GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 76
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 63km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 43km | 63km | 83km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Obidowa
43km
Rzeki
63km
      
1BRITTON Robbie 100North Norfolk Beach RunnersM 3200:00:0101:14:2802:23:2004:13:1806:13:12
2MAZUREK Robert 60Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM 33-4400:00:0501:31:1402:55:1205:02:1406:29:58
3JENDRYCH Artur 38Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM 3200:00:0201:23:1602:39:3004:29:1707:00:19
4HORACZY Krzysztof 371973BIAŁYSTOKM 45+00:00:0201:25:1702:46:4004:52:1707:25:27
5CIURASZKIEWICZ Konrad 17OLKUSZM 33-4400:00:0201:26:1702:46:3804:53:1707:25:32
6PASIK Tomasz 101WOLSZTYNM 33-4400:00:0301:28:2002:51:2905:01:1607:32:41
7WINIARSKA Katarzyna 94Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK 33-4400:00:0301:26:1602:50:4504:59:1607:33:12
8MART Mariusz 58ORT ŁomiankiŁOMIANKIM 45+00:00:0901:46:4903:35:3006:27:1007:36:40
9GERVASONI Stefano 30ARTZIA asdCAGLIARIM 33-4400:00:0801:32:1102:56:1805:03:1107:39:29
10HAJDUK Piotr 36KRAKÓWM 3200:00:0401:28:1502:53:4005:11:1507:39:47
11KUKUŁA Maciej 46KRAKÓWM 3200:00:2303:41:2106:13:5607:41:40
12KRZOSEK Michał 45LUBLINM 33-4400:00:0501:31:1402:55:0705:02:1407:44:41
13WANTUCH Marcin 90CHOJNIKM 33-4400:00:0301:29:1602:51:3905:05:1607:48:36
14DEFECIŃSKI Radosław 23LunatycyTUSZYNM 45+00:00:0701:33:0602:57:2405:15:1207:49:18
15SZCZYGIEŁ Łukasz 86ŚLESZOWICEM 3200:00:0601:42:1303:09:5505:16:1307:49:23
16BEREZOWSKA Patrycja 102WIELISZEWK 33-4400:00:0401:33:0003:00:5105:12:1507:50:49
17PLISZKA Bartosz 72OLA TEAMOSTROŁĘKAM 45+00:00:0301:33:1403:00:5205:11:1607:50:54
18ŁĘŻNIAK Aleksander 52Monk Sandals TeamSOBÓTKAM 3200:00:0901:38:1003:09:4905:22:1007:54:19
19ŻAK Robert 98Wieliszew Heron TeamJACHRANKAM 45+00:00:0301:31:1602:58:3205:15:1607:54:40
20GAWĘSKI Maciej 29KW KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0401:36:1503:06:1105:20:1507:56:40
21ZAJKOWSKI Jaroslaw 96POROSŁYM 33-4400:00:0101:32:1802:57:5905:16:1807:59:08
22WOJNA Jacek 95CHORZÓWM 33-4400:00:1401:33:0503:00:4205:16:0508:06:27
23FAJGER Janusz 2734BKPanc ŻAGAŃŻAGAŃM 45+00:00:1701:36:0203:06:5305:26:0208:09:34
24PYCIA Adam 75Korona Masters KrakówKRAKÓWM 45+00:00:0201:35:1703:03:1905:23:1708:13:54
25KRASNOPOLSKI Piotr 43Triathlon TrójmiastoGDAŃSKM 33-4400:00:3701:39:4203:09:1805:26:4208:15:53
26LENCZOWSKI Kuba 49Iron Dragon Triathlon / dobrenarty.plKRAKÓWM 45+00:00:0401:36:1503:10:2105:29:1508:16:29
Niesklasyfikowani
NIEKRASZ Krzysztof 64Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM 45+DNF01:35:51 DNF03:02:08 DNF05:14:51 DNF08:19:58 DNF
28SZUBA Maciej 89LUBLINM 33-4400:00:0701:40:1203:07:2905:28:1208:22:17
29DAJEK Łukasz 20CHROBOTYM 33-4400:00:4101:42:3803:14:4505:34:3808:26:06
MAJKUT Andrzej 55KS HarpaganyCHMIELÓWM 33-44DNF01:48:23 DNF03:19:47 DNF05:44:42 DNF08:26:54 DNF
31BORRACCI Tommaso 15La FontaninaFIRENZEM 33-4400:00:0801:35:1103:10:0505:42:1108:27:27
32SOSNOWSKI Michał 81PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+00:00:1501:38:0403:10:1205:36:0408:32:54
33GRYGIEL Marek 34JacekBiega Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:4701:43:3203:16:1205:45:3208:36:21
34KRZEMIEŃ Paweł 44Uśmiechnięty GrabarzMYŚLENICEM 33-4400:00:2501:44:3503:21:5805:48:5408:41:28
35NAZAREWICZ Artur 63(OB)Leśni biegaczeNIEPOŁOMICE/KRAKÓWM 33-4400:00:0501:34:1403:06:5505:34:1408:41:42
36MICHALIK Paweł 61Limanowa FORRESTLIMANOWAM 3200:00:0401:39:1503:15:4805:44:1508:42:04
37LACHOR Krzysztof 48ARMIA LACHORÓWKŁODNEM 3200:00:0401:38:1503:15:4905:45:1508:44:22
38KOMAR Krzysztof 41KUNÓWM 45+00:00:2101:41:5803:16:0605:48:5808:48:15
39FLORCZAK Maciej 28MTB4funGORZÓW WLKP.M 45+00:00:3901:46:5903:18:5805:50:4008:53:35
40STYKOWSKI Sławomir 83MiśkiWARSZAWAM 33-4400:00:0201:41:1703:14:2405:44:1708:54:16
41DZIOPA Dariusz 26Urodzeni BiegaczeSOSNOWIECM 33-4400:00:0501:46:3903:28:4605:47:1408:56:14
42GRZYBOWSKI Maciek 35Acti-vitBYDGOSZCZM 3200:00:0901:41:1003:19:2305:54:1008:56:52
43SAMBOR Mariusz 78WUJEK BIEGAKATOWICEM 33-4400:00:0703:19:1605:56:1208:56:57
44KURCZYK Tomasz 47KOSMDRYM 33-4400:00:0601:41:1303:22:5606:10:1309:03:35
45ORYBKIEWICZ Bartłomiej 67Neptun LublinLUBLINM 3200:00:1201:34:0703:10:3405:56:0709:05:03
46MATUSIAK Michał 59Rowery MałgośkaPOZNAŃM 33-4400:00:1301:49:0603:28:0805:58:0609:05:14
47NURZYŃSKI Michał 99SKARŻYSKO KAMIENNEM 45+00:00:0801:48:3003:31:1206:08:1109:10:57
48GOŁĄB Łukasz 33WARSZAWAM 33-4400:00:1901:50:2803:32:3706:09:0009:12:17
49NOGALSKI Wojciech 65LIBERTÓWM 33-4400:00:4201:49:5903:30:5606:10:3709:13:09
50SKRZYPEK Sylwia 80KRAKÓWK 33-4400:00:0001:48:1103:28:1006:07:1909:14:33
51NOWAK Marcin 66KRAKÓWM 33-4400:00:4401:51:3103:35:3906:09:3509:15:28
52GŁÓD Michał 32Pozor vlak!ELBLĄGM 33-4400:00:2001:47:5503:30:2506:08:5909:16:16
53ZIELIŃSKI Marek 97KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOM 3200:00:0701:47:1803:30:0906:14:1209:17:38
54SZEREMETA Andrzej 88PZU SPORT TEAMWARSZAWAM 45+00:00:0901:46:2703:32:1606:09:1009:19:06
55DAMBRINE Edouard 21LYONM 33-4400:00:0301:36:1603:14:2305:58:1609:23:04
56PIOTROWSKI Maciej 70Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM 33-4400:00:0501:44:1403:26:5606:10:1409:25:40
57DOMIN Tomasz 24sevencoins.plKRAKOWM 33-4400:00:1401:49:4303:34:5706:18:0509:26:02
58SZCZOTKA Łukasz 85CISIECM 33-4400:00:2101:52:5303:33:4306:19:5809:26:08
59MALEC Mariusz 56Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIESTARGARDM 45+00:00:1201:54:3403:41:1906:20:0709:26:26
60CEBULA Mariusz 16www.sporticukrzyca.plRUDA ŚLĄSKAM 45+00:00:0601:44:1303:24:4506:08:1309:32:57
61KIERUK Arkadiusz 22Biegacze w RadomskuM 33-4400:00:5102:00:3603:40:1506:18:2809:33:58
62KLARA Marek 40Bobowska Grupa BiegowaBRZANAM 33-4400:00:2801:54:1103:41:1406:20:5109:37:42
63SZEFER Maciej 87Victoria ŻytnoŻYTNOM 33-4400:00:5002:04:1603:49:3006:38:2909:52:58
64PLEWNIAK Jerzy 7140-latek TychyTYCHYM 45+00:00:4701:55:5703:45:5006:44:3209:59:07
65PIENIĄDZ Bartłomiej 69Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4400:00:0302:01:4204:01:2106:47:1609:59:46
66SENDEROWSKI Jakub 79FC RekinJAWORZNOM 33-4400:00:1103:28:0106:32:0810:01:21
KONFEDERAK Tomasz 42TWORÓGM 33-44DNF01:41:14 DNF03:25:13 DNF06:17:14 DNF10:06:02 DNF
68BORC Piotr 14Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM 45+00:00:1503:41:1906:34:0410:09:23
69PURWIN Piotr 74GRUDZIĄDZM 45+00:00:1701:58:3103:39:5506:30:0210:09:24
69LIPIŃSKI Ireneusz 51GRUDZIĄDZM 45+00:00:1601:58:2103:41:1806:34:0310:09:28
71ŁUC Grzegorz 53YienuOTWOCKM 33-4400:00:0601:47:2603:40:5106:33:1310:10:54
72CYNIAK Marek 19EVERRUNŁÓDŹM 45+00:00:1201:48:5803:38:4606:38:0710:14:57
73WIERA Bogusław 91MIEDŹNAM 33-4400:00:4102:00:3403:57:1806:45:3810:28:31
74PASZKIEWICZ Maciej 68MUROWANA GOŚLINAM 45+00:00:0602:04:5004:04:3206:57:1310:34:43
75POWROŹNA Mariola 73Night Runners ŚląskKATOWICEK 33-4400:00:0902:03:4604:09:0707:10:1010:35:24
76GINTER Grzegorz 31AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM 33-4400:00:1202:01:3803:59:3707:06:0710:36:34
Przekroczony limit czasu: 18:10:00
77CYGAN Karol 18Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM 3200:00:3501:49:5803:48:4506:45:4410:37:15
78RACZYC Janusz 76Gwaranto RapTARNÓWM 3200:00:2801:53:3803:45:4306:54:5110:45:16
BONDARCZUK Igor 13MUROWANA GOŚLINAM 45+DNF01:57:19 DNF03:52:08 DNF07:05:27 DNF10:48:35 DNF
MADEJ Mirosław 54KRAKÓWM 45+DNF02:06:46 DNF04:10:14 DNF07:43:44 DNF DNF
WILKOS Marcin 93UCHANIEM 33-44DNF01:58:38 DNF03:58:11 DNF07:08:49 DNF DNF
MAŁKOWSKI Bogdan 57Stowarzyszenie Sportowe FeniksMURÓWM 45+DNF02:01:33 DNF04:11:25 DNF07:33:27 DNF DNF
KRAJEWSKI Artur 103KRAKÓWM 33-44DNF02:10:26 DNF04:38:31 DNF DNF DNF
Znaleziono 83 wynik(ów)