 302021-07-16 14:04:3301:43:2905:36:07
427STRZELCZYK Paweł 6376CC 1916WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:30:5501:59:1705:48:30
428RAJCZAKOWSKA Anna 6209LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 502021-07-16 14:06:5802:09:5205:49:52
429REGULSKA Aneta 6053DRUŻYNA SZPIKUWROCLAWSenior II K - 302021-07-16 14:06:5702:09:5305:49:53
POMIANOWSKA Romana 6218WROCŁAWSenior II K - 302021-07-16 14:07:2601:54:26 DNF05:50:24 DNF
431BASZCZYŃSKA Barbara 6517WKURW_TEAMBRZEGWeteran K - 502021-07-16 14:03:4202:04:2605:50:47
432KOSTULSKA Olga 6050WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 302021-07-16 14:03:4402:05:5205:58:05
Przekroczony limit czasu: 08:30:00
433WALCZAK Sławomir 6490GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 2021-07-16 14:16:4301:53:1106:04:05
434SZCZEPANIAK Sławomir 6415KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 2021-07-16 14:07:4002:12:0406:12:48
MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6408ZBROSŁAWICEMasters K - 402021-07-16 14:04:4401:33:43 DNF19:32:41 DNF
436RAJTAR Robert 6472BRYGADA RR ROBERT RAJTARGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 2021-07-16 14:01:3201:40:23
437KASZUBSKI Marek 6137ŻARYMasters M - 40 2021-07-16 14:10:0001:20:07
SĄSIADEK Sławomir 6080FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:44:1801:29:13 DNF DNF
GIERCZAK Piotr 6185ES TEAMSOSNOWIECMasters M - 40 2021-07-16 14:03:2601:32:18 DNF DNF
RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6210MASTERS ARTŁODYGOWICEMasters K - 402021-07-16 14:12:0501:31:24 DNF DNF
BROŃSKI Krzysztof 6238MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2701:18:08 DNF DNF
JAŚKIEWICZ Martyna 6334POWAŁKISenior I K - 202021-07-16 14:09:3601:50:57 DNF DNF
CZERNIK Andrzej 6401ZABRZEWeteran II M - 602021-07-16 14:33:4801:50:57 DNF DNF
WIŚNIEWSKA Justyna 6412GBYWARSZAWASenior II K - 302021-07-16 14:50:3302:16:14 DNF DNF
GULA Tomasz 6419GBYWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3402:16:04 DNF DNF
KAMIŃSKI Tomasz 6446RESTAURACJA MAKARONPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-16 14:04:0601:35:56 DNF DNF
WIELOGÓRSKA Natalia 6468SIEDLCESenior II K - 302021-07-16 14:10:4901:13:58 DNF DNF
MROWCZYNSKA Ewa 6500JAKTOROWWeteran K - 502021-07-16 14:23:14 DNF DNF
DANILUK Krzysztof 6530BREAKING3WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 14:00:1600:58:39 DNF DNF
KANTOR Martyna 6533KRAKÓWSenior II K - 302021-07-16 14:00:0500:56:55 DNF DNF
POMIANOWSKI Szymon 6219KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4101:17:17 DNF DNF
DOROCIAK Wioletta 6393MISTRZOWSKI TRENINGELBLĄGWeteran K - 502021-07-16 14:00:3601:23:44 DNF DNF
Znaleziono 452 wynik(ów)