GOLDEN MOUNTAINS TRAIL - 33 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 548
Wystartowało : 452
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 431
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
9km
D1
24km
Czas
netto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1HLAVATÍK Jan 6120JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK // KURACJUSZE Z WROCLAWIAFRÝDEK-MÍSTEKSenior II M - 30 1M 72021-07-16 14:20:1400:49:5802:14:4903:09:37.45 5:4410,4
2LULIS Dawid 6055ALTRA TEAM REDWROCŁAWSenior II M - 30 2M 92021-07-16 14:00:0500:51:3902:20:4703:12:17.10+00:02:395:4910,3
3JAKUBOWSKI Martin 6200HLK-92HELSINGBORGSenior II M - 30 3M 112021-07-16 14:00:1600:54:0902:24:0203:20:18.40+00:10:406:049,9
4SZYMAŃSKI Paweł 6042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 4M 122021-07-16 14:00:0800:54:4702:10:0903:21:23.55+00:11:466:069,8
5MIESZCZAK Marcin 6423BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 5M 132021-07-16 14:00:0400:49:2002:17:5303:22:43.95+00:13:066:089,8
6STREIT Dawid 6009BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 6M 152021-07-16 14:00:0500:53:3602:27:3203:26:04.10+00:16:266:149,6
7DUDA Karol 6056PCH SPORT TEAMPIESZYCESenior II M - 30 7M 162021-07-16 14:00:0600:50:2002:25:1203:26:17.45+00:16:406:159,6
8SZKOŁA Wojciech 6109NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 8M 182021-07-16 14:00:0800:56:1002:32:5103:30:27.60+00:20:506:229,4
9KSIĄŻKIEWICZ Piotr 6489CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECSenior II M - 30 9M 192021-07-16 14:00:0700:54:1702:33:3603:35:02.75+00:25:256:309,2
10KURA Patryk 6060BĘDZINSenior II M - 30 10M 202021-07-16 14:00:0400:57:2602:42:1303:35:48.10+00:26:106:329,2
11SABAT Kamil 6008140MINUT.PLKOTOWICESenior II M - 30 11M 212021-07-16 14:00:0501:00:0202:39:0003:37:12.25+00:27:346:349,1
12RAZIM Mateus 6289ZABRZESenior II M - 30 12M 222021-07-16 14:00:5200:59:1202:38:4603:38:09.40+00:28:316:369,1
13BRZĄKALSKI Krzysiek 6044PŁOCKSenior II M - 30 13M 242021-07-16 14:04:1500:56:1502:38:0303:41:29.90+00:31:526:428,9
14LISEK Andrzej 6112LISEKPOZNANSenior II M - 30 14M 282021-07-16 14:01:1701:00:5102:39:1103:45:39.90+00:36:026:508,8
15WOJSŁAW Bartłomiej 6230GLKS MARCINOWICEBIAŁASenior II M - 30 15M 292021-07-16 14:00:0600:53:4702:36:0803:45:58.25+00:36:206:508,8
16SIERADZKI Krzysztof 6303PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 16M 302021-07-16 14:00:0700:55:4802:37:4503:47:39.65+00:38:026:538,7
17SUDOLSKI Jacek 6157GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 17M 322021-07-16 14:00:2901:02:5402:50:1003:50:40.90+00:41:036:598,6
18BOCZEK Leszek 6391ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 18M 342021-07-16 14:22:0701:00:5302:49:3603:52:39.75+00:43:027:038,5
19MOLIK Jakub 6364STR POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 19M 392021-07-16 14:07:0801:05:2802:57:1503:57:43.40+00:48:057:128,3
20OWCZARZAK Tomasz 6482MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 20M 422021-07-16 14:03:4901:06:1502:57:0203:59:30.70+00:49:537:158,3
21STACHOWIAK Łukasz 6402STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 21M 432021-07-16 14:00:2300:57:4802:50:0903:59:38.10+00:50:007:158,3
22RASZKOWSKI Piotr 6269ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 22M 442021-07-16 14:00:2501:01:3102:47:2804:00:59.80+00:51:227:188,2
23PACEK Tomasz 6390FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 23M 462021-07-16 14:00:5201:04:1702:55:5204:02:11.30+00:52:337:208,2
24NOWACKI Mateusz 6068PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 24M 472021-07-16 14:00:3101:01:0002:52:0804:02:48.15+00:53:107:218,2
25MOSIOŁEK Przemysław 6442SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II M - 30 25M 482021-07-16 14:03:5101:04:0602:57:0004:05:07.55+00:55:307:258,1
26RESZKA Marek 6064#NIBYBIEGACZLUBLINSenior II M - 30 26M 492021-07-16 14:06:2201:06:0302:54:0004:05:13.15+00:55:357:258,1
27CHODOROWSKI Krzysztof 6270PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 27M 522021-07-16 14:00:3101:05:5403:05:4204:08:30.35+00:58:527:318,0
28GLANOWSKI Marek 6098BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 28M 532021-07-16 14:00:1801:00:5603:02:4404:10:25.00+01:00:477:357,9
29ŚMIECHOWSKI Michał 6444PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 29M 562021-07-16 14:00:3501:04:0503:05:0304:12:39.65+01:03:027:397,8
30WOJNAROWICZ Paweł 6135WILKSZYNSenior II M - 30 30M 572021-07-16 14:04:1101:05:1603:00:0604:13:01.30+01:03:237:407,8
31TOMASZKIEWICZ Wojciech 6161RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 31M 582021-07-16 14:14:5701:07:4102:59:3604:13:15.60+01:03:387:407,8
32SŁOCIAK Rafał 6285RAJSPORT ACTIVE/PRZEDWOJEWSKI TEAMOPOLESenior II M - 30 32M 592021-07-16 14:58:1701:06:2203:01:2404:13:58.70+01:04:217:417,8
33DĘBEK Łukasz 6280RYKISenior II M - 30 33M 622021-07-16 14:03:2401:06:5002:59:1004:14:46.30+01:05:087:437,8
34ZARZYCKI Maciej 6191DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNASenior II M - 30 34M 642021-07-16 14:00:0500:49:2002:24:2204:16:35.10+01:06:577:467,7
35MAT Kamil 6433ZĄBKISenior II M - 30 35M 652021-07-16 14:09:3901:09:0102:59:4704:16:35.55+01:06:587:467,7
36STOŃ Wojciech 6432KORZONEKSenior II M - 30 36M 662021-07-16 14:09:3901:09:0302:59:4704:16:36.55+01:06:597:467,7
37WALCZAK Patryk 6306KONINSenior II M - 30 37M 672021-07-16 14:00:3001:00:1403:00:3004:17:20.00+01:07:427:477,7
38LACHOWSKI Robert 6172ŁÓDŹSenior II M - 30 38M 682021-07-16 14:26:1801:07:4803:06:5004:17:29.80+01:07:527:487,7
39APANOV Andrey 6292WROCLAWSenior II M - 30 39M 712021-07-16 14:10:0501:14:4003:18:2304:21:38.40+01:12:007:557,6
40KNEBLOCH Kasper 6085DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 40M 742021-07-16 14:03:5801:11:1303:09:4504:22:13.90+01:12:367:567,6
41MADOŃ Rafał 6075POZNAŃSenior II M - 30 41M 772021-07-16 14:01:0901:04:2403:03:0704:24:08.40+01:14:308:007,5
42PRZYSIWEK Patryk 6356POZNAŃSenior II M - 30 42M 792021-07-16 14:36:0001:09:3903:17:3804:24:33.15+01:14:558:017,5
43KARGUL Tomasz 6164ŚWOWROCŁAWSenior II M - 30 43M 812021-07-16 14:00:0701:04:2903:04:3004:26:04.45+01:16:278:037,4
44DEMKOWSKI Marcin 6384WROCLAWSenior II M - 30 44M 842021-07-16 14:04:1701:09:2603:07:5504:27:00.35+01:17:228:057,4
45CZAPIGA Grzegorz 6150TECE INDUSTRIALBORÓWSenior II M - 30 45M 852021-07-16 14:04:3201:05:4203:07:0204:27:43.50+01:18:068:067,4
46KOTYRBA Tomasz 6236KATOWICESenior II M - 30 46M 912021-07-16 14:41:5201:08:4303:13:5504:29:54.70+01:20:178:107,3
47MICHALEWSKI Paweł 6421OPOLESenior II M - 30 47M 922021-07-16 14:00:1301:10:1103:16:4504:30:14.65+01:20:378:117,3
48WANAT Mateusz 6178PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 48M 932021-07-16 14:03:3801:05:1003:12:1004:30:37.10+01:20:598:127,3
49GAŁECKI Robert 6352KIEŁCZÓWSenior II M - 30 49M 942021-07-16 14:09:5001:06:1503:13:1904:30:52.30+01:21:148:127,3
50HEJZNER Arek 6152GDAŃSKSenior II M - 30 50M 952021-07-16 14:28:3101:07:4103:16:5404:31:47.40+01:22:098:147,3
51KOMAR Krystian 6273POZNAŃSenior II M - 30 51M 962021-07-16 14:07:0201:16:4403:21:0504:32:57.35+01:23:198:167,3
52BURA Krystian 6248#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 52M 982021-07-16 14:03:3501:12:3803:14:5604:33:58.00+01:24:208:187,2
53MAKOWSKI Jarosław 6184STAY INSANELUBLINSenior II M - 30 53M 1012021-07-16 14:03:2001:10:2003:11:4504:35:33.10+01:25:558:217,2
54BEDNAREK Bartłomiej 6041MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 54M 1032021-07-16 14:10:5901:04:1703:11:3504:37:41.60+01:28:048:247,1
55BUŁAWA Szczepan 6525NOWY WIŚNICZSenior II M - 30 55M 1042021-07-16 14:00:2301:06:5403:16:3304:38:44.55+01:29:078:267,1
56MIROSHNYCHENKO Ruslan 6264WROCŁAWSenior II M - 30 56M 1062021-07-16 14:36:3301:10:3003:24:5504:40:07.75+01:30:308:297,1
57BŁASZCZAK Łukasz 6486WROCŁAWSenior II M - 30 57M 1072021-07-16 14:09:5901:15:5703:21:3604:40:15.15+01:30:378:297,1
58ŁYSIAK Bartek 6245DĄBRÓWKASenior II M - 30 58M 1092021-07-16 14:04:0801:11:1603:20:1804:41:33.05+01:31:558:317,0
59POŁEĆ Leszek 6176SBRT WROCŁAWBISKUPICESenior II M - 30 59M 1152021-07-16 14:09:4801:14:5103:31:1404:44:49.25+01:35:118:377,0
60PILAREK Wojciech 6319WROCŁAWSenior II M - 30 60M 1172021-07-16 14:29:4501:13:4003:21:1404:45:09.45+01:35:328:386,9
61MARGASIŃSKI Michał 6114KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 61M 1202021-07-16 14:00:1301:05:5103:18:1504:46:06.85+01:36:298:406,9
62BUDYNEK Tadeusz 6478ALVO RACING TEAMDĄBROWASenior II M - 30 62M 1212021-07-16 14:04:4001:13:1803:27:4604:47:28.70+01:37:518:426,9
63KOKOTT Marcin 6332140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 63M 1232021-07-16 14:00:5901:08:4203:25:1804:48:03.15+01:38:258:436,9
64NIKOLAJUK Robert 6014OLSZTYNSenior II M - 30 64M 1242021-07-16 14:04:2301:25:4603:47:1404:48:22.15+01:38:448:446,9
65ZIEWIEC Marcin 6122WROCŁAWSenior II M - 30 65M 1252021-07-16 14:26:4701:12:5103:33:1104:50:16.45+01:40:398:476,8
66MAŃKOWSKI Tomasz 6125WOJOWNICY WÓDYWITASZYCESenior II M - 30 66M 1272021-07-16 14:07:0901:15:5003:32:2504:51:51.55+01:42:148:506,8
67MADERA Michał 6276LECIMY TUTAJWROCŁAWSenior II M - 30 67M 1282021-07-16 14:06:4001:11:5203:33:0304:53:35.00+01:43:578:536,7
68DRAŃKO Piotr 6326KRAKÓWSenior II M - 30 68M 1302021-07-16 14:09:2801:16:2703:35:2004:54:51.60+01:45:148:566,7
69JARZĄBEK Michał 6155MRUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 69M 1322021-07-16 14:01:4001:13:5103:38:4604:55:42.55+01:46:058:576,7
70PIĄTKIEWICZ Łukasz 6079MARCIN ŚWIERC TEAMRADZISZÓWSenior II M - 30 70M 1342021-07-16 14:04:2301:18:0503:34:0704:56:00.70+01:46:238:586,7
71GIL Maciej 6013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 71M 1362021-07-16 14:10:1101:14:3803:32:1804:56:42.35+01:47:048:596,7
72WRÓBLEWSKI Wojciech 6491WROCŁAWSenior II M - 30 72M 1412021-07-16 14:24:0801:11:5703:35:3104:58:35.90+01:48:589:026,6
73ŚMICHURSKI Krzysztof 6099FIZJOTERAPIA BIEGACZAROKIETNICASenior II M - 30 73M 1452021-07-16 14:01:1001:15:3603:43:5304:59:28.90+01:49:519:046,6
74FELEDZIAK Wojciech 6202GOSTYŃSenior II M - 30 74M 1462021-07-16 14:20:5901:15:4003:41:0004:59:29.20+01:49:519:046,6
75STĘPNOWSKI Jakub 6365MEDIDESKLEGIONOWOSenior II M - 30 75M 1472021-07-16 14:09:1501:22:5703:42:2204:59:31.30+01:49:539:046,6
76ARENDT Michał 6492GDYNIASenior II M - 30 76M 1492021-07-16 14:03:2901:15:1803:33:3804:59:53.00+01:50:159:056,6
77MAKAREWICZ Wiktor Makarewicz 6010WARSZAWASenior II M - 30 77M 1542021-07-16 14:18:4701:20:1703:41:1905:01:41.20+01:52:039:086,6
78ANDRZEJCZAK Łukasz 6082NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 78M 1562021-07-16 14:03:1901:13:5003:35:5405:02:34.85+01:52:579:106,5
79MAJKOWSKI Jacek 6084WROCŁAWSenior II M - 30 79M 1572021-07-16 14:01:3901:21:1603:35:2105:02:41.30+01:53:039:106,5
80SZUMIATO Jakub 6177PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 80M 1592021-07-16 14:16:5901:19:1703:44:1805:03:08.85+01:53:319:116,5
81BURA Tomasz 6275KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 81M 1602021-07-16 14:10:1501:15:2603:37:5605:03:10.15+01:53:329:116,5
82GIEŁAŻYS Tomek 6274KONESERZY WADOWICKICH KREMÓWEK - SEKCJA 2137KRAKÓWSenior II M - 30 82M 1612021-07-16 14:33:0801:23:0503:50:1505:03:18.95+01:53:419:116,5
83KUCHARCZYK Kamil 6465TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 83M 1632021-07-16 14:27:1001:19:5403:44:3705:03:48.05+01:54:109:126,5
84CEBULSKI Łukasz 6237OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 84M 1642021-07-16 14:09:3001:16:3303:40:0105:04:01.10+01:54:239:126,5
85STASIAK Łukasz 6074WATAHA ‐ ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 85M 1682021-07-16 14:09:3801:19:4403:40:0905:06:00.05+01:56:229:166,5
86LIPIŃSKI Oskar 6128WARSZAWASenior II M - 30 86M 1732021-07-16 14:18:2701:14:5203:45:3905:08:17.80+01:58:409:206,4
87GRĘBA Damian 6256NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior II M - 30 87M 1742021-07-16 14:06:3401:24:5103:55:5005:10:16.65+02:00:399:246,4
88ROJEK Mateusz 6354KRAKÓWSenior II M - 30 88M 1782021-07-16 14:04:3401:18:0803:39:4905:11:59.05+02:02:219:276,3
89LAZAROWICZ Krzysztof 6294PACZKÓWSenior II M - 30 89M 1812021-07-16 14:45:3501:17:2203:48:0205:12:33.15+02:02:559:286,3
90NALEPKA Grzegorz 6355KRAKÓWSenior II M - 30 90M 1822021-07-16 14:04:3401:18:1803:35:3605:12:41.20+02:03:039:286,3
91WAWRZYNIAK Krystian 6279OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 91M 1832021-07-16 14:04:0101:21:4603:55:0405:13:42.25+02:04:049:306,3
92BLACHA Krzysztof 6532TRASY-BIEGOWE.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 92M 1842021-07-16 14:04:0701:15:0603:44:0805:14:52.20+02:05:149:326,3
93SKŁADANOWSKI Marek 6166WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 93M 1862021-07-16 14:07:2401:22:0103:53:1305:15:44.50+02:06:079:346,3
94MITIS Marek 6022KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)Senior II M - 30 94M 1892021-07-16 14:18:2801:24:4303:49:5705:17:50.65+02:08:139:376,2
95SYCHOWSKI Dawid 6129TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 95M 1902021-07-16 14:10:4701:20:5103:50:3005:18:03.40+02:08:259:386,2
96RYCHLEWICZ Tomasz 6170WROCŁAWSenior II M - 30 96M 1912021-07-16 14:13:5401:17:2303:54:3405:19:07.35+02:09:299:406,2
97JASIŃSKI Daniel 6226ŁÓDŹSenior II M - 30 97M 1942021-07-16 14:06:4401:14:2003:55:5705:19:42.55+02:10:059:416,2
98WILCZEK Rafał 6538Klub Biegacza JurandSZCZYTNOSenior II M - 30 98M 1962021-07-16 14:12:1101:16:0103:49:1005:20:41.15+02:11:039:436,2
99LECH Grzegorz 6033KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 99M 1972021-07-16 14:04:0101:21:4503:56:1205:21:01.00+02:11:239:436,2
100MIŚTALSKI Damian 6249BYTOMSenior II M - 30 100M 1992021-07-16 14:03:4801:18:3403:52:0505:22:25.45+02:12:489:466,1
101WÓJCIAK Łukasz 6090UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 101M 2002021-07-16 14:24:2401:19:1503:50:1505:22:26.40+02:12:489:466,1
102OLEJNIK Marcin 6520DZINKOWY DZIABĄG TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 102M 2012021-07-16 14:06:4301:19:1703:52:2305:22:50.15+02:13:129:466,1
103SAJEWICZ Piotr 6194TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 103M 2022021-07-16 14:03:3301:18:5303:50:4605:23:03.50+02:13:269:476,1
104ŻEŁOBOWSKI Przemysław 6350BUŁKA Z PASZTETEM I KAKAŁOKĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 104M 2062021-07-16 14:01:2501:17:1303:51:4605:25:55.10+02:16:179:526,1
105DUDA Dariusz 6102MIRAZ RACE TEAMPYSKOWICESenior II M - 30 105M 2072021-07-16 14:00:1401:19:4203:53:0605:25:58.55+02:16:219:526,1
106LESIŃSKI Piotr 6417ATOS RACING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 106M 2082021-07-16 14:06:5101:27:1203:56:4005:28:32.20+02:18:549:576,0
107PORZYCKI Tomasz 6353KRAKOWSenior II M - 30 107M 2092021-07-16 14:04:2401:21:4903:52:0305:29:21.65+02:19:449:586,0
108KONIECZNY Przemysław 6327POZNAŃSenior II M - 30 108M 2102021-07-16 14:27:0601:19:5203:56:2505:30:22.90+02:20:4510:006,0
109MAZAN Wojciech 6069NYSASenior II M - 30 109M 2122021-07-16 14:10:1301:27:4704:03:1605:31:27.50+02:21:5010:026,0
110RADOMSKI Bartosz 6398POZNAŃSenior II M - 30 110M 2132021-07-16 14:58:1601:21:0304:01:2905:31:28.60+02:21:5110:026,0
111JURSKI Szymon 6181KAZIKIWARSZAWASenior II M - 30 111M 2142021-07-16 14:38:3701:26:2304:05:4705:32:19.45+02:22:4210:046,0
112GRUNTOWSKI Mateusz 6536NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 112M 2152021-07-16 14:09:1001:27:1604:02:4705:32:50.50+02:23:1310:055,9
113ODZIMKOWSKI Marcin 6199MROWINYSenior II M - 30 113M 2182021-07-16 14:29:3301:25:2604:07:2905:34:42.70+02:25:0510:085,9
114MSZYCA Maciej 6222WOLA GOŁKOWSKASenior II M - 30 114M 2222021-07-16 14:38:2901:26:3204:05:5605:38:54.20+02:29:1610:165,8
115PONIATOWSKI Seweryn 6065TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 115M 2242021-07-16 14:17:1401:22:5204:01:0205:42:06.10+02:32:2810:225,8
116GACH Marcin 6382DELTAKOMANDO HARDCOROWEGO BOBRABYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 116M 2252021-07-16 14:13:5501:17:4803:50:4505:42:24.15+02:32:4610:225,8
117ZBOROWSKI Norbert 6394GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 117M 2312021-07-16 14:04:5101:20:3204:22:4105:46:34.45+02:36:5710:305,7
118PIETRZAK Krzysztof 6266BIEGAMBOLUBIĘ GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 118M 2392021-07-16 14:12:0201:37:5304:28:0505:56:19.15+02:46:4110:475,6
119JOPA Maciej 6097KRAKÓWSenior II M - 30 119M 2422021-07-16 14:26:3201:22:5604:09:5905:57:50.45+02:48:1310:505,5
120BURMISTRZ Bartosz 6246TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 120M 2432021-07-16 14:07:2301:25:4604:21:1705:58:57.40+02:49:1910:525,5
121KOWALCZYK Marcin 6317WROCŁAWSenior II M - 30 121M 2442021-07-16 14:19:3901:36:1504:25:3905:59:47.30+02:50:0910:545,5
122JAGODZIŃSKI Hubert 6255DZIK KOMANDOMOSZCZENICASenior II M - 30 122M 2462021-07-16 14:03:5701:21:0504:25:3106:01:39.30+02:52:0110:575,5
123KACZMAREK Łukasz 6379DZIK KOMANDOŁÓDŹSenior II M - 30 123M 2472021-07-16 14:03:5601:10:2404:25:3406:01:40.45+02:52:0310:575,5
124WRÓBLEWSKI Witold 6483ZŁOTORYJASenior II M - 30 124M 2492021-07-16 14:24:0901:17:0304:18:5506:02:55.60+02:53:1810:595,5
125WORONOWICZ Karol 6312POZNAŃSenior II M - 30 125M 2502021-07-16 14:19:0901:32:2904:30:5006:03:29.80+02:53:5211:005,4
126SKORUPSKI Szymon 6110KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 126M 2552021-07-16 14:25:4001:22:4904:35:4306:07:29.65+02:57:5211:085,4
127PTASZYŃSKI Marcin 6311POZNAŃSenior II M - 30 127M 2562021-07-16 14:19:0801:27:4104:23:5806:07:47.80+02:58:1011:085,4
128KACZMAREK Maciej 6091TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 128M 2572021-07-16 14:06:2701:27:4904:24:3706:10:40.55+03:01:0311:135,3
129BARTKOWIAK Piotr 6117M-FIT RAWICZRAWICZSenior II M - 30 129M 2612021-07-16 14:18:3001:34:1904:34:2106:14:24.05+03:04:4611:205,3
130HATAŁA Tomasz 6076BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 130M 2622021-07-16 14:00:2001:27:4804:31:4806:17:04.85+03:07:2711:255,3
131GAWLAK Robert 6169MNG / RYTM CZ-DZCZECHOWICE-DZIEDZICESenior II M - 30 131M 2632021-07-16 14:46:1001:28:1104:30:2606:17:18.10+03:07:4011:265,2
132ZARZECZNY Radosław 6003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 132M 2642021-07-16 14:22:1001:35:0304:21:4106:17:37.55+03:08:0011:265,2
133SZURKOWSKI Michał 6476GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 133M 2672021-07-16 14:50:3001:37:3004:42:4606:19:20.55+03:09:4311:295,2
134KRAWCZYK Krystian 6258SZCZAWNO ZDRÓJSenior II M - 30 134M 2702021-07-16 14:41:2301:27:0004:31:4906:20:24.10+03:10:4611:315,2
135IWIŃSKI Marcin 6337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃSenior II M - 30 135M 2712021-07-16 14:16:4001:35:2404:47:3906:21:52.40+03:12:1411:345,2
136MAŁECKI Kamil 6049SIEDLCESenior II M - 30 136M 2742021-07-16 14:34:2001:29:0804:58:3606:31:41.55+03:22:0411:525,1
137PATYRA Łukasz 6136GOMINDWROCLAWSenior II M - 30 137M 2752021-07-16 14:01:4801:32:1104:43:1306:31:57.70+03:22:2011:525,1
138CHYLIŃSKI Bartosz 6497ŁÓDŹSenior II M - 30 138M 2762021-07-16 14:10:0801:33:3205:02:4306:31:59.20+03:22:2111:525,1
139BIS Marcin 6267GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 139M 2812021-07-16 14:12:0201:37:5804:51:0506:38:43.05+03:29:0512:045,0
140MAŃKOWSKI Bartosz 6507KUCHNIAMANKOWSKIEGO.PLJASTROWIESenior II M - 30 140M 2852021-07-16 14:00:1901:37:1205:06:0806:42:25.05+03:32:4712:114,9
141WRONISZEWSKI Łukasz 65231ON1 TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 141M 2892021-07-16 14:04:2501:32:1204:51:5706:44:16.75+03:34:3912:154,9
142GRUDNIEWSKI Jakub 6138WROCŁAWSenior II M - 30 142M 2962021-07-16 14:25:4301:36:5405:04:1906:51:06.80+03:41:2912:274,8
143CHORĄŻY Łukasz 6179CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCESenior II M - 30 143M 3012021-07-16 14:12:0301:38:2405:06:0507:01:54.30+03:52:1612:474,7
144STRZELCZYK Paweł 6376CC 1916WARSZAWASenior II M - 30 144M 3052021-07-16 14:30:5501:59:1705:48:3007:39:25.25+04:29:4713:554,3
Niesklasyfikowani
POMIANOWSKI Szymon 6219KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 14:06:4101:17:17 DNF DNF DNF--
BROŃSKI Krzysztof 6238MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 2021-07-16 14:03:2701:18:08 DNF DNF DNF--
GULA Tomasz 6419GBYWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 14:50:3402:16:04 DNF DNF DNF--
Znaleziono 147 wynik(ów)