HARDY DZIK NA GORĄCO
Huntrun Termy Gorący Potok
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-04-02
Miejsce : Szaflary
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 252
Wystartowało : 217
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 214
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MOTAK Tomasz 720Open - Mężczyźni11M 1111:0000:00:0001:17:19.6001:17:19.60 7:437,8
2WALEŃCZYK Marcin 734Open - Mężczyźni19M 1911:0000:00:0001:18:27.7001:18:27.70+00:01:087:507,6
3BILIŃSKI Ignacy 695Open - Mężczyźni23M 2311:0000:00:0001:22:08.5001:22:08.50+00:04:488:127,3
4KOSIK Artur 709Open - Mężczyźni24M 2411:00CHABROWA00:00:0001:22:12.3501:22:12.35+00:04:528:137,3
5KUR Paweł 711Open - Mężczyźni42M 4211:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0001:30:44.1501:30:44.15+00:13:249:046,6
6IWAŃSKI Jacek 706Open - Mężczyźni54M 5411:00HOŻE KONIE00:00:0001:37:08.1501:37:08.15+00:19:489:426,2
7BRZOZOK Krystian 696Open - Mężczyźni56M 5611:0000:00:0001:38:23.2501:38:23.25+00:21:039:506,1
8WAJDA Marcela 733Open - Kobiety3K 311:0000:00:0001:43:40.5001:43:40.50+00:26:2010:225,8
9DROZDEK Dawid 698Open - Mężczyźni62M 6211:0000:00:0001:43:40.7001:43:40.70+00:26:2110:225,8
10ŻABIEREK Adam 738Open - Mężczyźni63M 6311:0000:00:0001:44:03.7001:44:03.70+00:26:4410:245,8
11OŚWIĘCIMKA Kamil 722Open - Mężczyźni64M 6411:00CHABROWA00:00:0001:44:31.3001:44:31.30+00:27:1110:275,7
12RYGIELSKI Sebastian 727Open - Mężczyźni65M 6511:0000:00:0001:45:10.0501:45:10.05+00:27:5010:315,7
13WENCEL Dawid 735Open - Mężczyźni66M 6611:0000:00:0001:46:40.5001:46:40.50+00:29:2010:405,6
14ŁUCKI Robert 714Open - Mężczyźni74M 7411:00ROBERT ŁUCK00:00:0001:53:00.8001:53:00.80+00:35:4111:185,3
15ŁUCKI Kamil 713Open - Mężczyźni75M 7511:0000:00:0001:54:02.0001:54:02.00+00:36:4211:245,3
16WICHER Bartosz 736Open - Mężczyźni97M 9711:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0002:02:24.8002:02:24.80+00:45:0512:144,9
16WRÓBLEWSKI Kamil 737Open - Mężczyźni97M 9711:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0002:02:24.8002:02:24.80+00:45:0512:144,9
18ŁUKASIŃSKA Maria 715Open - Kobiety21K 2111:00SZCZUPAKI00:00:0002:05:10.6502:05:10.65+00:47:5112:314,8
19PAPIERZ Michał 724Open - Mężczyźni104M 10411:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:0002:06:30.2002:06:30.20+00:49:1012:394,7
20RYBAK Dominik 726Open - Mężczyźni105M 10511:00SZCZUPAKI00:00:0002:06:35.4502:06:35.45+00:49:1512:394,7
21KOZŁOWSKA Ilona 710Open - Kobiety43K 4311:00MATEJKOWA00:00:0002:10:12.5002:10:12.50+00:52:5213:014,6
22BADERA Katarzyna 693Open - Kobiety44K 4411:00MATEJKOWA00:00:0002:10:12.7002:10:12.70+00:52:5313:014,6
23STOCERZ Piotr 730Open - Mężczyźni113M 11311:00MATEJKOWA00:00:0002:11:08.1002:11:08.10+00:53:4813:064,6
24GAŁUSZKA Barbara 701Open - Kobiety56K 5611:00MORS SPACE JASIELSKI KLUB ENDORFIN00:00:0002:15:44.2502:15:44.25+00:58:2413:344,4
25SZUREK Paulina 732Open - Kobiety57K 5711:00SPACE MORS00:00:0002:15:44.3502:15:44.35+00:58:2413:344,4
26MADEJ Anna 718Open - Kobiety58K 5811:00SPACE MORSY00:00:0002:15:44.5002:15:44.50+00:58:2413:344,4
27BUŁAŚ Joanna 697Open - Kobiety59K 5911:00SPACE MORS00:00:0002:15:44.5502:15:44.55+00:58:2413:344,4
28PAJOR Piotr 723Open - Mężczyźni122M 12211:00PAT00:00:0002:20:41.7002:20:41.70+01:03:2214:044,3
29KUSY Ewelina 712Open - Kobiety61K 6111:00IKOT00:00:0002:20:44.4002:20:44.40+01:03:2414:044,3
Znaleziono 29 wynik(ów)