GORCE ULTRA-TRAIL® 33 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 33 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 110
Wystartowało : 100
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart
0.001km
Jaszcze
20km
Czas
netto
32.2km
Czas
brutto
32.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAREK Dariusz 1005#RÓBSWOJE CREWM 36-451M 100:00:0000:00:0001:42:5802:51:16.6002:51:16.60 5:1911,3
2ŁYJAK Błażej 947BIKESTATS.PLWROCŁAWM 36-452M 400:00:0000:00:0201:55:3603:12:09.0003:12:09.00+00:20:525:5810,1
3PISZCZEK Stanisław 965PRZEMYŚLM 36-453M 900:00:0000:00:0701:59:5803:32:17.9503:32:17.95+00:41:016:359,1
4SIKOŃ Marek 977PFEIFER.PLWOJNICZM 36-454M 1300:00:0000:00:0102:07:3403:44:31.5503:44:31.55+00:53:146:588,6
5BEZRUKOVAS Nerijus 908LOVE STREAMS RUNNINGVILNIUSM 36-455M 1500:00:0000:00:0202:13:2203:50:30.6003:50:30.60+00:59:147:098,4
6JACHIMOWSKI Jarosław 930SANOK BIEGASANOKM 36-456M 2100:00:0000:00:0402:28:3104:02:28.1504:02:28.15+01:11:117:318,0
7BOHUCKI Piotr 911REDAM 36-457M 2200:00:0000:00:1102:22:2004:07:59.0004:07:59.00+01:16:427:427,8
8SMACZNY Bartłomiej 980MIELECM 36-458M 2300:00:0000:00:0702:28:2904:10:35.8504:10:35.85+01:19:197:467,7
9KALECIŃSKI Piotr 934PELORUNNERTEAMBRWINOWM 36-459M 2800:00:0000:00:0202:42:0204:30:25.0504:30:25.05+01:39:088:237,1
10PIOTROWSKI Przemysław 964NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 36-4510M 3100:00:0000:00:0602:41:4504:37:26.3004:37:26.30+01:46:098:367,0
11MIKUŚKIEWICZ Piotr 950PIMPAKICHMIELNIKM 36-4511M 3600:00:0000:00:0402:30:2904:49:29.0004:49:29.00+01:58:128:596,7
12MIERZWICKI Krzysztof 949MAZURSKIE TROPYWARSZAWAM 36-4512M 3800:00:0000:00:0902:48:4304:51:25.6004:51:25.60+02:00:099:036,6
13DUNIA Wojciech 922MAMY TOGDYNIAM 36-4513M 4000:00:0000:00:1302:52:1304:54:29.3004:54:29.30+02:03:129:086,6
14NAZIEMKOWSKI Bogusław 952MORAWSKOM 36-4514M 4100:00:0000:00:1302:59:5104:55:40.5004:55:40.50+02:04:239:106,5
15KAPICA Adrian 935BIELSKO-BIAŁAM 36-4515M 4300:00:0000:00:1503:04:2004:57:08.8004:57:08.80+02:05:529:136,5
16GRZYWIŃSKI Wojtek 928TORUŃM 36-4516M 4400:00:0000:00:1102:58:4005:05:35.9505:05:35.95+02:14:199:296,3
17DERBICH Mariusz 921FAMOT TEAMKOWALEWM 36-4517M 4700:00:0000:00:0303:23:0205:28:15.7005:28:15.70+02:36:5910:115,9
18BUGAJ Krzysztof 916NIENAŻARTE MISIEKŁOMNICEM 36-4518M 4800:00:0000:00:1603:21:0105:28:34.9505:28:34.95+02:37:1810:125,9
19PAPROCKI Bartłomiej 959RABKA-ZDRÓJM 36-4519M 4900:00:0000:00:0703:16:1905:30:05.7005:30:05.70+02:38:4910:155,9
20GASIOR Paweł 925ROZBIEGANY SUSZSUSZM 36-4520M 5900:00:0000:00:0703:38:5406:13:01.0006:13:01.00+03:21:4411:355,2
21NOWAK Marcin 1010M 36-4521M 6300:00:0000:00:1103:51:0406:26:02.8006:26:02.80+03:34:4611:595,0
22NĘCKI Łukasz 953SŁOŃCA JURYOLSZTYNM 36-4522M 6400:00:0000:00:1203:50:1606:28:38.6006:28:38.60+03:37:2212:045,0
23BOBOWSKI Jakub 910BOGUCHWAŁAM 36-4523M 6600:00:0000:00:0803:46:5606:29:53.2006:29:53.20+03:38:3612:065,0
24BRZUSZEK Mateusz 914TERESIN GAJM 36-4524M 6700:00:0000:00:1204:03:0506:49:19.5506:49:19.55+03:58:0212:424,7
Niesklasyfikowani
CZACHOR Marek 919WULKANY MIŁOŚCIŚWIEBODZINM 36-45DNF DNF03:25:03 DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Krzysztof 961MEANDERJASTRZĘBIE ZDRÓJM 36-45DNF00:00:15 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 26 wynik(ów)