GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 76
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 43km | 63km | 83km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Obidowa
43km
Rzeki
63km
Szczawa
83km
PKR5
90km
        
1SKRZYPEK Sylwia 80KRAKÓWK 33-4400:00:0001:48:1103:28:1006:07:1909:14:3312:56:4014:10:08
2ZAJKOWSKI Jaroslaw 96POROSŁYM 33-4400:00:0101:32:1802:57:5905:16:1807:59:0810:39:2311:40:42
3BRITTON Robbie 100North Norfolk Beach RunnersM 3200:00:0101:14:2802:23:2004:13:1806:13:1208:25:0109:16:00
4PYCIA Adam 75Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0201:35:1703:03:1905:23:1708:13:5411:29:2212:37:22
5HORACZY Krzysztof 371973BIAŁYSTOKM 45+00:00:0201:25:1702:46:4004:52:1707:25:2710:14:0711:16:54
6STYKOWSKI Sławomir 83MiśkiWARSZAWAM 33-4400:00:0201:41:1703:14:2405:44:1708:54:1612:33:5813:51:54
7CIURASZKIEWICZ Konrad 17OLKUSZM 33-4400:00:0201:26:1702:46:3804:53:1707:25:3210:16:1011:17:05
8JENDRYCH Artur 38Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM 3200:00:0201:23:1602:39:3004:29:1707:00:1909:30:3410:27:53
9WANTUCH Marcin 90CHOJNIKM 33-4400:00:0301:29:1602:51:3905:05:1607:48:3610:46:0311:44:55
10WINIARSKA Katarzyna 94Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK 33-4400:00:0301:26:1602:50:4504:59:1607:33:1210:16:5611:22:43
11PIENIĄDZ Bartłomiej 69Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4400:00:0302:01:4204:01:2106:47:1609:59:4613:45:5015:13:03
12PLISZKA Bartosz 72OLA TEAMOSTROŁĘKAM 45+00:00:0301:33:1403:00:5205:11:1607:50:5410:30:1511:30:22
13ŻAK Robert 98Wieliszew Heron TeamJACHRANKAM 45+00:00:0301:31:1602:58:3205:15:1607:54:4010:57:4412:02:42
14DAMBRINE Edouard 21LYONM 33-4400:00:0301:36:1603:14:2305:58:1609:23:0413:21:5814:51:28
15PASIK Tomasz 101WOLSZTYNM 33-4400:00:0301:28:2002:51:2905:01:1607:32:4110:13:5311:13:34
16GAWĘSKI Maciej 29KW KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0401:36:1503:06:1105:20:1507:56:4010:54:5911:59:33
17LACHOR Krzysztof 48ARMIA LACHORÓWKŁODNEM 3200:00:0401:38:1503:15:4905:45:1508:44:2212:41:4814:06:55
18HAJDUK Piotr 36KRAKÓWM 3200:00:0401:28:1502:53:4005:11:1507:39:4710:34:0911:35:01
19MICHALIK Paweł 61Limanowa FORRESTLIMANOWAM 3200:00:0401:39:1503:15:4805:44:1508:42:0412:00:1513:12:35
20LENCZOWSKI Kuba 49Iron Dragon Triathlon / dobrenarty.plKRAKÓWM 45+00:00:0401:36:1503:10:2105:29:1508:16:2911:40:5412:56:29
21BEREZOWSKA Patrycja 102WIELISZEWK 33-4400:00:0401:33:0003:00:5105:12:1507:50:4910:48:3311:52:54
22KRZOSEK Michał 45LUBLINM 33-4400:00:0501:31:1402:55:0705:02:1407:44:4111:01:1212:09:26
23DZIOPA Dariusz 26Urodzeni BiegaczeSOSNOWIECM 33-4400:00:0501:46:3903:28:4605:47:1408:56:1412:42:3814:08:49
24MAZUREK Robert 60Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM 33-4400:00:0501:31:1402:55:1205:02:1406:29:5810:22:0311:26:58
25NAZAREWICZ Artur 63(OB)Leśni biegaczeNIEPOŁOMICE/KRAKÓWM 33-4400:00:0501:34:1403:06:5505:34:1408:41:4212:31:3713:49:39
26PIOTROWSKI Maciej 70Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM 33-4400:00:0501:44:1403:26:5606:10:1409:25:4013:14:2814:36:42
27SZCZYGIEŁ Łukasz 86ŚLESZOWICEM 3200:00:0601:42:1303:09:5505:16:1307:49:2310:41:2711:47:12
28KURCZYK Tomasz 47KOSMDRYM 33-4400:00:0601:41:1303:22:5606:10:1309:03:3512:27:4513:35:39
29ŁUC Grzegorz 53YienuOTWOCKM 33-4400:00:0601:47:2603:40:5106:33:1310:10:5414:18:2615:50:01
30PASZKIEWICZ Maciej 68MUROWANA GOŚLINAM 45+00:00:0602:04:5004:04:3206:57:1310:34:4314:32:5615:51:18
31CEBULA Mariusz 16www.sporticukrzyca.plRUDA ŚLĄSKAM 45+00:00:0601:44:1303:24:4506:08:1309:32:5713:23:2014:47:01
32SAMBOR Mariusz 78WUJEK BIEGAKATOWICEM 33-4400:00:0703:19:1605:56:1208:56:5712:33:5613:52:34
33ZIELIŃSKI Marek 97KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM 3200:00:0701:47:1803:30:0906:14:1209:17:3813:11:3414:44:20
34SZUBA Maciej 89LUBLINM 33-4400:00:0701:40:1203:07:2905:28:1208:22:1711:22:5312:31:32
35DEFECIŃSKI Radosław 23LunatycyTUSZYNM 45+00:00:0701:33:0602:57:2405:15:1207:49:1810:49:1611:53:46
36GERVASONI Stefano 30ARTZIA asdCAGLIARIM 33-4400:00:0801:32:1102:56:1805:03:1107:39:2910:34:3911:42:26
37BORRACCI Tommaso 15La FontaninaFIRENZEM 33-4400:00:0801:35:1103:10:0505:42:1108:27:2711:35:3412:39:01
38NURZYŃSKI Michał 99SKARŻYSKO KAMIENNEM 45+00:00:0801:48:3003:31:1206:08:1109:10:5712:47:1714:10:14
39SZEREMETA Andrzej 88PZU SPORT TEAMWARSZAWAM 45+00:00:0901:46:2703:32:1606:09:1009:19:0613:01:3114:20:25
40GRZYBOWSKI Maciek 35Acti-vitBYDGOSZCZM 3200:00:0901:41:1003:19:2305:54:1008:56:5212:35:3913:59:47
41ŁĘŻNIAK Aleksander 52Monk Sandals TeamSOBÓTKAM 3200:00:0901:38:1003:09:4905:22:1007:54:1910:46:5211:52:10
42POWROŹNA Mariola 73Night Runners ŚląskKATOWICEK 33-4400:00:0902:03:4604:09:0707:10:1010:35:2414:27:5315:50:01
43MART Mariusz 58ORT ŁomiankiŁOMIANKIM 45+00:00:0901:46:4903:35:3006:27:1007:36:4013:18:3614:28:39
44SENDEROWSKI Jakub 79FC RekinJAWORZNOM 33-4400:00:1103:28:0106:32:0810:01:2113:51:0015:12:43
45MALEC Mariusz 56Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIESTARGARDM 45+00:00:1201:54:3403:41:1906:20:0709:26:2613:20:4214:31:24
46ORYBKIEWICZ Bartłomiej 67Neptun LublinLUBLINM 3200:00:1201:34:0703:10:3405:56:0709:05:0312:41:5714:08:46
47GINTER Grzegorz 31AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM 33-4400:00:1202:01:3803:59:3707:06:0710:36:3414:37:1116:04:33
48CYNIAK Marek 19EVERRUNŁÓDŹM 45+00:00:1201:48:5803:38:4606:38:0710:14:5714:10:09
49MATUSIAK Michał 59Rowery MałgośkaPOZNAŃM 33-4400:00:1301:49:0603:28:0805:58:0609:05:1412:42:1813:59:51
50WOJNA Jacek 95CHORZÓWM 33-4400:00:1401:33:0503:00:4205:16:0508:06:2711:19:2712:34:09
51DOMIN Tomasz 24sevencoins.plKRAKOWM 33-4400:00:1401:49:4303:34:5706:18:0509:26:0213:13:1414:34:56
52BORC Piotr 14Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM 45+00:00:1503:41:1906:34:0410:09:2313:44:5315:13:00
53SOSNOWSKI Michał 81PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+00:00:1501:38:0403:10:1205:36:0408:32:5411:47:1512:58:16
54LIPIŃSKI Ireneusz 51GRUDZIĄDZM 45+00:00:1601:58:2103:41:1806:34:0310:09:2813:44:5115:14:37
54PURWIN Piotr 74GRUDZIĄDZM 45+00:00:1701:58:3103:39:5506:30:0210:09:2413:44:5215:14:10
56FAJGER Janusz 2734BKPanc ŻAGAŃŻAGAŃM 45+00:00:1701:36:0203:06:5305:26:0208:09:3411:16:4012:26:41
57GOŁĄB Łukasz 33WARSZAWAM 33-4400:00:1901:50:2803:32:3706:09:0009:12:1712:51:1414:07:29
58GŁÓD Michał 32Pozor vlak!ELBLĄGM 33-4400:00:2001:47:5503:30:2506:08:5909:16:1612:56:2514:08:40
59KOMAR Krzysztof 41KUNÓWM 45+00:00:2101:41:5803:16:0605:48:5808:48:1511:56:4813:07:09
60SZCZOTKA Łukasz 85CISIECM 33-4400:00:2101:52:5303:33:4306:19:5809:26:0813:07:2314:22:22
61KUKUŁA Maciej 46KRAKÓWM 3200:00:2303:41:2106:13:5607:41:4012:33:5513:44:17
62KRZEMIEŃ Paweł 44Uśmiechnięty GrabarzMYŚLENICEM 33-4400:00:2501:44:3503:21:5805:48:5408:41:2812:08:5413:21:03
63KLARA Marek 40Bobowska Grupa BiegowaBRZANAM 33-4400:00:2801:54:1103:41:1406:20:5109:37:4213:22:5714:45:18
64RACZYC Janusz 76Gwaranto RapTARNÓWM 3200:00:2801:53:3803:45:4306:54:5110:45:1614:28:55
Przekroczony limit czasu: 18:10:00
65CYGAN Karol 18Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM 3200:00:3501:49:5803:48:4506:45:4410:37:1514:35:0516:00:40
66KRASNOPOLSKI Piotr 43Triathlon TrójmiastoGDAŃSKM 33-4400:00:3701:39:4203:09:1805:26:4208:15:5311:40:1312:56:03
67FLORCZAK Maciej 28MTB4funGORZÓW WLKP.M 45+00:00:3901:46:5903:18:5805:50:4008:53:3512:27:1113:35:23
68WIERA Bogusław 91MIEDŹNAM 33-4400:00:4102:00:3403:57:1806:45:3810:28:3114:39:1216:15:35
69DAJEK Łukasz 20CHROBOTYM 33-4400:00:4101:42:3803:14:4505:34:3808:26:0611:51:2613:09:04
70NOGALSKI Wojciech 65LIBERTÓWM 33-4400:00:4201:49:5903:30:5606:10:3709:13:0912:33:3213:41:47
71NOWAK Marcin 66KRAKÓWM 33-4400:00:4401:51:3103:35:3906:09:3509:15:2812:51:2513:59:24
72GRYGIEL Marek 34JacekBiega Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:4701:43:3203:16:1205:45:3208:36:2111:54:5413:19:03
73PLEWNIAK Jerzy 7140-latek TychyTYCHYM 45+00:00:4701:55:5703:45:5006:44:3209:59:0713:45:0815:12:22
74SZEFER Maciej 87Victoria ŻytnoŻYTNOM 33-4400:00:5002:04:1603:49:3006:38:2909:52:5813:21:5814:45:57
75KIERUK Arkadiusz 22Biegacze w RadomskuM 33-4400:00:5102:00:3603:40:1506:18:2809:33:5813:21:5814:45:41
Niesklasyfikowani
KONFEDERAK Tomasz 42TWORÓGM 33-44DNF01:41:14 DNF03:25:13 DNF06:17:14 DNF10:06:02 DNF DNF DNF
MADEJ Mirosław 54KRAKÓWM 45+DNF02:06:46 DNF04:10:14 DNF07:43:44 DNF DNF DNF DNF
NIEKRASZ Krzysztof 64Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM 45+DNF01:35:51 DNF03:02:08 DNF05:14:51 DNF08:19:58 DNF DNF DNF
WILKOS Marcin 93UCHANIEM 33-44DNF01:58:38 DNF03:58:11 DNF07:08:49 DNF DNF DNF DNF
MAJKUT Andrzej 55KS HarpaganyCHMIELÓWM 33-44DNF01:48:23 DNF03:19:47 DNF05:44:42 DNF08:26:54 DNF12:17:20 DNF DNF
MAŁKOWSKI Bogdan 57Stowarzyszenie Sportowe FeniksMURÓWM 45+DNF02:01:33 DNF04:11:25 DNF07:33:27 DNF DNF DNF DNF
BONDARCZUK Igor 13MUROWANA GOŚLINAM 45+DNF01:57:19 DNF03:52:08 DNF07:05:27 DNF10:48:35 DNF DNF DNF
KRAJEWSKI Artur 103KRAKÓWM 33-44DNF02:10:26 DNF04:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 83 wynik(ów)