GORCE ULTRA-TRAIL® 33 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Jaszcze
20km
    
1RAJCA Monika 1011PIMPAKICHMIELNIKK 18-3500:00:0000:00:0402:35:01
2TAMULEVICIUS Tautvydas 999VILNIUSM 18-3500:00:00
3TARNAWSKI Jakub 244M 46-5500:00:0000:00:18
4MROCZEK Justyna 1000K 18-3500:00:0000:00:0402:26:00
5STRAKOVICH Katya 1001K 18-3500:00:0000:00:1203:36:24
6PILETSKI Maksim 1002M 18-3500:00:0000:00:1302:53:55
7WASIK Marta 1003K 36-4500:00:0000:00:0803:19:26
8MAREK Dariusz 1005#RÓBSWOJE CREWM 36-4500:00:0000:00:0001:42:58
9BUSHKOUSKI Maksim 1006M 18-3500:00:0000:00:1202:54:01
10KOCIOŁEK Witold 1007M 46-5500:00:0000:00:0101:59:54
11JURKOWSKI Jan 1009M 46-5500:00:0000:00:0502:30:58
12NOWAK Marcin 1010M 36-4500:00:0000:00:1103:51:04
13ANTCZAK Jolanta 900SPORTOWE PUŁAWYPUŁAWYK 36-4500:00:0000:00:0302:30:16
14ANTKOWIAK Mirosław 901BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM 56+00:00:0000:00:0703:29:52
15ANTOSZ-ŁYJAK Katarzyna 902BIKESTATSWROCŁAWK 36-4500:00:0000:00:1102:57:34
16ARTEMIUK Eugenia 903HAJNÓWKA BIEGACZECHY ORLAŃSKIEK 56+00:00:0000:00:0703:56:54
17ARTEMIUK Eugeniusz 904HAJNÓWKA BIEGACZECHY ORLAŃSKIEM 56+00:00:0000:00:0703:56:57
18BALUCH Adam 906SILESIA MARATHON CLUBKATOWICEM 46-5500:00:0000:00:1503:32:05
19BANDULET Katarzyna 907KOBYŁKAK 36-4500:00:0000:00:0402:58:10
20BEZRUKOVAS Nerijus 908LOVE STREAMS RUNNINGVILNIUSM 36-4500:00:0000:00:0202:13:22
21BOBOWSKI Jakub 910BOGUCHWAŁAM 36-4500:00:0000:00:0803:46:56
22BOHUCKI Piotr 911REDAM 36-4500:00:0000:00:1102:22:20
23BRATKOWSKA Agnieszka 912GDYNIAK 36-4500:00:0000:00:1503:23:14
24BRZUSZEK Mateusz 914TERESIN GAJM 36-4500:00:0000:00:1204:03:05
25BRZUSZEK Katarzyna 915TERESIN GAJK 36-4500:00:0000:00:1104:03:01
26BUGAJ Krzysztof 916NIENAŻARTE MISIEKŁOMNICEM 36-4500:00:0000:00:1603:21:01
27CEBRAT Tomasz 917SOSNOWIECM 46-5500:00:0000:00:1403:26:32
28CHADUŁA Adrian 918NIENAŻERTE MISIEWITKOWICEM 18-3500:00:0000:00:1503:19:44
29CZARNECKI Zbigniew 920STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWAM 56+00:00:0000:00:0602:52:57
30DERBICH Mariusz 921FAMOT TEAMKOWALEWM 36-4500:00:0000:00:0303:23:02
31DUNIA Wojciech 922MAMY TOGDYNIAM 36-4500:00:0000:00:1302:52:13
32FARON Dominik 924ZOMA-TEAM OBIDOWIEC OBIDOWAOBIDOWAM 18-3500:00:0000:00:0602:23:23
33GASIOR Paweł 925ROZBIEGANY SUSZSUSZM 36-4500:00:0000:00:0703:38:54
34GOLARA Mariusz 927NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0602:32:14
35GRZYWIŃSKI Wojtek 928TORUŃM 36-4500:00:0000:00:1102:58:40
36HALSKA Ania 929ANIA HALSKA COACHINGCIESZYNK 36-4500:00:0000:00:0202:15:01
37JACHIMOWSKI Jarosław 930SANOK BIEGASANOKM 36-4500:00:0000:00:0402:28:31
38JAZUKIEWICZ Ewa 931EAZYMUT.PLWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:1003:53:42
39JEDLECKA Anna 932WARSZAWAK 36-4500:00:0000:00:0302:34:03
40JODŁOWSKI Konrad 933RZESZÓWM 18-3500:00:0000:00:0802:50:10
41KALECIŃSKI Piotr 934PELORUNNERTEAMBRWINOWM 36-4500:00:0000:00:0202:42:02
42KAPICA Adrian 935BIELSKO-BIAŁAM 36-4500:00:0000:00:1503:04:20
43KOMAN Michał 937FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM 18-3500:00:0000:00:0402:53:02
44KONIECZNY Izabella 938MIKOŁÓWK 36-4500:00:0000:00:0403:34:03
45KOPEĆ Marta 939NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 18-3500:00:0000:00:0602:44:08
46KOS Paweł 940EAZYMUT.PLWARSZAWAM 46-5500:00:0000:00:1003:53:40
47KUREK Jacek 942ŚWIETLIKOWOTYCHYM 46-5500:00:0000:00:0202:05:54
48KWIATKOWSKI Przemysław 943PISARZOWICEM 18-3500:00:0000:00:0603:15:08
49LEŚNICZAK Barbara 944#WKURW_TEAMZIELONKAK 46-5500:00:0000:00:1003:49:09
50LULIS Dawid 945ALTRA TEAM REDWROCŁAWM 18-3500:00:0000:00:0101:54:20
51ŁUKASIEWICZ Ewelina 946SZCZECINEKK 18-3500:00:0000:00:0502:41:59
52ŁYJAK Błażej 947BIKESTATS.PLWROCŁAWM 36-4500:00:0000:00:0201:55:36
53MATYSZCZAK Mateusz 948TYCHYM 18-3500:00:0000:00:0502:46:52
54MIERZWICKI Krzysztof 949MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:0902:48:43
55MIKUŚKIEWICZ Piotr 950PIMPAKICHMIELNIKM 36-4500:00:0000:00:0402:30:29
56MRÓZ Rafał 951TARNÓWM 46-5500:00:0000:00:0502:29:18
57NAZIEMKOWSKI Bogusław 952MORAWSKOM 36-4500:00:0000:00:1302:59:51
58NĘCKI Łukasz 953SŁOŃCA JURYOLSZTYNM 36-4500:00:0000:00:1203:50:16
59PAJĄK Bartłomiej 956SMSKLIMAMARKIM 18-3500:00:0000:00:0101:48:54
60PAJOR Andrzej 957WIELICZKAM 18-3500:00:0000:00:0402:22:11
61PAŁKA Tomasz 958KB PARANTELALIMANOWAM 46-5500:00:0000:00:0302:18:46
62PAPROCKI Bartłomiej 959RABKA-ZDRÓJM 36-4500:00:0000:00:0703:16:19
63PARZELSKI Mikołaj 960NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0502:12:28
64PELA Olga 962ŁUBIANKAK 18-3500:00:0000:00:0402:29:53
65PIĘTA Bogdan 963RUN FOR FUNMIELECM 46-5500:00:0000:00:0903:23:32
66PIOTROWSKI Przemysław 964NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0602:41:45
67PISZCZEK Stanisław 965PRZEMYŚLM 36-4500:00:0000:00:0701:59:58
68PODSIADŁY Maciej 966KS STASZEWSCYWARSZAWAM 18-3500:00:0000:00:1003:49:06
69PORADA Kacper 967FOTOGRAFIA KACPER PORADAŁUKAWIECM 18-3500:00:0000:00:0001:43:41
70PRZYŁUDZKI Janusz 968MIKOŁÓWM 56+00:00:0000:00:1303:34:57
71PSZENICZNA Joanna 969VEGE RUNNERSWARSZAWAK 18-3500:00:0000:00:0502:52:54
72PYRCHLA Patryk 970KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:1202:41:35
73RATAJ Antoni 971MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNAM 56+00:00:0000:00:0202:22:14
74ROSTOCKI Wojciech 973STAROSĄDECKI BIEGACZSTARY SĄCZM 18-3500:00:0000:00:0402:39:16
75RYK Grzegorz 974BRAKSZCZUCINM 46-5500:00:0000:00:1403:30:03
76SABALA Adrian 975WARSZAWAM 18-3500:00:0000:00:1703:32:24
77SAINTEMARIE Agnieszka 976MARCINSWIECTEAMKRAKOWK 36-4500:00:0000:00:0603:31:00
78SIKOŃ Marek 977PFEIFER.PLWOJNICZM 36-4500:00:0000:00:0102:07:34
79SIMON Paweł 978BĘDZINM 46-5500:00:0000:00:0703:24:48
80SMACZNY Bartłomiej 980MIELECM 36-4500:00:0000:00:0702:28:29
81STACHERSKI Łukasz 981PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAMPRZEDBÓRZM 18-3500:00:0000:00:0201:59:56
82STELMACH Barbara 982STELMACH TEAMWROCŁAWK 46-5500:00:0000:00:1203:28:44
83STRZESAK Patrycja 985SZCZEPANOWICEK 36-4500:00:0000:00:0802:35:05
84SZCZYPIORSKA Monika 986WARSZAWAK 18-3500:00:0000:00:1303:05:10
85SZMECHTIG Ewa 987TORUŃK 46-5500:00:0000:00:0902:41:55
86TĘCZA Sandra 988JAROCINK 18-3500:00:0000:00:0902:55:28
87TOKARSKI Rafał 989ZABAWAM 46-5500:00:0000:00:0803:24:56
88WASILEWSKI Tomasz 990AROMAT NÓGKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:1005:10:22
89WĘGLIŃSKI Mikołaj 991JAROCINM 18-3500:00:0000:00:0802:09:59
90WINTER Piotr 992NIGHT RUNNERSPOZNAŃM 18-3500:00:0000:00:0102:16:49
91ZBOROWSKI Kazimierz 994KRYNICA-ZDRÓJM 46-5500:00:0000:00:0302:51:06
92ZOŁA Piotr 995KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0202:32:53
93ŻYCIŃSKA Magdalena 996KRAKÓWK 46-5500:00:0000:00:1403:22:41
94PAWLIKOWSKI Damian 998M 18-3500:00:0000:00:1002:22:54
95FRANCUZ Konrad 997M 46-5500:00:0000:00:02
96STRUSZKIEWICZ Aleksandra 758POWER TRAININGWARSAWK 18-3500:00:0000:00:0504:06:38
Niesklasyfikowani
BALIGA Cezary 905HOKA GARMIN TEAMOLESNOM 18-35DNF00:00:01 DNF DNF
BRZOZOWSKA Joanna 913ELITA Z NIZINWARSZAWAK 18-35DNF00:00:03 DNF02:34:42 DNF
CZACHOR Marek 919WULKANY MIŁOŚCIŚWIEBODZINM 36-45DNF DNF03:25:03 DNF
PAWŁOWSKI Krzysztof 961MEANDERJASTRZĘBIE ZDRÓJM 36-45DNF00:00:15 DNF DNF
Znaleziono 100 wynik(ów)