GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 258
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SKRZYSIŃSKI Gniewomir 443Monk Sandals TeamKORCZYNAM 33-441M 200:00:0101:22:0702:36:5104:33:0105:07:36.4505:07:38.30 6:249,4
2TERZONI Christian 473CASTELNOVO NE MONTIM 33-442M 300:00:0101:26:4102:40:4704:40:2605:11:58.8505:12:00.30+00:04:226:299,2
3FLOREK Sebastian 267NORAFSPORTGABOŃM 33-443M 400:00:0601:21:5802:40:5904:40:1805:16:25.5005:16:32.00+00:08:536:359,1
4PERYKASZA Paweł 400NANN Running TeamKRAKÓWM 33-444M 600:00:0401:28:1102:46:2104:53:2905:30:17.3505:30:21.60+00:22:436:528,7
5BALAZS File 523BUDAPESZTM 33-445M 800:00:1101:34:3102:58:4005:07:1905:43:21.8505:43:32.95+00:35:547:098,4
6BANIAK Marcin 209G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM 33-446M 900:00:0201:22:0902:37:0105:02:4505:43:50.0505:43:52.55+00:36:147:098,4
7PIETRUSZKA Maciej 406KRWAWE SUTY Run&BikeKRAKÓWM 33-447M 1000:00:0601:27:4702:47:5905:06:3605:50:42.9005:50:49.65+00:43:117:188,2
8MYŚLIWIEC Robert 377Wild&FreeRZESZÓWM 33-448M 1400:00:0201:26:3602:54:1905:28:2106:14:53.0006:14:55.75+01:07:177:487,7
9SIERGIEJEWICZ Grzegorz 441Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNM 33-449M 1500:00:0301:28:5702:54:2905:31:2906:18:36.6506:18:40.35+01:11:027:537,6
10BEKAS Marcin 217Runonline.plKRAKÓWM 33-4410M 1600:00:0501:36:1103:03:3705:34:4506:20:29.7506:20:35.00+01:12:567:557,6
11CZERWIEC Andrzej 249WARSZAWAM 33-4411M 1900:00:2903:06:0905:42:3906:26:57.7506:27:27.35+01:19:498:037,4
12JESIOLOWSKI Michal 295ZIELONKIM 33-4412M 2000:00:1001:32:2503:03:4605:45:3706:33:29.1506:33:39.60+01:26:018:117,3
13SZYMCZYK Daniel 470SevenSevenKRAKÓWM 33-4413M 2100:00:2501:44:3203:16:2305:49:2206:33:19.3506:33:44.50+01:26:068:117,3
14STANUCHIEWICZ Oskar 454CZĘSTOCHOWAM 33-4414M 2200:00:0501:31:1302:59:0105:42:4806:33:45.4006:33:51.35+01:26:138:127,3
15KOSOWSKI Mateusz 521ANTYLEWAKWARSZAWAM 33-4415M 2800:00:0401:36:2103:08:2705:54:5406:45:10.2506:45:14.60+01:37:368:267,1
16CIRKO Arkadiusz 245Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINM 33-4416M 3000:00:1801:38:5003:07:5305:54:2106:47:36.9506:47:55.55+01:40:178:297,1
17BILECKI Sebastian 225BIELSKO-BIAŁAM 33-4417M 3300:00:1201:47:3803:28:4206:05:1806:51:27.7506:51:40.65+01:44:028:347,0
18PŁÓCIENNICZAK Jakub 411WARSZAWAM 33-4418M 3600:00:0701:35:2403:10:4606:00:1906:53:39.5006:53:46.60+01:46:088:377,0
19AMANOWICZ Marek 204Running PołaniecPOŁANIECM 33-4419M 3700:00:2401:44:5403:21:4806:03:5906:53:59.4506:54:24.35+01:46:468:377,0
20MŁYNARCZYK Krzysztof 374WARSZAWAM 33-4420M 3800:00:3901:46:2703:21:3605:59:1106:55:01.2006:55:41.05+01:48:028:386,9
21ZALEWSKI Bartłomiej 509BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM 33-4421M 4100:00:4501:45:2303:19:0706:04:2306:57:20.5006:58:06.20+01:50:278:416,9
22ŻAK Artur 516ze szwagremPRZEGINIAM 33-4422M 4200:00:0801:42:2003:17:0006:04:3407:04:07.7507:04:16.00+01:56:378:506,8
23ŚMIAŁEK Łukasz 4711983TARGOWISKOM 33-4423M 4300:00:0901:43:1303:16:1406:08:0507:06:17.0007:06:26.25+01:58:478:526,8
24KULAS Łukasz 339SoloBIERUŃM 33-4424M 4400:00:1701:46:2203:24:2706:14:3107:12:13.0507:12:30.85+02:04:529:006,7
25JĘCEK Maciej 296ŁÓDŹM 33-4425M 4500:00:2101:54:0403:31:4606:16:5407:12:33.5507:12:55.05+02:05:169:006,7
26DANEL Adam 252TYCHYM 33-4426M 4600:00:0801:44:0003:20:0806:21:1007:13:17.4507:13:25.50+02:05:479:016,6
27NIEMCZEWSKI Borys 383Timebandit CorpsNIECHOBRZM 33-4427M 4800:00:0701:42:1803:22:1506:18:4907:14:40.7007:14:48.05+02:07:099:036,6
28ŁUCZAK Marcin 355run4energyPLEWISKAM 33-4428M 4900:00:0701:41:1403:16:3606:16:5407:14:46.1007:14:53.10+02:07:149:036,6
29BROZEK Aleksander 232ElectroluxPĘKOWICEM 33-4429M 5000:00:2401:49:5303:29:3406:20:0507:15:55.7007:16:20.30+02:08:429:046,6
30KĄSIEL Paweł 304WROCŁAWM 33-4430M 5400:00:3001:53:2103:31:5806:30:0107:23:09.1007:23:39.95+02:16:019:136,5
31PAWŁOWSKI Robert 396Vege RunnersCHODZIEŻM 33-4431M 5600:00:2701:53:0403:38:2206:31:4507:24:12.0507:24:39.95+02:17:019:156,5
32WIERZBICKI Tomasz 487BOGUCHWAŁAM 33-4432M 5900:00:4601:50:0603:35:0306:33:3007:26:14.6507:27:00.95+02:19:229:176,5
33LARBES Fayçal 345YERRESM 33-4433M 6100:00:4701:58:3003:33:5206:38:5707:26:54.9507:27:42.90+02:20:049:186,4
34ZAJĄC Paweł 506100hrmax TeamJEDLNIA LETNISKOM 33-4434M 6200:00:1501:41:2703:18:2106:19:3807:30:38.3007:30:53.65+02:23:159:236,4
35TOMCZYK Krzysztof 475Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM 33-4435M 6500:00:4403:35:0306:38:1307:32:34.2507:33:19.00+02:25:409:256,4
36KRZEMIŃSKI Bartosz 334Run PasjaBYDGOSZCZM 33-4436M 6700:00:1101:44:4003:28:4906:36:2907:36:41.4007:36:52.50+02:29:149:306,3
37BŁACHNO Marcin 226KRAKÓWM 33-4437M 6800:00:4403:44:5306:48:2207:36:41.7507:37:26.50+02:29:489:306,3
38KACZMAREK Piotr 299SKAWINAM 33-4438M 6900:00:0601:46:2003:35:3006:42:5007:38:39.3507:38:46.15+02:31:079:336,3
39PIECZARA Błażej 404JAWORZNOM 33-4439M 7200:00:1501:47:0403:34:5506:48:0807:47:05.9507:47:21.70+02:39:439:436,2
40KMITA Krzysztof 312KRAKÓWM 33-4440M 7400:00:1901:49:3303:31:3306:38:0407:49:03.6007:49:23.15+02:41:449:466,1
41KIRILENKO Marcin 305MARKIM 33-4441M 7700:00:1301:54:5303:47:3306:58:1707:56:38.8007:56:52.35+02:49:149:556,0
42BIEL Lukasz 222Mr.WARSAWM 33-4442M 7800:00:0701:52:3503:36:2806:58:1007:59:36.6007:59:44.00+02:52:059:596,0
43MATULA Bartlomiej 361Przebiegli UnisławUNISŁAWM 33-4443M 7900:00:4401:58:2103:41:3906:47:5007:59:49.8508:00:33.85+02:52:559:596,0
44LIPIŃSKI Michał 348UNISŁAWM 33-4444M 8000:00:4401:58:1803:41:3806:47:4507:59:50.2508:00:34.25+02:52:559:596,0
45SZARY Marek 463TRZEBOWNISKOM 33-4445M 8200:00:5001:59:3903:51:0807:05:4108:07:13.4008:08:03.85+03:00:2510:095,9
46KRYPEL Tomasz 332RZESZÓWM 33-4446M 8300:00:5001:59:3103:51:1107:06:0308:08:24.5008:09:15.10+03:01:3610:105,9
47KOZIOŁ Piotr 329Fundacja OD-WAGAKRAKÓWM 33-4447M 8500:00:3402:03:4103:52:5007:06:4308:11:11.7508:11:46.55+03:04:0810:145,9
48CZAPIEWSKI Maciej 248KRAKÓWM 33-4448M 8700:00:4901:51:3003:41:1907:11:1708:13:04.0008:13:53.80+03:06:1510:165,8
49DUDEK Michał 257Biegusiem.plRADOMM 33-4449M 8800:00:1401:53:4503:49:4107:12:4608:15:47.0008:16:01.00+03:08:2210:195,8
50GMAJ Daniel 273GRÓJECM 33-4450M 8900:00:5202:00:1103:54:4707:16:1808:15:10.5008:16:03.45+03:08:2510:185,8
51CHMARA Rafał 240AMBARBYDGOSZCZM 33-4451M 9000:00:4901:52:0003:41:5607:04:0008:22:09.5008:22:59.45+03:15:2110:275,7
52GNIADKOWSKI Paweł 274odjechani.comKRAKÓWM 33-4452M 9100:00:4802:02:1004:00:0407:20:1108:24:36.8508:25:24.95+03:17:4610:305,7
53HALEK Przemek 279WILKOWICEM 33-4453M 9200:00:4801:57:1803:58:2707:14:2508:24:46.8008:25:35.65+03:17:5710:305,7
54SŁAWIŃSKI Patryk 445POGORZELM 33-4454M 9400:00:0501:54:3103:46:1907:23:5908:29:42.7508:29:47.90+03:22:0910:375,7
55NAPIERALSKI Michał 380MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4455M 9500:00:4702:00:3803:53:2907:19:2708:31:37.0508:32:24.05+03:24:4510:395,6
56STRĘCIWILK Tomasz 460Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4456M 9800:00:3602:07:5503:59:4407:30:3408:34:33.8508:35:10.70+03:27:3210:435,6
57CHWISTEK Maciej 242KRAKÓWM 33-4457M 9900:00:1402:01:2204:03:1207:27:5808:37:51.7008:38:05.75+03:30:2710:475,6
58WACH Grzegorz 522LUBLINM 33-4458M 10200:00:5202:06:0604:01:0307:42:5908:42:36.3008:43:29.05+03:35:5010:535,5
59CHELKOWSKI Henryk 238Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIADZM 33-4459M 10300:00:2502:10:2604:03:1807:35:5208:48:00.7508:48:26.15+03:40:4711:005,5
60SAMBORSKI Bartosz 434Wkurw_teamWARSZAWAM 33-4460M 10600:00:2902:01:0303:54:0807:31:4108:53:26.3508:53:56.25+03:46:1711:065,4
61JANAS Michał 286Fundacja Wsparcia Ratownictwa RKWARSZAWAM 33-4461M 10700:00:5101:51:2203:47:1507:32:5508:53:27.6508:54:19.25+03:46:4011:065,4
62DZIEDZIC Paweł 261PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 33-4462M 10900:00:2201:56:1504:09:4407:42:4808:56:08.1508:56:30.90+03:48:5211:105,4
63PŁAŻYŃSKI Bartosz 410W pogoni za duchemSOSNOWIECM 33-4463M 11000:00:2202:15:4704:17:3107:53:4808:56:51.4508:57:14.10+03:49:3511:115,4
64WIŚNIEWSKI Janusz 490Para w BieguWARSZAWAM 33-4464M 11100:00:3502:13:3504:14:1107:51:0008:58:35.7508:59:10.75+03:51:3211:135,3
65TOKARSKI Rafał 474KRAKÓWM 33-4465M 11300:00:2001:59:3304:02:0207:49:5809:05:14.7009:05:35.10+03:57:5611:215,3
66KWASEK Kazek 342Eskadra KrakówBIBICEM 33-4466M 11400:00:2301:58:4704:06:0507:55:5009:10:55.8509:11:19.15+04:03:4011:285,2
67KRYSIAK Filip 333VEGE RUNNERSWARSZAWAM 33-4467M 11500:00:3602:16:0204:14:0207:51:0209:14:30.0509:15:06.25+04:07:2711:335,2
68SŁAWIŃSKI Kazimierz 444KIELCEM 33-4468M 11600:00:4402:10:3204:18:5707:48:1809:14:39.9509:15:24.25+04:07:4511:335,2
69MIĘDZIK Tomasz 369KRAKÓWM 33-4469M 11900:00:1801:59:1603:59:5507:51:5609:20:03.0009:20:21.35+04:12:4311:405,1
70FALKOWSKI Łukasz 264Vadain Running ClubPOGÓRZEM 33-4470M 12000:00:3802:16:1704:30:1607:59:0709:21:07.2009:21:45.75+04:14:0711:415,1
71BARON Jacek 213vadain running clubGRUDZIĄDZM 33-4471M 12100:00:3702:02:5203:57:0007:25:2509:21:08.9509:21:46.20+04:14:0711:415,1
72WAROWNY Piotr 483RYKIM 33-4472M 12400:00:1201:58:0803:57:3207:48:2409:29:07.9509:29:20.80+04:21:4211:515,1
73NIEWIAROWSKI Jarosław 384Biegiem po PiwoŁÓDŹM 33-4473M 12500:00:2002:12:2404:27:1008:14:2109:30:41.6009:31:02.40+04:23:2411:535,0
74SZYMAŃSKI Mariusz 467ROKITNO SZLACHECKIEM 33-4474M 12600:00:1502:12:3904:29:2008:28:2109:44:12.4509:44:28.00+04:36:4912:104,9
75WÓJKOWSKI Kamil 500Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹM 33-4475M 12800:00:1902:09:1904:34:0008:37:3509:50:59.6509:51:19.50+04:43:4112:184,9
76STODULSKI Krzysztof 458Kutno BiegaMIECZYSŁAWÓWM 33-4476M 12900:00:1902:09:1704:34:0208:37:3809:51:01.7509:51:20.95+04:43:4212:184,9
77CZERWONKA Zbigniew 250Eskadra WroclawWROCLAWM 33-4477M 13000:00:4002:14:5604:37:5708:32:3609:53:35.4009:54:16.05+04:46:3712:224,9
78JUREK Jarosław 297KS FlorianLIMANOWAM 33-4478M 13100:00:2602:02:5304:22:1508:27:4009:53:57.3009:54:23.55+04:46:4512:224,8
79OLSZEWSKI Hubert 389KRAKÓWM 33-4479M 13200:00:5302:15:1304:34:0008:42:5909:54:26.1509:55:19.30+04:47:4112:234,8
80FEDEROWICZ Grzegorz 265Wataha Grupa TreningowaWROCŁAWM 33-4480M 13400:00:4002:12:5704:33:3608:39:0609:56:59.8509:57:39.90+04:50:0112:264,8
81LITWINEK Marek 350WW TEAMLUBARTÓWM 33-4481M 13500:00:3002:09:5804:17:4908:43:1309:58:31.5009:59:02.10+04:51:2312:284,8
82WILLIS Alan 488WARSZAWAM 33-4482M 13600:00:4002:04:3604:02:2308:22:3109:58:23.3009:59:03.35+04:51:2512:274,8
83SMORĄGIEWICZ Marcin 447WARSZAWAM 33-4483M 13800:00:3102:21:5604:38:5408:51:4810:00:44.0010:01:15.55+04:53:3712:304,8
84MYSZKOWSKI Paweł 376Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAM 33-4484M 13900:00:2502:19:3904:35:4108:59:4010:01:35.8510:02:01.55+04:54:2312:324,8
Przekroczony limit czasu: 10:10:00
85LOSOR Andrzej 351PRÓSZKÓWM 33-4485M 14200:00:2602:12:0004:48:2109:43:2411:32:23.5011:32:50.35+06:25:1214:254,2
86WÓJTOWICZ Paweł 501Lublin BiegaLUBLINM 33-4486M 14300:00:2902:21:0805:02:3809:36:0411:34:45.3011:35:15.25+06:27:3614:284,1
Niesklasyfikowani
DQPIECHA Artur 403Hercog Running TeamWARSZAWAM 33-44DQ01:22:19 DQ02:41:11 DQ DQ DQ05:10:54.15 DQ DQ--
LEWCZUK Norbert 531ŁOSICEM 33-44DNF01:48:59 DNF03:48:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCHNAK Jan 227KRAKÓWM 33-44DNF02:19:07 DNF04:45:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOŁHUN Adam 253RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM 33-44DNF02:31:47 DNF04:59:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONA Sylwester 503KRAKOWM 33-44DNF01:59:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 91 wynik(ów)