HARDY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-04
Miejsce : Kozienice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 543
Wystartowało : 471
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 469
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOBYŁKA Mateusz 502Open - Mężczyźni6M 609:30 00:00:0001:03:50.3001:03:50.30 6:239,4
2KAWECKI Kamil 490Open - Mężczyźni8M 809:30 00:00:0001:04:38.8001:04:38.80+00:00:486:279,3
3KURZEPA Arkadiusz 471Open - Mężczyźni46M 4609:30BARDACHA00:00:0001:16:09.2501:16:09.25+00:12:187:367,9
4MOSKWA Pawel 508Open - Mężczyźni49M 4909:30 00:00:0001:16:26.8501:16:26.85+00:12:367:387,8
5SZWAGIEREK Artur 472Open - Mężczyźni50M 5009:30 00:00:0001:16:27.1501:16:27.15+00:12:367:387,8
6PIĘKOŚ Maria 499Open - Kobiety7K 709:30 00:00:0001:17:45.6501:17:45.65+00:13:557:467,7
7BOLEK Tomasz 512Open - Mężczyźni60M 6009:30 00:00:0001:17:49.7001:17:49.70+00:13:597:467,7
8ŻUKOWSKI Krzysztof 494Open - Mężczyźni73M 7309:30 00:00:0001:20:51.9001:20:51.90+00:17:018:057,4
9KRAJEWSKI Łukasz 522Open - Mężczyźni87M 8709:30KAMEX TEAM00:00:0001:23:52.8001:23:52.80+00:20:028:237,2
10KOSMALA Karol 521Open - Mężczyźni88M 8809:30KAMEX TEAM00:00:0001:24:02.6501:24:02.65+00:20:128:247,1
11PETERCHUK Anatolii 517Open - Mężczyźni91M 9109:30KAMEX TEAM00:00:0001:24:50.2501:24:50.25+00:20:598:297,1
12DYSZER Jarosław 520Open - Mężczyźni95M 9509:30KAMEX TEAM00:00:0001:25:22.4501:25:22.45+00:21:328:327,0
13KARATOPRAKLIEW Jakub 484Open - Mężczyźni127M 12709:30GANG OPONEK00:00:0001:33:17.1501:33:17.15+00:29:269:196,4
14WIŚNIEWSKI Marcin 497Open - Mężczyźni138M 13809:30 00:00:0001:35:47.7501:35:47.75+00:31:579:346,3
15ŁUKASIEWICZ Marcin 463Open - Mężczyźni140M 14009:30ANAL TERROR00:00:0001:35:56.2501:35:56.25+00:32:059:356,3
16OLEKSIAK Marek 498Open - Mężczyźni141M 14109:30ANAL TERROR00:00:0001:35:57.8501:35:57.85+00:32:079:356,3
17DURMA Anna 470Open - Kobiety16K 1609:30 00:00:0001:36:00.3001:36:00.30+00:32:109:366,3
18MĘKWIŃSKI Adam 516Open - Mężczyźni142M 14209:30 00:00:0001:36:13.9501:36:13.95+00:32:239:376,2
19MUSIAŁ Paweł 509Open - Mężczyźni143M 14309:30 00:00:0001:36:26.9001:36:26.90+00:32:369:386,2
20GAŁKA Mateusz 501Open - Mężczyźni188M 18809:30JAWORSKIE DZIKI 00:00:0001:47:03.3001:47:03.30+00:43:1310:425,6
21WYDRA Karolina 491Open - Kobiety44K 4409:30 00:00:0001:50:40.7501:50:40.75+00:46:5011:045,4
22WYDRA Magdalena 495Open - Kobiety45K 4509:30 00:00:0001:50:40.8001:50:40.80+00:46:5011:045,4
23PAWLIKOWSKI Bartłomiej 525Open - Mężczyźni203M 20309:3000:00:0001:50:40.9501:50:40.95+00:46:5011:045,4
24KOZDRA Andrzej 469Open - Mężczyźni211M 21109:30D*K TEAM00:00:0001:52:30.5501:52:30.55+00:48:4011:155,3
25SUCHORAB Katarzyna 492Open - Kobiety53K 5309:30D*K TEAM00:00:0001:52:31.4001:52:31.40+00:48:4111:155,3
26KAPICA Sylwia 511Open - Kobiety54K 5409:30D*K TEAM00:00:0001:52:31.5001:52:31.50+00:48:4111:155,3
27KARPIŃSKI Kamil 489Open - Mężczyźni212M 21209:30D*K TEAM00:00:0001:52:31.7001:52:31.70+00:48:4111:155,3
28WOJDAT Emilian 481Open - Mężczyźni213M 21309:30 00:00:0001:52:32.8001:52:32.80+00:48:4211:155,3
29KARPIŃSKI Michał 505Open - Mężczyźni214M 21409:30D*K TEAM00:00:0001:52:34.0001:52:34.00+00:48:4311:155,3
30KOZDRA Aleks 466Open - Mężczyźni215M 21509:30D*K TEAM00:00:0001:52:34.8501:52:34.85+00:48:4411:155,3
31GŁOWACKI Wojciech 514Open - Mężczyźni216M 21609:30 00:00:0001:52:52.1501:52:52.15+00:49:0111:175,3
32GROCHOCKI Marcin 496Open - Mężczyźni219M 21909:30KROGULCE00:00:0001:53:49.9501:53:49.95+00:49:5911:225,3
33BARTCZAK Arkadiusz 462Open - Mężczyźni220M 22009:30KROGULCE00:00:0001:53:50.6001:53:50.60+00:50:0011:235,3
34ELZANOWSKI Aleksander 467Open - Mężczyźni225M 22509:30KROGULCE00:00:0001:55:27.0001:55:27.00+00:51:3611:325,2
35JASZCZYSZYN Krzysztof 493Open - Mężczyźni246M 24609:30GANG OPONEK00:00:0001:58:22.4001:58:22.40+00:54:3211:505,1
36ŚMIAROWSKA Małgorzata 526Open - Kobiety114K 11409:3000:00:0002:11:17.0502:11:17.05+01:07:2613:074,6
37ZIOMEK Agnieszka 465Open - Kobiety126K 12609:30GANG OPONEK00:00:0002:24:46.3002:24:46.30+01:20:5614:284,1
38ZIOMEK Dagmara 476Open - Kobiety127K 12709:30GANG OPONEK00:00:0002:24:46.5502:24:46.55+01:20:5614:284,1
39SOSNOWSKA Izabela 482Open - Kobiety128K 12809:30GANG OPONEK00:00:0002:24:47.0502:24:47.05+01:20:5614:284,1
40SŁABA Dominika 478Open - Kobiety129K 12909:30GANG OPONEK00:00:0002:24:47.3502:24:47.35+01:20:5714:284,1
41SOSNOWSKI Michał Sosnowski 506Open - Mężczyźni309M 30909:30GANG OPONEK00:00:0002:24:47.7002:24:47.70+01:20:5714:284,1
42TULEJ Wojciech 515Open - Mężczyźni310M 31009:30GANG OPONEK00:00:0002:24:48.2502:24:48.25+01:20:5714:284,1
43GRZYB Justyna 488Open - Kobiety130K 13009:30GANG OPONEK00:00:0002:27:10.8002:27:10.80+01:23:2014:434,1
44KRAJEWSKI Jan 519Open - Mężczyźni311M 31109:30 00:00:0002:27:11.0502:27:11.05+01:23:2014:434,1
Znaleziono 44 wynik(ów)