GORCE ULTRA-TRAIL® 33 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.001km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
   
1MAREK Dariusz 1005#RÓBSWOJE CREWM 36-4500:00:0000:00:00
2PORADA Kacper 967FOTOGRAFIA KACPER PORADAŁUKAWIECM 18-3500:00:0000:00:00
3KOCIOŁEK Witold 1007M 46-5500:00:0000:00:01
4LULIS Dawid 945ALTRA TEAM REDWROCŁAWM 18-3500:00:0000:00:01
5PAJĄK Bartłomiej 956SMSKLIMAMARKIM 18-3500:00:0000:00:01
6SIKOŃ Marek 977PFEIFER.PLWOJNICZM 36-4500:00:0000:00:01
7WINTER Piotr 992NIGHT RUNNERSPOZNAŃM 18-3500:00:0000:00:01
Niesklasyfikowani
BALIGA Cezary 905HOKA GARMIN TEAMOLESNOM 18-35DNF00:00:01 DNF
9BEZRUKOVAS Nerijus 908LOVE STREAMS RUNNINGVILNIUSM 36-4500:00:0000:00:02
10HALSKA Ania 929ANIA HALSKA COACHINGCIESZYNK 36-4500:00:0000:00:02
11KALECIŃSKI Piotr 934PELORUNNERTEAMBRWINOWM 36-4500:00:0000:00:02
12KUREK Jacek 942ŚWIETLIKOWOTYCHYM 46-5500:00:0000:00:02
13ŁYJAK Błażej 947BIKESTATS.PLWROCŁAWM 36-4500:00:0000:00:02
14RATAJ Antoni 971MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNAM 56+00:00:0000:00:02
15STACHERSKI Łukasz 981PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAMPRZEDBÓRZM 18-3500:00:0000:00:02
16ZOŁA Piotr 995KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:02
17FRANCUZ Konrad 997M 46-5500:00:0000:00:02
18ANTCZAK Jolanta 900SPORTOWE PUŁAWYPUŁAWYK 36-4500:00:0000:00:03
19DERBICH Mariusz 921FAMOT TEAMKOWALEWM 36-4500:00:0000:00:03
20JEDLECKA Anna 932WARSZAWAK 36-4500:00:0000:00:03
21PAŁKA Tomasz 958KB PARANTELALIMANOWAM 46-5500:00:0000:00:03
22ZBOROWSKI Kazimierz 994KRYNICA-ZDRÓJM 46-5500:00:0000:00:03
BRZOZOWSKA Joanna 913ELITA Z NIZINWARSZAWAK 18-35DNF00:00:03 DNF
24RAJCA Monika 1011PIMPAKICHMIELNIKK 18-3500:00:0000:00:04
25MROCZEK Justyna 1000K 18-3500:00:0000:00:04
26BANDULET Katarzyna 907KOBYŁKAK 36-4500:00:0000:00:04
27JACHIMOWSKI Jarosław 930SANOK BIEGASANOKM 36-4500:00:0000:00:04
28KOMAN Michał 937FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM 18-3500:00:0000:00:04
29KONIECZNY Izabella 938MIKOŁÓWK 36-4500:00:0000:00:04
30MIKUŚKIEWICZ Piotr 950PIMPAKICHMIELNIKM 36-4500:00:0000:00:04
31PAJOR Andrzej 957WIELICZKAM 18-3500:00:0000:00:04
32PELA Olga 962ŁUBIANKAK 18-3500:00:0000:00:04
33ROSTOCKI Wojciech 973STAROSĄDECKI BIEGACZSTARY SĄCZM 18-3500:00:0000:00:04
34JURKOWSKI Jan 1009M 46-5500:00:0000:00:05
35ŁUKASIEWICZ Ewelina 946SZCZECINEKK 18-3500:00:0000:00:05
36MATYSZCZAK Mateusz 948TYCHYM 18-3500:00:0000:00:05
37MRÓZ Rafał 951TARNÓWM 46-5500:00:0000:00:05
38PARZELSKI Mikołaj 960NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:05
39PSZENICZNA Joanna 969VEGE RUNNERSWARSZAWAK 18-3500:00:0000:00:05
40STRUSZKIEWICZ Aleksandra 758POWER TRAININGWARSAWK 18-3500:00:0000:00:05
41CZARNECKI Zbigniew 920STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWAM 56+00:00:0000:00:06
42FARON Dominik 924ZOMA-TEAM OBIDOWIEC OBIDOWAOBIDOWAM 18-3500:00:0000:00:06
43GOLARA Mariusz 927NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:06
44KOPEĆ Marta 939NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK 18-3500:00:0000:00:06
45KWIATKOWSKI Przemysław 943PISARZOWICEM 18-3500:00:0000:00:06
46PIOTROWSKI Przemysław 964NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:06
47SAINTEMARIE Agnieszka 976MARCINSWIECTEAMKRAKOWK 36-4500:00:0000:00:06
48ANTKOWIAK Mirosław 901BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM 56+00:00:0000:00:07
49ARTEMIUK Eugenia 903HAJNÓWKA BIEGACZECHY ORLAŃSKIEK 56+00:00:0000:00:07
50ARTEMIUK Eugeniusz 904HAJNÓWKA BIEGACZECHY ORLAŃSKIEM 56+00:00:0000:00:07
51GASIOR Paweł 925ROZBIEGANY SUSZSUSZM 36-4500:00:0000:00:07
52PAPROCKI Bartłomiej 959RABKA-ZDRÓJM 36-4500:00:0000:00:07
53PISZCZEK Stanisław 965PRZEMYŚLM 36-4500:00:0000:00:07
54SIMON Paweł 978BĘDZINM 46-5500:00:0000:00:07
55SMACZNY Bartłomiej 980MIELECM 36-4500:00:0000:00:07
56WASIK Marta 1003K 36-4500:00:0000:00:08
57BOBOWSKI Jakub 910BOGUCHWAŁAM 36-4500:00:0000:00:08
58JODŁOWSKI Konrad 933RZESZÓWM 18-3500:00:0000:00:08
59STRZESAK Patrycja 985SZCZEPANOWICEK 36-4500:00:0000:00:08
60TOKARSKI Rafał 989ZABAWAM 46-5500:00:0000:00:08
61WĘGLIŃSKI Mikołaj 991JAROCINM 18-3500:00:0000:00:08
62MIERZWICKI Krzysztof 949MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:09
63PIĘTA Bogdan 963RUN FOR FUNMIELECM 46-5500:00:0000:00:09
64SZMECHTIG Ewa 987TORUŃK 46-5500:00:0000:00:09
65TĘCZA Sandra 988JAROCINK 18-3500:00:0000:00:09
66JAZUKIEWICZ Ewa 931EAZYMUT.PLWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:10
67KOS Paweł 940EAZYMUT.PLWARSZAWAM 46-5500:00:0000:00:10
68LEŚNICZAK Barbara 944#WKURW_TEAMZIELONKAK 46-5500:00:0000:00:10
69PODSIADŁY Maciej 966KS STASZEWSCYWARSZAWAM 18-3500:00:0000:00:10
70WASILEWSKI Tomasz 990AROMAT NÓGKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:10
71PAWLIKOWSKI Damian 998M 18-3500:00:0000:00:10
72NOWAK Marcin 1010M 36-4500:00:0000:00:11
73ANTOSZ-ŁYJAK Katarzyna 902BIKESTATSWROCŁAWK 36-4500:00:0000:00:11
74BOHUCKI Piotr 911REDAM 36-4500:00:0000:00:11
75BRZUSZEK Katarzyna 915TERESIN GAJK 36-4500:00:0000:00:11
76GRZYWIŃSKI Wojtek 928TORUŃM 36-4500:00:0000:00:11
77STRAKOVICH Katya 1001K 18-3500:00:0000:00:12
78BUSHKOUSKI Maksim 1006M 18-3500:00:0000:00:12
79BRZUSZEK Mateusz 914TERESIN GAJM 36-4500:00:0000:00:12
80NĘCKI Łukasz 953SŁOŃCA JURYOLSZTYNM 36-4500:00:0000:00:12
81PYRCHLA Patryk 970KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:12
82STELMACH Barbara 982STELMACH TEAMWROCŁAWK 46-5500:00:0000:00:12
83PILETSKI Maksim 1002M 18-3500:00:0000:00:13
84DUNIA Wojciech 922MAMY TOGDYNIAM 36-4500:00:0000:00:13
85NAZIEMKOWSKI Bogusław 952MORAWSKOM 36-4500:00:0000:00:13
86PRZYŁUDZKI Janusz 968MIKOŁÓWM 56+00:00:0000:00:13
87SZCZYPIORSKA Monika 986WARSZAWAK 18-3500:00:0000:00:13
88CEBRAT Tomasz 917SOSNOWIECM 46-5500:00:0000:00:14
89RYK Grzegorz 974BRAKSZCZUCINM 46-5500:00:0000:00:14
90ŻYCIŃSKA Magdalena 996KRAKÓWK 46-5500:00:0000:00:14
91BALUCH Adam 906SILESIA MARATHON CLUBKATOWICEM 46-5500:00:0000:00:15
92BRATKOWSKA Agnieszka 912GDYNIAK 36-4500:00:0000:00:15
93CHADUŁA Adrian 918NIENAŻERTE MISIEWITKOWICEM 18-3500:00:0000:00:15
94KAPICA Adrian 935BIELSKO-BIAŁAM 36-4500:00:0000:00:15
PAWŁOWSKI Krzysztof 961MEANDERJASTRZĘBIE ZDRÓJM 36-45DNF00:00:15 DNF
96BUGAJ Krzysztof 916NIENAŻARTE MISIEKŁOMNICEM 36-4500:00:0000:00:16
97SABALA Adrian 975WARSZAWAM 18-3500:00:0000:00:17
98TARNAWSKI Jakub 244M 46-5500:00:0000:00:18
99TAMULEVICIUS Tautvydas 999VILNIUSM 18-3500:00:00
CZACHOR Marek 919WULKANY MIŁOŚCIŚWIEBODZINM 36-45DNF DNF
Znaleziono 100 wynik(ów)