GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 76
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 43km | 63km | 83km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Obidowa
43km
Rzeki
63km
Szczawa
83km
PKR5
90km
Czas
netto
102km
Czas
brutto
102km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1PASIK Tomasz 101WOLSZTYNM 33-441M 300:00:0301:28:2002:51:2905:01:1607:32:4110:13:5311:13:3412:35:36.5512:35:39.70 7:248,1
2CIURASZKIEWICZ Konrad 17OLKUSZM 33-442M 500:00:0201:26:1702:46:3804:53:1707:25:3210:16:1011:17:0512:40:36.8512:40:39.05+00:04:597:278,0
3MAZUREK Robert 60Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM 33-443M 600:00:0501:31:1402:55:1205:02:1406:29:5810:22:0311:26:5812:54:18.0012:54:23.45+00:18:437:357,9
4ZAJKOWSKI Jaroslaw 96POROSŁYM 33-444M 1100:00:0101:32:1802:57:5905:16:1807:59:0810:39:2311:40:4213:11:49.6513:11:50.80+00:36:117:457,7
5GERVASONI Stefano 30ARTZIA asdCAGLIARIM 33-445M 1200:00:0801:32:1102:56:1805:03:1107:39:2910:34:3911:42:2613:16:41.2013:16:49.75+00:41:107:487,7
6WANTUCH Marcin 90CHOJNIKM 33-446M 1600:00:0301:29:1602:51:3905:05:1607:48:3610:46:0311:44:5513:33:53.1013:33:56.25+00:58:167:587,5
7KRZOSEK Michał 45LUBLINM 33-447M 1700:00:0501:31:1402:55:0705:02:1407:44:4111:01:1212:09:2613:55:24.8013:55:30.15+01:19:508:117,3
8SZUBA Maciej 89LUBLINM 33-448M 1800:00:0701:40:1203:07:2905:28:1208:22:1711:22:5312:31:3214:01:51.5014:01:58.85+01:26:198:157,3
9WOJNA Jacek 95CHORZÓWM 33-449M 2000:00:1401:33:0503:00:4205:16:0508:06:2711:19:2712:34:0914:03:02.5014:03:17.00+01:27:378:157,3
10BORRACCI Tommaso 15La FontaninaFIRENZEM 33-4410M 2200:00:0801:35:1103:10:0505:42:1108:27:2711:35:3412:39:0114:13:38.4514:13:46.65+01:38:068:227,2
11GRYGIEL Marek 34JacekBiega Running TeamKRAKÓWM 33-4411M 2500:00:4701:43:3203:16:1205:45:3208:36:2111:54:5413:19:0314:44:21.6514:45:09.60+02:09:298:406,9
12KRASNOPOLSKI Piotr 43Triathlon TrójmiastoGDAŃSKM 33-4412M 2700:00:3701:39:4203:09:1805:26:4208:15:5311:40:1312:56:0314:56:58.1014:57:35.15+02:21:558:476,8
13DAJEK Łukasz 20CHROBOTYM 33-4413M 2900:00:4101:42:3803:14:4505:34:3808:26:0611:51:2613:09:0414:59:01.4014:59:43.30+02:24:038:486,8
14KURCZYK Tomasz 47KOSMDRYM 33-4414M 3100:00:0601:41:1303:22:5606:10:1309:03:3512:27:4513:35:3915:09:25.7015:09:32.15+02:33:528:546,7
15KRZEMIEŃ Paweł 44Uśmiechnięty GrabarzMYŚLENICEM 33-4415M 3200:00:2501:44:3503:21:5805:48:5408:41:2812:08:5413:21:0315:10:23.3015:10:49.25+02:35:098:556,7
16SAMBOR Mariusz 78WUJEK BIEGAKATOWICEM 33-4416M 3400:00:0703:19:1605:56:1208:56:5712:33:5613:52:3415:19:34.1515:19:41.80+02:44:029:006,7
17NOGALSKI Wojciech 65LIBERTÓWM 33-4417M 3600:00:4201:49:5903:30:5606:10:3709:13:0912:33:3213:41:4715:24:27.2015:25:09.55+02:49:299:036,6
18STYKOWSKI Sławomir 83MiśkiWARSZAWAM 33-4418M 3700:00:0201:41:1703:14:2405:44:1708:54:1612:33:5813:51:5415:30:32.4515:30:34.95+02:54:559:076,6
19NOWAK Marcin 66KRAKÓWM 33-4419M 3800:00:4401:51:3103:35:3906:09:3509:15:2812:51:2513:59:2415:43:22.9015:44:07.35+03:08:279:146,5
20MATUSIAK Michał 59Rowery MałgośkaPOZNAŃM 33-4420M 3900:00:1301:49:0603:28:0805:58:0609:05:1412:42:1813:59:5115:49:08.6015:49:22.05+03:13:429:186,4
21GOŁĄB Łukasz 33WARSZAWAM 33-4421M 4000:00:1901:50:2803:32:3706:09:0009:12:1712:51:1414:07:2915:50:58.3515:51:17.55+03:15:379:196,4
22NAZAREWICZ Artur 63(OB)Leśni biegaczeNIEPOŁOMICE/KRAKÓWM 33-4422M 4400:00:0501:34:1403:06:5505:34:1408:41:4212:31:3713:49:3915:57:15.8015:57:21.35+03:21:419:236,4
23GŁÓD Michał 32Pozor vlak!ELBLĄGM 33-4423M 4500:00:2001:47:5503:30:2506:08:5909:16:1612:56:2514:08:4015:57:49.9015:58:10.35+03:22:309:236,4
24SZCZOTKA Łukasz 85CISIECM 33-4424M 4600:00:2101:52:5303:33:4306:19:5809:26:0813:07:2314:22:2216:08:30.8516:08:52.35+03:33:129:296,3
25PIOTROWSKI Maciej 70Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM 33-4425M 4900:00:0501:44:1403:26:5606:10:1409:25:4013:14:2814:36:4216:25:26.1516:25:32.00+03:49:529:396,2
26SZEFER Maciej 87Victoria ŻytnoŻYTNOM 33-4426M 5000:00:5002:04:1603:49:3006:38:2909:52:5813:21:5814:45:5716:25:03.5516:25:54.45+03:50:149:396,2
27KIERUK Arkadiusz 22Biegacze w RadomskuM 33-4427M 5200:00:5102:00:3603:40:1506:18:2809:33:5813:21:5814:45:4116:42:31.1516:43:23.05+04:07:439:496,1
28KLARA Marek 40Bobowska Grupa BiegowaBRZANAM 33-4428M 5400:00:2801:54:1103:41:1406:20:5109:37:4213:22:5714:45:1816:53:15.4016:53:43.65+04:18:039:566,0
29PIENIĄDZ Bartłomiej 69Misiu z buszuKRAKÓWM 33-4429M 5600:00:0302:01:4204:01:2106:47:1609:59:4613:45:5015:13:0316:56:07.6516:56:11.25+04:20:319:576,0
30DOMIN Tomasz 24sevencoins.plKRAKOWM 33-4430M 5800:00:1401:49:4303:34:5706:18:0509:26:0213:13:1414:34:5616:57:19.5516:57:34.30+04:21:549:586,0
31DZIOPA Dariusz 26Urodzeni BiegaczeSOSNOWIECM 33-4431M 5900:00:0501:46:3903:28:4605:47:1408:56:1412:42:3814:08:4917:02:55.5017:03:00.65+04:27:2010:016,0
32SENDEROWSKI Jakub 79FC RekinJAWORZNOM 33-4432M 6000:00:1103:28:0106:32:0810:01:2113:51:0015:12:4317:07:17.8017:07:28.90+04:31:4910:046,0
33DAMBRINE Edouard 21LYONM 33-4433M 6100:00:0301:36:1603:14:2305:58:1609:23:0413:21:5814:51:2817:28:26.7517:28:30.70+04:52:5110:165,8
34ŁUC Grzegorz 53YienuOTWOCKM 33-4434M 6500:00:0601:47:2603:40:5106:33:1310:10:5414:18:2615:50:0117:49:17.3017:49:23.80+05:13:4410:285,7
35WIERA Bogusław 91MIEDŹNAM 33-4435M 6700:00:4102:00:3403:57:1806:45:3810:28:3114:39:1216:15:3517:53:11.5517:53:53.35+05:18:1310:315,7
36GINTER Grzegorz 31AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM 33-4436M 7000:00:1202:01:3803:59:3707:06:0710:36:3414:37:1116:04:3318:02:38.3018:02:50.55+05:27:1010:365,7
Niesklasyfikowani
MAJKUT Andrzej 55KS HarpaganyCHMIELÓWM 33-44DNF01:48:23 DNF03:19:47 DNF05:44:42 DNF08:26:54 DNF12:17:20 DNF DNF DNF DNF--
KONFEDERAK Tomasz 42TWORÓGM 33-44DNF01:41:14 DNF03:25:13 DNF06:17:14 DNF10:06:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILKOS Marcin 93UCHANIEM 33-44DNF01:58:38 DNF03:58:11 DNF07:08:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAJEWSKI Artur 103KRAKÓWM 33-44DNF02:10:26 DNF04:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 40 wynik(ów)