GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 258
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
    
1WOLSKI Jakub 496Magazyn Bieganie/Strefa PrzygódSZCZAWNICAM 3200:00:0301:14:5302:23:00
2DUDEK Jacek 258EGO POWER LABKRAKÓWM 3200:00:0101:18:4802:29:40
3CICHOREK Dariusz 243KALISZM 45+00:00:0302:30:14
4SKRZYSIŃSKI Gniewomir 443Monk Sandals TeamKORCZYNAM 33-4400:00:0101:22:0702:36:51
5BANIAK Marcin 209G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM 33-4400:00:0201:22:0902:37:01
6TERZONI Christian 473CASTELNOVO NE MONTIM 33-4400:00:0101:26:4102:40:47
7FLOREK Sebastian 267NORAFSPORTGABOŃM 33-4400:00:0601:21:5802:40:59
Niesklasyfikowani
DQPIECHA Artur 403Hercog Running TeamWARSZAWAM 33-44DQ01:22:19 DQ02:41:11 DQ
9PERYKASZA Paweł 400NANN Running TeamKRAKÓWM 33-4400:00:0401:28:1102:46:21
10PIETRUSZKA Maciej 406KRWAWE SUTY Run&BikeKRAKÓWM 33-4400:00:0601:27:4702:47:59
11WALASEK Grzegorz 479biegusiem.plRYKIM 45+00:00:0402:49:59
12MYŚLIWIEC Robert 377Wild&FreeRZESZÓWM 33-4400:00:0201:26:3602:54:19
13SIERGIEJEWICZ Grzegorz 441Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNM 33-4400:00:0301:28:5702:54:29
14BALAZS File 523BUDAPESZTM 33-4400:00:1101:34:3102:58:40
15STANUCHIEWICZ Oskar 454CZĘSTOCHOWAM 33-4400:00:0501:31:1302:59:01
16GŁODOWSKA Kamila 272IWONICZ-ZDRÓJK 3200:00:0401:31:4802:59:06
17KAPELAN Anna 302PKBPRZEMYŚLK 33-4400:00:0301:33:3103:01:25
18LATOS Marcin 346Euroclear Running TeamWĘGRZCE WIELKIEM 3200:00:1601:36:1903:02:17
19HEJZA Michał 280NAKŁO NAD NOTECIĄM 3200:00:0801:33:3303:02:46
20BEKAS Marcin 217Runonline.plKRAKÓWM 33-4400:00:0501:36:1103:03:37
21JESIOLOWSKI Michal 295ZIELONKIM 33-4400:00:1001:32:2503:03:46
22OLSZAK Dariusz 388ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEM 3200:00:1701:38:4703:05:34
23FAJFER Jakub 263KRAKÓWM 3200:00:2801:37:5303:05:44
24MRÓZ Rafał 375TARNÓWM 45+00:00:0901:38:5303:05:57
25CZERWIEC Andrzej 249WARSZAWAM 33-4400:00:2903:06:09
26ZACHARIAS-NALICHOWSKI Tomasz 505KRAKÓWM 3200:00:2901:39:5703:07:34
27CIRKO Arkadiusz 245Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-4400:00:1801:38:5003:07:53
28KOSOWSKI Mateusz 521ANTYLEWAKWARSZAWAM 33-4400:00:0401:36:2103:08:27
WITKOWSKI Radosław 491Klub Wysokogórski GliwiceŁAZISKA GÓRNEM 32DNF01:31:57 DNF03:10:21 DNF
30PŁÓCIENNICZAK Jakub 411WARSZAWAM 33-4400:00:0701:35:2403:10:46
31BERDYCHOWSKI Zygmunt 525NISKOWAM 45+00:00:0201:35:2603:13:08
32MACHUL Ewa 356Dream runWARSZAWAK 33-4400:00:0601:43:1203:13:34
33TOPOROWICZ Agata 476BIELSKO-BIAŁAK 33-4400:00:1101:39:4303:14:21
34RÓŻYCKI Konrad 425WARSZAWAM 45+00:00:0501:39:5503:16:12
35ŚMIAŁEK Łukasz 4711983TARGOWISKOM 33-4400:00:0901:43:1303:16:14
36SZYMCZYK Daniel 470SevenSevenKRAKÓWM 33-4400:00:2501:44:3203:16:23
37ŁUCZAK Marcin 355run4energyPLEWISKAM 33-4400:00:0701:41:1403:16:36
38ŻAK Artur 516ze szwagremPRZEGINIAM 33-4400:00:0801:42:2003:17:00
39ZAJĄC Paweł 506100hrmax TeamJEDLNIA LETNISKOM 33-4400:00:1501:41:2703:18:21
40ZALEWSKA Anna 508BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK 33-4400:00:4501:45:2603:19:06
41ZALEWSKI Bartłomiej 509BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM 33-4400:00:4501:45:2303:19:07
42WĘGLIŃSKI Michał 485WARSZAWAM 3200:00:1701:44:3803:19:52
43KOEHLER Krzysztof 316KRAKOWM 45+00:00:0201:39:4703:19:56
44DANEL Adam 252TYCHYM 33-4400:00:0801:44:0003:20:08
45SIENKIEWICZ Wojciech 440Orange PolskaŁÓDŹM 45+00:00:1301:44:4903:20:16
46KUŻAJ Sławomir 341DĄBRÓWKAM 3200:00:0501:43:5803:20:20
47GIBAŁA Marcin 271Fundacja AuxiliumMIELECM 45+00:00:1203:20:22
48RYBARZ Witold 428Oświęcimski Klub KarateBRZESZCZEM 45+00:00:5401:50:5703:21:16
49MŁYNARCZYK Krzysztof 374WARSZAWAM 33-4400:00:3901:46:2703:21:36
50ŻAK Barbara 528PRZEGINIAK 33-4400:00:0701:42:2803:21:37
51AMANOWICZ Marek 204Running PołaniecPOŁANIECM 33-4400:00:2401:44:5403:21:48
52JANIK Mateusz 287TENCZYNEKM 3200:00:3801:46:5803:21:49
53NIEMCZEWSKI Borys 383Timebandit CorpsNIECHOBRZM 33-4400:00:0701:42:1803:22:15
54KULAS Łukasz 339SoloBIERUŃM 33-4400:00:1701:46:2203:24:27
55RAKOWSKA Magdalena 419Drużyna TVNWARSZAWAK 45+00:00:3601:47:0403:27:39
56TUCHOŁKA Marta 520Poco Loco Adventure TeamKROBIAK 33-4400:00:0901:46:2403:27:58
57ADAMCZYK Janusz 200GRÓDEK NAD DUNAJCEMM 45+00:00:3301:47:2003:28:06
58VAADA Anita 524BRSEBUDAPESZTK 33-4400:00:1101:47:5203:28:22
59BILECKI Sebastian 225BIELSKO-BIAŁAM 33-4400:00:1201:47:3803:28:42
60KRZEMIŃSKI Bartosz 334Run PasjaBYDGOSZCZM 33-4400:00:1101:44:4003:28:49
61FALKOWSKI Piotr 529KG Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 45+00:00:1201:47:1703:29:08
62BROZEK Aleksander 232ElectroluxPĘKOWICEM 33-4400:00:2401:49:5303:29:34
63WOZNIAK Wojciech 497BETTER THEN A THOUSANDPOZNANM 45+00:00:0901:47:0703:30:23
64ĆWIKŁA Krzysztof 251MALAWAM 45+00:00:1001:49:1303:30:49
65RACUŁT Piotr 416KRAKÓWM 3200:00:3301:49:5203:30:49
66NISZCZOT Dariusz 532GORCEM 3200:00:2301:52:2303:30:58
67KMITA Krzysztof 312KRAKÓWM 33-4400:00:1901:49:3303:31:33
68PASIERBIŃSKI Piotr 394TriPasikKANIEM 45+00:00:1601:46:3703:31:34
69JĘCEK Maciej 296ŁÓDŹM 33-4400:00:2101:54:0403:31:46
70KĄSIEL Paweł 304WROCŁAWM 33-4400:00:3001:53:2103:31:58
71PĘKAŁA Aleksandra 401Run PasjaBYDGOSZCZK 33-4400:00:1001:52:5103:32:31
72SOBOLEWSKI Dariusz 449Vege runnersPOZNAŃM 45+00:00:5401:52:4303:33:18
73LARBES Fayçal 345YERRESM 33-4400:00:4701:58:3003:33:52
74SZYMANIAK Filip 466BYTOMM 3200:00:2301:52:0503:34:22
75HERBICH-SAR Violetta 281FUDU & Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4400:00:1001:46:4003:34:23
76PIECZARA Błażej 404JAWORZNOM 33-4400:00:1501:47:0403:34:55
77TOMCZYK Krzysztof 475Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM 33-4400:00:4403:35:03
78WIERZBICKI Tomasz 487BOGUCHWAŁAM 33-4400:00:4601:50:0603:35:03
79WIERZBICKA Joanna 486BOGUCHWAŁAK 33-4400:00:4701:50:1103:35:05
80BĘBEN Robert 221OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 45+00:00:4501:54:3203:35:14
81TOURDANOV Ingrid 493GRONINGENK 3200:00:0501:54:2303:35:18
82KACZMAREK Piotr 299SKAWINAM 33-4400:00:0601:46:2003:35:30
83KŁOŚ Artur 311LUBLINM 3200:00:2402:00:3703:35:42
84BIEL Lukasz 222Mr.WARSAWM 33-4400:00:0701:52:3503:36:28
85MISZCZAK Kornel 371KLECZA DOLNAM 3200:00:4201:58:1403:38:08
86PAWŁOWSKI Robert 396Vege RunnersCHODZIEŻM 33-4400:00:2701:53:0403:38:22
87KACZMAREK Grzegorz 298TICONMUROWANA GOŚLINAM 45+00:00:1901:47:0303:38:42
88KULER Bartosz 340PGB Sportowa PaczkaWIELICZKAM 3200:00:5701:49:1103:40:52
89NAWARA Katarzyna 381WĘGRZCEK 3200:00:1201:53:0003:41:09
90ŁAKOMY Waldemar 353Bukowski Klub BiegaczaBUKM 45+00:00:0801:50:1503:41:11
91WOJTACZKA Witold 494Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM 3200:00:2801:52:4003:41:14
92CZAPIEWSKI Maciej 248KRAKÓWM 33-4400:00:4901:51:3003:41:19
93KRZYWICKI Paweł 530M 45+00:00:4501:52:0803:41:26
94LIPIŃSKI Michał 348UNISŁAWM 33-4400:00:4401:58:1803:41:38
95MATULA Bartlomiej 361Przebiegli UnisławUNISŁAWM 33-4400:00:4401:58:2103:41:39
96CHMARA Rafał 240AMBARBYDGOSZCZM 33-4400:00:4901:52:0003:41:56
97ZORAN Henryk 513RUDA ŚLĄSKAM 45+00:00:2101:57:5603:42:20
98BYLICA Paulina 236PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK 33-4400:00:3201:56:0703:43:57
99BŁACHNO Marcin 226KRAKÓWM 33-4400:00:4403:44:53
100SAKOWSKA Aneta 431DROZDOWOK 33-4400:00:3801:55:5603:45:54
101JANOWSKA Katarzyna 527Fizjo ZdrowieWARSZAWAK 33-4400:00:0501:56:4303:45:59
102LENART-KŁOŚ Katarzyna 347LUBLINK 3200:00:2602:00:4503:46:00
103BORKWSKA Aneta 230Ultra SrultraSTOCZEKK 3200:00:2101:58:2503:46:13
104SŁAWIŃSKI Patryk 445POGORZELM 33-4400:00:0501:54:3103:46:19
105JANAS Michał 286Fundacja Wsparcia Ratownictwa RKWARSZAWAM 33-4400:00:5101:51:2203:47:15
106KIRILENKO Aneta 306MARKIK 33-4400:00:1301:54:3003:47:29
107MICHALCZEWSKA Marzena 363ŁÓDŹK 33-4400:00:1701:52:2303:47:32
108KIRILENKO Marcin 305MARKIM 33-4400:00:1301:54:5303:47:33
LEWCZUK Norbert 531ŁOSICEM 33-44DNF01:48:59 DNF03:48:06 DNF
110SUWAŁA Anna 461RADOMK 33-4400:00:1401:53:4003:49:40
111DUDEK Michał 257Biegusiem.plRADOMM 33-4400:00:1401:53:4503:49:41
112PIEKARCZYK Michał 405Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3200:00:5001:59:5503:51:02
113SZARY Marek 463TRZEBOWNISKOM 33-4400:00:5001:59:3903:51:08
114KRYPEL Tomasz 332RZESZÓWM 33-4400:00:5001:59:3103:51:11
115KOZIOŁ Piotr 329Fundacja OD-WAGAKRAKÓWM 33-4400:00:3402:03:4103:52:50
116DRABIK Jacek 255KRAKÓWM 45+00:00:0901:59:1903:52:56
117SOBIESKI Jan 448Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3200:00:4902:00:0203:53:10
118RADOMSKI Kuba 417Przegląd SportowyWOŁOMINM 3200:00:2001:54:4803:53:29
119NAPIERALSKI Michał 380MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:4702:00:3803:53:29
120NAPIERALSKA Natalia 379MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4400:00:4702:00:3203:53:30
121SAMBORSKI Bartosz 434Wkurw_teamWARSZAWAM 33-4400:00:2902:01:0303:54:08
122GMAJ Daniel 273GRÓJECM 33-4400:00:5202:00:1103:54:47
123POLIŃSKA Magdalena 412Socios SilesiaKATOWICEK 33-4400:00:1901:59:1203:55:16
124ZAWISZA Joanna 511Vege RunnersKRAKÓWK 45+00:00:4601:59:1403:55:16
125URIBE ABARCA Juan Manuel 478KRAKOWM 3200:00:2201:59:0303:55:51
126SOKOŁOWSKA Adriana 450Vege RunnersCHODZIEŻK 3200:00:2902:03:4403:56:21
127BARON Jacek 213vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3702:02:5203:57:00
128ŻACZEK Anna 515Biegusiem. plRYKIK 45+00:00:1603:57:29
129WAROWNY Piotr 483RYKIM 33-4400:00:1201:58:0803:57:32
130HALEK Przemek 279WILKOWICEM 33-4400:00:4801:57:1803:58:27
131CYMBORSKA Jolanta 247Warsaw Run ClubWARSZAWAK 33-4400:00:3002:01:1003:58:33
132GRYGORUK Marek 276Vegan Yoga Białostocka Sekta BiegaczyBIELSK PODLASKIM 45+00:00:4001:59:3403:58:40
133STRĘCIWILK Tomasz 460Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3602:07:5503:59:44
134MIĘDZIK Tomasz 369KRAKÓWM 33-4400:00:1801:59:1603:59:55
135BUNSCH Iga 234KRAKOWK 33-4400:00:1701:59:2103:59:58
136GNIADKOWSKI Paweł 274odjechani.comKRAKÓWM 33-4400:00:4802:02:1004:00:04
137REGULSKA Monika 421albatrosyWARSZAWAK 3200:00:3202:01:4104:00:55
138WACH Grzegorz 522LUBLINM 33-4400:00:5202:06:0604:01:03
139ADAMOWICZ Magdalena 201KĄKOLEWNICAK 3200:00:4302:06:0404:01:30
140TOKARSKI Rafał 474KRAKÓWM 33-4400:00:2001:59:3304:02:02
141WILLIS Alan 488WARSZAWAM 33-4400:00:4002:04:3604:02:23
142ZIELIŃSKA Iwona 512Biegaj z GłowąGDAŃSKK 33-4400:00:2501:59:5404:02:36
143KRUPA Anna 526Husiaria Race TeamWIERZCHOWICEK 3200:00:1004:02:48
144CHWISTEK Maciej 242KRAKÓWM 33-4400:00:1402:01:2204:03:12
145CHELKOWSKI Henryk 238Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIADZM 33-4400:00:2502:10:2604:03:18
146BORC Marzanna 229Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK 45+00:00:2502:10:2104:03:19
147JANOWSKA Ula 289GRUDZIĄDZK 33-4400:00:2402:10:2904:03:21
148ODOLIŃSKI Jacek 387Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM 45+00:00:2602:02:0704:04:28
149KWASEK Kazek 342Eskadra KrakówBIBICEM 33-4400:00:2301:58:4704:06:05
150PECHATKINA Liuda 398VOKUEVA TEAMSAINT-PETERSBURGK 3200:00:0002:05:4004:06:39
151KRÓL Łukasz 331KONSTANCIN-JEZIORNAM 3200:00:2201:57:1704:06:47
152KNUROWSKI Marcin 313PRZEDMOŚCIEM 45+00:00:3102:06:1904:06:54
153JACHYMSKI Ignacy 284ŁÓDŹM 3200:00:1902:03:4504:08:04
154DZIEDZIC Paweł 261PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4400:00:2201:56:1504:09:44
155KOTUSIEWICZ Ewa 327Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4400:00:3302:13:0604:10:15
156JANOTA Marcin 288CREADISKRAKÓWM 3200:00:4702:08:2204:11:25
CEBULA Paweł 237CREADISKRAKÓWM 32DNF02:08:25 DNF04:11:26 DNF
158KRYSIAK Filip 333VEGE RUNNERSWARSZAWAM 33-4400:00:3602:16:0204:14:02
159KOMBAROVA Olga 320ZĄBKIK 3200:00:4302:10:0004:14:07
160SWĘDZIOŁ Monika 462W pogoni za duchemSOSNOWIECK 33-4400:00:2302:10:3404:14:08
161WIŚNIEWSKI Janusz 490Para w BieguWARSZAWAM 33-4400:00:3502:13:3504:14:11
162PIWKO Anna 409Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEK 33-4400:00:1002:11:3804:15:42
163POŁOMSKI Andrzej 413GMRiP Grupa Mundurowych, Rodzin i PrzyjaciółTĘGOBORZEM 45+00:00:0002:04:0704:17:01
164PŁAŻYŃSKI Bartosz 410W pogoni za duchemSOSNOWIECM 33-4400:00:2202:15:4704:17:31
165LITWINEK Marek 350WW TEAMLUBARTÓWM 33-4400:00:3002:09:5804:17:49
166STASZEWSKA Sylwia 455POTASZEK 45+00:00:3902:09:3604:18:18
167SŁAWIŃSKI Kazimierz 444KIELCEM 33-4400:00:4402:10:3204:18:57
168KOCIOŁEK Zbyszek 315WOŁÓWM 45+00:00:2702:02:0104:19:12
169WIŚNIEWSKA Agnieszka 489Para w BieguWARSZAWAK 33-4400:00:3502:17:1204:20:54
170SERĘGA Anna 436Wkurw_teamBOLĘCINK 33-4400:00:2902:19:4804:21:01
171JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 291GÓRA KALWARIAK 33-4400:00:2702:11:5604:21:07
172ŻAK Oliwia 517Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK 33-4400:00:2702:11:5104:21:08
173SOKOŁOWSKA Agnieszka 451wkurw_teamSTARACHOWICEK 33-4400:00:4602:11:2604:21:25
174BAŁAGA Marcin 208Kto dogoni psa?KRAKÓWM 45+00:00:2702:10:0604:22:04
175JUREK Jarosław 297KS FlorianLIMANOWAM 33-4400:00:2602:02:5304:22:15
176BELDOWSKA Beata 218Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 45+00:00:3502:13:2904:22:36
177PURWIN Beata 415GRUDZIĄDZK 45+00:00:2602:13:0304:23:51
178KOTLICKA Beata 326Fudu&Co.Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4400:00:3402:13:5804:23:55
179PISULIŃSKA Ewa 408KRAKÓWK 3200:00:2602:16:2404:25:19
180NIEWIAROWSKI Jarosław 384Biegiem po PiwoŁÓDŹM 33-4400:00:2002:12:2404:27:10
181SZYMAŃSKI Mariusz 467ROKITNO SZLACHECKIEM 33-4400:00:1502:12:3904:29:20
182FALKOWSKI Łukasz 264Vadain Running ClubPOGÓRZEM 33-4400:00:3802:16:1704:30:16
183BOROWIECKI Piotr 231KRAKÓWM 45+00:00:4702:15:4204:31:35
BARON Kasia 214vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44DNF02:16:33 DNF04:31:43 DNF
185MICHALSKA Anna 367obozybiegowe.plWARSZAWAK 45+00:00:4102:15:5004:33:26
186SALONI-SADOWSKA Maria 433SN KLASYKWARSZAWAK 45+00:00:4102:16:2604:33:28
187FEDEROWICZ Grzegorz 265Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWM 33-4400:00:4002:12:5704:33:36
188WÓJKOWSKI Kamil 500Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹM 33-4400:00:1902:09:1904:34:00
189OLSZEWSKI Hubert 389KRAKÓWM 33-4400:00:5302:15:1304:34:00
190STODULSKI Krzysztof 458Kutno BiegaMIECZYSŁAWÓWM 33-4400:00:1902:09:1704:34:02
191KORZENIOWSKA Joanna 323UMCS BiegaLUBLINK 33-4400:00:2902:16:5504:34:47
192IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 2831976GRODZIECK 33-4400:00:2302:15:1504:35:15
193DZIKOŃ Małgorzata 262Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK 33-4400:00:2502:19:5804:35:40
194MYSZKOWSKI Paweł 376Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAM 33-4400:00:2502:19:3904:35:41
195ALAJOUTSI Jukka 202Vertical WormTAMPEREM 45+00:00:3102:10:0804:35:43
196KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 310Unlimited sport and lifeKRAK WK 45+00:00:5302:13:5104:36:17
197WÓJCIK Monika 499KRAKÓWK 33-4400:00:5302:13:5604:36:21
198PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 395KS FlorianLIMANOWAK 33-4400:00:1902:17:1304:37:02
199IWANIEC Ewa 282WARSZAWAK 33-4400:00:3102:21:3904:37:30
200ŁABĘCKA Agata 352WARSZAWAK 33-4400:00:3202:22:0104:37:33
201CZERWONKA Zbigniew 250Eskadra WroclawWROCLAWM 33-4400:00:4002:14:5604:37:57
202SMORĄGIEWICZ Marcin 447WARSZAWAM 33-4400:00:3102:21:5604:38:54
Przekroczony limit czasu: 10:10:00
203KAŃTOCH Cezary 300SIEMONIAM 45+00:00:0402:13:3904:39:16
204KUCZEK Katarzyna 338PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4400:00:1902:22:0604:40:26
205JASTRZĘBSKI Artur 293Sky RunnerŁAZYM 3200:00:1602:26:0804:40:30
BOCHNAK Jan 227KRAKÓWM 33-44DNF02:19:07 DNF04:45:53 DNF
207SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 442Vege RunnersŁÓDŹK 33-4400:00:1602:14:3904:47:48
208LOSOR Andrzej 351PRÓSZKÓWM 33-4400:00:2602:12:0004:48:21
209RUDNICKA Agata 426WARSZAWAK 45+00:00:3202:22:1204:52:40
210MAZANOWSKA Ewa 362Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK 33-4400:00:1202:32:0604:59:30
DOŁHUN Adam 253RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 33-44DNF02:31:47 DNF04:59:30 DNF
SZELER Joanna 464Silesiamarathon Team/Biegajaca z psamiWARSZAWAK 45+DNF02:35:25 DNF05:00:10 DNF
213WÓJTOWICZ Paweł 501Lublin BiegaLUBLINM 33-4400:00:2902:21:0805:02:38
214SZYMCZAK Tomasz 468KALISZM 45+00:00:2302:40:3505:12:12
215SZYMCZAK Katarzyna 469KALISZK 45+00:00:2102:41:2205:12:18
FURGAŁ-ŻUREK Joanna 270NAUKABIEGAKRAKOWK 33-44DNF02:39:27 DNF05:14:01 DNF
217PECHATKIN Nikita 397VOKUEVA TEAMST.PETERSBURGM 3200:00:0001:39:12
KARPINSKA Nina 303BLIŻYNK 33-44DNF02:49:32 DNF DNF
FREJ Marcin 269Zabiegani.TVWARSZAWAM 32DNF DNF DNF
ODOLIŃSKA Agnieszka 386OSTRÓDAK 45+DNF02:02:15 DNF DNF
BEŁDOWSKI Sławomir 219FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM 45+DNF DNF DNF
LABURDA Kinga 343Eskadra KrakówKRAKÓWK 33-44DNF02:12:12 DNF DNF
WRONA Sylwester 503KRAKOWM 33-44DNF01:59:14 DNF DNF
Znaleziono 223 wynik(ów)