GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 258
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
      
1PECHATKIN Nikita 397VOKUEVA TEAMST.PETERSBURGM 3200:00:0001:39:1205:45:14
2POŁOMSKI Andrzej 413GMRiP Grupa Mundurowych, Rodzin i PrzyjaciółTĘGOBORZEM 45+00:00:0002:04:0704:17:0107:49:23
3PECHATKINA Liuda 398VOKUEVA TEAMSAINT-PETERSBURGK 3200:00:0002:05:4004:06:3907:42:52
4TERZONI Christian 473CASTELNOVO NE MONTIM 33-4400:00:0101:26:4102:40:4704:40:26
5SKRZYSIŃSKI Gniewomir 443Monk Sandals TeamKORCZYNAM 33-4400:00:0101:22:0702:36:5104:33:01
6DUDEK Jacek 258EGO POWER LABKRAKÓWM 3200:00:0101:18:4802:29:4004:47:18
7MYŚLIWIEC Robert 377Wild&FreeRZESZÓWM 33-4400:00:0201:26:3602:54:1905:28:21
8BANIAK Marcin 209G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM 33-4400:00:0201:22:0902:37:0105:02:45
9KOEHLER Krzysztof 316KRAKOWM 45+00:00:0201:39:4703:19:5606:04:53
10BERDYCHOWSKI Zygmunt 525NISKOWAM 45+00:00:0201:35:2603:13:0805:53:32
11KAPELAN Anna 302PKBPRZEMYŚLK 33-4400:00:0301:33:3103:01:2505:14:27
12WOLSKI Jakub 496Magazyn Bieganie/Strefa PrzygódSZCZAWNICAM 3200:00:0301:14:5302:23:0004:31:59
13CICHOREK Dariusz 243KALISZM 45+00:00:0302:30:1404:42:09
14SIERGIEJEWICZ Grzegorz 441Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNM 33-4400:00:0301:28:5702:54:2905:31:29
15PERYKASZA Paweł 400NANN Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:0401:28:1102:46:2104:53:29
16WALASEK Grzegorz 479biegusiem.plRYKIM 45+00:00:0402:49:5905:14:55
17KOSOWSKI Mateusz 521ANTYLEWAKWARSZAWAM 33-4400:00:0401:36:2103:08:2705:54:54
18GŁODOWSKA Kamila 272IWONICZ-ZDRÓJK 3200:00:0401:31:4802:59:0605:15:52
Przekroczony limit czasu: 10:10:00
19KAŃTOCH Cezary 300SIEMONIAM 45+00:00:0402:13:3904:39:1608:57:50
20SŁAWIŃSKI Patryk 445POGORZELM 33-4400:00:0501:54:3103:46:1907:23:59
21KUŻAJ Sławomir 341DĄBRÓWKAM 3200:00:0501:43:5803:20:2005:44:42
22TOURDANOV Ingrid 493GRONINGENK 3200:00:0501:54:2303:35:1806:40:34
23STANUCHIEWICZ Oskar 454CZĘSTOCHOWAM 33-4400:00:0501:31:1302:59:0105:42:48
24BEKAS Marcin 217Runonline.plKRAKÓWM 33-4400:00:0501:36:1103:03:3705:34:45
25RÓŻYCKI Konrad 425WARSZAWAM 45+00:00:0501:39:5503:16:1205:55:46
26JANOWSKA Katarzyna 527Fizjo ZdrowieWARSZAWAK 33-4400:00:0501:56:4303:45:5907:18:51
27KACZMAREK Piotr 299SKAWINAM 33-4400:00:0601:46:2003:35:3006:42:50
28PIETRUSZKA Maciej 406KRWAWE SUTY Run&BikeKRAKÓWM 33-4400:00:0601:27:4702:47:5905:06:36
29FLOREK Sebastian 267NORAFSPORTGABOŃM 33-4400:00:0601:21:5802:40:5904:40:18
30MACHUL Ewa 356Dream runWARSZAWAK 33-4400:00:0601:43:1203:13:3405:45:21
31ŁUCZAK Marcin 355run4energyPLEWISKAM 33-4400:00:0701:41:1403:16:3606:16:54
32PŁÓCIENNICZAK Jakub 411WARSZAWAM 33-4400:00:0701:35:2403:10:4606:00:19
33NIEMCZEWSKI Borys 383Timebandit CorpsNIECHOBRZM 33-4400:00:0701:42:1803:22:1506:18:49
34BIEL Lukasz 222Mr.WARSAWM 33-4400:00:0701:52:3503:36:2806:58:10
35ŻAK Barbara 528PRZEGINIAK 33-4400:00:0701:42:2803:21:3706:06:38
36DANEL Adam 252TYCHYM 33-4400:00:0801:44:0003:20:0806:21:10
37ŁAKOMY Waldemar 353Bukowski Klub BiegaczaBUKM 45+00:00:0801:50:1503:41:1106:42:52
38HEJZA Michał 280NAKŁO NAD NOTECIĄM 3200:00:0801:33:3303:02:4605:48:33
39ŻAK Artur 516ze szwagremPRZEGINIAM 33-4400:00:0801:42:2003:17:0006:04:34
40ŚMIAŁEK Łukasz 4711983TARGOWISKOM 33-4400:00:0901:43:1303:16:1406:08:05
41MRÓZ Rafał 375TARNÓWM 45+00:00:0901:38:5303:05:5705:42:50
42DRABIK Jacek 255KRAKÓWM 45+00:00:0901:59:1903:52:5607:30:16
43WOZNIAK Wojciech 497BETTER THEN A THOUSANDPOZNANM 45+00:00:0901:47:0703:30:2306:29:59
44TUCHOŁKA Marta 520Poco Loco Adventure TeamKROBIAK 33-4400:00:0901:46:2403:27:5806:21:21
45PIWKO Anna 409Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEK 33-4400:00:1002:11:3804:15:4207:56:57
46PĘKAŁA Aleksandra 401Run PasjaBYDGOSZCZK 33-4400:00:1001:52:5103:32:3106:36:33
47ĆWIKŁA Krzysztof 251MALAWAM 45+00:00:1001:49:1303:30:4906:19:48
48HERBICH-SAR Violetta 281FUDU & Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4400:00:1001:46:4003:34:2306:39:48
49JESIOLOWSKI Michal 295ZIELONKIM 33-4400:00:1001:32:2503:03:4605:45:37
50KRUPA Anna 526Husiaria Race TeamWIERZCHOWICEK 3200:00:1004:02:4807:20:07
51KRZEMIŃSKI Bartosz 334Run PasjaBYDGOSZCZM 33-4400:00:1101:44:4003:28:4906:36:29
52TOPOROWICZ Agata 476BIELSKO-BIAŁAK 33-4400:00:1101:39:4303:14:2105:43:17
53VAADA Anita 524BRSEBUDAPESZTK 33-4400:00:1101:47:5203:28:2206:05:26
54BALAZS File 523BUDAPESZTM 33-4400:00:1101:34:3102:58:4005:07:19
55WAROWNY Piotr 483RYKIM 33-4400:00:1201:58:0803:57:3207:48:24
56GIBAŁA Marcin 271Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:1203:20:2206:19:11
57BILECKI Sebastian 225BIELSKO-BIAŁAM 33-4400:00:1201:47:3803:28:4206:05:18
58NAWARA Katarzyna 381WĘGRZCEK 3200:00:1201:53:0003:41:0906:46:04
59MAZANOWSKA Ewa 362Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK 33-4400:00:1202:32:0604:59:3009:23:59
60FALKOWSKI Piotr 529KG Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 45+00:00:1201:47:1703:29:0806:36:35
61KIRILENKO Marcin 305MARKIM 33-4400:00:1301:54:5303:47:3306:58:17
61KIRILENKO Aneta 306MARKIK 33-4400:00:1301:54:3003:47:2906:58:14
63SIENKIEWICZ Wojciech 440Orange PolskaŁÓDŹM 45+00:00:1301:44:4903:20:1606:09:14
64SUWAŁA Anna 461RADOMK 33-4400:00:1401:53:4003:49:4007:12:38
65DUDEK Michał 257Biegusiem.plRADOMM 33-4400:00:1401:53:4503:49:4107:12:46
66CHWISTEK Maciej 242KRAKÓWM 33-4400:00:1402:01:2204:03:1207:27:58
67PIECZARA Błażej 404JAWORZNOM 33-4400:00:1501:47:0403:34:5506:48:08
68ZAJĄC Paweł 506100hrmax TeamJEDLNIA LETNISKOM 33-4400:00:1501:41:2703:18:2106:19:38
69SZYMAŃSKI Mariusz 467ROKITNO SZLACHECKIEM 33-4400:00:1502:12:3904:29:2008:28:21
70SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 442Vege RunnersŁÓDŹK 33-4400:00:1602:14:3904:47:4808:54:11
71JASTRZĘBSKI Artur 293Sky RunnerŁAZYM 3200:00:1602:26:0804:40:3008:28:16
72LATOS Marcin 346Euroclear Running TeamWĘGRZCE WIELKIEM 3200:00:1601:36:1903:02:1705:20:22
73PASIERBIŃSKI Piotr 394TriPasikKANIEM 45+00:00:1601:46:3703:31:3406:45:13
74ŻACZEK Anna 515Biegusiem. plRYKIK 45+00:00:1603:57:2907:48:29
75BUNSCH Iga 234KRAKOWK 33-4400:00:1701:59:2103:59:5807:51:11
76OLSZAK Dariusz 388ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEM 3200:00:1701:38:4703:05:3405:24:52
77MICHALCZEWSKA Marzena 363ŁÓDŹK 33-4400:00:1701:52:2303:47:3206:57:17
78WĘGLIŃSKI Michał 485WARSZAWAM 3200:00:1701:44:3803:19:5205:59:58
79KULAS Łukasz 339SoloBIERUŃM 33-4400:00:1701:46:2203:24:2706:14:31
80MIĘDZIK Tomasz 369KRAKÓWM 33-4400:00:1801:59:1603:59:5507:51:56
81CIRKO Arkadiusz 245Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-4400:00:1801:38:5003:07:5305:54:21
82PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 395KS FlorianLIMANOWAK 33-4400:00:1902:17:1304:37:0208:36:08
83KUCZEK Katarzyna 338PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4400:00:1902:22:0604:40:2608:54:12
84KACZMAREK Grzegorz 298TICONMUROWANA GOŚLINAM 45+00:00:1901:47:0303:38:4206:54:36
85KMITA Krzysztof 312KRAKÓWM 33-4400:00:1901:49:3303:31:3306:38:04
86WÓJKOWSKI Kamil 500Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹM 33-4400:00:1902:09:1904:34:0008:37:35
87JACHYMSKI Ignacy 284ŁÓDŹM 3200:00:1902:03:4504:08:0407:28:06
88STODULSKI Krzysztof 458Kutno BiegaMIECZYSŁAWÓWM 33-4400:00:1902:09:1704:34:0208:37:38
89POLIŃSKA Magdalena 412Socios SilesiaKATOWICEK 33-4400:00:1901:59:1203:55:1607:25:52
90TOKARSKI Rafał 474KRAKÓWM 33-4400:00:2001:59:3304:02:0207:49:58
91RADOMSKI Kuba 417Przegląd SportowyWOŁOMINM 3200:00:2001:54:4803:53:2907:16:28
92NIEWIAROWSKI Jarosław 384Biegiem po PiwoŁÓDŹM 33-4400:00:2002:12:2404:27:1008:14:21
93BORKWSKA Aneta 230Ultra SrultraSTOCZEKK 3200:00:2101:58:2503:46:1306:50:46
94ZORAN Henryk 513RUDA ŚLĄSKAM 45+00:00:2101:57:5603:42:2006:27:20
95JĘCEK Maciej 296ŁÓDŹM 33-4400:00:2101:54:0403:31:4606:16:54
96SZYMCZAK Katarzyna 469KALISZK 45+00:00:2102:41:2205:12:1809:17:38
97URIBE ABARCA Juan Manuel 478KRAKOWM 3200:00:2201:59:0303:55:5107:10:27
98KRÓL Łukasz 331KONSTANCIN-JEZIORNAM 3200:00:2201:57:1704:06:4707:40:05
99PŁAŻYŃSKI Bartosz 410W pogoni za duchemSOSNOWIECM 33-4400:00:2202:15:4704:17:3107:53:48
100DZIEDZIC Paweł 261PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4400:00:2201:56:1504:09:4407:42:48
101KWASEK Kazek 342Eskadra KrakówBIBICEM 33-4400:00:2301:58:4704:06:0507:55:50
102IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 2831976GRODZIECK 33-4400:00:2302:15:1504:35:1508:34:59
103SWĘDZIOŁ Monika 462W pogoni za duchemSOSNOWIECK 33-4400:00:2302:10:3404:14:0807:45:12
104SZYMANIAK Filip 466BYTOMM 3200:00:2301:52:0503:34:2206:42:40
105NISZCZOT Dariusz 532GORCEM 3200:00:2301:52:2303:30:5806:06:14
106SZYMCZAK Tomasz 468KALISZM 45+00:00:2302:40:3505:12:1209:17:42
107JANOWSKA Ula 289GRUDZIĄDZK 33-4400:00:2402:10:2904:03:2107:35:57
108AMANOWICZ Marek 204Running PołaniecPOŁANIECM 33-4400:00:2401:44:5403:21:4806:03:59
109KŁOŚ Artur 311LUBLINM 3200:00:2402:00:3703:35:4206:36:29
110BROZEK Aleksander 232ElectroluxPĘKOWICEM 33-4400:00:2401:49:5303:29:3406:20:05
111BORC Marzanna 229Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK 45+00:00:2502:10:2104:03:1907:35:36
112CHELKOWSKI Henryk 238Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIADZM 33-4400:00:2502:10:2604:03:1807:35:52
113SZYMCZYK Daniel 470SevenSevenKRAKÓWM 33-4400:00:2501:44:3203:16:2305:49:22
114DZIKOŃ Małgorzata 262Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK 33-4400:00:2502:19:5804:35:4008:59:34
115ZIELIŃSKA Iwona 512Biegaj z GłowąGDAŃSKK 33-4400:00:2501:59:5404:02:3607:45:38
116MYSZKOWSKI Paweł 376Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAM 33-4400:00:2502:19:3904:35:4108:59:40
117ODOLIŃSKI Jacek 387Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM 45+00:00:2602:02:0704:04:2806:59:14
118PURWIN Beata 415GRUDZIĄDZK 45+00:00:2602:13:0304:23:5108:18:32
119PISULIŃSKA Ewa 408KRAKÓWK 3200:00:2602:16:2404:25:1908:23:19
120LENART-KŁOŚ Katarzyna 347LUBLINK 3200:00:2602:00:4503:46:0006:58:53
121JUREK Jarosław 297KS FlorianLIMANOWAM 33-4400:00:2602:02:5304:22:1508:27:40
122LOSOR Andrzej 351PRÓSZKÓWM 33-4400:00:2602:12:0004:48:2109:43:24
123PAWŁOWSKI Robert 396Vege RunnersCHODZIEŻM 33-4400:00:2701:53:0403:38:2206:31:45
124ŻAK Oliwia 517Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK 33-4400:00:2702:11:5104:21:0808:20:16
125JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 291GÓRA KALWARIAK 33-4400:00:2702:11:5604:21:0708:20:54
126KOCIOŁEK Zbyszek 315WOŁÓWM 45+00:00:2702:02:0104:19:1208:10:41
127BAŁAGA Marcin 208Kto dogoni psa?KRAKÓWM 45+00:00:2702:10:0604:22:0408:07:58
128WOJTACZKA Witold 494Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM 3200:00:2801:52:4003:41:1406:52:29
129FAJFER Jakub 263KRAKÓWM 3200:00:2801:37:5303:05:4405:33:15
130SOKOŁOWSKA Adriana 450Vege RunnersCHODZIEŻK 3200:00:2902:03:4403:56:2107:10:17
131KORZENIOWSKA Joanna 323UMCS BiegaLUBLINK 33-4400:00:2902:16:5504:34:4708:49:00
132SERĘGA Anna 436Wkurw_teamBOLĘCINK 33-4400:00:2902:19:4804:21:0107:45:24
133ZACHARIAS-NALICHOWSKI Tomasz 505KRAKÓWM 3200:00:2901:39:5703:07:3405:49:03
134SAMBORSKI Bartosz 434Wkurw_teamWARSZAWAM 33-4400:00:2902:01:0303:54:0807:31:41
135CZERWIEC Andrzej 249WARSZAWAM 33-4400:00:2903:06:0905:42:39
136WÓJTOWICZ Paweł 501Lublin BiegaLUBLINM 33-4400:00:2902:21:0805:02:3809:36:04
137LITWINEK Marek 350WW TEAMLUBARTÓWM 33-4400:00:3002:09:5804:17:4908:43:13
138KĄSIEL Paweł 304WROCŁAWM 33-4400:00:3001:53:2103:31:5806:30:01
139CYMBORSKA Jolanta 247Warsaw Run ClubWARSZAWAK 33-4400:00:3002:01:1003:58:3307:11:06
140SMORĄGIEWICZ Marcin 447WARSZAWAM 33-4400:00:3102:21:5604:38:5408:51:48
141IWANIEC Ewa 282WARSZAWAK 33-4400:00:3102:21:3904:37:3008:51:52
142KNUROWSKI Marcin 313PRZEDMOŚCIEM 45+00:00:3102:06:1904:06:5407:56:44
143ALAJOUTSI Jukka 202Vertical WormTAMPEREM 45+00:00:3102:10:0804:35:4308:34:54
144ŁABĘCKA Agata 352WARSZAWAK 33-4400:00:3202:22:0104:37:3308:51:59
145REGULSKA Monika 421albatrosyWARSZAWAK 3200:00:3202:01:4104:00:5507:19:24
146BYLICA Paulina 236PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK 33-4400:00:3201:56:0703:43:5706:38:13
147RUDNICKA Agata 426WARSZAWAK 45+00:00:3202:22:1204:52:4009:33:35
148KOTUSIEWICZ Ewa 327Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4400:00:3302:13:0604:10:1507:42:15
149RACUŁT Piotr 416KRAKÓWM 3200:00:3301:49:5203:30:4906:27:12
150ADAMCZYK Janusz 200GRÓDEK NAD DUNAJCEMM 45+00:00:3301:47:2003:28:0606:29:14
151KOZIOŁ Piotr 329Fundacja OD-WAGAKRAKÓWM 33-4400:00:3402:03:4103:52:5007:06:43
152KOTLICKA Beata 326Fudu&Co.Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4400:00:3402:13:5804:23:5508:21:36
153BELDOWSKA Beata 218Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 45+00:00:3502:13:2904:22:3608:12:52
154WIŚNIEWSKA Agnieszka 489Para w BieguWARSZAWAK 33-4400:00:3502:17:1204:20:5407:51:07
155WIŚNIEWSKI Janusz 490Para w BieguWARSZAWAM 33-4400:00:3502:13:3504:14:1107:51:00
156STRĘCIWILK Tomasz 460Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3602:07:5503:59:4407:30:34
157KRYSIAK Filip 333VEGE RUNNERSWARSZAWAM 33-4400:00:3602:16:0204:14:0207:51:02
158RAKOWSKA Magdalena 419Drużyna TVNWARSZAWAK 45+00:00:3601:47:0403:27:3906:25:38
159BARON Jacek 213vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3702:02:5203:57:0007:25:25
160FALKOWSKI Łukasz 264Vadain Running ClubPOGÓRZEM 33-4400:00:3802:16:1704:30:1607:59:07
161JANIK Mateusz 287TENCZYNEKM 3200:00:3801:46:5803:21:4905:49:12
162SAKOWSKA Aneta 431DROZDOWOK 33-4400:00:3801:55:5603:45:5407:28:57
163MŁYNARCZYK Krzysztof 374WARSZAWAM 33-4400:00:3901:46:2703:21:3605:59:11
164STASZEWSKA Sylwia 455POTASZEK 45+00:00:3902:09:3604:18:1807:59:28
165WILLIS Alan 488WARSZAWAM 33-4400:00:4002:04:3604:02:2308:22:31
166CZERWONKA Zbigniew 250Eskadra WroclawWROCLAWM 33-4400:00:4002:14:5604:37:5708:32:36
167FEDEROWICZ Grzegorz 265Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWM 33-4400:00:4002:12:5704:33:3608:39:06
168GRYGORUK Marek 276Vegan Yoga Białostocka Sekta BiegaczyBIELSK PODLASKIM 45+00:00:4001:59:3403:58:4007:30:42
169SALONI-SADOWSKA Maria 433SN KLASYKWARSZAWAK 45+00:00:4102:16:2604:33:2808:31:14
170MICHALSKA Anna 367obozybiegowe.plWARSZAWAK 45+00:00:4102:15:5004:33:2608:31:34
171MISZCZAK Kornel 371KLECZA DOLNAM 3200:00:4201:58:1403:38:0806:46:01
172KOMBAROVA Olga 320ZĄBKIK 3200:00:4302:10:0004:14:0708:11:25
173ADAMOWICZ Magdalena 201KĄKOLEWNICAK 3200:00:4302:06:0404:01:3007:27:26
174MATULA Bartlomiej 361Przebiegli UnisławUNISŁAWM 33-4400:00:4401:58:2103:41:3906:47:50
175LIPIŃSKI Michał 348UNISŁAWM 33-4400:00:4401:58:1803:41:3806:47:45
176TOMCZYK Krzysztof 475Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM 33-4400:00:4403:35:0306:38:13
177BŁACHNO Marcin 226KRAKÓWM 33-4400:00:4403:44:5306:48:22
178SŁAWIŃSKI Kazimierz 444KIELCEM 33-4400:00:4402:10:3204:18:5707:48:18
179BĘBEN Robert 221OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 45+00:00:4501:54:3203:35:1406:28:36
180ZALEWSKI Bartłomiej 509BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM 33-4400:00:4501:45:2303:19:0706:04:23
181ZALEWSKA Anna 508BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK 33-4400:00:4501:45:2603:19:0606:04:13
182KRZYWICKI Paweł 530M 45+00:00:4501:52:0803:41:2606:44:22
183ZAWISZA Joanna 511Vege RunnersKRAKÓWK 45+00:00:4601:59:1403:55:1607:14:41
184WIERZBICKI Tomasz 487BOGUCHWAŁAM 33-4400:00:4601:50:0603:35:0306:33:30
185SOKOŁOWSKA Agnieszka 451wkurw_teamSTARACHOWICEK 33-4400:00:4602:11:2604:21:2508:21:28
186BOROWIECKI Piotr 231KRAKÓWM 45+00:00:4702:15:4204:31:3508:38:02
187NAPIERALSKA Natalia 379MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4400:00:4702:00:3203:53:3007:19:24
188NAPIERALSKI Michał 380MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:4702:00:3803:53:2907:19:27
189JANOTA Marcin 288CREADISKRAKÓWM 3200:00:4702:08:2204:11:2508:01:28
190WIERZBICKA Joanna 486BOGUCHWAŁAK 33-4400:00:4701:50:1103:35:0506:39:16
191LARBES Fayçal 345YERRESM 33-4400:00:4701:58:3003:33:5206:38:57
192GNIADKOWSKI Paweł 274odjechani.comKRAKÓWM 33-4400:00:4802:02:1004:00:0407:20:11
193HALEK Przemek 279WILKOWICEM 33-4400:00:4801:57:1803:58:2707:14:25
194CHMARA Rafał 240AMBARBYDGOSZCZM 33-4400:00:4901:52:0003:41:5607:04:00
195CZAPIEWSKI Maciej 248KRAKÓWM 33-4400:00:4901:51:3003:41:1907:11:17
196SOBIESKI Jan 448Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3200:00:4902:00:0203:53:1007:28:13
197PIEKARCZYK Michał 405Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3200:00:5001:59:5503:51:0207:28:16
198SZARY Marek 463TRZEBOWNISKOM 33-4400:00:5001:59:3903:51:0807:05:41
199KRYPEL Tomasz 332RZESZÓWM 33-4400:00:5001:59:3103:51:1107:06:03
200JANAS Michał 286Fundacja Wsparcia Ratownictwa RKWARSZAWAM 33-4400:00:5101:51:2203:47:1507:32:55
201GMAJ Daniel 273GRÓJECM 33-4400:00:5202:00:1103:54:4707:16:18
202WACH Grzegorz 522LUBLINM 33-4400:00:5202:06:0604:01:0307:42:59
203OLSZEWSKI Hubert 389KRAKÓWM 33-4400:00:5302:15:1304:34:0008:42:59
204KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 310Unlimited sport and lifeKRAK WK 45+00:00:5302:13:5104:36:1708:53:17
205WÓJCIK Monika 499KRAKÓWK 33-4400:00:5302:13:5604:36:2108:53:20
206SOBOLEWSKI Dariusz 449Vege runnersPOZNAŃM 45+00:00:5401:52:4303:33:1806:33:10
207RYBARZ Witold 428Oświęcimski Klub KarateBRZESZCZEM 45+00:00:5401:50:5703:21:1605:52:29
208KULER Bartosz 340PGB Sportowa PaczkaWIELICZKAM 3200:00:5701:49:1103:40:5207:19:34
Niesklasyfikowani
KARPINSKA Nina 303BLIŻYNK 33-44DNF02:49:32 DNF DNF DNF DNF
FREJ Marcin 269Zabiegani.TVWARSZAWAM 32DNF DNF DNF DNF DNF
ODOLIŃSKA Agnieszka 386OSTRÓDAK 45+DNF02:02:15 DNF DNF DNF DNF
BEŁDOWSKI Sławomir 219FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 45+DNF DNF DNF DNF DNF
DOŁHUN Adam 253RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 33-44DNF02:31:47 DNF04:59:30 DNF DNF DNF
LABURDA Kinga 343Eskadra KrakówKRAKÓWK 33-44DNF02:12:12 DNF DNF DNF DNF
BARON Kasia 214vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44DNF02:16:33 DNF04:31:43 DNF DNF DNF
BOCHNAK Jan 227KRAKÓWM 33-44DNF02:19:07 DNF04:45:53 DNF DNF DNF
WRONA Sylwester 503KRAKOWM 33-44DNF01:59:14 DNF DNF DNF DNF
CEBULA Paweł 237CREADISKRAKÓWM 32DNF02:08:25 DNF04:11:26 DNF DNF DNF
FURGAŁ-ŻUREK Joanna 270NAUKABIEGAKRAKOWK 33-44DNF02:39:27 DNF05:14:01 DNF DNF DNF
LEWCZUK Norbert 531ŁOSICEM 33-44DNF01:48:59 DNF03:48:06 DNF DNF DNF
WITKOWSKI Radosław 491Klub Wysokogórski GliwiceŁAZISKA GÓRNEM 32DNF01:31:57 DNF03:10:21 DNF DNF DNF
SZELER Joanna 464Silesiamarathon Team/Biegajaca z psamiWARSZAWAK 45+DNF02:35:25 DNF05:00:10 DNF DNF DNF
DQPIECHA Artur 403Hercog Running TeamWARSZAWAM 33-44DQ01:22:19 DQ02:41:11 DQ DQ DQ
Znaleziono 223 wynik(ów)