GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 101
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 88
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 43km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 43km | 63km | 84km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Obidowa
43km
     
1HUZIOR Piotr 422NOWY TARGM 46-5500:00:0000:00:0102:30:0404:20:10
2BARAN Artur 300DOBRAM 36-4500:00:0000:00:0202:32:1304:20:14
3CULLEN Ben 313WICKLOWM 36-4500:00:0000:00:1002:49:2104:44:43
4SOWA Łukasz 391KATOWICEM 36-4500:00:0000:00:0202:43:3604:51:30
5SOCHA Norbert 390KALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0302:43:3504:51:32
6TATAREK - KONIK Agnieszka 400ALPIN SPORT TEAMCZELADŹK 18-3500:00:0000:00:0302:50:5204:53:11
7ŚCIESZKA Wojciech 39713 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0302:43:3704:53:16
8WŁOCHAL Robert 409STUDZIONKI TEAMWAŁBRZYCHM 36-4500:00:0000:00:0202:46:2804:53:18
9MIGDAL Michał 360MARKOWI BIEGACZEMARKIM 36-4500:00:0000:00:0302:52:5605:06:50
10ŚLIWA Szymon 389VOLENTI NON FIT INIURIAKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0402:52:2305:06:58
11TRYGUBENKO Maryna 402KYIVK 18-3500:00:0000:00:0302:52:4405:07:01
12TARNOWSKI Maciej 399MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0402:54:5605:07:09
13WALENCIK Marcin 404LUBLINM 36-4500:00:0000:00:0402:55:2105:07:28
14KŁAŁO Robert 336LUBLINM 36-4500:00:0000:00:0402:55:2005:07:34
15CATTI Roberto 309FRIESIAN TEAMWROCLAWM 18-3500:00:0000:00:0902:53:3905:07:59
16KASZUBIAK Konrad 334POZNAŃM 36-4500:00:0000:00:0202:51:0905:08:09
17PĄPROWICZ Wojciech 372NOAWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:0502:57:1305:09:50
18KROSMAN Szymon 343KLUB BIEGACZA T2/4RZESZOWM 18-3500:00:0000:00:0603:03:2005:14:47
19PIĄTAS Paweł 373BORUJA KOŚCIELNAM 36-4500:00:0000:00:0603:04:1405:18:50
20MERTA Przemek 359RUN OR DIENOWY TARGM 36-4500:00:0000:00:0402:58:3405:18:59
21STAŃCZAK Szymon 393STAŃCZAK TEAMPOGÓRZEM 36-4500:00:0000:00:1503:10:3405:32:12
22MAGIERA Grzegorz 350KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWM 46-5500:00:0000:00:0603:05:2505:32:22
23WILK Wiktoria 407SARNI TĘTENTKRAKÓWK 18-3500:00:0000:00:0503:11:2505:32:33
24TYLEK Rafał 403KRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:2103:12:3805:35:27
25REJ Mirosław 382GORCZYCA TEAMMIELECM 36-4500:00:0000:00:0703:16:3405:36:19
26KARCZ Grzegorz 333BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWAMYSZKÓWM 36-4500:00:0000:00:1903:10:3505:38:18
27PACZUSKI Michal Paczuski 368LODZM 36-4500:00:0000:00:1603:15:5905:38:29
28OBERLAN-MAROŃ Joanna 367TRI SEBUŚ TEAMTORUŃK 36-4500:00:0000:00:1003:10:3605:38:35
29KMITA Krzysztof 339KRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0403:16:3905:44:52
30MACHAJ Wojciech 349PGB SPORTOWA PACZKALUBARTÓWM 36-4500:00:0000:00:0503:11:2905:44:58
31FEDORCZAK Jacek 318KRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0603:16:3105:45:05
32GASIK Leszek 324SŁOŃCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM 36-4500:00:0000:00:0503:15:0005:45:08
33KOZIEŁŁO Bartosz 342T.U.R.ZAMIENIEM 36-4500:00:0000:00:1003:13:4905:45:25
34FLOREK Tomasz 321BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM 46-5500:00:0000:00:0403:15:0505:46:11
35GAŁUSZKA Dorota 323WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK 36-4500:00:0000:00:0803:16:4305:50:47
36PIWOŃSKI Adam 376GOTB ADAM PIWOŃSKIGÓRA KALWARIAM 36-4500:00:0000:00:1503:18:4305:51:26
37KLUKOSZOWSKI Marek 335NOWA BIAŁAM 36-4500:00:0000:00:0903:19:4505:53:08
Niesklasyfikowani
SIATKOWSKI Marek 386BIELSKO-BIAŁAM 18-35DNF00:00:07 DNF03:19:04 DNF05:54:18 DNF
39WĄTROBA Tomasz 405PIASECZNOM 18-3500:00:0000:00:0903:18:4805:55:07
40FUKS Szymon 322MCBIEGACZEWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:1003:19:0105:58:00
41RADOMSKI Artur 381I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 36-4500:00:0000:00:0803:11:2705:58:05
42ZABRZEWSKI Patryk 412KLUB BIEGACZA FARTLEKŻORYM 36-4500:00:0000:00:0603:18:2405:59:05
43PAPAŁA Edward 370MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 36-4500:00:0000:00:0803:19:2605:59:08
44MASIAREK Arkadiusz 357BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM 46-5500:00:0000:00:1303:26:5505:59:13
45KOVALSKA Valentyna 340ULTRA, RUN-2-GOALWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:1103:05:2906:00:07
46GRUDZIŃSKI Jacek 327MAGDALENKAM 36-4500:00:0000:00:1203:18:2406:00:09
47PATYK Mirek 371WIŚNIOWAM 46-5500:00:0003:19:3206:00:21
48CZYŚCIAK Krzysztof 314KB SOBÓTKAŻÓRAWINAM 46-5500:00:0000:00:1103:24:1306:05:40
49PRZERWA Andrzej 378KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKADZIERŻONIÓWM 46-5500:00:0000:00:1503:26:0706:05:44
50PTAK Tomasz 379KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM 36-4500:00:0000:00:0403:19:1406:07:15
51STRZELCZYK Mariusz 396PROJEKT 1000UPGDYNIAM 36-4500:00:0003:26:5106:08:31
52PIESZKO Magda 374MKRAWCZYŃSKA TEAMGDYNIAK 36-4500:00:0000:00:0603:33:0006:08:35
53DAWIDZIUK Adrian 316PROJEKT 1000UPRUMIAM 36-4500:00:0003:26:5106:08:40
54STELMACH Piotr 395STELMACH TEAMWROCŁAWM 46-5500:00:0000:00:1003:32:5506:13:58
55WINIAREK Leszek 408TEAM DKMSWARSZAWAM 46-5500:00:0000:00:1303:33:3106:19:12
56KOWALCZYK Aleksander 341DZIAŁOSZYCEM 36-4500:00:0000:00:0603:35:1506:21:48
57KMEŤ Michal 338MYJAVAM 36-4500:00:0000:00:1103:40:0806:25:02
58ROJEK Maciej 383KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0203:48:2406:25:06
59ŻYCIŃSKI Paweł 417KRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0803:35:2906:25:13
60KŁODA Dariusz 337DRUŻYNA SZPIKURADZEWOM 46-5500:00:0000:00:1303:33:4906:25:38
61MAŁKOWSKI Bogdan 353SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM 46-5500:00:0000:00:1203:35:5006:26:32
62PIĘTKO Dariusz 375ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAM 46-5500:00:0000:00:0803:39:0406:28:15
63CHUCHAŁA Paweł 310MARKOWI BIEGACZEMARKIM 36-4500:00:0000:00:0403:33:5406:28:32
64FICNER Iwona 319FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOK 46-5500:00:0000:00:0503:40:4906:29:40
65MAJCHROWSKI Jacek 351NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM 46-5500:00:0000:00:0503:40:4606:30:13
66PUDEŁKO Rafał 380MAMY TOGDYNIAM 36-4500:00:0000:00:0603:44:2206:36:15
67KAMIŃSKI Marek 332180 MINUTWROCŁAWM 46-5500:00:0000:00:1103:48:3806:36:25
68BIAŁAS Tomek 304CHORZÓWM 46-5500:00:0000:00:0703:21:4206:37:18
69FINKBEINER Łukasz 320HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 36-4500:00:0000:00:0903:32:5506:38:28
70SKŁODOWSKI Piotr 388RADZYMINM 36-4500:00:0000:00:1603:46:1206:38:33
71GRZYBOWSKA Karolina 328GRANDAUTOCZERMINK 36-4500:00:0000:00:1403:49:2006:43:14
72GRALA Maria 326RZOZÓWK 36-4500:00:0000:00:2003:47:1706:49:40
73MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 356BOCHNIAK 36-4500:00:0000:00:0903:56:49
74BĘDŹKOWSKI Marek 303GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM - SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM 46-5500:00:0000:00:1203:57:25
75BIEL Tomasz 306KATOWICEM 36-4500:00:0000:00:1703:53:26
76BORYSEWICZ Wiktor 307HARDBOX OTWOCKOTWOCKM 18-3500:00:0000:00:1804:12:48
77DACZYŃSKI Michał 315VEGE RUNNERSGLIWICEM 36-4500:00:0000:00:1104:03:56
78JAGIELSKA Magdalena 329POŁAWIACZKI PEREŁWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:0903:57:58
Przekroczony limit czasu: 19:00:00
79KWECZKA-JANECZEK Anna 345NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 36-4500:00:0000:00:1903:57:41
80MAJSTEREK Marcin 352MAMY TOGDYNIAM 46-5500:00:0000:00:0503:46:41
81MOJ Adam 362CHORZOWM 36-4500:00:0000:00:0904:02:01
82NAPIERAJ Małgorzata 363WIELUŃK 36-4500:00:0000:00:1703:52:19
83NAPIERAJ Grzegorz 364WIELUŃM 36-4500:00:0000:00:1703:52:17
84PAJURA Marta 369KRAKÓWK 36-4500:00:0000:00:0804:01:18
85POCHYLSKI Przemysław 377ZGRUPKA TEAMLUBOŃM 46-5500:00:0000:01:3303:42:45
86ROLLA Dorian 384WARZYMICEM 46-5500:00:0000:00:1103:51:01
87WOJTASIŃSKI Daniel 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 36-4500:00:0000:00:1903:57:42
88ŻURAWSKI Arkadiusz 416SOŃSKM 46-5500:00:0000:00:0704:02:31
89KRÓLIKOWSKI Wojciech 430CIECHANÓWM 46-5500:00:0000:00:0704:01:39
CHUDY Przemyslaw 311PRESTIGE CONSULTINGLIMERICKM 56+DNF00:00:03 DNF04:00:41 DNF DNF
KUNDYS Karolina 344#WAWRZYNTEAMWARSZAWAK 36-45DNF00:00:12 DNF04:55:40 DNF DNF
LIPINSKI Robert 346BOPKDMWTARNÓWM 56+DNF00:00:14 DNF04:02:21 DNF DNF
ŁYSCARZ Józef 348KATOWICEM 36-45DNF00:01:51 DNF05:13:19 DNF DNF
MAŁYSZA Sławomir 354KRAKÓWM 46-55DNF00:00:22 DNF03:54:00 DNF DNF
MODLIŃSKI Łukasz 361KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM 36-45DNF00:00:05 DNF03:48:39 DNF DNF
NOWAK Michał 366444KRAKÓWM 36-45DNF00:00:19 DNF03:46:30 DNF DNF
SIENKIEWICZ Jakub 387BIAŁYSTOKM 36-45DNF00:00:18 DNF04:55:30 DNF DNF
TKACZYK Michał 401OBSTACLE CENTER TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM 18-35DNF00:00:16 DNF04:13:48 DNF DNF
WEIS Michał 406OBSTACLE CENTER TEAMŚREMM 36-45DNF00:00:17 DNF04:13:44 DNF DNF
ZACZYŃSKA Dagmara 413BYTOMK 36-45DNF00:00:14 DNF04:55:39 DNF DNF
ZYSNARSKI Marek 415KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 46-55DNF00:00:15 DNF04:55:49 DNF DNF
Znaleziono 101 wynik(ów)