GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 258
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOLSKI Jakub 496Magazyn Bieganie/Strefa PrzygódSZCZAWNICAM 321M 100:00:0301:14:5302:23:0004:31:5905:05:37.8005:05:41.75 6:229,4
2DUDEK Jacek 258EGO POWER LABKRAKÓWM 322M 500:00:0101:18:4802:29:4004:47:1805:29:06.1005:29:07.90+00:23:266:518,8
3LATOS Marcin 346Euroclear Running TeamWĘGRZCE WIELKIEM 323M 1100:00:1601:36:1903:02:1705:20:2206:04:07.2506:04:23.45+00:58:417:357,9
4OLSZAK Dariusz 388ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEGRĘBOCICEM 324M 1200:00:1701:38:4703:05:3405:24:5206:05:05.7506:05:23.20+00:59:417:367,9
5FAJFER Jakub 263KRAKÓWM 325M 1700:00:2801:37:5303:05:4405:33:1506:22:10.9506:22:39.40+01:16:577:577,5
6KUŻAJ Sławomir 341DĄBRÓWKAM 326M 2300:00:0501:43:5803:20:2005:44:4206:34:02.2506:34:07.90+01:28:268:127,3
7JANIK Mateusz 287TENCZYNEKM 327M 2400:00:3801:46:5803:21:4905:49:1206:33:53.5006:34:32.45+01:28:508:127,3
8ZACHARIAS-NALICHOWSKI Tomasz 505KRAKÓWM 328M 2600:00:2901:39:5703:07:3405:49:0306:42:20.4006:42:49.45+01:37:078:227,2
9PECHATKIN Nikita 397VOKUEVA TEAMST.PETERSBURGM 329M 2700:00:0001:39:1205:45:1406:44:43.0506:44:43.05+01:39:018:257,1
10HEJZA Michał 280NAKŁO NAD NOTECIĄM 3210M 3100:00:0801:33:3303:02:4605:48:3306:48:35.1506:48:43.80+01:43:028:307,0
11NISZCZOT Dariusz 532GORCEM 3211M 3200:00:2301:52:2303:30:5806:06:1406:50:46.6006:51:09.80+01:45:288:337,0
12WĘGLIŃSKI Michał 485WARSZAWAM 3212M 3400:00:1701:44:3803:19:5205:59:5806:51:56.2506:52:14.05+01:46:328:347,0
13RACUŁT Piotr 416KRAKÓWM 3213M 5500:00:3301:49:5203:30:4906:27:1207:23:56.1507:24:29.55+02:18:479:146,5
14KŁOŚ Artur 311LUBLINM 3214M 6400:00:2402:00:3703:35:4206:36:2907:32:23.7007:32:48.45+02:27:069:256,4
15MISZCZAK Kornel 371KLECZA DOLNAM 3215M 7100:00:4201:58:1403:38:0806:46:0107:43:43.6507:44:26.55+02:38:449:396,2
16WOJTACZKA Witold 494Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAM 3216M 7500:00:2801:52:4003:41:1406:52:2907:51:34.7007:52:03.10+02:46:219:496,1
17SZYMANIAK Filip 466BYTOMM 3217M 7600:00:2301:52:0503:34:2206:42:4007:52:13.9007:52:37.10+02:46:559:506,1
18URIBE ABARCA Juan Manuel 478KRAKOWM 3218M 8400:00:2201:59:0303:55:5107:10:2708:10:17.8008:10:40.55+03:04:5810:125,9
19RADOMSKI Kuba 417Przegląd SportowyWOŁOMINM 3219M 9300:00:2001:54:4803:53:2907:16:2808:25:27.9508:25:48.15+03:20:0610:315,7
20KULER Bartosz 340PGB Sportowa PaczkaWIELICZKAM 3220M 9600:00:5701:49:1103:40:5207:19:3408:32:25.0008:33:22.15+03:27:4010:405,6
21JACHYMSKI Ignacy 284ŁÓDŹM 3221M 10000:00:1902:03:4504:08:0407:28:0608:40:20.2008:40:39.40+03:34:5710:505,5
22PIEKARCZYK Michał 405Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3222M 10400:00:5001:59:5503:51:0207:28:1608:52:56.6508:53:47.20+03:48:0511:065,4
23SOBIESKI Jan 448Kwaśne ŻelkiIZABELIN CM 3223M 10500:00:4902:00:0203:53:1007:28:1308:52:57.8508:53:47.65+03:48:0511:065,4
24KRÓL Łukasz 331KONSTANCIN-JEZIORNAM 3224M 10800:00:2201:57:1704:06:4707:40:0508:54:44.0508:55:06.50+03:49:2411:085,4
25JANOTA Marcin 288CREADISKRAKÓWM 3225M 12200:00:4702:08:2204:11:2508:01:2809:21:19.3009:22:06.30+04:16:2411:415,1
26JASTRZĘBSKI Artur 293Sky RunnerŁAZYM 3226M 12700:00:1602:26:0804:40:3008:28:1609:44:15.3009:44:31.35+04:38:4912:104,9
Niesklasyfikowani
WITKOWSKI Radosław 491Klub Wysokogórski GliwiceŁAZISKA GÓRNEM 32DNF01:31:57 DNF03:10:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
CEBULA Paweł 237CREADISKRAKÓWM 32DNF02:08:25 DNF04:11:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
FREJ Marcin 269Zabiegani.TVWARSZAWAM 32DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)