HARDY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-04
Miejsce : Kozienice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 543
Wystartowało : 471
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 469
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 08:30 | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CHRAMĘGA Krystian 171Open - Mężczyźni4M 411:00KONKRET TEAM00:00:0001:03:11.3001:03:11.30 6:199,5
2SZYJKA Krzysztof 226Open - Mężczyźni30M 3011:00 00:00:0001:11:31.2001:11:31.20+00:08:197:098,4
3STERMACH Dawid 225Open - Mężczyźni37M 3711:00 00:00:0001:14:42.9501:14:42.95+00:11:317:288,0
4WOŁOWIEC Mariusz 233Open - Mężczyźni42M 4211:00 00:00:0001:15:13.2001:15:13.20+00:12:017:318,0
5ŚLIWIŃSKI Tomasz 307Open - Mężczyźni43M 4311:00 00:00:0001:15:38.5501:15:38.55+00:12:277:337,9
6KRAWCZYK Oskar 235Open - Mężczyźni51M 5111:00KONKRET TEAM00:00:0001:16:36.7001:16:36.70+00:13:257:397,8
7ZAPAŁA Kasia 230Open - Kobiety6K 611:00KONKRET TEAM00:00:0001:16:49.8001:16:49.80+00:13:387:407,8
8CHARYMSKI Michał 208Open - Mężczyźni70M 7011:00 00:00:0001:19:22.0001:19:22.00+00:16:107:567,6
9ŁUPINA Jan 187Open - Mężczyźni75M 7511:00 00:00:0001:21:30.8001:21:30.80+00:18:198:097,4
10SAWICKI Adrian 176Open - Mężczyźni76M 7611:00 00:00:0001:21:30.8501:21:30.85+00:18:198:097,4
11REGULSKI Mariusz 203Open - Mężczyźni77M 7711:00REGAN00:00:0001:21:33.2001:21:33.20+00:18:218:097,4
12ŚLIWIŃSKI Patryk 301Open - Mężczyźni80M 8011:00 00:00:0001:22:11.8501:22:11.85+00:19:008:137,3
13MAZUREK Michał 206Open - Mężczyźni81M 8111:00EKIPA POD PRĄD00:00:0001:23:07.7001:23:07.70+00:19:568:187,2
14DERKACZ Tomasz 220Open - Mężczyźni82M 8211:00EKIPA POD PRĄD00:00:0001:23:08.5001:23:08.50+00:19:578:187,2
15MAZUR Karol 229Open - Mężczyźni83M 8311:00KONKRET TEAM00:00:0001:23:10.3001:23:10.30+00:19:598:197,2
16KRYSIAK Piotr 540Open - Mężczyźni98M 9811:0000:00:0001:27:04.4501:27:04.45+00:23:538:426,9
17KLUCZEK Łukasz 232Open - Mężczyźni112M 11211:00 00:00:0001:30:36.0501:30:36.05+00:27:249:036,6
18SAMUŚ Bartłomiej 228Open - Mężczyźni115M 11511:00 00:00:0001:30:58.3501:30:58.35+00:27:479:056,6
19BOŻEK Szymon 541Open - Mężczyźni116M 11611:0000:00:0001:30:58.5501:30:58.55+00:27:479:056,6
20ADAMEK Krzysztof 194Open - Mężczyźni122M 12211:00 00:00:0001:32:11.4001:32:11.40+00:29:009:136,5
21GABRYŚ Damian 182Open - Mężczyźni123M 12311:00 00:00:0001:32:20.0501:32:20.05+00:29:089:146,5
22GABRYŚ Mariusz 174Open - Mężczyźni124M 12411:00 00:00:0001:32:20.2001:32:20.20+00:29:089:146,5
23SELIGA Tomasz 157Open - Mężczyźni125M 12511:00 00:00:0001:32:22.7501:32:22.75+00:29:119:146,5
24SAMUŚ Michał 234Open - Mężczyźni126M 12611:00 00:00:0001:32:26.9001:32:26.90+00:29:159:146,5
25BIENIEK Lukasz 195Open - Mężczyźni128M 12811:00 00:00:0001:33:19.5001:33:19.50+00:30:089:196,4
26KALITA Rafał 218Open - Mężczyźni132M 13211:00PSE RADOM00:00:0001:33:35.2001:33:35.20+00:30:239:216,4
27PODGÓRSKA Katarzyna 192Open - Kobiety15K 1511:00PSE RADOM00:00:0001:33:37.0501:33:37.05+00:30:259:216,4
28ZAGÓRSKI Łukasz 197Open - Mężczyźni133M 13311:00PSE RADOM00:00:0001:33:39.8501:33:39.85+00:30:289:216,4
29SKONECZNY Łukasz 196Open - Mężczyźni146M 14611:00 00:00:0001:36:41.2501:36:41.25+00:33:299:406,2
30SZYMCZAK Piotr 215Open - Mężczyźni147M 14711:00 00:00:0001:37:46.8001:37:46.80+00:34:359:466,1
31KAWALEC Dawid 184Open - Mężczyźni152M 15211:00EKIPA POD PRĄD00:00:0001:38:27.9501:38:27.95+00:35:169:506,1
32KUPINSKA Anna 76Open - Kobiety20K 2011:00 00:00:0001:40:26.6001:40:26.60+00:37:1510:026,0
33STASZAK Paulina 212Open - Kobiety24K 2411:00 00:00:0001:41:47.7501:41:47.75+00:38:3610:105,9
34STASZAK Łukasz 198Open - Mężczyźni161M 16111:00 00:00:0001:42:56.1001:42:56.10+00:39:4410:175,8
35CHUDY Jakub 546Open - Mężczyźni162M 16211:0000:00:0001:43:38.9001:43:38.90+00:40:2710:215,8
36FEDEC Michał 545Open - Mężczyźni163M 16311:0000:00:0001:43:40.8501:43:40.85+00:40:2910:225,8
37BALIŃSKI Konrad 193Open - Mężczyźni165M 16511:00 00:00:0001:43:53.4001:43:53.40+00:40:4210:235,8
38BUDZIK Krzysztof 231Open - Mężczyźni168M 16811:00 00:00:0001:44:50.0001:44:50.00+00:41:3810:295,7
39KWAPISZ Karolina 191Open - Kobiety26K 2611:00 00:00:0001:44:50.8501:44:50.85+00:41:3910:295,7
40KĘPSKI Kamil 190Open - Mężczyźni169M 16911:00 00:00:0001:44:54.5501:44:54.55+00:41:4310:295,7
41SOBOS Maciej 200Open - Mężczyźni170M 17011:00TABATA TEAM00:00:0001:44:55.7001:44:55.70+00:41:4410:295,7
42OLSZEWSKI Paweł 213Open - Mężczyźni171M 17111:00 00:00:0001:45:00.0001:45:00.00+00:41:4810:305,7
43MADEJ Artur 80Open - Mężczyźni172M 17211:00 00:00:0001:45:25.5001:45:25.50+00:42:1410:325,7
44MADEJ Patryk 544Open - Mężczyźni174M 17411:0000:00:0001:45:30.7501:45:30.75+00:42:1910:335,7
45WILIŃSKI Tomasz 175Open - Mężczyźni202M 20211:00KUTNO DZIKI00:00:0001:50:37.6501:50:37.65+00:47:2611:035,4
46KUBICKI Michał 136Open - Mężczyźni218M 21811:00GUMOLEPY00:00:0001:53:38.7001:53:38.70+00:50:2711:215,3
47KOPROWSKI Stanisław 527Open - Mężczyźni221M 22111:0000:00:0001:54:02.8501:54:02.85+00:50:5111:245,3
48KOPROWSKA Joaana 528Open - Kobiety58K 5811:0000:00:0001:54:02.9001:54:02.90+00:50:5111:245,3
49DUCHNA Wojciech 223Open - Mężczyźni222M 22211:00STADO!00:00:0001:54:09.9501:54:09.95+00:50:5811:245,3
50KLUSKA Maciej 199Open - Mężczyźni227M 22711:00TREPY 00:00:0001:55:39.8001:55:39.80+00:52:2811:335,2
51RUS Arkadiusz 179Open - Mężczyźni228M 22811:00TREPY 00:00:0001:55:54.6001:55:54.60+00:52:4311:355,2
52OSTANEK Paweł 214Open - Mężczyźni229M 22911:00TREPY 00:00:0001:55:55.5001:55:55.50+00:52:4411:355,2
53KOZŁOWSKI Kacper 188Open - Mężczyźni281M 28111:00PACZKA00:00:0002:05:16.3002:05:16.30+01:02:0512:314,8
54WĘGIELSKA Weronika 221Open - Kobiety101K 10111:00PACZKA00:00:0002:05:19.0002:05:19.00+01:02:0712:314,8
55GARBONIAK Piotr 217Open - Mężczyźni284M 28411:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:0002:06:21.0502:06:21.05+01:03:0912:384,7
56SKOCZYLAS Magdalena 202Open - Kobiety103K 10311:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:0002:06:21.1502:06:21.15+01:03:0912:384,7
57SKOCZYLAS Michał 207Open - Mężczyźni285M 28511:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:0002:06:21.3002:06:21.30+01:03:1012:384,7
58PIEKARSKI Mateusz 205Open - Mężczyźni286M 28611:00RADOMSKIE DZIKIE MORSY00:00:0002:06:21.4002:06:21.40+01:03:1012:384,7
59CHYBOWSKA-BĄK Monika 209Open - Kobiety105K 10511:00 00:00:0002:06:40.9002:06:40.90+01:03:2912:404,7
60WEREMCZUK Marta 204Open - Kobiety106K 10611:00 00:00:0002:06:40.9502:06:40.95+01:03:2912:404,7
61WŁODARSKA Dominika 168Open - Kobiety108K 10811:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:03.7502:11:03.75+01:07:5213:064,6
62NIEWIADOMSKA Magdalena 201Open - Kobiety109K 10911:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:03.8502:11:03.85+01:07:5213:064,6
63CHORYŁEK Kacper 169Open - Mężczyźni292M 29211:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:04.0002:11:04.00+01:07:5213:064,6
63RAK Marcin 172Open - Mężczyźni292M 29211:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:04.0002:11:04.00+01:07:5213:064,6
63WŁODARSKA Sandra 219Open - Kobiety110K 11011:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:04.0002:11:04.00+01:07:5213:064,6
66RAK Żaneta 224Open - Kobiety111K 11111:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:04.0502:11:04.05+01:07:5213:064,6
67JURCZYK Patryk 211Open - Mężczyźni294M 29411:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:04.1502:11:04.15+01:07:5213:064,6
68BEKUS Piotr 216Open - Mężczyźni295M 29511:00GANG DZIKICH00:00:0002:11:04.3002:11:04.30+01:07:5313:064,6
69SOCHA Bartek 180Open - Mężczyźni302M 30211:00LELUM POLELUM00:00:0002:17:59.4502:17:59.45+01:14:4813:474,3
70BLUS Kamil 189Open - Mężczyźni303M 30311:00LELUM POLELUM00:00:0002:17:59.5002:17:59.50+01:14:4813:474,3
71KULA Obajtek 141Open - Mężczyźni306M 30611:00GUMOLEPY00:00:0002:22:09.4502:22:09.45+01:18:5814:124,2
72LIPA Dominika 518Open - Kobiety125K 12511:00UYEBANI BŁOTEM 62100:00:0002:23:11.5002:23:11.50+01:20:0014:194,2
73WĄS Konrad 119Open - Mężczyźni308M 30811:00GUMOLEPY00:00:0002:23:11.8502:23:11.85+01:20:0014:194,2
Znaleziono 73 wynik(ów)