GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 258
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
   
1WOLSKI Jakub 496Magazyn Bieganie/Strefa PrzygódSZCZAWNICAM 3200:00:0301:14:53
2DUDEK Jacek 258EGO POWER LABKRAKÓWM 3200:00:0101:18:48
3FLOREK Sebastian 267NORAFSPORTGABOŃM 33-4400:00:0601:21:58
4SKRZYSIŃSKI Gniewomir 443Monk Sandals TeamKORCZYNAM 33-4400:00:0101:22:07
5BANIAK Marcin 209G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM 33-4400:00:0201:22:09
Niesklasyfikowani
DQPIECHA Artur 403Hercog Running TeamWARSZAWAM 33-44DQ01:22:19 DQ
7MYŚLIWIEC Robert 377Wild&FreeRZESZÓWM 33-4400:00:0201:26:36
8TERZONI Christian 473CASTELNOVO NE MONTIM 33-4400:00:0101:26:41
9PIETRUSZKA Maciej 406KRWAWE SUTY Run&BikeKRAKÓWM 33-4400:00:0601:27:47
10PERYKASZA Paweł 400NANN Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:0401:28:11
11SIERGIEJEWICZ Grzegorz 441Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNM 33-4400:00:0301:28:57
12STANUCHIEWICZ Oskar 454CZĘSTOCHOWAM 33-4400:00:0501:31:13
13GŁODOWSKA Kamila 272IWONICZ-ZDRÓJK 3200:00:0401:31:48
WITKOWSKI Radosław 491Klub Wysokogórski GliwiceŁAZISKA GÓRNEM 32DNF01:31:57 DNF
15JESIOLOWSKI Michal 295ZIELONKIM 33-4400:00:1001:32:25
16KAPELAN Anna 302PKBPRZEMYŚLK 33-4400:00:0301:33:31
17HEJZA Michał 280NAKŁO NAD NOTECIĄM 3200:00:0801:33:33
18BALAZS File 523BUDAPESZTM 33-4400:00:1101:34:31
19PŁÓCIENNICZAK Jakub 411WARSZAWAM 33-4400:00:0701:35:24
20BERDYCHOWSKI Zygmunt 525NISKOWAM 45+00:00:0201:35:26
21BEKAS Marcin 217Runonline.plKRAKÓWM 33-4400:00:0501:36:11
22LATOS Marcin 346Euroclear Running TeamWĘGRZCE WIELKIEM 3200:00:1601:36:19
23KOSOWSKI Mateusz 521ANTYLEWAKWARSZAWAM 33-4400:00:0401:36:21
24FAJFER Jakub 263KRAKÓWM 3200:00:2801:37:53
25OLSZAK Dariusz 388ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEM 3200:00:1701:38:47
26CIRKO Arkadiusz 245Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-4400:00:1801:38:50
27MRÓZ Rafał 375TARNÓWM 45+00:00:0901:38:53
28PECHATKIN Nikita 397VOKUEVA TEAMST.PETERSBURGM 3200:00:0001:39:12
29TOPOROWICZ Agata 476BIELSKO-BIAŁAK 33-4400:00:1101:39:43
30KOEHLER Krzysztof 316KRAKOWM 45+00:00:0201:39:47
31RÓŻYCKI Konrad 425WARSZAWAM 45+00:00:0501:39:55
32ZACHARIAS-NALICHOWSKI Tomasz 505KRAKÓWM 3200:00:2901:39:57
33ŁUCZAK Marcin 355run4energyPLEWISKAM 33-4400:00:0701:41:14
34ZAJĄC Paweł 506100hrmax TeamJEDLNIA LETNISKOM 33-4400:00:1501:41:27
35NIEMCZEWSKI Borys 383Timebandit CorpsNIECHOBRZM 33-4400:00:0701:42:18
36ŻAK Artur 516ze szwagremPRZEGINIAM 33-4400:00:0801:42:20
37ŻAK Barbara 528PRZEGINIAK 33-4400:00:0701:42:28
38MACHUL Ewa 356Dream runWARSZAWAK 33-4400:00:0601:43:12
39ŚMIAŁEK Łukasz 4711983TARGOWISKOM 33-4400:00:0901:43:13
40KUŻAJ Sławomir 341DĄBRÓWKAM 3200:00:0501:43:58
41DANEL Adam 252TYCHYM 33-4400:00:0801:44:00
42SZYMCZYK Daniel 470SevenSevenKRAKÓWM 33-4400:00:2501:44:32
43WĘGLIŃSKI Michał 485WARSZAWAM 3200:00:1701:44:38
44KRZEMIŃSKI Bartosz 334Run PasjaBYDGOSZCZM 33-4400:00:1101:44:40
45SIENKIEWICZ Wojciech 440Orange PolskaŁÓDŹM 45+00:00:1301:44:49
46AMANOWICZ Marek 204Running PołaniecPOŁANIECM 33-4400:00:2401:44:54
47ZALEWSKI Bartłomiej 509BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM 33-4400:00:4501:45:23
48ZALEWSKA Anna 508BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK 33-4400:00:4501:45:26
49KACZMAREK Piotr 299SKAWINAM 33-4400:00:0601:46:20
50KULAS Łukasz 339SoloBIERUŃM 33-4400:00:1701:46:22
51TUCHOŁKA Marta 520Poco Loco Adventure TeamKROBIAK 33-4400:00:0901:46:24
52MŁYNARCZYK Krzysztof 374WARSZAWAM 33-4400:00:3901:46:27
53PASIERBIŃSKI Piotr 394TriPasikKANIEM 45+00:00:1601:46:37
54HERBICH-SAR Violetta 281FUDU & Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4400:00:1001:46:40
55JANIK Mateusz 287TENCZYNEKM 3200:00:3801:46:58
56KACZMAREK Grzegorz 298TICONMUROWANA GOŚLINAM 45+00:00:1901:47:03
57PIECZARA Błażej 404JAWORZNOM 33-4400:00:1501:47:04
58RAKOWSKA Magdalena 419Drużyna TVNWARSZAWAK 45+00:00:3601:47:04
59WOZNIAK Wojciech 497BETTER THEN A THOUSANDPOZNANM 45+00:00:0901:47:07
60FALKOWSKI Piotr 529KG Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 45+00:00:1201:47:17
61ADAMCZYK Janusz 200GRÓDEK NAD DUNAJCEMM 45+00:00:3301:47:20
62BILECKI Sebastian 225BIELSKO-BIAŁAM 33-4400:00:1201:47:38
63VAADA Anita 524BRSEBUDAPESZTK 33-4400:00:1101:47:52
LEWCZUK Norbert 531ŁOSICEM 33-44DNF01:48:59 DNF
65KULER Bartosz 340PGB Sportowa PaczkaWIELICZKAM 3200:00:5701:49:11
66ĆWIKŁA Krzysztof 251MALAWAM 45+00:00:1001:49:13
67KMITA Krzysztof 312KRAKÓWM 33-4400:00:1901:49:33
68RACUŁT Piotr 416KRAKÓWM 3200:00:3301:49:52
69BROZEK Aleksander 232ElectroluxPĘKOWICEM 33-4400:00:2401:49:53
70WIERZBICKI Tomasz 487BOGUCHWAŁAM 33-4400:00:4601:50:06
71WIERZBICKA Joanna 486BOGUCHWAŁAK 33-4400:00:4701:50:11
72ŁAKOMY Waldemar 353Bukowski Klub BiegaczaBUKM 45+00:00:0801:50:15
73RYBARZ Witold 428Oświęcimski Klub KarateBRZESZCZEM 45+00:00:5401:50:57
74JANAS Michał 286Fundacja Wsparcia Ratownictwa RKWARSZAWAM 33-4400:00:5101:51:22
75CZAPIEWSKI Maciej 248KRAKÓWM 33-4400:00:4901:51:30
76CHMARA Rafał 240AMBARBYDGOSZCZM 33-4400:00:4901:52:00
77SZYMANIAK Filip 466BYTOMM 3200:00:2301:52:05
78KRZYWICKI Paweł 530M 45+00:00:4501:52:08
79MICHALCZEWSKA Marzena 363ŁÓDŹK 33-4400:00:1701:52:23
80NISZCZOT Dariusz 532GORCEM 3200:00:2301:52:23
81BIEL Lukasz 222Mr.WARSAWM 33-4400:00:0701:52:35
82WOJTACZKA Witold 494Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM 3200:00:2801:52:40
83SOBOLEWSKI Dariusz 449Vege runnersPOZNAŃM 45+00:00:5401:52:43
84PĘKAŁA Aleksandra 401Run PasjaBYDGOSZCZK 33-4400:00:1001:52:51
85NAWARA Katarzyna 381WĘGRZCEK 3200:00:1201:53:00
86PAWŁOWSKI Robert 396Vege RunnersCHODZIEŻM 33-4400:00:2701:53:04
87KĄSIEL Paweł 304WROCŁAWM 33-4400:00:3001:53:21
88SUWAŁA Anna 461RADOMK 33-4400:00:1401:53:40
89DUDEK Michał 257Biegusiem.plRADOMM 33-4400:00:1401:53:45
90JĘCEK Maciej 296ŁÓDŹM 33-4400:00:2101:54:04
91TOURDANOV Ingrid 493GRONINGENK 3200:00:0501:54:23
92KIRILENKO Aneta 306MARKIK 33-4400:00:1301:54:30
93SŁAWIŃSKI Patryk 445POGORZELM 33-4400:00:0501:54:31
94BĘBEN Robert 221OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 45+00:00:4501:54:32
95RADOMSKI Kuba 417Przegląd SportowyWOŁOMINM 3200:00:2001:54:48
96KIRILENKO Marcin 305MARKIM 33-4400:00:1301:54:53
97SAKOWSKA Aneta 431DROZDOWOK 33-4400:00:3801:55:56
98BYLICA Paulina 236PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK 33-4400:00:3201:56:07
99DZIEDZIC Paweł 261PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4400:00:2201:56:15
100JANOWSKA Katarzyna 527Fizjo ZdrowieWARSZAWAK 33-4400:00:0501:56:43
101KRÓL Łukasz 331KONSTANCIN-JEZIORNAM 3200:00:2201:57:17
102HALEK Przemek 279WILKOWICEM 33-4400:00:4801:57:18
103ZORAN Henryk 513RUDA ŚLĄSKAM 45+00:00:2101:57:56
104WAROWNY Piotr 483RYKIM 33-4400:00:1201:58:08
105MISZCZAK Kornel 371KLECZA DOLNAM 3200:00:4201:58:14
106LIPIŃSKI Michał 348UNISŁAWM 33-4400:00:4401:58:18
107MATULA Bartlomiej 361Przebiegli UnisławUNISŁAWM 33-4400:00:4401:58:21
108BORKWSKA Aneta 230Ultra SrultraSTOCZEKK 3200:00:2101:58:25
109LARBES Fayçal 345YERRESM 33-4400:00:4701:58:30
110KWASEK Kazek 342Eskadra KrakówBIBICEM 33-4400:00:2301:58:47
111URIBE ABARCA Juan Manuel 478KRAKOWM 3200:00:2201:59:03
112POLIŃSKA Magdalena 412Socios SilesiaKATOWICEK 33-4400:00:1901:59:12
113ZAWISZA Joanna 511Vege RunnersKRAKÓWK 45+00:00:4601:59:14
WRONA Sylwester 503KRAKOWM 33-44DNF01:59:14 DNF
115MIĘDZIK Tomasz 369KRAKÓWM 33-4400:00:1801:59:16
116DRABIK Jacek 255KRAKÓWM 45+00:00:0901:59:19
117BUNSCH Iga 234KRAKOWK 33-4400:00:1701:59:21
118KRYPEL Tomasz 332RZESZÓWM 33-4400:00:5001:59:31
119TOKARSKI Rafał 474KRAKÓWM 33-4400:00:2001:59:33
120GRYGORUK Marek 276Vegan Yoga Białostocka Sekta BiegaczyBIELSK PODLASKIM 45+00:00:4001:59:34
121SZARY Marek 463TRZEBOWNISKOM 33-4400:00:5001:59:39
122ZIELIŃSKA Iwona 512Biegaj z GłowąGDAŃSKK 33-4400:00:2501:59:54
123PIEKARCZYK Michał 405Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3200:00:5001:59:55
124SOBIESKI Jan 448Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3200:00:4902:00:02
125GMAJ Daniel 273GRÓJECM 33-4400:00:5202:00:11
126NAPIERALSKA Natalia 379MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4400:00:4702:00:32
127KŁOŚ Artur 311LUBLINM 3200:00:2402:00:37
128NAPIERALSKI Michał 380MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:4702:00:38
129LENART-KŁOŚ Katarzyna 347LUBLINK 3200:00:2602:00:45
130SAMBORSKI Bartosz 434Wkurw_teamWARSZAWAM 33-4400:00:2902:01:03
131CYMBORSKA Jolanta 247Warsaw Run ClubWARSZAWAK 33-4400:00:3002:01:10
132CHWISTEK Maciej 242KRAKÓWM 33-4400:00:1402:01:22
133REGULSKA Monika 421albatrosyWARSZAWAK 3200:00:3202:01:41
134KOCIOŁEK Zbyszek 315WOŁÓWM 45+00:00:2702:02:01
135ODOLIŃSKI Jacek 387Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM 45+00:00:2602:02:07
136GNIADKOWSKI Paweł 274odjechani.comKRAKÓWM 33-4400:00:4802:02:10
ODOLIŃSKA Agnieszka 386OSTRÓDAK 45+DNF02:02:15 DNF
138BARON Jacek 213vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3702:02:52
139JUREK Jarosław 297KS FlorianLIMANOWAM 33-4400:00:2602:02:53
140KOZIOŁ Piotr 329Fundacja OD-WAGAKRAKÓWM 33-4400:00:3402:03:41
141SOKOŁOWSKA Adriana 450Vege RunnersCHODZIEŻK 3200:00:2902:03:44
142JACHYMSKI Ignacy 284ŁÓDŹM 3200:00:1902:03:45
143POŁOMSKI Andrzej 413GMRiP Grupa Mundurowych, Rodzin i PrzyjaciółTĘGOBORZEM 45+00:00:0002:04:07
144WILLIS Alan 488WARSZAWAM 33-4400:00:4002:04:36
145PECHATKINA Liuda 398VOKUEVA TEAMSAINT-PETERSBURGK 3200:00:0002:05:40
146ADAMOWICZ Magdalena 201KĄKOLEWNICAK 3200:00:4302:06:04
147WACH Grzegorz 522LUBLINM 33-4400:00:5202:06:06
148KNUROWSKI Marcin 313PRZEDMOŚCIEM 45+00:00:3102:06:19
149STRĘCIWILK Tomasz 460Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3602:07:55
150JANOTA Marcin 288CREADISKRAKÓWM 3200:00:4702:08:22
CEBULA Paweł 237CREADISKRAKÓWM 32DNF02:08:25 DNF
152STODULSKI Krzysztof 458Kutno BiegaMIECZYSŁAWÓWM 33-4400:00:1902:09:17
153WÓJKOWSKI Kamil 500Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹM 33-4400:00:1902:09:19
154STASZEWSKA Sylwia 455POTASZEK 45+00:00:3902:09:36
155LITWINEK Marek 350WW TEAMLUBARTÓWM 33-4400:00:3002:09:58
156KOMBAROVA Olga 320ZĄBKIK 3200:00:4302:10:00
157BAŁAGA Marcin 208Kto dogoni psa?KRAKÓWM 45+00:00:2702:10:06
158ALAJOUTSI Jukka 202Vertical WormTAMPEREM 45+00:00:3102:10:08
159BORC Marzanna 229Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK 45+00:00:2502:10:21
160CHELKOWSKI Henryk 238Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIADZM 33-4400:00:2502:10:26
161JANOWSKA Ula 289GRUDZIĄDZK 33-4400:00:2402:10:29
162SŁAWIŃSKI Kazimierz 444KIELCEM 33-4400:00:4402:10:32
163SWĘDZIOŁ Monika 462W pogoni za duchemSOSNOWIECK 33-4400:00:2302:10:34
164SOKOŁOWSKA Agnieszka 451wkurw_teamSTARACHOWICEK 33-4400:00:4602:11:26
165PIWKO Anna 409Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEK 33-4400:00:1002:11:38
166ŻAK Oliwia 517Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK 33-4400:00:2702:11:51
167JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 291GÓRA KALWARIAK 33-4400:00:2702:11:56
Przekroczony limit czasu: 10:10:00
168LOSOR Andrzej 351PRÓSZKÓWM 33-4400:00:2602:12:00
LABURDA Kinga 343Eskadra KrakówKRAKÓWK 33-44DNF02:12:12 DNF
170NIEWIAROWSKI Jarosław 384Biegiem po PiwoŁÓDŹM 33-4400:00:2002:12:24
171SZYMAŃSKI Mariusz 467ROKITNO SZLACHECKIEM 33-4400:00:1502:12:39
172FEDEROWICZ Grzegorz 265Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWM 33-4400:00:4002:12:57
173PURWIN Beata 415GRUDZIĄDZK 45+00:00:2602:13:03
174KOTUSIEWICZ Ewa 327Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4400:00:3302:13:06
175BELDOWSKA Beata 218Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 45+00:00:3502:13:29
176WIŚNIEWSKI Janusz 490Para w BieguWARSZAWAM 33-4400:00:3502:13:35
177KAŃTOCH Cezary 300SIEMONIAM 45+00:00:0402:13:39
178KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 310Unlimited sport and lifeKRAK WK 45+00:00:5302:13:51
179WÓJCIK Monika 499KRAKÓWK 33-4400:00:5302:13:56
180KOTLICKA Beata 326Fudu&Co.Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4400:00:3402:13:58
181SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 442Vege RunnersŁÓDŹK 33-4400:00:1602:14:39
182CZERWONKA Zbigniew 250Eskadra WroclawWROCLAWM 33-4400:00:4002:14:56
183OLSZEWSKI Hubert 389KRAKÓWM 33-4400:00:5302:15:13
184IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 2831976GRODZIECK 33-4400:00:2302:15:15
185BOROWIECKI Piotr 231KRAKÓWM 45+00:00:4702:15:42
186PŁAŻYŃSKI Bartosz 410W pogoni za duchemSOSNOWIECM 33-4400:00:2202:15:47
187MICHALSKA Anna 367obozybiegowe.plWARSZAWAK 45+00:00:4102:15:50
188KRYSIAK Filip 333VEGE RUNNERSWARSZAWAM 33-4400:00:3602:16:02
189FALKOWSKI Łukasz 264Vadain Running ClubPOGÓRZEM 33-4400:00:3802:16:17
190PISULIŃSKA Ewa 408KRAKÓWK 3200:00:2602:16:24
191SALONI-SADOWSKA Maria 433SN KLASYKWARSZAWAK 45+00:00:4102:16:26
BARON Kasia 214vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44DNF02:16:33 DNF
193KORZENIOWSKA Joanna 323UMCS BiegaLUBLINK 33-4400:00:2902:16:55
194WIŚNIEWSKA Agnieszka 489Para w BieguWARSZAWAK 33-4400:00:3502:17:12
195PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 395KS FlorianLIMANOWAK 33-4400:00:1902:17:13
BOCHNAK Jan 227KRAKÓWM 33-44DNF02:19:07 DNF
197MYSZKOWSKI Paweł 376Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAM 33-4400:00:2502:19:39
198SERĘGA Anna 436Wkurw_teamBOLĘCINK 33-4400:00:2902:19:48
199DZIKOŃ Małgorzata 262Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK 33-4400:00:2502:19:58
200WÓJTOWICZ Paweł 501Lublin BiegaLUBLINM 33-4400:00:2902:21:08
201IWANIEC Ewa 282WARSZAWAK 33-4400:00:3102:21:39
202SMORĄGIEWICZ Marcin 447WARSZAWAM 33-4400:00:3102:21:56
203ŁABĘCKA Agata 352WARSZAWAK 33-4400:00:3202:22:01
204KUCZEK Katarzyna 338PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4400:00:1902:22:06
205RUDNICKA Agata 426WARSZAWAK 45+00:00:3202:22:12
206JASTRZĘBSKI Artur 293Sky RunnerŁAZYM 3200:00:1602:26:08
DOŁHUN Adam 253RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 33-44DNF02:31:47 DNF
208MAZANOWSKA Ewa 362Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK 33-4400:00:1202:32:06
SZELER Joanna 464Silesiamarathon Team/Biegajaca z psamiWARSZAWAK 45+DNF02:35:25 DNF
FURGAŁ-ŻUREK Joanna 270NAUKABIEGAKRAKOWK 33-44DNF02:39:27 DNF
211SZYMCZAK Tomasz 468KALISZM 45+00:00:2302:40:35
212SZYMCZAK Katarzyna 469KALISZK 45+00:00:2102:41:22
KARPINSKA Nina 303BLIŻYNK 33-44DNF02:49:32 DNF
214CICHOREK Dariusz 243KALISZM 45+00:00:03
215WALASEK Grzegorz 479biegusiem.plRYKIM 45+00:00:04
216KRUPA Anna 526Husiaria Race TeamWIERZCHOWICEK 3200:00:10
217GIBAŁA Marcin 271Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:12
218ŻACZEK Anna 515Biegusiem. plRYKIK 45+00:00:16
219CZERWIEC Andrzej 249WARSZAWAM 33-4400:00:29
220TOMCZYK Krzysztof 475Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM 33-4400:00:44
221BŁACHNO Marcin 226KRAKÓWM 33-4400:00:44
FREJ Marcin 269Zabiegani.TVWARSZAWAM 32DNF DNF
BEŁDOWSKI Sławomir 219FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 45+DNF DNF
Znaleziono 223 wynik(ów)