Organizator : | ALOHA EVENTY sp. z o.o. |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Kozienice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 543 |
Wystartowało : | 471 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 469 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WŁODARSKA Dominika | 168 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
2 | BLUS Kamil | 189 | Open - Mężczyźni | 11:00 | LELUM POLELUM | 00:00:00 | |||
3 | KĘPSKI Kamil | 190 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
4 | KWAPISZ Karolina | 191 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
5 | PODGÓRSKA Katarzyna | 192 | Open - Kobiety | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
6 | JURCZYK Patryk | 211 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
7 | KLUCZEK Łukasz | 232 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
8 | WOŁOWIEC Mariusz | 233 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
9 | SAMUŚ Michał | 234 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
10 | KRAWCZYK Oskar | 235 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
11 | GABRYŚ Damian | 182 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
12 | KAWALEC Dawid | 184 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
13 | ŁUPINA Jan | 187 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
14 | NIEWIADOMSKA Magdalena | 201 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
15 | SKOCZYLAS Magdalena | 202 | Open - Kobiety | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
16 | REGULSKI Mariusz | 203 | Open - Mężczyźni | 11:00 | REGAN | 00:00:00 | |||
17 | WEREMCZUK Marta | 204 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
18 | PIEKARSKI Mateusz | 205 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
19 | MAZUREK Michał | 206 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
20 | SKOCZYLAS Michał | 207 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
21 | SZYJKA Krzysztof | 226 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
22 | SAMUŚ Bartłomiej | 228 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
23 | MAZUR Karol | 229 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
24 | ZAPAŁA Kasia | 230 | Open - Kobiety | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
25 | BUDZIK Krzysztof | 231 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
26 | ŚLIWIŃSKI Tomasz | 307 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
27 | KOPROWSKI Stanisław | 527 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
28 | KOPROWSKA Joaana | 528 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
29 | KRYSIAK Piotr | 540 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
30 | BOŻEK Szymon | 541 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
31 | MADEJ Patryk | 544 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
32 | FEDEC Michał | 545 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
33 | CHUDY Jakub | 546 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
34 | MADEJ Artur | 80 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
35 | KUPINSKA Anna | 76 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
36 | WĄS Konrad | 119 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
37 | KULA Obajtek | 141 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 | |||
38 | SELIGA Tomasz | 157 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
39 | CHORYŁEK Kacper | 169 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
40 | CHRAMĘGA Krystian | 171 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KONKRET TEAM | 00:00:00 | |||
41 | RAK Marcin | 172 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
42 | GABRYŚ Mariusz | 174 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
43 | WILIŃSKI Tomasz | 175 | Open - Mężczyźni | 11:00 | KUTNO DZIKI | 00:00:00 | |||
44 | SAWICKI Adrian | 176 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
45 | RUS Arkadiusz | 179 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
46 | SOCHA Bartek | 180 | Open - Mężczyźni | 11:00 | LELUM POLELUM | 00:00:00 | |||
47 | KOZŁOWSKI Kacper | 188 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PACZKA | 00:00:00 | |||
48 | ZAGÓRSKI Łukasz | 197 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
49 | STASZAK Łukasz | 198 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
50 | KLUSKA Maciej | 199 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
51 | SOBOS Maciej | 200 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TABATA TEAM | 00:00:00 | |||
52 | BALIŃSKI Konrad | 193 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
53 | ADAMEK Krzysztof | 194 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
54 | CHARYMSKI Michał | 208 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
55 | CHYBOWSKA-BĄK Monika | 209 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
56 | BIENIEK Lukasz | 195 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
57 | SKONECZNY Łukasz | 196 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
58 | STASZAK Paulina | 212 | Open - Kobiety | 11:00 | 00:00:00 | ||||
59 | OLSZEWSKI Paweł | 213 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
60 | OSTANEK Paweł | 214 | Open - Mężczyźni | 11:00 | TREPY | 00:00:00 | |||
61 | SZYMCZAK Piotr | 215 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
62 | BEKUS Piotr | 216 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
63 | GARBONIAK Piotr | 217 | Open - Mężczyźni | 11:00 | RADOMSKIE DZIKIE MORSY | 00:00:00 | |||
64 | KALITA Rafał | 218 | Open - Mężczyźni | 11:00 | PSE RADOM | 00:00:00 | |||
65 | WŁODARSKA Sandra | 219 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
66 | DERKACZ Tomasz | 220 | Open - Mężczyźni | 11:00 | EKIPA POD PRĄD | 00:00:00 | |||
67 | WĘGIELSKA Weronika | 221 | Open - Kobiety | 11:00 | PACZKA | 00:00:00 | |||
68 | DUCHNA Wojciech | 223 | Open - Mężczyźni | 11:00 | STADO! | 00:00:00 | |||
69 | RAK Żaneta | 224 | Open - Kobiety | 11:00 | GANG DZIKICH | 00:00:00 | |||
70 | STERMACH Dawid | 225 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
71 | ŚLIWIŃSKI Patryk | 301 | Open - Mężczyźni | 11:00 | 00:00:00 | ||||
72 | LIPA Dominika | 518 | Open - Kobiety | 11:00 | UYEBANI BŁOTEM 621 | 00:00:00 | |||
73 | KUBICKI Michał | 136 | Open - Mężczyźni | 11:00 | GUMOLEPY | 00:00:00 |
Znaleziono 73 wynik(ów)