GORCE ULTRA-TRAIL® 48 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 258
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 209
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Czas
netto
48km
Czas
brutto
48km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KAPELAN Anna 302PKBPRZEMYŚLK 33-441K 100:00:0301:33:3103:01:2505:14:2706:00:24.6506:00:28.55 7:308,0
2GŁODOWSKA Kamila 272IWONICZ-ZDRÓJK 321K 200:00:0401:31:4802:59:0605:15:5206:00:34.8006:00:39.00+00:00:107:308,0
3TOPOROWICZ Agata 476BIELSKO-BIAŁAK 33-442K 300:00:1101:39:4303:14:2105:43:1706:28:15.5506:28:27.10+00:27:588:057,4
4MACHUL Ewa 356Dream runWARSZAWAK 33-443K 400:00:0601:43:1203:13:3405:45:2106:35:38.7506:35:44.80+00:35:168:147,3
5ZALEWSKA Anna 508BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK 33-444K 500:00:4501:45:2603:19:0606:04:1306:53:44.1506:54:29.55+00:54:018:377,0
6VAADA Anita 524BRSEBUDAPESZTK 33-445K 600:00:1101:47:5203:28:2206:05:2606:56:08.6006:56:20.45+00:55:518:406,9
7ŻAK Barbara 528PRZEGINIAK 33-446K 700:00:0701:42:2803:21:3706:06:3807:04:08.1507:04:16.05+01:03:478:506,8
8TUCHOŁKA Marta 520Poco Loco Adventure TeamKROBIAK 33-447K 800:00:0901:46:2403:27:5806:21:2107:15:38.9007:15:47.90+01:15:199:046,6
9RAKOWSKA Magdalena 419Drużyna TVNWARSZAWAK 45+1K 900:00:3601:47:0403:27:3906:25:3807:23:16.7007:23:53.05+01:23:249:146,5
10BYLICA Paulina 236PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK 33-448K 1000:00:3201:56:0703:43:5706:38:1307:35:43.6007:36:16.15+01:35:479:296,3
11PĘKAŁA Aleksandra 401Run PasjaBYDGOSZCZK 33-449K 1100:00:1001:52:5103:32:3106:36:3307:36:41.8007:36:52.55+01:36:249:306,3
12TOURDANOV Ingrid 493GRONINGENK 322K 1200:00:0501:54:2303:35:1806:40:3407:37:46.0507:37:51.80+01:37:239:326,3
13WIERZBICKA Joanna 486BOGUCHWAŁAK 33-4410K 1300:00:4701:50:1103:35:0506:39:1607:45:30.4507:46:17.50+01:45:489:416,2
14HERBICH-SAR Violetta 281FUDU & Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4411K 1400:00:1001:46:4003:34:2306:39:4807:46:06.7007:46:17.65+01:45:499:426,2
15NAWARA Katarzyna 381WĘGRZCEK 323K 1500:00:1201:53:0003:41:0906:46:0407:50:29.9507:50:42.10+01:50:139:486,1
16BORKWSKA Aneta 230Ultra SrultraSTOCZEKK 324K 1600:00:2101:58:2503:46:1306:50:4607:56:05.6007:56:26.65+01:55:589:556,0
17KIRILENKO Aneta 306MARKIK 33-4412K 1700:00:1301:54:3003:47:2906:58:1407:56:38.8007:56:52.35+01:56:239:556,0
18MICHALCZEWSKA Marzena 363ŁÓDŹK 33-4413K 1800:00:1701:52:2303:47:3206:57:1707:57:19.7507:57:37.25+01:57:089:566,0
19CYMBORSKA Jolanta 247Warsaw Run ClubWARSZAWAK 33-4414K 1900:00:3002:01:1003:58:3307:11:0608:04:43.7008:05:14.10+02:04:4510:055,9
20SOKOŁOWSKA Adriana 450Vege RunnersCHODZIEŻK 325K 2000:00:2902:03:4403:56:2107:10:1708:06:20.8008:06:49.95+02:06:2110:075,9
21LENART-KŁOŚ Katarzyna 347LUBLINK 326K 2100:00:2602:00:4503:46:0006:58:5308:08:16.6508:08:43.60+02:08:1510:105,9
22SUWAŁA Anna 461RADOMK 33-4415K 2200:00:1401:53:4003:49:4007:12:3808:15:45.9508:16:00.65+02:15:3210:195,8
23KRUPA Anna 526Husiaria Race TeamWIERZCHOWICEK 327K 2300:00:1004:02:4807:20:0708:16:42.2508:16:52.65+02:16:2410:205,8
24ZAWISZA Joanna 511Vege RunnersKRAKÓWK 45+2K 2400:00:4601:59:1403:55:1607:14:4108:24:48.6508:25:34.80+02:25:0610:315,7
25POLIŃSKA Magdalena 412Socios SilesiaKATOWICEK 33-4416K 2500:00:1901:59:1203:55:1607:25:5208:25:21.1508:25:40.50+02:25:1110:315,7
26ADAMOWICZ Magdalena 201KĄKOLEWNICAK 328K 2600:00:4302:06:0404:01:3007:27:2608:29:33.4508:30:16.80+02:29:4810:365,7
27JANOWSKA Katarzyna 527Fizjo ZdrowieWARSZAWAK 33-4417K 2700:00:0501:56:4303:45:5907:18:5108:30:17.0008:30:22.05+02:29:5310:375,6
28REGULSKA Monika 421albatrosyWARSZAWAK 329K 2800:00:3202:01:4104:00:5507:19:2408:30:43.1508:31:15.80+02:30:4710:385,6
29NAPIERALSKA Natalia 379MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4418K 2900:00:4702:00:3203:53:3007:19:2408:31:36.3008:32:23.65+02:31:5510:395,6
30KOTUSIEWICZ Ewa 327Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYB.K 33-4419K 3000:00:3302:13:0604:10:1507:42:1508:42:51.0008:43:24.65+02:42:5610:535,5
31SERĘGA Anna 436Wkurw_teamBOLĘCINK 33-4420K 3100:00:2902:19:4804:21:0107:45:2408:47:12.1008:47:41.70+02:47:1310:595,5
32BORC Marzanna 229Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK 45+3K 3200:00:2502:10:2104:03:1907:35:3608:48:00.6008:48:26.00+02:47:5711:005,5
33JANOWSKA Ula 289GRUDZIĄDZK 33-4421K 3300:00:2402:10:2904:03:2107:35:5708:48:01.6508:48:26.25+02:47:5711:005,5
34SWĘDZIOŁ Monika 462W pogoni za duchemSOSNOWIECK 33-4422K 3400:00:2302:10:3404:14:0807:45:1208:49:15.3008:49:39.15+02:49:1011:015,4
35SAKOWSKA Aneta 431DROZDOWOK 33-4423K 3500:00:3801:55:5603:45:5407:28:5708:55:52.8508:56:30.90+02:56:0211:095,4
36ZIELIŃSKA Iwona 512Biegaj z GłowąGDAŃSKK 33-4424K 3600:00:2501:59:5404:02:3607:45:3808:57:54.1508:58:19.25+02:57:5011:125,4
37WIŚNIEWSKA Agnieszka 489Para w BieguWARSZAWAK 33-4425K 3700:00:3502:17:1204:20:5407:51:0708:58:34.9508:59:10.85+02:58:4211:135,3
38PECHATKINA Liuda 398VOKUEVA TEAMSAINT-PETERSBURGK 3210K 3800:00:0002:05:4004:06:3907:42:5209:00:05.0009:00:05.00+02:59:3611:155,3
39STASZEWSKA Sylwia 455POTASZEK 45+4K 3900:00:3902:09:3604:18:1807:59:2809:14:43.7509:15:23.25+03:14:5411:335,2
40BUNSCH Iga 234KRAKOWK 33-4426K 4000:00:1701:59:2103:59:5807:51:1109:20:03.7009:20:21.10+03:19:5211:405,1
41BELDOWSKA Beata 218Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 45+5K 4100:00:3502:13:2904:22:3608:12:5209:20:18.2509:20:53.25+03:20:2411:405,1
42PIWKO Anna 409Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEK 33-4427K 4200:00:1002:11:3804:15:4207:56:5709:25:42.4509:25:52.85+03:25:2411:475,1
43ŻACZEK Anna 515Biegusiem. plRYKIK 45+6K 4300:00:1603:57:2907:48:2909:29:04.5509:29:21.10+03:28:5211:515,1
44PURWIN Beata 415GRUDZIĄDZK 45+7K 4400:00:2602:13:0304:23:5108:18:3209:36:18.3509:36:44.70+03:36:1612:005,0
45SOKOŁOWSKA Agnieszka 451wkurw_teamSTARACHOWICEK 33-4428K 4500:00:4602:11:2604:21:2508:21:2809:36:37.8009:37:24.55+03:36:5612:005,0
46KOMBAROVA Olga 320ZĄBKIK 3211K 4600:00:4302:10:0004:14:0708:11:2509:39:39.0009:40:22.05+03:39:5312:045,0
47ŻAK Oliwia 517Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK 33-4429K 4700:00:2702:11:5104:21:0808:20:1609:41:45.7009:42:13.25+03:41:4412:075,0
48JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 291GÓRA KALWARIAK 33-4430K 4800:00:2702:11:5604:21:0708:20:5409:41:46.2009:42:13.35+03:41:4412:075,0
49KOTLICKA Beata 326Fudu&Co.Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK 33-4431K 4900:00:3402:13:5804:23:5508:21:3609:45:10.8509:45:45.35+03:45:1612:114,9
50PISULIŃSKA Ewa 408KRAKÓWK 3212K 5000:00:2602:16:2404:25:1908:23:1909:46:39.9009:47:06.75+03:46:3812:134,9
51PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 395KS FlorianLIMANOWAK 33-4432K 5100:00:1902:17:1304:37:0208:36:0809:54:04.6009:54:23.80+03:53:5512:224,8
52IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 2831976GRODZIECK 33-4433K 5200:00:2302:15:1504:35:1508:34:5909:54:34.8509:54:58.65+03:54:3012:234,8
53WÓJCIK Monika 499KRAKÓWK 33-4434K 5300:00:5302:13:5604:36:2108:53:2009:59:03.1009:59:57.05+03:59:2812:284,8
54SALONI-SADOWSKA Maria 433SN KLASYKWARSZAWAK 45+8K 5400:00:4102:16:2604:33:2808:31:1409:59:19.0510:00:00.35+03:59:3112:294,8
55MICHALSKA Anna 367obozybiegowe.plWARSZAWAK 45+9K 5500:00:4102:15:5004:33:2608:31:3409:59:21.9510:00:03.65+03:59:3512:294,8
56KORZENIOWSKA Joanna 323UMCS BiegaLUBLINK 33-4435K 5600:00:2902:16:5504:34:4708:49:0009:59:55.2010:00:24.35+03:59:5512:294,8
57IWANIEC Ewa 282WARSZAWAK 33-4436K 5700:00:3102:21:3904:37:3008:51:5209:59:58.5010:00:29.95+04:00:0112:294,8
58ŁABĘCKA Agata 352WARSZAWAK 33-4437K 5800:00:3202:22:0104:37:3308:51:5909:59:58.1010:00:30.75+04:00:0212:294,8
59DZIKOŃ Małgorzata 262Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAK 33-4438K 5900:00:2502:19:5804:35:4008:59:3410:01:36.4510:02:01.85+04:01:3312:324,8
60KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 310Unlimited sport and lifeKRAK WK 45+10K 6000:00:5302:13:5104:36:1708:53:1710:03:32.4010:04:26.15+04:03:5712:344,8
Przekroczony limit czasu: 10:10:00
61SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 442Vege RunnersŁÓDŹK 33-4439K 6100:00:1602:14:3904:47:4808:54:1110:11:16.3510:11:32.40+04:11:0312:444,7
62KUCZEK Katarzyna 338PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4440K 6200:00:1902:22:0604:40:2608:54:1210:11:18.3010:11:38.20+04:11:0912:444,7
63SZYMCZAK Katarzyna 469KALISZK 45+11K 6300:00:2102:41:2205:12:1809:17:3810:43:45.2510:44:06.30+04:43:377:397,8
64MAZANOWSKA Ewa 362Run Pasja BydgoszczBYDGOSZCZK 33-4441K 6400:00:1202:32:0604:59:3009:23:5911:13:57.1511:14:09.75+05:13:4114:024,3
65RUDNICKA Agata 426WARSZAWAK 45+12K 6500:00:3202:22:1204:52:4009:33:3511:22:56.7011:23:29.05+05:23:0014:134,2
Niesklasyfikowani
BARON Kasia 214vadain running clubGRUDZIĄDZK 33-44DNF02:16:33 DNF04:31:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZELER Joanna 464Silesiamarathon Team/Biegajaca z psamiWARSZAWAK 45+DNF02:35:25 DNF05:00:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
FURGAŁ-ŻUREK Joanna 270NAUKABIEGAKRAKOWK 33-44DNF02:39:27 DNF05:14:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
ODOLIŃSKA Agnieszka 386OSTRÓDAK 45+DNF02:02:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LABURDA Kinga 343Eskadra KrakówKRAKÓWK 33-44DNF02:12:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPINSKA Nina 303BLIŻYNK 33-44DNF02:49:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 71 wynik(ów)