HARDY DZIK NA GORĄCO
Huntrun Termy Gorący Potok
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-04-02
Miejsce : Szaflary
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 252
Wystartowało : 217
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 214
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaFalaDrużyna 1Czas startu
    
1BARAN Dawid 500Open - Mężczyźni09:0000:00:00
2BEDNARCZYK Jakub 501Open - Mężczyźni09:0000:00:00
3BIERNACKI Marcel 502Open - Mężczyźni09:00CTF00:00:00
4BIŃCZYK Mariusz 503Open - Mężczyźni09:0000:00:00
5BORKOWSKI Karol 504Open - Mężczyźni09:0000:00:00
6BORKOWSKI Jacek 505Open - Mężczyźni09:0000:00:00
7BOROWICZ Daniel 506Open - Mężczyźni09:0000:00:00
8CHŁOPEK Norbert 510Open - Mężczyźni09:0000:00:00
9GARBIEŃ Jakub 513Open - Mężczyźni09:00DZICY OGRODNICY 00:00:00
10GARUS Łukasz 514Open - Mężczyźni09:0000:00:00
11HETMAN Veronika 515Open - Kobiety09:0000:00:00
12JONEK Bartłomiej 517Open - Mężczyźni09:00WARTKIE ZBÓJE00:00:00
13KONKOL Dominik 519Open - Mężczyźni09:00CARBON SILESIA SPORT00:00:00
14KRZAK Ewelina 525Open - Kobiety09:00HAKUNA MATATA00:00:00
15KUBARA Patrycja 526Open - Kobiety09:0000:00:00
16ŁACEK Rafał 527Open - Mężczyźni09:00WARTKIE ZBÓJE00:00:00
17ŁUKA Paweł 528Open - Mężczyźni09:00OCR Team Dębica00:00:00
18MAŁYJUREK Rafał 530Open - Mężczyźni09:00HUSARIA RACE TEAM00:00:00
19MAZUR Damian 533Open - Mężczyźni09:00SOCIOS SILESIA00:00:00
20MĘKWIŃSKI Adam 534Open - Mężczyźni09:0000:00:00
21MICHALIK Andrzej 535Open - Mężczyźni09:0000:00:00
22NOWOSADZKI Wojciech 536Open - Mężczyźni09:0000:00:00
23PASTERKA Faustyna 538Open - Kobiety09:00HUSARIA RACE TEAM00:00:00
24PIĘKOŚ Monika 540Open - Kobiety09:00HUNTERS OCR TEAM00:00:00
25SOCHACKA Beata 543Open - Kobiety09:0000:00:00
26STOPKA Wiesław 544Open - Mężczyźni09:00WARTKIE ZBÓJE00:00:00
27TRZCIŃSKI Łukasz 545Open - Mężczyźni09:00HAKUNA MATATA00:00:00
28BARDZIAK Mateusz 549Open - Mężczyźni09:306MBOT00:00:00
29CHINC Marcin 550Open - Mężczyźni09:3000:00:00
30KLONOWICZ Stanisław 552Open - Mężczyźni09:0000:00:00
31GAWOR Mateusz 556Open - Mężczyźni09:30LEMON TEAM00:00:00
32KARPIERZ Kacper 563Open - Mężczyźni09:3000:00:00
33KRÓL Renata 568Open - Kobiety09:3000:00:00
34ŁOPUCH Robert 575Open - Mężczyźni09:30DZIADY OCR00:00:00
35ZIELIŃSKI Szymon 597Open - Mężczyźni09:3000:00:00
36HELUSZKA Tomasz 705Open - Mężczyźni09:00BIMBROWNIKI00:00:00
37OLSZEWSKI Mariusz 721Open - Mężczyźni09:00BIMBROWNIKI00:00:00
38ZARĘBA Dariusz 740Open - Mężczyźni09:0000:00:00
39WITEK Piotr 741Open - Mężczyźni09:00HUNTERS OCR TEAM 00:00:00
40RACZEK Radosław 743Open - Mężczyźni09:0000:00:00
41WRONA Michał 744Open - Mężczyźni09:0000:00:00
42KOWALIK Maciej 788Open - Mężczyźni09:3000:00:00
43PASTERNAK Natalia 539Open - Kobiety09:00HAKUNA MATATA00:00:00
44KRAWCZYK Krystian 524Open - Mężczyźni09:00HAKUNA MATATA00:00:00
45HOJDA Krzysztof 558Open - Mężczyźni09:3000:00:00
46KOGUT Martynian 565Open - Mężczyźni09:3000:00:00
47RADWAŃSKI Łukasz 739Open - Mężczyźni09:3000:00:00
48KOTUŁA Kamila 520Open - Kobiety09:00KOTULAKI00:00:00
49KOTUŁA Paweł 521Open - Mężczyźni09:00KOTULAKI00:00:00
50JARKA Tomasz 669Open - Mężczyźni09:0000:00:00
51KRAJEWSKI Adrian 670Open - Mężczyźni09:0000:00:00
52PORTASIAK Filip 572Open - Mężczyźni09:30Błotem nas nie wezmą00:00:00
53SKOTNICKI Piotr 641Open - Mężczyźni10:0000:00:00
54SZAROWICZ Fabian 649Open - Mężczyźni10:00SĘKOWSKIE DZIKI00:00:00
55PRZYBOS Damian 636Open - Mężczyźni10:0000:00:00
56ZARZYCKI Krzysztof 659Open - Mężczyźni10:00VOLT 00:00:00
57BUGNO Bartłomiej 604Open - Mężczyźni10:0000:00:00
58MAJEK Bartłomiej 745Open - Mężczyźni10:0000:00:00
59GOLISZEK Ryszard 557Open - Mężczyźni09:3000:00:00
60KOWALCZYK Paweł 567Open - Mężczyźni09:3000:00:00
61PAJDZIK Aneta 580Open - Kobiety09:3000:00:00
62WARSZAWSKA Agnieszka 593Open - Kobiety09:3000:00:00
63CZERWIK Robert 606Open - Mężczyźni10:0000:00:00
64SIWEK Michal 640Open - Mężczyźni10:00SEKOWSKIE DZIKI00:00:00
65PAMUŁA Zbigniew 582Open - Mężczyźni09:3000:00:00
66GAWEŁ Małgorzata 555Open - Kobiety09:30CARBON SILESIA SPORT00:00:00
67PAMUŁA Danuta 581Open - Kobiety09:3000:00:00
68NOWAK Łukasz 578Open - Mężczyźni09:30TURBOCOLA00:00:00
69ZAJĄC Wojciech 596Open - Mężczyźni09:3000:00:00
70CHRABĄSZCZ Paweł 551Open - Mężczyźni09:3000:00:00
71SARNA Patryk 587Open - Mężczyźni09:30TURBOCOLA TEAM00:00:00
72WINDYS Michał 594Open - Mężczyźni09:3000:00:00
73FOKS Paweł 554Open - Mężczyźni09:3000:00:00
74KOZUBEK Wiktoria 523Open - Kobiety09:00ŚWIRY00:00:00
75SADLAK Oktawian 542Open - Mężczyźni09:00BORSUKI00:00:00
76BORSUK Marcelina 507Open - Kobiety09:00BORSUKI00:00:00
77JUCHNOWICZ Mateusz 518Open - Mężczyźni09:00ŚWIRY00:00:00
78OLTUCH Patryk 537Open - Mężczyźni09:00ŚWIRY00:00:00
79KRUK Sławomir 569Open - Mężczyźni09:3000:00:00
80KAWECKI Bartek 564Open - Mężczyźni09:3000:00:00
81MYRLAK Maciej 629Open - Mężczyźni10:00OUTSIDERS00:00:00
82JASIŃSKA Monika 559Open - Kobiety09:3000:00:00
83KOŚCIELNY Jacek 566Open - Mężczyźni09:3000:00:00
84STACHURSKI Bartosz 589Open - Mężczyźni09:3000:00:00
85WRONA Rafał 655Open - Mężczyźni10:00FELIX00:00:00
86WUCZKO Dariusz 657Open - Mężczyźni10:0000:00:00
87LENART Rafał 623Open - Mężczyźni10:0000:00:00
88SOMERLIK Roman 747Open - Mężczyźni10:0000:00:00
89ADAMCZYK Aneta 548Open - Kobiety09:30HIGH 500:00:00
90SUŁKOWSKA Lidia 590Open - Kobiety09:30HIGH 500:00:00
91MROŻEK Aneta 577Open - Kobiety09:30HIGH 500:00:00
92WRONA Agnieszka 595Open - Kobiety09:30 HIGH 500:00:00
93PACUDA Maja 631Open - Kobiety10:0000:00:00
94CIUĆKA Dominik 742Open - Mężczyźni09:00HUSARIA RACE TEAM00:00:00
95LULEK-PAŁKA Ewa 574Open - Kobiety09:30HIGH 500:00:00
96BACHUL Tomasz 662Open - Mężczyźni10:3000:00:00
97RUSZNICA Szymon 680Open - Mężczyźni10:3000:00:00
98NOWOSIELSKA Monika 579Open - Kobiety09:30#RUTKOWSKATEAM00:00:00
99KRYŚKIEWICZ Michał 571Open - Mężczyźni09:30#RUTKOWSKATEAM00:00:00
100KALETA Krzysztof 560Open - Mężczyźni09:3000:00:00
101PTAK Anita 584Open - Kobiety09:30BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ00:00:00
102PTAK Marcin 585Open - Mężczyźni09:30BŁOTEM NAS NIE WEZMĄ00:00:00
103RUSIN Piotr 586Open - Mężczyźni10:00ŁÓDŹ KOCHA SPORT00:00:00
104KALINOWSKA Agnieszka 561Open - Kobiety09:30#RUTKOWSKATEAM 00:00:00
105KRYSIAK Koleta 570Open - Kobiety09:30#RUTKOWSKATEAM00:00:00
106MOSAKOWSKA Monika 576Open - Kobiety09:3000:00:00
107MIŁKOWSKA Anna 628Open - Kobiety10:0000:00:00
108WRÓBLEWSKI Włodzimierz 656Open - Mężczyźni10:0000:00:00
109KULKA Marcin 672Open - Mężczyźni10:3000:00:00
110GOŁĄB Łukasz 668Open - Mężczyźni10:3000:00:00
111HORN Rafał 609Open - Mężczyźni10:0000:00:00
112RYTTER Paweł 638Open - Mężczyźni10:0000:00:00
113JANIAK Arek 611Open - Mężczyźni10:0000:00:00
114BROŃCZYK Robert 664Open - Mężczyźni10:3000:00:00
115KUTYŁA Adam 673Open - Mężczyźni10:3000:00:00
116MAZIARZ Marcin 678Open - Mężczyźni10:3000:00:00
117SZPYRA Dariusz 650Open - Mężczyźni10:0000:00:00
118SUSZYŃSKI Jarek 647Open - Mężczyźni10:0000:00:00
119LEWANDOWSKI Jarosław 624Open - Mężczyźni10:0000:00:00
120PACH Krystian 679Open - Mężczyźni10:3000:00:00
121DURLAK Krzysztof 666Open - Mężczyźni10:3000:00:00
122PASTERCZYK Piotrek 632Open - Mężczyźni10:00DZIKI Z BRATKÓWKI00:00:00
123KICIŃSKA Gabriela 616Open - Kobiety10:00DZIKI Z BRATKÓWKI00:00:00
124KICIŃSKA Żaneta 615Open - Kobiety10:00DZIKI Z BRATKÓWKI00:00:00
125KUCHARSKA Monika 619Open - Kobiety10:00KUCHARSKI TEAM00:00:00
126SZAREK Kinga 648Open - Kobiety10:00KUCHARSKI TEAM00:00:00
127PROFIC Ewa 635Open - Kobiety10:00KUCHARSKI TEAM00:00:00
128BAŁYS Marta 600Open - Kobiety10:00KUCHARSKI TEAM00:00:00
129BOBAK Monika 603Open - Kobiety10:00KUCHARSKI TEAM00:00:00
130WACH Weronika 653Open - Kobiety10:00KUCHARSKI TEAM00:00:00
131MATUSZCZAK Angelika 626Open - Kobiety10:0000:00:00
132SURDEJ Paulina 646Open - Kobiety10:0000:00:00
133SZYMUSIK Przemysław 651Open - Mężczyźni10:0000:00:00
134DRASZAWKA Łukasz 608Open - Mężczyźni10:00POWER TRAINING00:00:00
135STASZAK Łukasz 729Open - Mężczyźni10:0000:00:00
136STASZAK Paulina 728Open - Kobiety10:0000:00:00
137BIENIEK Łukasz 694Open - Mężczyźni10:0000:00:00
138LISIEWSKI Michał 625Open - Mężczyźni10:0000:00:00
139KIRYLCZUK Katarzyna 617Open - Kobiety10:0000:00:00
140ŻYCZYŃSKA Anna 660Open - Kobiety10:00BORÓWKOWE DROŻDŻÓWY00:00:00
141KUREK Monika 621Open - Kobiety10:00KANTOR BIAŁKA00:00:00
142JANIAK Joanna 610Open - Kobiety10:0000:00:00
143KASPRZAK Marita 614Open - Kobiety10:0000:00:00
144MIŁEK-KACPROWSKA Marta 627Open - Kobiety10:0000:00:00
145KACPROWSKI Paweł 612Open - Mężczyźni10:0000:00:00
146WILK Barbara 654Open - Kobiety10:0000:00:00
147RAJCHMAN Wioleta 637Open - Kobiety10:0000:00:00
148LATOS Mariusz 622Open - Mężczyźni10:0000:00:00
149BĘBEN Patryk 601Open - Mężczyźni10:00DZIKI BRATKÓWKI00:00:00
150ŚLUSARCZYK Angelika 652Open - Kobiety10:00BORÓWKOWE DROŻDŻÓWY00:00:00
151DARDAS Oliwia 607Open - Kobiety10:0000:00:00
152CIEŚLIK Katarzyna 605Open - Kobiety10:0000:00:00
153KAPICA Agnieszka 613Open - Kobiety10:0000:00:00
154MOTAK Tomasz 720Open - Mężczyźni11:0000:00:00
155WALEŃCZYK Marcin 734Open - Mężczyźni11:0000:00:00
156BILIŃSKI Ignacy 695Open - Mężczyźni11:0000:00:00
157KOSIK Artur 709Open - Mężczyźni11:00CHABROWA00:00:00
158WÓJTOWICZ Justyna 547Open - Kobiety10:30KS START PUŁAWSKI WARKA00:00:00
159ZBIK Agnieszka 692Open - Kobiety10:30HAGER SPORT TEAM00:00:00
160MARCINKIEWICZ Anna 677Open - Kobiety10:30KS START PUŁASKI WARKA00:00:00
161KOZŁOWSKI Włodzimierz 522Open - Mężczyźni10:30KSSTART PUŁASKI00:00:00
162SZUMPUR Mariusz 687Open - Mężczyźni10:30KS START PUŁAWSKI WARKA00:00:00
163BIL Sylwia 602Open - Kobiety10:0000:00:00
164RZESZOWSKI Sergiusz 639Open - Mężczyźni10:0000:00:00
165STERMACH Karolina 644Open - Kobiety10:00JĘDRZEJÓW00:00:00
166LECHOWICZ Patrycja 573Open - Kobiety10:0000:00:00
167STERMACH Dawid 645Open - Mężczyźni10:00JĘDRZEJÓW00:00:00
168SZCZYGIEŁ Łukasz 591Open - Mężczyźni10:0000:00:00
169DUBIELCZYK Natalia 699Open - Kobiety10:0000:00:00
170GUTKOWSKI Tomek 704Open - Mężczyźni10:0000:00:00
171KUR Paweł 711Open - Mężczyźni11:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
172WŁODARCZYK Arkadiusz 691Open - Mężczyźni10:3000:00:00
173PODSIEDLIK Lidia 634Open - Kobiety10:30BLONDYNECZKI00:00:00
174PASTUSZENKO Paulina 633Open - Kobiety10:30BLONDYNECZKI00:00:00
175IWAŃSKI Jacek 706Open - Mężczyźni11:00HOŻE KONIE00:00:00
176BRZOZOK Krystian 696Open - Mężczyźni11:0000:00:00
177WAJDA Marcela 733Open - Kobiety11:0000:00:00
178DROZDEK Dawid 698Open - Mężczyźni11:0000:00:00
179OŚWIĘCIMKA Kamil 722Open - Mężczyźni11:00CHABROWA00:00:00
180ANYSZ Michał 661Open - Mężczyźni10:30CZADOWE HOPAKI00:00:00
181ŻABIEREK Adam 738Open - Mężczyźni11:0000:00:00
182RYGIELSKI Sebastian 727Open - Mężczyźni11:0000:00:00
183KWAPISZ Karolina 674Open - Kobiety10:30CZADOWE HOPAKI00:00:00
184BUDZIK Krzysztof 665Open - Mężczyźni10:30CZADOWE HOPAKI00:00:00
185WENCEL Dawid 735Open - Mężczyźni11:0000:00:00
186LEWICKA Kinga 676Open - Kobiety10:3000:00:00
187BARYŁA Patryk 663Open - Mężczyźni10:3000:00:00
188ŁUCKI Robert 714Open - Mężczyźni11:00ROBERT ŁUCK00:00:00
189ŁUCKI Kamil 713Open - Mężczyźni11:0000:00:00
190ZAJCHOWSKA Ania 749Open - Kobiety10:3000:00:00
191ZAJCHOWSKA Ewelina 750Open - Kobiety10:3000:00:00
192WICHER Bartosz 736Open - Mężczyźni11:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
192WRÓBLEWSKI Kamil 737Open - Mężczyźni11:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
194STAWICKA Aleksandra 685Open - Kobiety10:30200 METRÓW00:00:00
195KUCZMIERCZYK Paulina 671Open - Kobiety10:30200 METRÓW00:00:00
196STAJER Karolina 683Open - Kobiety10:3000:00:00
197ŚLIWKA Jakub 690Open - Mężczyźni10:30200 METRÓW00:00:00
198STANKIEWICZ Magdalena 746Open - Kobiety10:3000:00:00
199STAJER Mateusz 684Open - Mężczyźni10:3000:00:00
200ŁUKASIŃSKA Maria 715Open - Kobiety11:00SZCZUPAKI00:00:00
201FILIŃSKA-SZELENBAUM Izabela 667Open - Kobiety10:3000:00:00
202SZELENBAUM Mateusz 686Open - Mężczyźni10:3000:00:00
203PAPIERZ Michał 724Open - Mężczyźni11:00GUMOWE ZWIERZAKI00:00:00
204RYBAK Dominik 726Open - Mężczyźni11:00SZCZUPAKI00:00:00
205KOZŁOWSKA Ilona 710Open - Kobiety11:00MATEJKOWA00:00:00
206BADERA Katarzyna 693Open - Kobiety11:00MATEJKOWA00:00:00
207STOCERZ Piotr 730Open - Mężczyźni11:00MATEJKOWA00:00:00
208GAŁUSZKA Barbara 701Open - Kobiety11:00MORS SPACE JASIELSKI KLUB ENDORFIN00:00:00
209SZUREK Paulina 732Open - Kobiety11:00SPACE MORS00:00:00
210MADEJ Anna 718Open - Kobiety11:00SPACE MORSY00:00:00
211BUŁAŚ Joanna 697Open - Kobiety11:00SPACE MORS00:00:00
212PAJOR Piotr 723Open - Mężczyźni11:00PAT00:00:00
213KUSY Ewelina 712Open - Kobiety11:00IKOT00:00:00
214SŁUPIK Barbara 642Open - Kobiety10:0000:00:00
Niesklasyfikowani
ZABOROWSKA - KUJAWA Eliza 658Open - Kobiety10:00DNF
SKALSKA Emilia 681Open - Kobiety10:30DNF
LASOCKI Paweł 675Open - Mężczyźni10:30DNF
Znaleziono 217 wynik(ów)